Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Мій Pajero IV
САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Мій Pajero IV

Повідомлення САХАР » Пон, 08 січня 2018, 18:47

Ростик1 писав:
Пон, 08 січня 2018, 17:24
І ще забув додати, після заміни рейки, при запуску двигуна руль відрує 1-2сек як мобільний телефон, буду на ТО, про це також скажу. Якшо хочете зніму відео тої вібрацїї
Руль вібрує бо 0 не виставлений,він шукає його після заводки.Ізоленту на замок Ваг вперше чую,замки там не ломляться,тількі петлі.Може та ізолента просто внатяг поставила дверку і нема зараз звука.Дивись до нижньої петлі.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
-Driver-
Повідомлень: 1544
З нами з: П'ят, 06 грудня 2013, 12:04
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: Citroen c5
Дякував (ла): 15 рази
Подякували: 23 рази

Re: Мій Pajero IV

Повідомлення -Driver- » Вів, 09 січня 2018, 09:28

Переіменуйте тему на "жалоби на офів"))
Антон, вітаю з покупкою.

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Мій Pajero IV

Повідомлення AVP_6 » Вів, 09 січня 2018, 22:18

shaman писав:
Пон, 08 січня 2018, 14:44
можливо повторюся, але розкажу як мені мого ікса на офф сервісі (на кільцевій біля епіку) діагностували- Тільки пригнавши, вирішив треба все проглянути по всіх вузлах, з того що їм сказав що стукіт спереду справа, перестав зєднуватись з телефоном та через раз працює джойстик керування бортовиком.

2 години мені все оглядали, колупали. Виставили рахунок 700 грн (3 роки назад)
висновок:
-стукає незрозуміло що, напевно аморту дупа
-блютуза В МЕНЕ НЕМАЄ (аргументи що раніше чомусь був і працював не слухали)
-джойстику дупа, треба міняти разом з екраном, коштує вживаний біля 600 доларів і плюс робота

В результаті поїхав я навроцького "бімер сервіс" де за 80 грн мені за 15 хв повідомили що стукіт через тріснуту пружину, і як цього можна не помітити вони не знають

блютуз і джойстик мені зробили за 1200 грн у Юри на хуторівці

Отакі у БМВ офіціали, сам туди ніколи і нікому не раджу
тут не так справа принципово в офіціалах як в сервісі який має знати дану марку авто.
Ти ж не поїхав на якийсь просто сервіс а також на БМВ сервіс просто не офіційний.
По міциках я такого коло себе сервісу крім офіціалів не знаю - тому почну з них, тим більше у випадку з сеатом я почав вірити в оф. сервіси.
якщо там виставлять цілий список запчастин і тд - то мабуть поїду десь ще перевірити, але маю надію що працюватиму з офіціалами по цій машині, так як мені дуже зручно бо вони рядом коло роботи і дому, то не Алекс на краю-географії :-)

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Мій Pajero IV

Повідомлення AVP_6 » Вів, 09 січня 2018, 22:27

Ростик1 писав:
Пон, 08 січня 2018, 16:59
А я як пригнав службового пасата б8 на то 15000, то ще пожалівся на те, що пасажирська дверка стукає на бруківці. Не скрипить, а стукає, товче, робить бу-бу-бу-бух, попросив відрегулювати замок. Ввечері коли приїхав по машину, спитав що зробили з дверка, відповідь мене аж на чраку посадила, кажуть "змастити ущільнюіая силіконом". Я виїхав а дверка як стукала до того так і стукала надалі, в результаті доїхав додому, намоьав ізолєнти на петлю і їжжу вже другий рік і не стукає)))
А на пробігові 25000 почала стукати рульова, тричі приїжджав з тою скаргою, на що мені відповідали, що так має бути, поки не спробував проїхатись на такому ж пассаті. Знову поїхав до них, але одразу пішов до начальника СТО, змусив сісти його в машину і поїхати зі мною в місто на бруківку, дуже важко, але він погодився, що все таки стук є, в результаті, рейка поміняна по гарантії але роботу по заміні довелось оплачувати. Скарга написана.
А на пробігові 40000 засвітилася лампочка зносу колонок, я записався на заміну, через два дні приїжджаю на заміну, в мене авто забирають, я на таксі вертаюсь в офіс, тільки доїхав до офісу, дзвінок з сервісу, "вибачте, але ваших колонок немає на складі, приїдьте ще через два дні" результат, ще одна скарга. Отакої, офіс сервіс Алекс
дивно таке чути
в мене на сеаті була машина почала підтроювати, коли дружина вчилась їздити ще на ній в автошколі,
вони підїхали з інструктором на алекс здали машину - десь за годину передзвонили шо знайшли тріснутий патрубок але так як на складі зараз нема і буде за тиждень то мені як могли "замотали" той щоб авто не стояло а їздило. І справді забрав справне авто, без жодної оплати за цю роботу, а вже коли приїхав патрубок то привіз авто на заміну і тільки тоді заплатив за роботу.
Якраз було дивно шо офіціали заморочуються "кастомним ремонтом" а не просто сказали шо патрубка нема і хай машина чекає

