Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Х5..мєчта..
sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Х5..мєчта..

Повідомлення sashanova » П'ят, 20 грудня 2019, 09:41

Опис буде “много букфф”, тому хто не любить читати – закриваєм і гортаєм далі в поіске варіанту папрощє с картінками :-) . Скільки знаю свою жінку зажди казала шо улюблена марка це бмв а мєчта це Х5, я звичайно в чергове улибався коли то чув :happy , казав шось на кшталт шо мені достатньо для головної болі і того баварського шроту шо був і є а це нагадаю були одна сімьорка Е32 і три п’ятірки Е34, Е34 і Е39 ше Х5 мені до повного виносу моску і не хватало тільки :sing ..
І вот настав той день..жінка простягує мені телефон з відкритим АвтоРіа і фразою: -а вони подешевшали..можна вже подивитися…тваю дівізію думаю 8-) ..началось :facepalm ..
Я канєшно начав їй там з ютуба всякі роліки демонструвати де чувачки внятно і доходчиво розказують страшні історії про Х5, но з таким же успіхом можна було показувати алканавту роліки про шкоду алкоголю. :sing Усвідомивши невідворотність процесу я всерйоз зайнявся вивченням теми про ікси і опа..а є ж ше Х3, яки вроді би бо надійності трохи кращий за Х5 да і знайти живіший варіант більш ймовірно так як машина “не пацанска” :-) ..вообщєм подивилися ми вживу парочку екземплярів Х3..шо вам сказати?..навіть я був слєгка у шоці ;) , салон здалеку гарний..нє та він і зблизька нічо..якби був в якомусь китайському кросовері я б сказав нормальний салон…но не для бехи :facepalm ..навіть не знаю чим керувалися ті люди які купували ті машини в салоні новими по ціні збитого самальоту…а посидівши відразу в Х5 після Х3 жінка зразу закрила варіант з Х3. І я вам скажу таки да- різниця по відчуттях між тими машинами –колосальна 8-) .
Ну шо ж..шукаємо Х5, в бюджеті около десятки $ в прерогативі механіка і 3л.дизель, на крайняк 3л. бензин, но машин на механіці 1на 150 на автоматах.. і це серйозно, хто не вірить відкрийте авторіа гляньте, поки моніторили передивилися пару варіантів з автоматами з такими моторами..в тому ціновому діапазоні по опису “вся в агнях”, по факту –“вся в свічках” –ібо скоро їй вмирати :sing .
І опачкі знаходимо варіант на волині, 2003р. 5ст.механіка, дизель з дома комплектами коліс на титанах за 9к$, по опису также вся в агнях, продажа срочна бо власник взяв такого ж тільки рестайл 06р.на 6ст.механціці, вобщєм домовляємось на суботу, жінка взяла відгул на роботі я два товщиноміра і ящик з інструментами :ninja і….в п’ятницю вечері на вайбер повідомлення –Ікс проданий..скільки атчаяння в очах жінки я давно не бачив :confused
Ну шо ж..субота і так вільна, жінка давай далі моніторити авторіа телефон/машини на оглядини, вже єстєственно механіку не дивимся бо їх просто нема, дивимось варіанти хоча б з 3л моторами..у Львові глянули два варіанта – доходяги ні а чьом, далі знаходим пару інтересних варіантів в Трускавці –поїхали, не буду описувати кожен екземпляр окремо, вони всі були більшої чи меншої степені вбитості, но виявилась ше одна особливість 8-) ..протестувавши на трасі парочку іксів виявилось шо ні 3л.дизель ані тим більше 3л бензин на автоматах –не особо то й їдуть ;) ..в порівнняні з ними наша 39 2,8 на механіці –ракета, і то по їзді відчувалось суттєво 8-) ..жінка канєшно трохи ростроїлась но каже я ж не на гонки її беру, вобщєм їдем в Самбір дивитися черговий варіант по дорозі чую жінка кудась звонить і домовляється в Дрогобичі глянути ше одного ікса..ок кажу шо за ікс?..(я за кермом)..каже 2004р. рестайл..а мотор?...дальше пауза..жінка ой…4,4 але є газ..я такий -ну ти нормальна? :tuktuk ..ну да ладно..і так по дорозі заїдем вже на пару хвилин глянем..не звонити ж знову людині казати ой не будем дивитися –ми помилились мотором 8-) … Приїзжаєм..ну зовні такий нічо, фарбований звичайно по кругу но шпакля тільки заднє ліве крило..видно хтось вїхав..салон –бомба, на панелі жодних помилок крім підсвітки заднього номеру там діод-тому матюкається..в жінки оченята зразу заблистіли..зразу за руль –тест дравй..[цензура]..канєшно з таким мотором воно їде нівроку :yahoo , ззаду пнєвма, всялікі там буєраки проходить збито, м’яко і без тряски..канєшно вийшла вона з за руля з виразом лиця ХОЧУУУУ :wow ..но проблемка :| ..ціна суттєво перевищує наш бюджет мінімімум на 1к$..ну жінка в своєму репертуарі не моргнув глазом пропонує чоловіку ціну на цілу тищу менше..мол всьо..більше немаю, чувак канєшно робить отакі очі :shock ..каже та де..ну мені канєшно гроші треба..але тисячу то забагато..ну забагато то забагато :sing ..жінка каже ну ми їдемо ше в Самбір дивитися одну машину а ви ше подумайте телефон єслі шо мол маєте…в Самборі вона машину навіть не дивилася, вже запала її та в душу :-) …тай по чесному там і дивитися то не особо було на шо, в порівнняні з попереднім варіантом –унилая какашка :bad ..вопшєм сіли ми в машину їхати додому- звінок від чувачка попередньої машини –мол подумав, трохи дійсно треба кошти, якшо ви готові її реально забрати –забирайте. Не буду тут далі описувати скільки нам прийшлось підняти знайомих в Дрогобичі шо б знайти комп’ютерну діагностику і естакаду суботнім вечером..но ми знайшли :happy ..по діагностиці одна помилка по мотору –не повне закриття дроселя і все…по огляду знизу –підтікання масла з мотора десь в районі піддона, трохи суттєвий люфт переднього кардана, і ніби все..по кузову погано відкриває ручка передню пасажирську дверку (по ходу п’єси я її таки доломав потім зовсім :sad )..і не працює камера заднього виду доставлена власником..кояків трохи є..но в порівнняні з тим шо ми дивились в принципі – досить жива машина..берем..радості жінки нема прєдєла :yahoo :yahoo :yahoo
І так шо ми маємо: -Х5 2004р. америкос, мотор N62В44, об’єм 4,4л, коробка 6ст.автомат, задня пневматична підвіска, сідушки з ламающимися спинками з пневмопідкачкою, електрорегулювання..вобщєм ше куча прибамбасів потрібних і не дуже –сам навіть всіх не знаю :-) +два комплекта тапків на дисках
Зображення
Зображення

