Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
І знову BMW...
Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення BOXER » Вів, 12 вересня 2017, 14:03

обов’язково :-), а також в придачу лафету шо б вивозити її на трасу проїхатися :sing :happy
ай та ладно, я на 18" норм їжджу, всюди!
Sad, but true.

тоха88
Повідомлень: 749
З нами з: Нед, 03 лютого 2013, 11:41
Ім'я: антон
Стать: чоловік
Авто: ваз 21099
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: І знову BMW...

Повідомлення тоха88 » Пон, 25 вересня 2017, 19:15

Вітаю, 2.8 ручка, гарний вибір!!!!!а косякі є в любій машині,потрошкі все прибереш,тим більше що маєш зазор по грошах,на рахунок віскомуфти не підтримаю тебе,треба було взяти нормальне бу і не паритись,ну то таке,завжди можна назад поставити,і менше слухай тих диванних спеціалістів звідси :D
Якщо треба дам номерок,знайомий розберає 39 -ті

Аватар користувача
Jarevych
Тюнінг клуб
Повідомлень: 9151
З нами з: Нед, 25 березня 2007, 22:10
Ім'я: Ярік
Стать: чоловік
Авто: M2F2
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 82 рази
Контактна інформація:

Re: І знову BMW...

Повідомлення Jarevych » Пон, 25 вересня 2017, 19:42

BOXER писав:
Вів, 12 вересня 2017, 14:03
обов’язково :-), а також в придачу лафету шо б вивозити її на трасу проїхатися :sing :happy
ай та ладно, я на 18" норм їжджу, всюди!
Ненапрягайся, пенсіонерам не пояснеш)))
Машина не жінка , помилок не пробачає

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення sashanova » Вів, 26 вересня 2017, 11:06

Вітаю, 2.8 ручка, гарний вибір!!!
спасибі :-)
на рахунок віскомуфти не підтримаю тебе,треба було взяти нормальне бу і не паритись,ну то таке,завжди можна назад поставити
я особо і не парився :-) і роботою двигуна з електровентилятором задоволений :thumbup навряд чи поверну назад віскомуфту 8-) ..по крайній мірі люди які вже їздять не один місяць як я з вентилятором тоже назад муфту прикручувати не спішать, хоча при бажані то роботи на 5хвилин :-)
Ненапрягайся, пенсіонерам не пояснеш)))
абсолютно вірно підмічено :happy їздимо ми на ній шо пенсіонери (для понавалювати є інша техніка :-) ) так шо нам 16 диски+високий профіль = саме то :drive
Зараз маю проблему з люком..тече зараза :angry і ясен пень шо по моїй кармі не може попастися якась проста проблема типу забитого дренажа...нє..тече по направляючій салазці по якій їздить люк..вчора розшив кусок криші в салоні шо б вияснити причину..причину вияснив -а як пофіксити..ше не придумав :confused

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення sashanova » Чет, 02 листопада 2017, 11:43

Пройшло рівно 3 місяці від покупки сійого чуда інженерії баварського автопрому пробіг нашої експлуатації -2 тис. км, першим ж ділом глянув рівень масла, ну на вигляд рівень по щупу ніби за 2тис.не змінився ;) , тобто якшо і хаває мотор масло то в межах пристойності, хоча з іншої сторони ради справедливості скажу шо мотор більше 3-х тисяч і не крутять, може б якби на ньому понавалювати до відсічки то картина з жором масла була б кардинально інша. :sing Розхід палива вийшов на логічних для того об’єму 13,5-14,5л/100км. :| Також була інстальована камера заднього виду, так як вияснилося шо постійних +12 в бмв то не дуже постійних а імпульсних :oops то прийшлось ше замутити фільтр на живлення камери. Так як всі і всюди пугають мега страшною зимою яка не загорами то зайнявся пошуком зимової резини, на нову викидувати басносоловні гроші по теперішнім міркам якось не дуже хтілося і моглося то передивився пару комплектів б/в гуми, ну шо сказати 8-) ..особливо мені в тій справі подобається визначення “наших доріг ше не бачила” :facepalm , це я так розумію вона каталася по буржуйському асфальту з самовідновлюючими технологіями накатки протектору, і як тільки молекули буржуйського наноасфальту добре вкорінилася в тій гумі, вона (гума) турботливими руками доброго європейського власника була переміщена на склад (мусорку), де чекала доброго нашого співвітчизника (продавана) який її звідтам привіз і продає (втюхує) нам по ціні касмічєского гівна :facepalm ..особливо мене втішив один наш місцевий екземпляр який на олх виставив розмиті фотки, по телефону розказував шо резина 2015року а по факту привіз розтріскану гуму 2003року яку максимум можна використовувати в садочку в якості клумби для квітів :facepalm …на шо розраховують такі люди..навіть не уявляю 8-) ..В результаті була куплена польска наварка “Профіль” + до неї комплект рідних стокових титанів, то всьо діло було успішно інстальовано на авто і вже другий тиждень їздить :drive ..поки нічо сказати не можу бо снігу то нема, хіба то шо резина мягка і не шумна..хоча на рахунок шумності тоже питання бо все ж не можу не признати шо нащадки фашистів напхали там шумоізоляції добротно :thumbup , тому як прийде зима з снігом то вже можна буде шось говорити.. Далі, оскільки авто ізначально було на М підвісці, тобто заниженій, а жінку вкурвлювало переповзати лежачих ментів а мене замащувати антикором обдерті лонжерони, то були куплені комплект проставок 20мм і інстальовані по кругу, тепер вже можна більш менш їздити нормально. Після інсталяції задніх проставок виник трабл –перестав працювати спідометр, одометр і економайзер..оказується в тій чудо машині сигнил швидкості береться з лівого заднього датчика абс :shock ..відать коли знімав стойку десь пропав контакт в проводці, треба глянути, ну трабли які полишалисязробити: - купити і замінити передній лівий датчик абс, напевно буду знімати ше раз фари і розбиратися з ними бо не світять ні фіга :cry , ну і той люк мене аканчатєльно добє :( ..вроді все пофіксив, місяць ніде нічого не текло.. позавчора знову потекло :angry ..заврити його чи шо :-) .. ну і так виглядає авто на сьогоднішній ранок :ok
[IMG]http://i.piccy.info/i9/c56a502df9950cc5 ... 17_800.jpg[/IMG][IMG]http://i.piccy.info/a3/2017-11-02-09-34 ... 50-r/i.gif[/IMG]

