Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Lexus RX350 Диван
Аватар користувача
Cr@zy
Повідомлень: 1374
З нами з: Вів, 11 жовтня 2005, 23:55
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 15 рази
Контактна інформація:

Re: Lexus RX350 Диван

Повідомлення Cr@zy » Вів, 03 березня 2020, 15:54

gooliver писав:
Вів, 03 березня 2020, 15:20
кажуть, якщо вміти їздити - можна і на повному приводі на літній не вї**ися в паркан
:shout :shout :shout
Інтернет все пам'ятає :D :D :D

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Re: Lexus RX350 Диван

Повідомлення pikach00 » Сер, 04 березня 2020, 16:28

Бля :shout :D

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2127
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 145 рази

Re: Lexus RX350 Диван

Повідомлення gooliver » Вів, 17 березня 2020, 12:56

Нарешті на днях зняв бокс з даху і потестив нормальне відкривання багажника - все працює норм, нова стійка нормально тримає багажник і дозволяє його повністю відкривати/закривати електромотору

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2127
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 145 рази

Re: Lexus RX350 Диван

Повідомлення gooliver » Суб, 11 квітня 2020, 13:54

192500км (11.04.2020) - поставив літні шини, 800грн.

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2127
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 145 рази

Re: Lexus RX350 Диван

Повідомлення gooliver » Пон, 04 травня 2020, 14:04

193500км (2.05.2020) - Ще при купівлі салон мав косметичний косяк, який неймовірно кидався в очі і нервував мене. Планувалося зайнятися ним в першу чергу після покупки, але, о диво :D , я проїздив з цим косяком півтора роки і тільки зараз позбувся.
IMG_20200408_185744472.jpg
Центральна панелька мала тріщини. Підозрюю їх зробили при прокладці шумки і вібри під усією панелькою. Спочатку це були не такі помітні тріщини, але з часом вони розрослися.
Попитавши по профільних сервісах, чи можна таке паяти - всі ствердно казали, що краще поміняти на нову. Але проблема була в тому, що сама по собі рамка новою не продається, і хоча я знайшов номер на якихось кацапських форумах, - в продажі окрім їхніх же розборок я не знайшов її. Наші ж розборки є надзвичайно клієтоорієнтовані і навіть слухати не хотіли про якусь там рамку, лише монітор в зборі за 300$ і "не мороч голову".
Тоді я нагадав про хлопців в Києві які займаються встановленням екранчиків на ці лексуси і були мега адекватні в розмові ще колись, коли я тільки шукав машину і питався в них бюджет заміни, якщо куплю без монітора.
Написав їм і виявилося, що вони справді мають зайві рамки і можуть продати. Щоправда, ціна за 15и річний кусок платмаси все ще була не маленька, пропонували 50$ за панельку з мінімальними коцками і 100$ за ідеальну. Сторгувалися дуже мінімально і за 2700грн я отримав вже у Львові панельку, яку хлопці встановили за 250грн.
IMG_20200502_151324910.jpg
Тепер, наршеті, найнеприємніший косметичний косяк прибрано і вже можна дивитися на ту панельку без сіпання ока.
Загальний бюджет вийшов близько 3100грн
Webp.net-resizeimage.jpg

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Lexus RX350 Диван

Повідомлення sashanova » Пон, 04 травня 2020, 14:14

не кисло так..як за шматок пластмасси :sing

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2127
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 145 рази

Re: Lexus RX350 Диван

Повідомлення gooliver » Пон, 04 травня 2020, 14:16

sashanova писав:
Пон, 04 травня 2020, 14:14
не кисло так..як за шматок пластмасси
та взагалі не кисло, враховуючи, що це лише оця сіра рамка навкруги.
Але не те щоб був якийсь вибір. А за 50$ також було без сенсу брати, коцки не великі, але який тоді сенс міняти?)