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Х5..мєчта..

Повідомлення Kritik » П'ят, 20 грудня 2019, 09:50

Прочитав все
І можу привітати!
п.с. і поспівчувати!))))))
За це повідомлення автора Kritik подякував:
pikach00 (П'ят, 20 грудня 2019, 15:11)
Рейтинг: 3.7%

Аватар користувача
Rosko
Повідомлень: 3129
З нами з: Пон, 18 червня 2012, 21:07
Стать: чоловік
Дякував (ла): 9 рази
Подякували: 5 рази

Re: Х5..мєчта..

Повідомлення Rosko » П'ят, 20 грудня 2019, 09:53

Не скучаєш ти зі своєю жінкою, ой не скучаєш)))
Мій стиль - не ваша мода.

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Х5..мєчта..

Повідомлення sashanova » П'ят, 20 грудня 2019, 09:55

Не кажіть хлопці :oops ..заскучаєш тут ;)

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Х5..мєчта..

Повідомлення RULES » П'ят, 20 грудня 2019, 10:22

Наступною мабуть буде щось з M серії?))
VAG вже не той

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Х5..мєчта..

Повідомлення sashanova » П'ят, 20 грудня 2019, 10:25

Наступною мабуть буде щось з M серії?))
RULESтут хоча б з тим розібратися на найближчий час :-) ..а ти тут такі загадки загадуєш :D

Deep_Shadow
Повідомлень: 881
З нами з: Пон, 09 січня 2006, 01:01
Стать: чоловік
Авто: VW Golf Variant mk7 Tornadorot
Дякував (ла): 12 рази
Подякували: 3 рази

Re: Х5..мєчта..

Повідомлення Deep_Shadow » П'ят, 20 грудня 2019, 10:26

Вітання. Тачко очонь, але й вартість обслуговування мабуть теж огонь ))

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Х5..мєчта..

Повідомлення Kritik » П'ят, 20 грудня 2019, 11:40

Deep_Shadow писав:
П'ят, 20 грудня 2019, 10:26
Вітання. Тачко очонь, але й вартість обслуговування мабуть теж огонь ))
головне шо в сім"ї я так поняв є вже 3 тачки
такшо буде на чому їздити коли якась з них буде на СТО :D

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Х5..мєчта..

Повідомлення sashanova » П'ят, 20 грудня 2019, 11:46

Вітання. Тачко очонь, але й вартість обслуговування мабуть теж огонь ))
Спасибі, ну всьо шо буду робив буду чесно викладувати тут, так шо побачим :-) , пока шо розібра впускний тракт весь до дроселя
Зображення
Знайшов там отакий ужасний повітряний фільтр
Зображення
ясен пень всьо почистив, фільтр купив новий..за 105грн :happy зібрав назад, далі треба поміняти механізм ручки який уже купив у SinNikа за 670грн і розібратися з газом бо не подобається мені як він працює 8-)

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Х5..мєчта..

