Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
І знову BMW...
sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

І знову BMW...

Повідомлення sashanova » П'ят, 08 вересня 2017, 13:28

Судячи з назви теми думаю всім ясно шо мова піде про бренд фанатиків –бі ем дабел ю… :-) для тих хто не в тємє і не читав мої попередні бортовики про ту марку, поясню маю дружину –фанатку бмв, яка поїхала на роботу на своїй Е34 і по дорозі умудрилася її продати :facepalm …Ясен пєнь назріло питання покупки іншого авто, і звичайно якої марки? :surprised ..ну звісно ж бмв :facepalm ..Нє ми з тестьом як могли –намагалися її поставити на правильний шлях :tuktuk , і вона навіть погодилася попробувати інші автівки чуть пароще но зато посвіжіші, це був меган 2, крайслер (той шо в ретростилі, не помню модель), сітроен С4…набільше її терпіння не хватило, і всі пошуки вперлися знову в бмв.. :-) І так шо шукали і шо знайшли..Е39 кузов на ручці з мотором 2,0 або 2,5..Перші оглядини і тест драйв принесли розчарування..Е39, 97р, М52В25, купа косяків по косметиці і…він не їде..воопше..це шок :shock , моє китаяцьке тіго –це [цензура] спорт болід в порівняні :thumbup , власник правда намагався нас переконати в іншому, шось там розказував про коробку заточену «під трасу» бла бла бла :sing ..но ми ясно на то не повелися..Далі була ше купа оглядин різних і 2,0 і 2,5, з купою різноманітних нюансів (без них в бмв ніяк :roll ), але хоча б виявили шо ця перша ну дійсно не їхала в порівнняні навіть з деякими 2,0 які ми тестили в подальшому. Парадокс в тому шо мене здивував, шо на попередній Е34, стояв звичайний безваносний М50 на два літра, який після 3-х тисяч мав досить живенький підхват :thumbup і досить весело тащив ту фашиську консерву по дорозі, :drive на Е39 2,0 чомусь так не їде, і навіть 2,5 не особо виграє..чому так і в чому прикол?..до сих пір мені не зрозуміло. 8-) . Ну да ладно, авто береться не для гонок тому просто сприймаємо той факт як належне і зупиняємось на варіанті Е39 М50В20, чорного кольору на ручці, при оглядинах машина їде досить нормально, підвіска не гримить, но дико виє бензонасос (по словам власника –з моменту покупки авто так 6 років :facepalm ) порваний на двоє пильник рульової тяги і непрацюючий кондак..(ясно шо по словам власника тіко заправити..ага.. :D ). Так як то була неділя попередньо домовляємось на вівторок про покупку, но з попереднім оглядом в понеділок на ямі.. вобщем приїзжаєм в понеділок на яму і знизу вже відкривається трохи інша картина, рейка безбожно тече (раді справедливості скажу шо у всіх Е39 шо ми дивилися з тою рейкою якісь пріколи), і той пильник на рейці якраз і розірвало від масла яке в нього попало, прокладка піддона пропускає, не критично але..сальнік на штоці коробки передач тоже не сухий, ніби хєрня, але без зьому самої коробки –не заміниш :sad , але на ті нюанси власник ні цента спускати не хотів, тому ми взяли тайм аут на «подумати»… :sing Короче думаєм…жінка в растройствє моніторить авторіа, на місці нічо не находить, а в областя зразу сказав –не поїду той шрот дивитися, хватить два роки назад вже поїздили :angry .. мурижить мене запитаннями -«ну шо може беремо ту»..я відмазуюсь бо перспектива, знімати коробку, піддон і то все фіксити –мене не привлікає :boxed , для відмазки, кидаю якусь свіжу силку з авторіа на бмв (пару хвилин назад вийшло) по смішній ціні і йду вечеряти…так повечеряти і не дали :( .. Берем в швагра машину валимо в яворів дивитися бмв..в пів 10 вечора.. в 23,30 заїзджаємо в якийсь сервіс в глушині :facepalm де те бмв стоїть якоби на заміну ступічного підшипника, я зразу в яму з фонарьом..ну шо сказати..машину явно вилизували під продаж, (шо не дивно бо продає її перекуп про шо сам чесно нам і сказав :-) ) всьо сухо, ніде нічо не капає, трохи потіє шланг на гідраку на хомуті..заводим, мотор працює досить гарно, правда дивлюся я на нього і чомусь він мені здається більшим за попередні..[цензура] та тут 2,8л :unsure ..мислєно вже прикидаю касмічєский розхід на жінка вже сіла в салон..