Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Nissan Qashqai+2 1.5 2010р.
Felix
Лінгвіст
Повідомлень: 3847
З нами з: Пон, 25 травня 2009, 10:20
Ім'я: Felix
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 37 рази
Контактна інформація:

Re: Nissan Qashqai+2 1.5 2010р.

Повідомлення Felix » Пон, 23 вересня 2019, 07:37

Kritik писав:
Пон, 23 вересня 2019, 07:15
да, я виїхав з салону і за рік втратив десь 4-5к баксів
але спокій і нерви не купиш навіть за 10к чи за 20к
і тіпа так, і тіпа троха не так...

ну якшо тачка беу коштує 8-ку - то за 10-ку ти тіпа точно маєш купити спокій...

а якшо по ситуації - то купуючи беу тачку треба добре розуміти, як збираєшся її обслуговувати і чи є на то обслуговування гроші; а вже купивши її, треба мати 1-2 штукі в загашніку на мало лі шо...
і тут мова не їде про те, шоо сол десь крило притерли на 1 см - то вже побіг малювати - то проживе і так...
а мове йде про купівлю якійсних розхідників ну і якщо щось проситься - то вчасно зробти, деколи навіть вузлом цілим...
За це повідомлення автора Felix подякував:
cat-yellow (Вів, 24 вересня 2019, 18:26)
Рейтинг: 3.7%

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Nissan Qashqai+2 1.5 2010р.

Повідомлення Kritik » Пон, 23 вересня 2019, 07:46

Felix писав:
Пон, 23 вересня 2019, 07:37
Kritik писав:
Пон, 23 вересня 2019, 07:15
да, я виїхав з салону і за рік втратив десь 4-5к баксів
але спокій і нерви не купиш навіть за 10к чи за 20к
і тіпа так, і тіпа троха не так...

ну якшо тачка беу коштує 8-ку - то за 10-ку ти тіпа точно маєш купити спокій...

а якшо по ситуації - то купуючи беу тачку треба добре розуміти, як збираєшся її обслуговувати і чи є на то обслуговування гроші; а вже купивши її, треба мати 1-2 штукі в загашніку на мало лі шо...
і тут мова не їде про те, шоо сол десь крило притерли на 1 см - то вже побіг малювати - то проживе і так...
а мове йде про купівлю якійсних розхідників ну і якщо щось проситься - то вчасно зробти, деколи навіть вузлом цілим...
ну і тут знову вертаємось
купити б/у в яку вже перділи і хз як їздили, на пару штук дешевше ніж нову
при цьому мати пару штук відложених на ремонт/поломку який навіть в новій тачці може статись
і в разі цієї поломки ше купа гемору і нервів
а тоді як це все додати то виходить а може ну його [цензура] ту економію і б/у :-)

звичайно якшо є можливість

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Nissan Qashqai+2 1.5 2010р.

Повідомлення САХАР » Пон, 23 вересня 2019, 08:49

Kritik, Якщо зразу думати що зламається то ліпще на таксі катати.Я вже не раз писав що краще пройти діагностику навіть пару раз і попасти 100-200$ які як правило тут же і спустять при фактах чим попасти 1000$ всліпу.
Ну і купивши нову і проїздивши гарантію і 100тис згубиш до 8-10тис в ціні а на б.у.модна ще при своїх лишитися або 1-2тис попасти за той час.А за 8 тис спокою можна всі основні агрегати поміняти,якщо що і ще 100+проїхати.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Nissan Qashqai+2 1.5 2010р.

Повідомлення САХАР » Пон, 23 вересня 2019, 09:22

mathst писав:
П'ят, 20 вересня 2019, 18:08
https://dobrokar.com/product/%e2%84%968 ... %99iemu-v/
Є тут під кордоном, тут буде десь 16к євро. Може хтось точніше порахує. Зі штатів лотерея дика, я б не радив
Той досить нічого такий,якщо рідна фарба і пробіг для 4*4 гарна ціна і комплектуха.Стоїть аудіо заказне яке саме коштує під 1000$.Сам паркується ,крім ледів і ксенону по суті все є вже.То що зразу ремінь,масла,фільтра в усьому ще +500$ і розхід приємний має бути,зимою взагалі казка.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Nissan Qashqai+2 1.5 2010р.