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Lexus RX350 Диван

Повідомлення sashanova » Пон, 04 травня 2020, 14:58

gooliver писав:
Пон, 04 травня 2020, 14:16
та взагалі не кисло, враховуючи, що це лише оця сіра рамка навкруги.
чесно кажучи, вся ця пластмаса прекрасно паяється, ліпиться, шпаклюється і фарбується балончиком, максимум шо б відрізнялося -якби не попав в тон колір фарби, і судячи по фото -роботи там на пару годин побавитись включно з розбором і зборкою, але ясно шо всялякі сервісмени манали таку бздюлю робити де вхлопу на міліон не буде, але сам би міг попробувати :-)

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2127
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 145 рази

Re: Lexus RX350 Диван

Повідомлення gooliver » Пон, 04 травня 2020, 15:44

sashanova писав:
Пон, 04 травня 2020, 14:58
gooliver писав:
Пон, 04 травня 2020, 14:16
та взагалі не кисло, враховуючи, що це лише оця сіра рамка навкруги.
чесно кажучи, вся ця пластмаса прекрасно паяється, ліпиться, шпаклюється і фарбується балончиком, максимум шо б відрізнялося -якби не попав в тон колір фарби, і судячи по фото -роботи там на пару годин побавитись включно з розбором і зборкою, але ясно шо всялякі сервісмени манали таку бздюлю робити де вхлопу на міліон не буде, але сам би міг попробувати :-)
власне це вони і казали, що запаяти вони запаяють, без питань. Але з кольором казали, що з імовірністю 90% не попадуть, тому, якщо є можливість взяти нову - так буде простіше.
До речі, після розборки виявилося, що рамка вже фактично складалася з 4ох частин і осколків, оскільки то не поверхневі тріщини. І там прийшлося б ще багато напаювати і шліфувати. Думаю, кінцевий бюджет не особливо відрізнявся б, оскільки сам я то не робив би :D ну може б якусь тисячу зекономив, але не більше. А ще сидів би без машини пару днів, або їздив би з розібраним салоном.
А так болі на 25хв, зібрати-розібрати

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2127
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 145 рази

Re: Lexus RX350 Диван

Повідомлення gooliver » П'ят, 15 травня 2020, 18:14

194400км (15.05.2020) - карантин дарує нові можливості витрачання часу та зекономлених на кафешках грошей.
Японські кросовери нульових славляться своїми "шикарними" тормозами, які своїм розміром підходять хіба на якусь ібіцу, а не на майже двотонних бегемотів.
Не обминули і мене ці проблеми, тормоза почали бити в кермо, а недавно взагалі просто вібрувати під час їзди 120-130км/год. Напрошувалася заміна дисків, але шкода було викидати одразу весь бюджет, ще коли стоять майже нові колодки.
За порадою Паші спробував проточити диски на стенді. Записався на РікАвто і за 800грн зараз насолоджуюся рівненькими тормозами без жодної вібрації.
Подивимося, на скільки цього щастя вистачить. Якщо дотягне до наступної заміни колодок - буде чудово і вже аж тоді поміняю все в зборі.

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2127
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 145 рази

Re: Lexus RX350 Диван

Повідомлення gooliver » Нед, 21 червня 2020, 10:21

195500км (19.06.2020) - якось в одному з авточатів натрапив на позитивний відгук про накидку для поперекової підтримки. Сидіння у лексусі досить безформні, я давно хотів більше поперекової підтримки. Дешевшої альтернативи я не знайшов, тому довелося потратитися на таку накидку з підтримкою хребта від Kulik System.
Якість хороша, підтримка також, особливо коли їздиш без верхнього одягу.
received_2771212206444233.jpeg

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Lexus RX350 Диван

Повідомлення sashanova » Нед, 21 червня 2020, 18:32

Дивно таке трохи читати, шо в преміум сегменті -бесформені сідіння ;) ..я думав шо там регулюваннь куча прям під хребет і жопу клаустрофобіка :sing
За це повідомлення автора sashanova подякував:
Fobos (П'ят, 25 вересня 2020, 13:08)
Рейтинг: 3.7%

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2127
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 145 рази

Re: Lexus RX350 Диван

Повідомлення gooliver » Нед, 21 червня 2020, 19:39

sashanova, та регулювання то є, навіть окрема поперекова підтримка. Але мені того недостатньо, під великий зріст там не можна отримати ідеальну посадку, тим більше під мою хвору спину. От в наступному поколінні вже стало значно краще.

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: Lexus RX350 Диван

Повідомлення telko » Нед, 21 червня 2020, 21:15

sashanova писав:
Нед, 21 червня 2020, 18:32
Дивно таке трохи читати, шо в преміум сегменті -бесформені сідіння ;) ..я думав шо там регулюваннь куча прям під хребет і жопу клаустрофобіка :sing
Ті регулювання не дуже поможуть навіть у преміумі, потрібно щоб сидіння було з AGR сертифікатом. Тоді нічого боліти не буде.