а салон там..бомбезний..чорна шкіра причому в дуже збереженому стані…і всьо її вже хєр звідтам витянеш :oops ..ну ладно поїхали кататись, на диво машинка їде досить пристойно, правда світло –ніяке і світить кудись в низ, з косяків тих шо знайшов на момент покупки, по ходовій ступіца, втулки стабілізатора, стойочка стабілізатора, непрацюючий кондюк (чому я не здивований :happy ), не світить права задня фара, і два передні скати..мало того шо зимові так і різного розміру :facepalm .. но звигляду бомба, ясно шо фарбована з новими порогами, всередині тоже блиск і шик..ясен пєнь я якихось вагомих аргументів проти не знаходжу, жінка так воопше вже б на ній їхала додому, :D торгуємось ше на косяки і наступний день оформляємо покупку.. все.. бі ем дабел ю М52В28 97р. на ручці –наше, :yahoo отримуєм номера, виходим на площадку МРЕВ…опа маєш…ця фашистка стоїть відкрита з відкритими вікнами і люком..шок..пограбували чи шо? :shock ..та нє, все на місці, пробую закрити машину на сигналку, пікає щолкає, дотяжка спрацьовує вікна підіймаються, люк закривається…за пару секунд все САМО назад відкривається з дверями, стіклами і люком..клас :( ..звоним продавану, ясен пєнь стандартно не було такого не знаю і т.д… ну шо робити їдем додому, приїхали тесть каже відкрий капот, а за ручку, а хєр там..нічо не відкривається :facepalm ..я вже тихо починаю ржати :shout , нам ше зараз на тій машині 80км їхати на пікнік..хоч би колеса з мотором не повідпадали :shout ..Ну але нє, не повідпадали, все добре доїхали, значить тросік капота я зробив, з самопроізвольним відкриванням всього тоже розібралися –замок центральний в водійські дверці навернувся, поміняли, а тепер саме цікаве, за три дня їзди не по Львові, жінка поїхала в Львів, а це якраз була спека, пробки і при повернені додому за 1км від дому –закипіла..не жінка, машина :-) ..і почалося саме цікаве, при приїзді додому мотор –кипяток, радіатор холодний, ну дві версії або термостат заклинив або на помпі крильчатка провернулася і не гонить.. я купив і помпу і термостат розібрав..опа..а термостата там і нема, і помпа робоча :oops ..ну термостат я замінив, помпу нову поставив (шо зря купляв чи шо)..залив дистиляту для проби чи ніде не тече, довго і нудно її розвоздушував..і вот на кінець..радіатор гарячий..вода пішла..ура :-) ..подумав я, хєр тобі подумала бмв і на завтра знову почала перегріватися за 5хв.їзди :angry ..правда по спеці..і потянулися два довгих дня за які я шукав, думав, консультувався з якого фіга вона кипить…всі знайомі шпеціялісти автосервісу винесли вердикт –головка, або прокладка..і тут я почав догадуватися чого та машина стояла на сервісі а ціна на продажу була така солодка :| ..я правда не здавався і в головку чи в пробиту прокладку вірити відмовлявся, бо машина паром не парувала і в маслі води вроді не наблюдав, аналогічно як масла в воді. Почав перебирати систему охолодження, там ше два клапани пічки і додаткова електропомпа..все перебрав все працює, зібрав все назад як було, звірив схему по тісу і опа..перепутано місцями два шланги з чотирьох, входи/виходи пічки/клапанів, пішов далі..термодатчик в радіаторі який би мав включати вентилятор кондюка при 104 гр. як аварійне охолодження –тоже мертвий..замінив, вентилятор почав включатися..правда не завжди десь значить пропадає контакт..ну і славнозвісна віскомуфта, яку перевіряють газеткою зупиняючи на холодному моторі…вона в мене то ю ж газеткою зупинялася і на гарячому моторі :sad , тобіш ефективності від неї…як від козла молока.. Порішавши з тим всім окрім віскомуфти машина кипіти перестала, но в пробках легко могла нагрітися до 110грд, я викинув ту віскомуфту нафіг замість неї втулив електровентилятор від Е46 з управлінням через вазовский термодатчик який імплантував в фашиську систему через волговский штуцер :D ..Фух..поки вроді все ок..ну і сумарно за два тижні в авто було всипано більше 600$ це запчастини+масла, фільтра+всякі ніштяки типу зеркала з реєстратором і камерою заднього виду, ковбиків і т.п…+ моя безцінна робота..далі буде :-) .