Повідомлення gooliver » Пон, 23 вересня 2019, 09:43

Felix писав:
Нед, 22 вересня 2019, 20:15
а ну конкретныше про хавал? )))
Хз, що можна конкретніше. Декілька разів вже сидів, щупав. По відчуттях якісніше ніж той же спортейдж, та й дизайн салону і комплектація там шик.
Але китайський мокрий робот (хоча кажуть розроблений чуваком, що раніше робив роботи на мерс) + турбо двигун - то ще та лотерея)))) хоча обіцяють можливість розширеної гарантії на 5 років.
Долучився в телеграмі до чату хаваловодів, ніби всі довольні, але там в пробіги ще дитячі.

Академіку останнім часом вже важко об'єктивно оцінювати тачки дешевше 30к$))
Але критика ніби діла досить об'єктивна.

Аватар користувача
HacK
Повідомлень: 2723
З нами з: Пон, 26 липня 2010, 20:59
Ім'я: HacK
Стать: чоловік
Авто: F20 125d St1
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 30 рази

Re: Nissan Qashqai+2 1.5 2010р.

Повідомлення HacK » Пон, 23 вересня 2019, 09:47

Kritik писав:
Пон, 23 вересня 2019, 07:46
Felix писав:
Пон, 23 вересня 2019, 07:37
Kritik писав:
Пон, 23 вересня 2019, 07:15
да, я виїхав з салону і за рік втратив десь 4-5к баксів
але спокій і нерви не купиш навіть за 10к чи за 20к
і тіпа так, і тіпа троха не так...

ну якшо тачка беу коштує 8-ку - то за 10-ку ти тіпа точно маєш купити спокій...

а якшо по ситуації - то купуючи беу тачку треба добре розуміти, як збираєшся її обслуговувати і чи є на то обслуговування гроші; а вже купивши її, треба мати 1-2 штукі в загашніку на мало лі шо...
і тут мова не їде про те, шоо сол десь крило притерли на 1 см - то вже побіг малювати - то проживе і так...
а мове йде про купівлю якійсних розхідників ну і якщо щось проситься - то вчасно зробти, деколи навіть вузлом цілим...
ну і тут знову вертаємось
купити б/у в яку вже перділи і хз як їздили, на пару штук дешевше ніж нову
при цьому мати пару штук відложених на ремонт/поломку який навіть в новій тачці може статись
і в разі цієї поломки ше купа гемору і нервів
а тоді як це все додати то виходить а може ну його [цензура] ту економію і б/у :-)

звичайно якшо є можливість
як правило, в машинах які на оффах обслуговували в період гарантії, всі браки які могли вилізти в період 10-50 тис, вже б мали поміняти, просто потрібно брати тільки офіційну в такому випадку, і гарно провірити, і тоді до 150-200 тис ще можна спокійно відїздити :-)

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Nissan Qashqai+2 1.5 2010р.

Повідомлення Kritik » Пон, 23 вересня 2019, 10:05

САХАР писав:
Пон, 23 вересня 2019, 08:49
Kritik, Якщо зразу думати що зламається то ліпще на таксі катати.Я вже не раз писав що краще пройти діагностику навіть пару раз і попасти 100-200$ які як правило тут же і спустять при фактах чим попасти 1000$ всліпу.
Ну і купивши нову і проїздивши гарантію і 100тис згубиш до 8-10тис в ціні а на б.у.модна ще при своїх лишитися або 1-2тис попасти за той час.А за 8 тис спокою можна всі основні агрегати поміняти,якщо що і ще 100+проїхати.
не все тобі діагностика навіть за 500 баксів покаже
ну була в мене Ауді, з повною діагностикою, на яку до речі в Європі погоджуються тільки одиниці, це в нас пів машини можуть розібрати перед покупкою, а в Європі навіть тест драйв не всі хочуть давати
і Ауді тоже мала повну історію в офіціалів
і шо з того, як тиск масла був, а потім на світлофорі дав газку, злизало грані шестигранніка який є приводом маслонасоса, і тиску масла нема
і попав на розборку мотора і слава Богу тільки заміну самого шестигранника а не цілого маслонасоса в зборі за 1000к баксів

такшо то таке діло

ну згублю я навіть 50% вартості тачки, але не буду кататись на евакуаторах, стояти по серед поля в -20 на різдво, і т.д...

скажу так, може якби я жив дальше в Тернополі, їздив переважно по місту і десь по близьких околицях, мав кума з гаражом і зваркою, то їздив би беу тачкою і в разі поломки брав би в кума жигу на пару днів шоб поїхати по справах і т.д...