Аватар користувача
Fobos
Рятівник форуму
Повідомлень: 10217
З нами з: Вів, 28 червня 2005, 22:00
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: Fords
Звідки: Patona str.
Дякував (ла): 138 рази
Подякували: 9 рази
Контактна інформація:

Re: І знову BMW...

Повідомлення Fobos » Чет, 02 листопада 2017, 13:17

За диски +, за наварку -, ну чому люди жлобляться на нормальну гуму, як на мене, то я би раз в 2 сезони міняв гуму просто. От у мене товариш він не дивиться на протектор, а міняє гіму про строку от і все, бо це безпека.
ТО на фотці вже завишена? Не так вже і джипово виглядає.
Ford?

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення sashanova » Чет, 02 листопада 2017, 13:41

ну чому люди жлобляться на нормальну гуму, як на мене, то я би раз в 2 сезони міняв гуму просто. От у мене товариш він не дивиться на протектор, а міняє гіму про строку от і все, бо це безпека.
ну напевно тому шо викласти десятку за комплект нормальної 16 не кожен зараз може собі дозволити 8-) а якшо є бабло то канєшно можна гуму і раз в місяц міняти, не питання :-) і якраз з тих міркувань (безпеки) я взяв наварку з протектором якому 1 місяць а не розтріскану гуму “ли ш би була” 10 річної давнини :-)
ТО на фотці вже завишена? Не так вже і джипово виглядає.
так це вже з проставками, та про яке джипово, а чьом ти :-) добре якшо хоча до стоку підняв :-) бо на заниженій підвісці то взагалі не видно було чи кузов на колесах тримається чи на землі :happy

Аватар користувача
Dmytro_Korol
Повідомлень: 247
З нами з: Вів, 04 жовтня 2016, 14:31
Ім'я: Дмитро
Стать: чоловік
Авто: BMW 535D
Дякував (ла): 0
Подякували: 4 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення Dmytro_Korol » Чет, 02 листопада 2017, 16:23

Бідна БМВ... :(
http://tuning.lviv.ua/forum/viewtopic.php?f=55&t=52563

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення sashanova » Чет, 02 листопада 2017, 16:30

:D :D коментар :thumbup ...дозвольте поцікавитися: - в чому її бідність :surprised :happy

Аватар користувача
Fobos
Рятівник форуму
Повідомлень: 10217
З нами з: Вів, 28 червня 2005, 22:00
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: Fords
Звідки: Patona str.
Дякував (ла): 138 рази
Подякували: 9 рази
Контактна інформація:

Re: І знову BMW...

Повідомлення Fobos » Чет, 02 листопада 2017, 18:27

Нормальна 16 коштує 2000грн. за колесо, 8000 тисяч, то 300 баксів, раз на 3 роки можна викласти за гуму, але то таке. Я і на китайській гумі їздив і нічьо і зимова була на гранаді китайська. Головне, що не лиса, але всеодно, наваркам не довіряю, знаю людину у кого на трасі наварка розслоїлася.
Ford?