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення sashanova » П'ят, 08 вересня 2017, 13:33


Аватар користувача
andriy320e30
Повідомлень: 7473
З нами з: Нед, 15 березня 2009, 14:06
Ім'я: andriy
Стать: чоловік
Авто: bmw e30 318is turbo1.2bar. LSD
Звідки: красне
Дякував (ла): 20 рази
Подякували: 15 рази
Контактна інформація:

Re: І знову BMW...

Повідомлення andriy320e30 » П'ят, 08 вересня 2017, 13:42

Якось коротше би, а то лєнь читати. По м50б25 має 190конів м52 б25 170,але крутний знизу. Їде кстаті дуже добре (якшо справний)
TURBO -POWER

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення cat-yellow » П'ят, 08 вересня 2017, 13:45

sashanova
пля то треба бути фанатом, їй Богу

ну але раз хочеться - значить треба!
нехай їздить!

PS: хоча особисто мені Е39 взагалі не подобається. Я б дивився на Е46

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення sashanova » П'ят, 08 вересня 2017, 13:45

Фотки ну ніяк вставити не можу :angry Кому лєнь читати -не напрягайтесь і не читайте :happy далі буде коротше..надіюсь :-)
:
хоча особисто мені Е39 взагалі не подобається. Я б дивився на Е46
класно коли можеш собі дозволити дивитись на то шо подобається :-) ..но все впирається в бюджет :sing

Аватар користувача
winn3r
Повідомлень: 1322
З нами з: П'ят, 03 жовтня 2008, 15:41
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: PASERATTI B7
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 51 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення winn3r » П'ят, 08 вересня 2017, 13:55

много букофф. ледве осіліл :-) Вітаю) якщо не секрет, яка її ціна?
Зображення
Гроші не куплять тобі щастя. Але вони куплять тобі авто, на якому ти поїдеш на його пошуки...

Аватар користувача
Adywan
Повідомлень: 513
З нами з: Вів, 16 серпня 2011, 22:50
Ім'я: Макс
Стать: чоловік
Авто: BMW e90 335d
Звідки: Волинь
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 20 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення Adywan » П'ят, 08 вересня 2017, 13:56

Допоможу з фото
Зображення

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення Dexter » П'ят, 08 вересня 2017, 14:03

і два передні скати..мало того шо зимові так і різного розміру :facepalm
ризиковий ти чувак, я б не ризикнув після бомжів купляти бмв
якшо така хрінь з колесами, то представ яку бадягу в мотор лили, і яку воду з калюжі черпали в радіатор

вітаю, і цікаво читати шо буде далі :-)
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
mister_X
Повідомлень: 6311
З нами з: Сер, 20 серпня 2008, 00:57
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: на разі без тачки :)
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 1 раз

Re: І знову BMW...