а тут я зараз сам один, нема в кого позичити тачку, нема в кого її самому крутити в гаражі якого тоже нема, тільки СТО чи офіціали, які луплять тут космічні ціни на роботу, і робота в мене така шо без тачки як без рук, працюю 17 км за містом, завод в полі де лисиці і кабани бігають, і крім власної тачки доїхати тупо нема чим

тому в мене має бути нова і безпроблемна тачка яка в любий момент на 99,9% завезе мене без геморою куди мені треба і позволить заробити гроші на неї і на наступну

а в кого тачка це так, можу їхати на роботу маршруткою а можу пішки а можу тачкою, і десь колись на вихідні 10км за місто до бабці в село, тоді да, можна бавитись в беушки

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Nissan Qashqai+2 1.5 2010р.

Повідомлення Kritik » Пон, 23 вересня 2019, 10:10

HacK писав:
Пон, 23 вересня 2019, 09:47
Kritik писав:
Пон, 23 вересня 2019, 07:46
Felix писав:
Пон, 23 вересня 2019, 07:37
Kritik писав:
Пон, 23 вересня 2019, 07:15
да, я виїхав з салону і за рік втратив десь 4-5к баксів
але спокій і нерви не купиш навіть за 10к чи за 20к
і тіпа так, і тіпа троха не так...

ну якшо тачка беу коштує 8-ку - то за 10-ку ти тіпа точно маєш купити спокій...

а якшо по ситуації - то купуючи беу тачку треба добре розуміти, як збираєшся її обслуговувати і чи є на то обслуговування гроші; а вже купивши її, треба мати 1-2 штукі в загашніку на мало лі шо...
і тут мова не їде про те, шоо сол десь крило притерли на 1 см - то вже побіг малювати - то проживе і так...
а мове йде про купівлю якійсних розхідників ну і якщо щось проситься - то вчасно зробти, деколи навіть вузлом цілим...
ну і тут знову вертаємось
купити б/у в яку вже перділи і хз як їздили, на пару штук дешевше ніж нову
при цьому мати пару штук відложених на ремонт/поломку який навіть в новій тачці може статись
і в разі цієї поломки ше купа гемору і нервів
а тоді як це все додати то виходить а може ну його [цензура] ту економію і б/у :-)

звичайно якшо є можливість
як правило, в машинах які на оффах обслуговували в період гарантії, всі браки які могли вилізти в період 10-50 тис, вже б мали поміняти, просто потрібно брати тільки офіційну в такому випадку, і гарно провірити, і тоді до 150-200 тис ще можна спокійно відїздити :-)
ну так, воно все так
і я так і мав з меганом
тачці 3 роки / 120 тик км
була в лізингу, вся офф історія, ідеальний тех.стан і їздила вона майже рік і 20 тик км без жодних проблем
і купив я її за 50% ціни нової
але то меган, а вот маючи наприклад під 20к, я б мегана не купляв, а за такі гроші я би брав Ауді/БМВ/МБ, але знаючи скільки там коштують серйозні ремонти, а закон подлості він такий шо в дешевому і в покупці і в ремонті мегані нічо не вилізло, а в грьобаному преміумі полюбому шось навернеться (тим більше знаючи який той преміум зараз є :facepalm ) то особисто мені нунафіг :-)

але життя покаже, може жопа захоче пригод, або наприклад зміню роботу і буду працювати в місті де зможу доїхати на роботу трамваєм, тоді і розклади будуть інші, і тоді можна купити преміум б/у який буде більше стояти ніж їздити

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Nissan Qashqai+2 1.5 2010р.

Повідомлення САХАР » Пон, 23 вересня 2019, 10:47

Kritik, та Ауді навіть не згадуй.Ставити у приклад машину яка новою коштувала 50тис а купити за скількі?5-6 що від неї хтіти?
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Nissan Qashqai+2 1.5 2010р.

Повідомлення Kritik » Пон, 23 вересня 2019, 10:50

САХАР писав:
Пон, 23 вересня 2019, 10:47
Kritik, та Ауді навіть не згадуй.Ставити у приклад машину яка новою коштувала 50тис а купити за скількі?5-6 що від неї хтіти?
я до того шо все не провіриш, всюди на зеглянеш
і гарантії шо від місця покупки додому доїдеш без поломки ніхто не дасть, навіть ті шо взяли 200 баксів за діагностику, навіть офіціали

Аватар користувача
HacK
Повідомлень: 2723
З нами з: Пон, 26 липня 2010, 20:59
Ім'я: HacK
Стать: чоловік
Авто: F20 125d St1
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 30 рази

Re: Nissan Qashqai+2 1.5 2010р.

