Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Закрито
Subaru Outback
Аватар користувача
winn3r
Повідомлень: 1322
З нами з: П'ят, 03 жовтня 2008, 15:41
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: PASERATTI B7
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 51 рази

Re: Subaru Outback

Повідомлення winn3r » Чет, 06 грудня 2018, 10:26

Kritik писав:
Чет, 06 грудня 2018, 10:24
Taras:) писав:
Сер, 05 грудня 2018, 23:29
Stuff писав:
Сер, 05 грудня 2018, 23:15
Ну що там, все обсудили? :facepalm :D
Тим часом машина пройшла перше ТО, пробіг 195000, їдемо завтра на перший дальняк... :ninja
а дальняк для Шкоди то скільки? :D :D :D
дім-Сахар-дім :D
:D :D :D :D
Гроші не куплять тобі щастя. Але вони куплять тобі авто, на якому ти поїдеш на його пошуки...

Аватар користувача
Stuff
Повідомлень: 5022
З нами з: Вів, 07 липня 2009, 10:08
Ім'я: Віталік
Стать: чоловік
Авто: Das auto B8, CB600 Hornet, Fiat 500sport
Звідки: beZкрайний kosmos...
Дякував (ла): 15 рази
Подякували: 29 рази
Контактна інформація:

Re: Subaru Outback

Повідомлення Stuff » Нед, 09 грудня 2018, 13:30

Октаха октахою, але напишу короткий звіт із сумбурними емоціями власника Субару від і до...
Тож, купував її сугубо емоціями ібо запарився на них обертатись, купив хорошого і не битого далеко від Львова за дорого. 8-)
Плюси машини:
розміри, прохідність, нереально крутий лук(сугубо імхо), достойна рульожка як на високу машину, на трасі на любих швидкостях машина веде себе добре і впевнено, відносна дешевизна базових запчастин, тобто сайлентів, шарових тощо... :sing
Мінуси:
- нереально тупа коробка :bad 4ьох ступеневий автомат ( як його в 2007му році ставили я досі не розумію :facepalm ) який мало того що не дає машині їхати, ще й до того на трассі в обгонах крутить то другу то третю передачу і як наслідок, друга проблема:
- великий розхід. При середньому пробізі в тиждень 1К км., з яких 600-700 трасса, машина споживала не меньше 12ти літрів газу + 2-3 літри бензину на сотку. :facepalm
- жахливі гальма. :| За рік змінив три комплекти гальмівних дисків, їх постійно крутить т.я. розмір блінів маленький а машина велика і важка.
- постійні течі масла. :confused Масло з машини капає постійно, то з хвостовика, то з сальників кпп, то з якоїсь прокладки, все би нічого, але міняв я всякі резинки постійно а якщо не міняти то масло капає на вихлоп і постійно запах горілого в салоні і це вже було як данність, якщо маслом не смердить, значить його нема :D
- деякі запчастини дорогі до ужасу, задні амморти з самопідкачкою- 6000 грн./шт., підшипники ступиці 80-100 уй. за один тощо...
- жорсткісь. Щоби машина вела себе +- адеватно на дорозі, її зробили доволі жорскою, на наших бруківках реально було не комфортно + в машині відверто жорсткі сидіння, після 300+ км за кермом реально болить п'ята точка.
Ну і головне, машина ніколи не дає розслабитись, тобто ти постійно щось робиш, як не втулки, то гудить гідрач, зробив гідрач, потекла рейка, зробив рейку, повело гальма, зробив гальма, загудів редуктор, замінив щось там по ньому, не тримають амморти, потім глюкнула електронна педаль газу і ніяк не можливо було розібратись із смородом з системи кондиціонування...це все доправлено соусом із постійними регулюваннями клапанів, щоденною перевіркою масла, довгими прогрівами тощо, тож проїхавши близько 50К за рік., і отримавши хорошого клієнта, машина була продана, хоча частинка жалю залишалась довго... :sing
За це повідомлення автора Stuff подякували (всього 2):
BOXER (П'ят, 14 грудня 2018, 14:44) • AnGeL (Пон, 04 лютого 2019, 16:59)
Рейтинг: 7.41%
количество слов не определяет качество речи...