Повідомлення mister_X » П'ят, 08 вересня 2017, 14:06

декстер, я десь такої самої думки був, коли читав :)
хоча перекупи могли норм диск зняти, щоб продати окремо, а туди вліпили те, що було і просто гарного помили, понатирали ...

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення sashanova » П'ят, 08 вересня 2017, 14:13

Допоможу з фото
Дякую, ше б доступно пояснив би як ти її сюди приліпив :oops :-)
много букофф. ледве осіліл :-) Вітаю) якщо не секрет, яка її ціна?
Дякую, на сьогодні вже встала в 5,5к$
ризиковий ти чувак, я б не ризикнув після бомжів купляти бмв
якшо така хрінь з колесами, то представ яку бадягу в мотор лили, і яку воду з калюжі черпали в радіатор
ну бомжі то банальні начинающі малолітні перекупи, і навряд чи вони туди якусь воду з калюжі лили, їм би було лєнь :-) по крайній мірі зливав я зелений антифриз і помпа і патрубки охолодження вообщем все шо я знімав -абсолютно чисті, масло тоже звісно поміняв, на гудрон не було похоже :-) в них те авто було два місяці по дорученню і скоріш за все їм так само як і мені "сервісмени" сказали шо гріється із головки а там ремонот від 300$ от відать вони рішили і особо не паритись :-)
хоча перекупи могли норм диск зняти, щоб продати окремо, а туди вліпили те, що було і просто гарного помили, понатирали ...
цілком можливо шо з резиною вони так і зробили :-)

Аватар користувача
andriy320e30
Повідомлень: 7473
З нами з: Нед, 15 березня 2009, 14:06
Ім'я: andriy
Стать: чоловік
Авто: bmw e30 318is turbo1.2bar. LSD
Звідки: красне
Дякував (ла): 20 рази
Подякували: 15 рази
Контактна інформація:

Re: І знову BMW...

Повідомлення andriy320e30 » П'ят, 08 вересня 2017, 14:24

я викинув ту віскомуфту нафіг замість неї втулив електровентилятор від Е46 з управлінням через вазовский термодатчик який імплантував в фашиську систему через волговский штуцер :D
.
Панєслась :D. Не простіше було візкомуфту взяти нову..я давав 1500гр за сакс.
Тай і електровентилятор там стоїть з переду, але думаю не працює.)
TURBO -POWER

scrap
Повідомлень: 865
З нами з: Вів, 06 жовтня 2009, 20:50
Ім'я: Андрій
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 9 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення scrap » П'ят, 08 вересня 2017, 14:28

Ціна менше 5 тис... я б банально злякався такої покупки, ще й від перекупа

Аватар користувача
mister_X
Повідомлень: 6311
З нами з: Сер, 20 серпня 2008, 00:57
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: на разі без тачки :)
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 1 раз

Re: І знову BMW...

Повідомлення mister_X » П'ят, 08 вересня 2017, 14:38

Тай і електровентилятор там стоїть з переду, але думаю не працює.)
то типу додатковий? чи на випадок, якщо віскомуфта заглючить? :|

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення sashanova » П'ят, 08 вересня 2017, 14:49

Панєслась :D. Не простіше було візкомуфту взяти нову..я давав 1500гр за сакс.
Тай і електровентилятор там стоїть з переду, але думаю не працює.)
не простіше, мене тігрузові рішеніє охолодження харили ше на минулій Е34, зимою на короткі дистанції ту машину хєр нагрієш, тому я свідомо її викинув, і переробка мені вийшла тоже якраз до 1500грн, Вентилятор працює, но через раз, ше не знайшов де саме пропадає контакт 8-)
то типу додатковий? чи на випадок, якщо віскомуфта заглючить?
то не додатковий, то вентилятор кондюка але по задумці якшо віскомуфти не хватає то включається ше він на допомогу
Ціна менше 5 тис... я б банально злякався такої покупки, ще й від перекупа
ціна в старій їх обяві стояла 6200, в тій обновленій (відать коли виліз косяк з охолодженням) 5300 но жінка в мене мастєр торгу :D тай шо там боятися..перд тим був переглянути з десяток Е39 в ціновій категорії 6тис. в яких тільки візуальних косяків було більше ніж тут в деяких сутєво 8-) ..а скільки б ше потім вилізло -ніхто не знає, покупка б/у -то зажди лотерея :-)