Аватар користувача
T5-R
Повідомлень: 8142
З нами з: Суб, 18 липня 2009, 14:41
Стать: чоловік
Авто: Mercedes
Дякував (ла): 30 рази
Подякували: 23 рази
Контактна інформація:

Re: І знову BMW...

Повідомлення T5-R » Чет, 02 листопада 2017, 19:06

Незнаю чи нормальна гума чи нє, але Hankook в розмірі для е39 коштує біля 2400 за шину.
я б краще взяв преміорі ніж наварку, але то діло господарське :-)
Impossible is Nothing

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення sashanova » П'ят, 03 листопада 2017, 09:17

Нормальна 16 коштує 2000грн. за колесо, 8000 тисяч, то 300 баксів, раз на 3 роки можна викласти за гуму,
:-) ти відать давно в магазині був :sing
Незнаю чи нормальна гума чи нє, але Hankook в розмірі для е39 коштує біля 2400 за шину.
і це шина середнього цінового рівня :-) а враховуючи купу факторів -стиль їзди мої дружини, в результаті якого на стриху в сараї валяється три нових ската з прорізаними боковинами :facepalm , - часта зміна авто (за 7 років вона змінила машин більше ніж я за 15 :happy ), викладати таку суму грошей на нульцеву гуму -недоцільно :-) З іншої сторони я сам ніколи не їздив на наварці але якось чисто випадково почав цікавитися і виявилося шо багато людей серед моїх знайомих вде давним давно її юзають і задоволені +наш форумчанин і мій колєга hitlos тестував наварку на своєму гоночному боліді валячи боком 8-) (кому цікаво є в ютубі) і нічо там не розслоїлося, тому якшо й справді
знаю людину у кого на трасі наварка розслоїлася.
то завжди при будь якому виробництві є певний процент браку, наприклад колись у мого баті на новенькій Дембіці вискочила грижа, ну то ж не означає шо вся нова гума -гавно, правильно?..зрештою я не стверджую шо ця наварка супер-пупер, я сам її взяв по суті на пробу, від як то кажуть обмеженого бюджету 8-) (до речі за три місяці в бумер було всипано близько 27тис.грн :oops ) поїздить хоча б зиму -обов’язково скажу результат :-)

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення Vasiliyyy » П'ят, 03 листопада 2017, 09:49

Не варто всю наварку рівняти під одну лінію: як хтось взяв таргум, баргум, маркгум чи голдгум і воно розлізлося - то одне, але Профіль значно краща наварка. Та й залежить від манери їзди.

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення sashanova » П'ят, 03 листопада 2017, 09:55

як хтось взяв таргум, баргум, маркгум чи голдгум і воно розлізлося - то одне
по ходу hitlos якраз валив боком і палив на таргумі 8-) ..всьо ціле було :-)
Та й залежить від манери їзди.
ну власне..навряд чи ця гума побачить швидкість більше 100км/год..ніхто на ній навалювати не буде :-)

Аватар користувача
M@sTeR
Повідомлень: 2320
З нами з: Сер, 06 жовтня 2010, 21:10
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: BMW 525iA
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: І знову BMW...

Повідомлення M@sTeR » П'ят, 03 листопада 2017, 12:06

А не легше було зняти занижені пружини, купити сток, а занижені продати :sing Тим білье якщо там М-технік то мають бути в ціні вищі ніж сток...
Всё лучшее случаеться неожиданно...

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення sashanova » П'ят, 03 листопада 2017, 13:45

А не легше було зняти занижені пружини, купити сток, а занижені продати :sing Тим білье якщо там М-технік то мають бути в ціні вищі ніж сток...
там не лише пружини ай стойки корочші, не повіриш, пробував два варіанти продати/поміняти комусь на сток...бажаючих не знайшов :-) прийшлося за 800грн купити комплект проставок тай по всьому :-)

Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Re: І знову BMW...

Повідомлення andrew » П'ят, 03 листопада 2017, 13:49

надіюсь хоч проставки на опорні ставив зверху :)

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення sashanova » П'ят, 03 листопада 2017, 13:59

надіюсь хоч проставки на опорні ставив зверху :)
а як їх ше там можна було поставити :surprised

Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Re: І знову BMW...

Повідомлення andrew » П'ят, 03 листопада 2017, 14:51

sashanova писав:
П'ят, 03 листопада 2017, 13:59
надіюсь хоч проставки на опорні ставив зверху :)
а як їх ше там можна було поставити :surprised
На пружину :-) під опорний

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення sashanova » П'ят, 03 листопада 2017, 16:32

На пружину :-) під опорний
:D :D :D :D ішо? від того виросте кліренс? :D :D :D ..в мене є коліжанка яка каже: - якшо я виглядаю як киця-дурочка то ше не означає шо я така є :-) ...

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 34 гостей