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Lexus RX350 Диван

Повідомлення sashanova » Пон, 22 червня 2020, 08:39

Не знаю шо там за сертифікат і яке відношення він має до мого хребта ;) но для прикладу в жінчиному Х5 регулюваннь тьма, включаючи ламаючі спинки і пневмопідкачку, і все прекрасно під мій хребет (і не тільки мій :-) ) налаштовується, реально дуже зручно сидіти..я чомусь був впевненим шо це у всьому преміум класі так 8-)
За це повідомлення автора sashanova подякував:
andreyclk (Пон, 22 червня 2020, 09:35)
Рейтинг: 3.7%

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2127
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 145 рази

Re: Lexus RX350 Диван

Повідомлення gooliver » П'ят, 03 липня 2020, 23:00

197800км (3.07.2020) - підійшли чергові 10тис.км і заїхав до Максима на WestGas (там зараз є заїзд з Волинської) і зробив ТО-3 для ГБО. Також останні місяці був запах газу біля капоту. Хлопці все там перевіряли, подокручували хомути і зараз має бути норм. Побачимо. Ціна 400грн.

Також недавно я побачив, що лексус неприємно зламався(?) і тепер буде з ним зайва морока. В понеділок вже домовлено на заїзд на сервіс на декілька днів. Заодно буде проведено ряд інших робіт, які я вже давно планував. Про все відпишу по результатах.


sashanova писав:
Пон, 22 червня 2020, 08:39

Не знаю шо там за сертифікат і яке відношення він має до мого хребта ;) но для прикладу в жінчиному Х5 регулюваннь тьма, включаючи ламаючі спинки і пневмопідкачку, і все прекрасно під мій хребет (і не тільки мій :-) ) налаштовується, реально дуже зручно сидіти..я чомусь був впевненим шо це у всьому преміум класі так 8-)


Ну хз, недавно посидів в е70. Так, сидіння значно зручніші ніж мої, але для мого попереку все таки навіть тієї підтримки недостатньо.

А цією накидкою я, між іншим, мега задоволений, особливо по трасі. Поперек перестав боліти після 3ох годин за кермом (наразі дальше не їздив). І підтримка хребта - це окремий великий плюс.

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2127
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 145 рази

Re: Lexus RX350 Диван

Повідомлення gooliver » Пон, 13 липня 2020, 18:15

198000км (6.07.2020) - як я вже згадував в минулому дописі - лексус зламався. Але то був би не лексус, якби він зламався як всі нормальні авто і більше не їхав. Тому він додав неприємного геморою, але без транспорту в непідходящий момент я не залишився.

А сталося наступне: під час чергової мийки в суботу вечором після зняття ковриків я помітив, що ковролін під ними повністю мокрий. Закинув коврики в багажник і поїхав додому читати, звідки може текти.
Наступного дня поїхав в Шацьк з відкритими вікнами і вже там займався діагностикою. Ще з часу вибору авто знав про можливі проблеми з протіканням води в салон через рейлінги (тріскає рідний герметик). Проте оскільки багажник був сухий, стойки сухі - почав шукати причину в дренажах стоку люку і конденсату коднюка. Дренажі люку виявилися чисті, а от шланг стоку конденсату виявився забитий якимось піском вже на ощуп. Зняв його зі штуцера (з ванночки полилося ще десь 2 літри конденсату), прочистив трохи (добре, що забитий був вверху і було прям видно, де він забитий). Стік конденсату почав працювати нормально і скидувати його під авто.
Залишилося якось висушити підлогу. Надії на те, що висохне сама, враховуючи,що під короліном є поклеєна шумка, не було. Тому записався на ЛевелАП і вже в наступний понеділок завіз лексуса до них. А поки чекав - тиждень їздив з ввімкненою пічкою, вікдритими вікнами і постійно спостерігав, чи нічого нового не капало - ніби все добре.