Повідомлення HacK » Пон, 23 вересня 2019, 11:40

люба тачка 2-3 річна з пробігом 50-70 тис грати мозок не буде, якщо її нормально обслуговували, і то не якась геморойна модель, я купив собі з пробігом 120 тис 5 річну після оффів і вона мозок не грає взагалі...
За це повідомлення автора HacK подякували (всього 2):
sashanova (Пон, 23 вересня 2019, 13:25) • cat-yellow (Вів, 24 вересня 2019, 18:33)
Рейтинг: 7.41%

andrewdor
Повідомлень: 1744
З нами з: Сер, 21 липня 2010, 21:37
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Das auto
Номер: -------
Звідки: Львів
Дякував (ла): 30 рази
Подякували: 43 рази
Контактна інформація:

Re: Nissan Qashqai+2 1.5 2010р.

Повідомлення andrewdor » Пон, 23 вересня 2019, 13:39

Буває, що нова з салона тачка,майже відразу починає виносити мозок.
І нове авто на гарантії, не означає, що ремонт на наступний день. Будь готовий, привезди до офів, здати і чекати, поки вони зробблять. І якщо з першого разу вгадають то добре.
Так що тут, ти або везучий, або ні :)
А б.в. не завжди парить мозок. Є моделі яки потребують особливої уваги до себе і проблемні місця. Ну так це особисте рішення кожного, попростіше менш проблемне чи крутіше, але з приколами.

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Nissan Qashqai+2 1.5 2010р.

Повідомлення Dexter » Пон, 23 вересня 2019, 13:52

HacK писав:
Пон, 23 вересня 2019, 11:40
люба тачка 2-3 річна з пробігом 50-70 тис грати мозок не буде, якщо її нормально обслуговували, і то не якась геморойна модель, я купив собі з пробігом 120 тис 5 річну після оффів і вона мозок не грає взагалі...
розкажи це Ростику1 і його бе восьмому пасату)))))))))

а по темі - мій друг мав такого Кашкая, але 2.0бензин на гбо, то він незнав шо таке ремонт, поїздки в європу як раз плюнути і продав на авторіа за два дні. Висновок: дизель з пробігом 200+ з такої країни як польща - це велика лотерея
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Nissan Qashqai+2 1.5 2010р.

Повідомлення Kritik » Пон, 23 вересня 2019, 14:09

andrewdor писав:
Пон, 23 вересня 2019, 13:39
Буває, що нова з салона тачка,майже відразу починає виносити мозок.
І нове авто на гарантії, не означає, що ремонт на наступний день. Будь готовий, привезди до офів, здати і чекати, поки вони зробблять. І якщо з першого разу вгадають то добре.
Так що тут, ти або везучий, або ні :)
А б.в. не завжди парить мозок. Є моделі яки потребують особливої уваги до себе і проблемні місця. Ну так це особисте рішення кожного, попростіше менш проблемне чи крутіше, але з приколами.
канешно шо буває
на роботі купили 3 роки назад нові Існсігнії, 5 шт, то в одній з них через день здохла електронна приборка і 2-х денна тачка поїхала з-під фірми в салон на евакуаторі :facepalm
а інші їздили хоть би шо
і хто гарантує шо навіть офіціальна і свіжа тачка не [цензура] власнику мозг і через то він її здав назад в салон і взяв іншу
а ти її купиш, гарантії на неї вже нема, і всі ремонти вже за власний і не малий кошт

канешно шо офіціали не чудотворці, але в мене наприклад є асістенс який включає тачку на час ремонту і мені пофіг, можуть хоть місяць там чаклувати

а хто мені дасть підмінну тачку якшо поломиться б/ушка 3-х річна

так, переплата за нову тачку в салоні є і вона велика
і вроді багато тратиться при виїзді з салону
але ці всі переплати не просто так, а в замін них получаєш багато плюшок

і на жаль доступні тачки не так падають в ціні як преміум, якшо річну А8 можна купити 50% від ціни нової
то річна А4 вже не буде така дешева, ну може 20-30% дешевша ніж в салоні
але тоді питання якого фіга здали в салон класну річну тачку :D
1. лізинг на рік ніхто не бере
2. приватно тоже люди які мають гроші тільки на А4 тоже не будуть кожного року тачку міняти
вот тоже питання тоді, якого фіга
підозрюю шо мого мегана відновленого з пробігом 850 км тоже з слюнями якийсь покупець купив і тішиться яку класну тачку він урвав 20% дешевше ніж в салоні, а то ж нова тачка всього з 850 км пробігу :D

rhchp
Повідомлень: 428
З нами з: Чет, 23 червня 2016, 08:45
Ім'я: Ігор
Стать: чоловік
Авто: Сюзі 2.4 АТ
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Re: Nissan Qashqai+2 1.5 2010р.