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Subaru Outback

Повідомлення Vasiliyyy » Нед, 09 грудня 2018, 13:44

Правду кажуть: власник авто скаже всю правду про свою машину тільки після її продажу))))
За це повідомлення автора Vasiliyyy подякували (всього 4):
Dexter (Нед, 09 грудня 2018, 13:48) • Lyubomyr (Нед, 09 грудня 2018, 17:47) • cat-yellow (Пон, 10 грудня 2018, 09:26) • Fobos (Пон, 10 грудня 2018, 11:37)
Рейтинг: 14.81%

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Subaru Outback

Повідомлення Dexter » Нед, 09 грудня 2018, 13:48

Vasiliyyy, цікаво буде послухати про октавію після продажу її )))
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
Stuff
Повідомлень: 5022
З нами з: Вів, 07 липня 2009, 10:08
Ім'я: Віталік
Стать: чоловік
Авто: Das auto B8, CB600 Hornet, Fiat 500sport
Звідки: beZкрайний kosmos...
Дякував (ла): 15 рази
Подякували: 29 рази
Контактна інформація:

Re: Subaru Outback

Повідомлення Stuff » Нед, 09 грудня 2018, 14:46

Дивні люди ви, без слів 🤦
Інформація вся не конфіденційна, є на драйві і ні від кого не ховалася так що жовч свою залиште до виборів...
количество слов не определяет качество речи...

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Subaru Outback

Повідомлення Dexter » Нед, 09 грудня 2018, 15:08

Stuff, це не жовч, бро, це тролінг твоїх дописів за останні 12 місяців)))

ти перші 12 місяців їзди не поміячав шо корокба ТУПА і непридатна до їзди в 2к18ому?) чого раніше не виписувати недоліки того древнього субаря, а писав такі речі?:
Stuff писав:
Вів, 17 квітня 2018, 13:30
по поломках теж все спокійно, краще її ремонтувати час від часу ніж їздити на планктоні, таке от коротке імхо
Stuff писав:
Нед, 29 липня 2018, 21:48
розхід газу - 12 л/100 км+1-1,5 л. бєнзи, вроді як не сильно дорожче ніж на одиніп'ятьдетеі
а після продажу впала завіса і почав жалітись на великий розхід і вічний ремонт))
Stuff писав:
Нед, 09 грудня 2018, 13:30
- великий розхід.
Stuff писав:
Нед, 09 грудня 2018, 13:30
машина ніколи не дає розслабитись, тобто ти постійно щось робиш,
то можна на цитати і мемчики розтягнути)

всім мир :beer :beer :ball
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
Stuff
Повідомлень: 5022
З нами з: Вів, 07 липня 2009, 10:08
Ім'я: Віталік
Стать: чоловік
Авто: Das auto B8, CB600 Hornet, Fiat 500sport
Звідки: beZкрайний kosmos...
Дякував (ла): 15 рази
Подякували: 29 рази
Контактна інформація:

Re: Subaru Outback

Повідомлення Stuff » Нед, 09 грудня 2018, 15:32

Ну я думку що краще ремонтувати Субару чим їздити на самі знаєте чому не міняв, а по-друге я і не жалівся ніколи, я просто констатую факт, а що я помічав а що ні то моя справа, мене не питали, я і не відповідав...
количество слов не определяет качество речи...

Аватар користувача
Stuff
Повідомлень: 5022
З нами з: Вів, 07 липня 2009, 10:08
Ім'я: Віталік
Стать: чоловік
Авто: Das auto B8, CB600 Hornet, Fiat 500sport
Звідки: beZкрайний kosmos...
Дякував (ла): 15 рази
Подякували: 29 рази
Контактна інформація:

Re: Subaru Outback

Повідомлення Stuff » Нед, 09 грудня 2018, 15:33

Завів сараю бортовик, читайте ✌️https://www.drive2.ru/r/skoda/518645958087540843/
количество слов не определяет качество речи...

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Subaru Outback

Повідомлення Vasiliyyy » Нед, 09 грудня 2018, 15:51

Stuff писав:
Нед, 09 грудня 2018, 14:46
Дивні люди ви, без слів 🤦
Інформація вся не конфіденційна, є на драйві і ні від кого не ховалася так що жовч свою залиште до виборів...
Чого зразу " жовч": це лише жарт.

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Subaru Outback

Повідомлення RULES » Пон, 10 грудня 2018, 08:57

а мені норм та коробка, на трасі в спокійному режимі їду в межах 1500-2500 обертів. На спокійних обгонах на 3 кидає і до 3-3.5 крутить. може справа в потужнішому моторі
VAG вже не той

Аватар користувача
Stuff
Повідомлень: 5022
З нами з: Вів, 07 липня 2009, 10:08
Ім'я: Віталік
Стать: чоловік
Авто: Das auto B8, CB600 Hornet, Fiat 500sport
Звідки: beZкрайний kosmos...
Дякував (ла): 15 рази
Подякували: 29 рази
Контактна інформація:

Re: Subaru Outback

Повідомлення Stuff » Пон, 10 грудня 2018, 09:04

RULES писав:
Пон, 10 грудня 2018, 08:57
а мені норм та коробка, на трасі в спокійному режимі їду в межах 1500-2500 обертів. На спокійних обгонах на 3 кидає і до 3-3.5 крутить. може справа в потужнішому моторі
Однозначно в моторі теж справа, але якщо порівняти аут 2.5 на 4АТ і 3.0 на 5АТ то між ними буде "пропасть" :)
количество слов не определяет качество речи...