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення sashanova » П'ят, 08 вересня 2017, 14:52

До речі по темі охолодження перечитав кучі інфи шо з ниших шо з москальських форумів, і всі люди які переробили собі на електровентилятори -всі задоволені на 1000%..і я в тому числі, видно зараз навіть зранку вже холодно машина банально швидше прогрівається, шо вже сутєвий плюс..

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення Liuskywalker » П'ят, 08 вересня 2017, 15:29

Прочитав взахльоб , файно пишеш!! 8-) :beer :beer
А ты , що пишуть "ну наф..." , " я би не звязувався...." або нежонаті , або ще не стикалися серйозно з жіночим "хочу, і не іпе" , або банально не розуміють , що крутити гайки і фіксати косяки буває цікаво , ІМХО :D :D :D
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

Аватар користувача
andriy320e30
Повідомлень: 7473
З нами з: Нед, 15 березня 2009, 14:06
Ім'я: andriy
Стать: чоловік
Авто: bmw e30 318is turbo1.2bar. LSD
Звідки: красне
Дякував (ла): 20 рази
Подякували: 15 рази
Контактна інформація:

Re: І знову BMW...

Повідомлення andriy320e30 » П'ят, 08 вересня 2017, 15:32

Та вона гріється моментально до робочої температури. І було би без колгоспу. Ну то таке хазяїн барін. :D
TURBO -POWER

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення sashanova » П'ят, 08 вересня 2017, 16:06

Та вона гріється моментально до робочої температури. І було би без колгоспу
не знаю може і твої гріються моментально, спорити не буду, но я практично всі дні їздив для еспереметів з включеним сервісним режимом на приборці з Т двигуна, так от при виїзді з дому я виїзджаю на трасу де нагріти холодний мотор скажем осіню за короткий час проблематично, з віскомуфтою Т рідини піднімалася до 78-80град це вже коли стрілка на панелі займала середнє положення за 3км їзди, з вентилятором до тої ж Т при тих же умовах за 2км, плюс я не бачу там ніякого колгоспу, я розумію якби я домашній вентилятор туди приліпив то так..колгосп :-) але нагадаю вентилятор з бмв е46 який встав туди шо рідний по розмірах навіть посадочна нижня защолка зійшлася :-) не буду нікого переконувати але вже тиждень тестую той "колгосп" і в пробках і на трасі -показує себе чудово :thumbup як ти кажеш хазяїн -барін :-) , мені не подобалося -я переробив :happy ..

Аватар користувача
andriy320e30
Повідомлень: 7473
З нами з: Нед, 15 березня 2009, 14:06
Ім'я: andriy
Стать: чоловік
Авто: bmw e30 318is turbo1.2bar. LSD
Звідки: красне
Дякував (ла): 20 рази
Подякували: 15 рази
Контактна інформація:

Re: І знову BMW...

Повідомлення andriy320e30 » П'ят, 08 вересня 2017, 16:43

з управлінням через вазовский термодатчик який імплантував в фашиську систему через волговский штуцер
Кажеш без колхозу :D
TURBO -POWER

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: І знову BMW...

Повідомлення САХАР » П'ят, 08 вересня 2017, 18:44

Може электровентилятор і добре але якось для жінки через вазівській термодатчик ненадійно.Думаю навряд температура моніториться постійно а датчик може і не спрацювати бо то тазіковський.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 31 гостей