Повідомлення rhchp » Пон, 23 вересня 2019, 14:15

gooliver писав:
Пон, 23 вересня 2019, 09:43
Felix писав:
Нед, 22 вересня 2019, 20:15
а ну конкретныше про хавал? )))
Хз, що можна конкретніше. Декілька разів вже сидів, щупав. По відчуттях якісніше ніж той же спортейдж, та й дизайн салону і комплектація там шик.
Але китайський мокрий робот (хоча кажуть розроблений чуваком, що раніше робив роботи на мерс) + турбо двигун - то ще та лотерея)))) хоча обіцяють можливість розширеної гарантії на 5 років.
Долучився в телеграмі до чату хаваловодів, ніби всі довольні, але там в пробіги ще дитячі.

Академіку останнім часом вже важко об'єктивно оцінювати тачки дешевше 30к$))
Але критика ніби діла досить об'єктивна.
https://www.youtube.com/watch?v=ihzT7O1eiq4

Дуже цікаво чому гарантія на кузов тільки 3 роки. При ціні машини 22-26 тис дол. За такі гроші вже можна японців і корейців вибирати, а докинувши трохи до 28 і на Шкоду Кодіак позирити.

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Nissan Qashqai+2 1.5 2010р.

Повідомлення gooliver » Пон, 23 вересня 2019, 14:21

rhchp, ну, тут кому шо)) Якщо попробувати співставити однакові комплектації - японці одразу будуть коштувати +10к, корейці аналогічно.
Та й чисто на ощуп ця куди дорожча.
Хоча я Яріка особисто питав, як йому - він щось не був особливо нею вражений, як і казав в тесті, тачка як тачка.

У кацапів попередня версія вже декілька років продається, ніби наразі нарікань на кузов не було.
А як там у старих грейт волів з кузовами було, все печально як і у решти китайців?

rhchp
Повідомлень: 428
З нами з: Чет, 23 червня 2016, 08:45
Ім'я: Ігор
Стать: чоловік
Авто: Сюзі 2.4 АТ
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Re: Nissan Qashqai+2 1.5 2010р.

Повідомлення rhchp » Пон, 23 вересня 2019, 14:33

Ок, новий Сузукі SX-4 в найповнішій комплектації на автоматі із двигуном 1,4 ( до сотні за 8 з копійками секунд) та ще й з повним привідом (всі Хавали тільки предньопривідні, чи не так?) коштує зараз 26 тисяч. Тай корейці за 26 вже добре нафаршировані будуть.

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Nissan Qashqai+2 1.5 2010р.

Повідомлення Kritik » Пон, 23 вересня 2019, 14:45

дуже шкода шо китайців нема на європейському ринку
я як показував співробітникам фотки Geely FY11
то всі обфапались а як взнали ціну то сказали шо перші б стояли в черзі
не знаю як Haval, a вот Geely я б і сам купив
вони вже багато років як купили Вольво і перейняли всі технології
взагалі Geely хотіла купити Mercedes але їм влада німеччини не дозволила, як то мол так шо китайці будуть власниками самого "крутого" німецького бренду
але нічо, не вдалось купити цілий мерс то купили хоча б Смарт ))))
китайці скоро захоплять світ, вот побачите

rhchp
Повідомлень: 428
З нами з: Чет, 23 червня 2016, 08:45
Ім'я: Ігор
Стать: чоловік
Авто: Сюзі 2.4 АТ
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Re: Nissan Qashqai+2 1.5 2010р.

Повідомлення rhchp » Пон, 23 вересня 2019, 15:02

Під будинком стоїть одне Geely..., викликає реально самі "жилі"), поржавіло повністю, "шкіра" на сидіннях порвана...

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Nissan Qashqai+2 1.5 2010р.

Повідомлення gooliver » Пон, 23 вересня 2019, 15:06

rhchp писав:
Пон, 23 вересня 2019, 14:33
Ок, новий Сузукі SX-4 в найповнішій комплектації на автоматі із двигуном 1,4 ( до сотні за 8 з копійками секунд) та ще й з повним привідом (всі Хавали тільки предньопривідні, чи не так?) коштує зараз 26 тисяч. Тай корейці за 26 вже добре нафаршировані будуть.
Офіційні характеристики сузукі, розгін 10.2.
Нічого особистого, але через дизайн sx4 - це остання тачка, яку б я розглядав за 26к)))
Ну і то трохи різні вагові категорії.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 30 гостей