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Мій Pajero IV

Повідомлення AVP_6 » Вів, 09 січня 2018, 22:35

pikach00 писав:
Пон, 08 січня 2018, 14:20
Я не лєвих раджу, а адекватних людей які колись задовбались на ніко горбатитись ;) задоволений тим сервісом. На розвалі форумчанин там працює.
Дякую за пораду, буду мати на увазі як варіант,
але не можу ніяк зрозуміти чим так краще ремонтувати машину чим в офіціалів? кращий інструмент? чи майстри після ніко стали там краще працювати?
- думаю баз і діагностичного обладання кращого чим в офіціалів немає нігде
- інструмент і знання можуть бути максимум одного рівня з офіціалами
мабуть прайс за роботи буде трошки меншим - але в офіціалів я здав авто і піду на роботу працювати, в той час як на сервісі буду пів дня бігати і майстрів шукати і просити, тому не факт де мені по факту вийде дешевше

Аватар користувача
-Driver-
Повідомлень: 1544
З нами з: П'ят, 06 грудня 2013, 12:04
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: Citroen c5
Дякував (ла): 15 рази
Подякували: 23 рази

Re: Мій Pajero IV

Повідомлення -Driver- » Сер, 10 січня 2018, 10:27

AVP_6 писав:
Вів, 09 січня 2018, 22:35
в офіціалів я здав авто і піду на роботу працювати, в той час як на сервісі буду пів дня бігати і майстрів шукати і просити
то тобі якісь погані сервіси попадались. Я на свому сервісі так і роблю - лишаю машину зранку і ввечері забираю. Думаю так на більшості нормальних сервісів відбувається.

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Мій Pajero IV

Повідомлення AVP_6 » Сер, 10 січня 2018, 15:33

-Driver- писав:
Сер, 10 січня 2018, 10:27
AVP_6 писав:
Вів, 09 січня 2018, 22:35
в офіціалів я здав авто і піду на роботу працювати, в той час як на сервісі буду пів дня бігати і майстрів шукати і просити
то тобі якісь погані сервіси попадались. Я на свому сервісі так і роблю - лишаю машину зранку і ввечері забираю. Думаю так на більшості нормальних сервісів відбувається.
кому лишаєш? напевно знайомому майстру - а я таких майстрів на жаль не знаю, і тому мені краще віддати авто і заплатити більше чим пів дня витратити на пошуки майстра і потім бігання йому по запчастини

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Мій Pajero IV

Повідомлення AVP_6 » Сер, 10 січня 2018, 15:35

от такі амортизатора мені дали в комплекті
Зображення
Зображення
варто їх міняти - чи якшо тільки втулки то краще самі втулки з них забрати? якшо так реально звичайно

Аватар користувача
-Driver-
Повідомлень: 1544
З нами з: П'ят, 06 грудня 2013, 12:04
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: Citroen c5
Дякував (ла): 15 рази
Подякували: 23 рази

Re: Мій Pajero IV

Повідомлення -Driver- » Сер, 10 січня 2018, 15:41

AVP_6 писав:
Сер, 10 січня 2018, 15:33
кому лишаєш? напевно знайомому майстру - а я таких майстрів на жаль не знаю, і тому мені краще віддати авто і заплатити більше чим пів дня витратити на пошуки майстра і потім бігання йому по запчастини
Ну та як знайомому? Приїхав на сервіс та й познайомились. Знайомі суто як клієнт/виконавець, пива разом не п"єм. То до речі біля тебе недалеко, але рекомендувати не буду, оскільки сам думаю міняти сервіс.