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Subaru Outback

Повідомлення RULES » Пон, 10 грудня 2018, 09:09

це зрозуміло. 3.0 їде як ракета
VAG вже не той

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Subaru Outback

Повідомлення RULES » Пон, 10 грудня 2018, 09:10

з іншого боку в мене десь там біля 7.8 до сотки при 230 к.с. , а в також фоіка, але S-edition, де потужність 265к.с. і 5ст автомат - 6.5+ до сотки вже
VAG вже не той

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Subaru Outback

Повідомлення Kritik » Пон, 10 грудня 2018, 11:37

в Японії навіть на платних автобанах обмеження 70-90 макс, тому в них і такі слабкі тормоза і допотопні коробаси 4-х ступки, бо їм більше нафіг не треба, а навіть якшо тачки йдуть на експорт то в основному це США де тоже странні і сурові закони де за перевищення швидкості можна в тюрягу попасти.....

так само і шумка в них фігова бо навіть коли шумки нема взагалі то при 70-90 не так і голосно

то не німці які привикли ганяти по автобанах 200км/год і відтормажуватись з цих 200 майже до нуля
тому в німців краща шумка, потужніші і надійніші тормоза

зато япошки надійні )))) (надіюсь)

Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Re: Subaru Outback

Повідомлення andrew » Пон, 10 грудня 2018, 12:23

Kritik писав:
Пон, 10 грудня 2018, 11:37
в Японії навіть на платних автобанах обмеження 70-90 макс, тому в них і такі слабкі тормоза і допотопні коробаси 4-х ступки, бо їм більше нафіг не треба, а навіть якшо тачки йдуть на експорт то в основному це США де тоже странні і сурові закони де за перевищення швидкості можна в тюрягу попасти.....

так само і шумка в них фігова бо навіть коли шумки нема взагалі то при 70-90 не так і голосно

то не німці які привикли ганяти по автобанах 200км/год і відтормажуватись з цих 200 майже до нуля
тому в німців краща шумка, потужніші і надійніші тормоза

зато япошки надійні )))) (надіюсь)
а що типу німаки по якості гальм піпец модні.. теж косячать, от в брата А3 нова з салону - 23000 км і покрутило диски :-)
Все залежить від стилю їзди і самого водія, який або знає що таке коли гальм бракує або не розуміє.

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Subaru Outback

Повідомлення RULES » Пон, 10 грудня 2018, 12:35

Німаки таки кращі. в мене на турбофорі стоять 294мм передні гальмівні диски і їх капец як бракує. думаю над 315 від легасі
VAG вже не той

Аватар користувача
peGas
Повідомлень: 1162
З нами з: Вів, 26 вересня 2006, 23:10
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: Peugeot 307 2.0 '05
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Subaru Outback