Повідомлення sashanova » П'ят, 20 грудня 2019, 11:48

такшо буде на чому їздити коли якась з них буде на СТО
ти напевно вперше читаєш один із моїх бортовиків, інакше б знав шо тачки на СТО я не обслуговую :happy

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Х5..мєчта..

Повідомлення Kritik » П'ят, 20 грудня 2019, 11:50

sashanova писав:
П'ят, 20 грудня 2019, 11:48
такшо буде на чому їздити коли якась з них буде на СТО
ти напевно вперше читаєш один із моїх бортовиків, інакше б знав шо тачки на СТО я не обслуговую :happy
читаю регулярно про Тіго )
це я образно під назвою СТО назвав всякі ремонти/доробки :-)

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Х5..мєчта..

Повідомлення sashanova » П'ят, 20 грудня 2019, 11:54

це я образно під назвою СТО назвав всякі ремонти/доробки
ааа..ну роботи/доробки це панятно..бмв все ж таки :D куда без них..вже по суті і почав :-)

Аватар користувача
Adywan
Повідомлень: 513
З нами з: Вів, 16 серпня 2011, 22:50
Ім'я: Макс
Стать: чоловік
Авто: BMW e90 335d
Звідки: Волинь
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 20 рази

Re: Х5..мєчта..

Повідомлення Adywan » П'ят, 20 грудня 2019, 11:58

Дві нових бмв на форумі за місяць. :D
Вітаю з покупкою :beer

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Х5..мєчта..

Повідомлення sashanova » П'ят, 20 грудня 2019, 12:15

Дякую :-)

Аватар користувача
winn3r
Повідомлень: 1322
З нами з: П'ят, 03 жовтня 2008, 15:41
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: PASERATTI B7
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 51 рази

Re: Х5..мєчта..

Повідомлення winn3r » П'ят, 20 грудня 2019, 13:36

торчовий тазік, В8 напевно пре нормально, і комфорт має бути на висоті. цікаво як він буде в обслуговуванні
полюбе бажаю заглядувати під капот тільки для доливки омивайки :D
Гроші не куплять тобі щастя. Але вони куплять тобі авто, на якому ти поїдеш на його пошуки...

Аватар користувача
Stuff
Повідомлень: 5022
З нами з: Вів, 07 липня 2009, 10:08
Ім'я: Віталік
Стать: чоловік
Авто: Das auto B8, CB600 Hornet, Fiat 500sport
Звідки: beZкрайний kosmos...
Дякував (ла): 15 рази
Подякували: 29 рази
Контактна інформація:

Re: Х5..мєчта..

Повідомлення Stuff » П'ят, 20 грудня 2019, 14:33

нє ну салідняк, просто салідняк :beer я, звісно, теж передивився свої поняття і ніби більше за новіші машини, проте, е53 ніхто не відміняв :happy тож, мої вітання, будь ласка, черкани в пп бюджет, давно задивляюсь на них і зараз теж відчуваю що майже час прийшов :ninja
количество слов не определяет качество речи...

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Х5..мєчта..

Повідомлення sashanova » П'ят, 20 грудня 2019, 14:40

тож, мої вітання,
спасибі
будь ласка, черкани в пп бюджет
а уважно прочитати ? :happy все ж написав :-)
в бюджеті около десятки $
около правла не вийшло а стало в тверду деятку :-)

Аватар користувача
Денис
Повідомлень: 3579
З нами з: Сер, 17 травня 2006, 15:02
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: Ford Mondeo 2,Turnier,1,8,Panther Black
Звідки: Пасічна
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 37 рази

Re: Х5..мєчта..

Повідомлення Денис » П'ят, 20 грудня 2019, 14:49

Якій розхід виходить,хоч приблизно,вже визначив? В двадцятку газу вкладаєшся?

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Х5..мєчта..

Повідомлення sashanova » П'ят, 20 грудня 2019, 14:55

Якій розхід виходить,хоч приблизно,вже визначив? В двадцятку газу вкладаєшся?
ше точно не визначив, так як працює так собі, части вимикається пише шо не хватає тиску,включається тоже пізно хоча в програмі і виставленно 45гр. включався десь при 65-70, ну з тим розібрався -кваліфіковані специ яких нахвалював попередній власник виставили в програмі не той датчик Т, поміняв стало нормально переключатися, в 20 то хіба по трасі зі слів попереднього власника ;)

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Х5..мєчта..

Повідомлення RULES » П'ят, 20 грудня 2019, 15:02

воно мало б в 35 десь влазити газу містом. чисто в теорії
VAG вже не той

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 26 гостей