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Мій Pajero IV

Повідомлення gooliver » Сер, 10 січня 2018, 16:17

-Driver- писав:
Сер, 10 січня 2018, 15:41
AVP_6 писав:
Сер, 10 січня 2018, 15:33
кому лишаєш? напевно знайомому майстру - а я таких майстрів на жаль не знаю, і тому мені краще віддати авто і заплатити більше чим пів дня витратити на пошуки майстра і потім бігання йому по запчастини
Ну та як знайомому? Приїхав на сервіс та й познайомились. Знайомі суто як клієнт/виконавець, пива разом не п"єм. То до речі біля тебе недалеко, але рекомендувати не буду, оскільки сам думаю міняти сервіс.
то ти про занзібар?)

Аватар користувача
-Driver-
Повідомлень: 1544
З нами з: П'ят, 06 грудня 2013, 12:04
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: Citroen c5
Дякував (ла): 15 рази
Подякували: 23 рази

Re: Мій Pajero IV

Повідомлення -Driver- » Сер, 10 січня 2018, 16:22

gooliver писав:
Сер, 10 січня 2018, 16:17
то ти про занзібар?)
так

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Мій Pajero IV

Повідомлення САХАР » Сер, 10 січня 2018, 16:43

По стойкам,якщо рідні живі я б не міняв.Бо та Каяба невідомо з якої сторони приїхала сюда.В товарища Паджеро попередній,по ходовій колодки і одна тяга стаба мінялась.Машина з салону в нього,280 тис пробіг.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Мій Pajero IV

Повідомлення AVP_6 » Сер, 10 січня 2018, 18:12

САХАР писав:
Сер, 10 січня 2018, 16:43
По стойкам,якщо рідні живі я б не міняв.Бо та Каяба невідомо з якої сторони приїхала сюда.В товарища Паджеро попередній,по ходовій колодки і одна тяга стаба мінялась.Машина з салону в нього,280 тис пробіг.
я також так думаю шо не внушають довіри стойки з нашими написами на коробках :-)
а 280тис пробігу - то можливо по трасах він намотував чи по європі, бо хз як стойки могли прожити 280тис :surprised

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Мій Pajero IV

Повідомлення AVP_6 » Сер, 10 січня 2018, 18:21

-Driver- писав:
Сер, 10 січня 2018, 15:41
AVP_6 писав:
Сер, 10 січня 2018, 15:33
кому лишаєш? напевно знайомому майстру - а я таких майстрів на жаль не знаю, і тому мені краще віддати авто і заплатити більше чим пів дня витратити на пошуки майстра і потім бігання йому по запчастини
Ну та як знайомому? Приїхав на сервіс та й познайомились. Знайомі суто як клієнт/виконавець, пива разом не п"єм. То до речі біля тебе недалеко, але рекомендувати не буду, оскільки сам думаю міняти сервіс.
от в тому і суть - що я не маю часу приїжджати і шукати з ким треба знайомитись по ходовій, потім окремо по електриці, потім по заміні масла і тд.
мені зручніше віддати машину приймальнику і хай він оприділяється якому майстру її давати в ремонт, при цьому в офіціалів є більший шанс шо її як мінімум не поламають :D :D :D

Аватар користувача
-Driver-
Повідомлень: 1544
З нами з: П'ят, 06 грудня 2013, 12:04
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: Citroen c5
Дякував (ла): 15 рази
Подякували: 23 рази

Re: Мій Pajero IV

Повідомлення -Driver- » Сер, 10 січня 2018, 19:06

AVP_6 писав:
Сер, 10 січня 2018, 18:21
от в тому і суть - що я не маю часу приїжджати і шукати з ким треба знайомитись по ходовій, потім окремо по електриці, потім по заміні масла і тд.
ти мене неправильно мене поняв, я не знайомлюсь з різними майстрами. На сервісі завжди є "главний вождь", даєш йому ключі в руки, а далі вони вже хай самі рішають хто і коли (протягом дня) буде робити мою машину. В мене було саме так.

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Мій Pajero IV

Повідомлення САХАР » Сер, 10 січня 2018, 19:34

AVP_6 писав:
Сер, 10 січня 2018, 18:12
САХАР писав:
Сер, 10 січня 2018, 16:43
По стойкам,якщо рідні живі я б не міняв.Бо та Каяба невідомо з якої сторони приїхала сюда.В товарища Паджеро попередній,по ходовій колодки і одна тяга стаба мінялась.Машина з салону в нього,280 тис пробіг.
я також так думаю шо не внушають довіри стойки з нашими написами на коробках :-)
а 280тис пробігу - то можливо по трасах він намотував чи по європі, бо хз як стойки могли прожити 280тис :surprised
Брюховичі-цілий день місто-Брюховичі.То нормально для стойок,можуть до 500 тис дожити,це не кітаєць або тазік.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Мій Pajero IV