Повідомлення peGas » Пон, 10 грудня 2018, 12:45

Stuff писав:
Нед, 09 грудня 2018, 13:30
Октаха октахою, але напишу короткий звіт із сумбурними емоціями власника Субару від і до...
Тож, купував її сугубо емоціями ібо запарився на них обертатись, купив хорошого і не битого далеко від Львова за дорого. 8-)
Плюси машини:
розміри, прохідність, нереально крутий лук(сугубо імхо), достойна рульожка як на високу машину, на трасі на любих швидкостях машина веде себе добре і впевнено, відносна дешевизна базових запчастин, тобто сайлентів, шарових тощо... :sing
Мінуси:
- нереально тупа коробка :bad 4ьох ступеневий автомат ( як його в 2007му році ставили я досі не розумію :facepalm ) який мало того що не дає машині їхати, ще й до того на трассі в обгонах крутить то другу то третю передачу і як наслідок, друга проблема:
- великий розхід. При середньому пробізі в тиждень 1К км., з яких 600-700 трасса, машина споживала не меньше 12ти літрів газу + 2-3 літри бензину на сотку. :facepalm
- жахливі гальма. :| За рік змінив три комплекти гальмівних дисків, їх постійно крутить т.я. розмір блінів маленький а машина велика і важка.
- постійні течі масла. :confused Масло з машини капає постійно, то з хвостовика, то з сальників кпп, то з якоїсь прокладки, все би нічого, але міняв я всякі резинки постійно а якщо не міняти то масло капає на вихлоп і постійно запах горілого в салоні і це вже було як данність, якщо маслом не смердить, значить його нема :D
- деякі запчастини дорогі до ужасу, задні амморти з самопідкачкою- 6000 грн./шт., підшипники ступиці 80-100 уй. за один тощо...
- жорсткісь. Щоби машина вела себе +- адеватно на дорозі, її зробили доволі жорскою, на наших бруківках реально було не комфортно + в машині відверто жорсткі сидіння, після 300+ км за кермом реально болить п'ята точка.
Ну і головне, машина ніколи не дає розслабитись, тобто ти постійно щось робиш, як не втулки, то гудить гідрач, зробив гідрач, потекла рейка, зробив рейку, повело гальма, зробив гальма, загудів редуктор, замінив щось там по ньому, не тримають амморти, потім глюкнула електронна педаль газу і ніяк не можливо було розібратись із смородом з системи кондиціонування...це все доправлено соусом із постійними регулюваннями клапанів, щоденною перевіркою масла, довгими прогрівами тощо, тож проїхавши близько 50К за рік., і отримавши хорошого клієнта, машина була продана, хоча частинка жалю залишалась довго... :sing
1. автомат і розхід: а ти не знав шо ти купуєш? купу обзорів на ютубі і всі говорили про цю тупу і не економічну коробку.
2. гальма, а якого ти виробника ставив? в мого батька такий самий субарік вже 3,5 роки (тіки на ручці) проблем з гальмами немає.
3. тече масло??? відкрий секрет де ти обслуговував машину? У львові є тільки два норм сто по субару це паша на антоновича і сто на хімічній андірй чи антон точно не памятаю
4. ціни на зп. так є аморти без самопідкачки, підшипник ступиці за 80-100дол ну хз вроді норм ціна для паркетніка
5. жосткість: жорсткість в порівняні з чим? в порівнянні з моїм пижиком вона дуже мягенька, в порівняні з кю7 з пневною то да жосткіша. Може стойки якісь лєві купив? На оригіналах всьо заєбісь.
6. надійність. чувак визнав шо ти мав якесь відро з болтами. той субарік шо я знайшов татові мав пару нюансів, їх спочатку зробли і з того часу тіки ТО робилося

Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Re: Subaru Outback

Повідомлення andrew » Пон, 10 грудня 2018, 13:06

RULES писав:
Пон, 10 грудня 2018, 12:35
Німаки таки кращі. в мене на турбофорі стоять 294мм передні гальмівні диски і їх капец як бракує. думаю над 315 від легасі
В твоєму випадку тільки 4 поршня і тоді якщо є змога більші диски.

Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Re: Subaru Outback

Повідомлення andrew » Пон, 10 грудня 2018, 13:13

peGas писав:
Пон, 10 грудня 2018, 12:45
2. гальма, а якого ти виробника ставив? в мого батька такий самий субарік вже 3,5 роки (тіки на ручці) проблем з гальмами немає.
Ось такі пости мене найбільше веселять..
У мене було два клієнти на Камрі 3,5 і у двох крутило гальма.. при тому, що Тойота каже. що нормальні.
Не думаю, що твій тато їздить шустро і він тупо немає де їх нагріти нормально..
peGas писав:
Пон, 10 грудня 2018, 12:45
У львові є тільки два норм сто по субару це паша на антоновича і сто на хімічній андірй чи антон точно не памятаю
ну не треба ля-ля..по двигуну є ще Стахович, який ті Субару закритими очима збирає..
а тече масло там стабільно через голови і то все фіксається розборкою і правильною зборкою
але по останньому пункту я з тобою згоден :-)

Аватар користувача
Stuff
Повідомлень: 5022
З нами з: Вів, 07 липня 2009, 10:08
Ім'я: Віталік
Стать: чоловік
Авто: Das auto B8, CB600 Hornet, Fiat 500sport
Звідки: beZкрайний kosmos...
Дякував (ла): 15 рази
Подякували: 29 рази
Контактна інформація:

Re: Subaru Outback

Повідомлення Stuff » Пон, 10 грудня 2018, 13:25

Що там що там, по клавішах достатньо настукали? )))
Пегас, мені якось однаково до тебе і твого тата, його машини і ваших імхо, тому не виписуй мені шльoпйoбань що в мене було відро бо грані тонкі а я тебе не знаю і не хочу знати ;)
Я написав пост чисто щоби показати всім з чим можна зіштовхнутися а не слухати про тата чи сусідазнайомого брата :facepalm
Ну і останнє, машину робив Тарас "Камарік" в компетенції якого я не сумніваюся і обговоренню це не підлягає... :sing
Зносьте тему, в мене все
количество слов не определяет качество речи...

Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 23 гостей