На левелАПі зняли сидіння, зняли ковролін і тиждень то все гарно просушували. Також, оскільки вже був там - зробили ряд інших
студійних робіт, які в мене вже давно висіли в планах:
- поставили на герметик нову заглушку рейлінга (ліву задню), яку я вже міняв в жовтні і знову загубилася. Нова валялася в багажнику вже місяць, не доходили руки встановити
- під час розборки підлоги підключили підсвітку лівого порогу (напис Lexus), яка, як виявилося, чомусь була відключена
- замінили плафони підсвітки задніх номерів на значно потужніші діодні (вони мені дісталися ще від попереднього власника). Камера заднього виду вночі має досить слабку контрасність і рідного світла в темноті не вистачає щоб хоч трохи нормально бачити щось на екрані. Нова підсвітка просвічує ще десь до метра позаду бампера і тепер стало значно зручніше паркуватися вночі
- зняли старе тонування задніх стопів і затонували назад найсвітлішою плівкою. Думав повністю зняти і поклеїти лише бронеплівкою, але рефлектори там вже не в ідеалі на ребрах (болячки тих стопів), то ж за Андрієвою порадою таки поклеїли назад легким тонуванням. Крім того ще хотів зняти тонування з номерів, але щось ми непорозумілися з Андрієм і вони його не чіпали. Коли потім це обговорювали, то він попередив, що з разом з тонуванням може облізти і фарба символів, тому, можливо, доцільно просто замовити дублікат.
- рідний антигравій в арках місцями вже пооблазив і просвічувався рідний жовтий герметик, складалося враження, що арки ржаві. Помили, обробили розчинником і задули чорним антигравієм (ну спочатку не чорним, бо я лоханувся і купив антигравій не дивлячись на колір). Тепер все виглядає акуратно.
- також ще з покупки мені дістався в комплекті сабвуфер з підсилючем, якого я насправді ніколи і не чув, оскільки штекер підключення був обламаний. Хлопці замінили кабель, перепідключили все. Хоча нормально почути як він працює так і не вийшло через певні особливості підключення запобіжника під капотом. Там ще треба прикласти руки також.

Зображення
стан "до": вигорівше тонування фонарів і жовтий герметик в арках

Додав би ще якусь нормальну фотку результатів, але наступного дня після того як забрав лексуса поїхав в Дземброню і тепер він брудний як чорт, тому хіба отаке:

Зображення
Зображення

Проте в салоні сухо :-)
По запчастинах, які купляв я вийшло близько 1100грн (заглушка, розчинник, антигравій) і хлопцям за роботу та матеріали ще 4400грн

Аватар користувача
_Ramp_
Повідомлень: 2869
З нами з: Чет, 29 листопада 2007, 13:13
Стать: чоловік
Авто: VW Jetta
Звідки: LEMBERG
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 0

Re: Lexus RX350 Диван

Повідомлення _Ramp_ » Пон, 13 липня 2020, 20:40

Хороший підхід до авто,слухай а антена на криші має стояти збоку?бо в більшості вних стоять посередині.,чт то якась нова фіча?
„Борітеся – поборете!
Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава
І воля святая!”

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2127
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 145 рази

Re: Lexus RX350 Диван

Повідомлення gooliver » Пон, 13 липня 2020, 23:16

_Ramp_, спасибі!
Хм, ніколи навіть над тим не задумувався.
Швиденько погуглив фотки - ніби у всіх так.

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2127
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 145 рази

Re: Lexus RX350 Диван

Повідомлення gooliver » П'ят, 31 липня 2020, 15:47

199400км (30.07.2020) - підійшло чергове ТО. Попередньо зїздив на діагностику, цього разу на Sline, оскільки Паша займається лише ходовою, а у мене були питання до ременя і роліків, ранком на холодну першу хвилину чую свист.
Під час діагностики сказали, що муфта генератора під заміну (шків заклинив), тому на наступний тиждень записаний на зняття генератора, а заодно і глянуть до роліків/ременя/помпи. Будуть знімати радіатор, то мабуть і заодно заміню антифриз.
Також ніби натякали, що може варто глянути до сайлентблоків і передніх амортів, але їхні покази були взагалі не переконливі, Паша сказав, що нічого там ще не варто лізти, тому це відкладено як мінімум до наступного ТО.

Щоб не кататися багато на вихідних на старому маслі вчора вечором заїхав на заміну і розвал-сходження (не робив його ще відколи купив, пора було б зробити для профілактики).
Отже, замінено:
- масло Toyota 5w30 + фільтр оригінал
- фільтр повітряний
- фільтр салону
- зроблений розвал-сходження (все в нормі)

З того, що сподобалося - першим ділом перед тим як робити ТО сервісмен почав перевіряти чи у мене працюють всі лампочки. У мене якраз недавно перестав світитися один з чотирьох габаритів позаду, який успішно замінили.

Всі запчастини мені обійшлися 1371грн, попередня діагностика 180грн і вартість роботи ТО + розвал 660грн
За це повідомлення автора gooliver подякував:
Fobos (П'ят, 25 вересня 2020, 13:13)
Рейтинг: 3.7%

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 19 гостей