Повідомлення AVP_6 » Сер, 10 січня 2018, 23:04

-Driver- писав:
Сер, 10 січня 2018, 19:06
AVP_6 писав:
Сер, 10 січня 2018, 18:21
от в тому і суть - що я не маю часу приїжджати і шукати з ким треба знайомитись по ходовій, потім окремо по електриці, потім по заміні масла і тд.
ти мене неправильно мене поняв, я не знайомлюсь з різними майстрами. На сервісі завжди є "главний вождь", даєш йому ключі в руки, а далі вони вже хай самі рішають хто і коли (протягом дня) буде робити мою машину. В мене було саме так.
ну то може тоді гуд сервіс, бо в мене було інакше - дзвониш домовлятись то власник тобі серенади співає як вони всьо вміють, всьо знають і всьо поремонтують.
приїжджаєш - набираєш до власника і починається "я не на місці, знайди Івана/Петра/Романа і віддай йому машину", бігаєш по тих боксах як дурак шукаєш тих майстрів і потім ше як контрольний вистріл - майстер в брудній спецовці сідає в твою машину і заїжджає в бокс :angry
про такі речі як помити машину перед ремонтом чи мати зал очікування з оглядом ремонтних боксів - то я вже і не говорю, а це теж не менш важливо коли якийсь швидкий ремонт чи діагностику роблять

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Мій Pajero IV

Повідомлення AVP_6 » Сер, 10 січня 2018, 23:24

Хоча може я рано розхвалюю офіціалів, завтра буду бачити як працює Ніко, бо скажімо на шкоді на промисловій мені авто не мили коли брали на діагностику і ремонт ходовки, це мене дуже здивувало - вроді та сама фішка шо і Алекс а підхід уже попроще
тому завтра все побачимо і я тут відпишусь

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Мій Pajero IV

Повідомлення AVP_6 » Чет, 11 січня 2018, 15:09

От побував я на Ніко-сервісі і можу сказати що досить таки задоволений
все швидко (за 20-25хв) продіагностували - приговорили все таки амортизатор тому поміняли тих 2 шо я мав. Тепер ходовка супер - якраз то шо я люблю, валиш по ямах а нічого не стукає.
Також приговорили передню шарову - але у них в наявності не було, так і прайс в них *2 відносно такогож оригіналу, тому замовив у Лесика і чекаю поки приїде.
А саме головне мені сказали, що по рекомендаціях заводу-виробника міняють пістони в подушках. Не знаю чи то на всіх міциках чи тільки на паджеріках. По грошах це безплатно - тому і думаю чи варто то міняти чи забити?
хто шо скаже? або може хтось вже міняв по тій програмі?

Про сам сервіс якшо казати - то звичайно по рівню обслуговування не дотягує до Алекса, але взагальному все гуд.
З мінусів
- є швидкий вай-фай, але немає розеток включити комп в зарядку
- не миють машини при заїзді на ремонт
- не видно як іде процес ремонту, хоча я бачив шо ніби можна зайти з менеджером в сам бокс, але це скоріше мінус чим плюс
- не застилають сідушку накидкою - але завозить і вивозить майстер-приймальник і тому є надія що на самому сервісі в брудних спецовках туди в салон ніхто не сідає ))))
З плюсів
+ робота іде набагато швидше чим на алексі (там люблять загнати машину в бокс і піти собі і десь за годину до машини підійти), тут же взяли машину і швиденько все зробили і віддають. Тому такі мінуси як розетки для компів і оглядовий фасад бокса можна і упустити, бо чекаєш по факту дуже мало.

Тому якшо хтось з Ніко прочитає тут мій відкуг, то як рекомендація - мийте всі авто перед ремонтом, і Вам буде чистіше працювати і клієнту приємно, а тих 100-150грн. за мийку на загальній сумі ремонту буде навіть невідчутно. І закупіть все таки тряпочки такі білі на сідушки, навіть на Шкоді (Промислова) таке є а у Вас немає :-)
Ці речі для сервісу дрібниці - а для клієнта приємно і видно що про Вашу машину підклуються

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Мій Pajero IV

Повідомлення sashanova » П'ят, 12 січня 2018, 09:57

З мінусів
- є швидкий вай-фай, але немає розеток включити комп в зарядку
прочитав і поняв як я відстав від жизні :facepalm :shout я канєшно по сервісам не спєц, бо ніколи до них не звертаюся але б ніколи і не подумав про такий мінус автосервіса :D :D :D :D :D :D

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 22 гостей