Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Х6..продовження мрій
sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Х6..продовження мрій

Повідомлення sashanova » Чет, 03 вересня 2020, 14:38

І так шо б не продовжувати не актуальний вже бортовик про Х5, створюю новий :-) , хто читав попередній бортовик вже зрозумів що Х5 був замінений на Х6, ну і трохи передісторі 8-) ї, після покупки і пару місячної ізди на Х5, ейфорія в жінки спала, мрія збулася, а другої то нема..як жити далі? :surprised :D ..це ж нецікаво :-) і почала собі дружина придумувати нову мрію, звичайно шо ізначально претиндетом був однозначно Х6, а також її по зовнішньому виду пер (тай пре) –хамер, но шей не скидувалися з рахунку Х5 в кузові Е70 ;) знову почалися вихідні тестдрайву :sing на протязі пари місяців, за які ми встигли перекататися практично на трьох десятках машин..серед того списку ше затесались фінік фх35 в новому кузові, ауді Q7 і мерс ML-ка, мерси відпали зразу, дизайн панелі як з90-х, валкі, ні фіга не їдучі автівки ;) , ефікси фініки мені сподобалися, їдуть, руляться, і напевно самі надійні повозки вище переліченого списку :thumbup , но жінці чогось не зайшла по зовнішньому виду, хоча я агітірував її за фініка як міг-не вийшло :sad , ауді Q7 –моє розчарування 2020року :facepalm ..ніколи не мав справи з тими автівками, значить ми дивилися перше покоління тих бричок 05-10р. з бензиновими двіжками 3.6 і 4.2 FSI, я чомусь був впевненим шо в порівняні з бехами ці властєліни калєц мали б бути вєсьма безпроблемними машинами..уви %) .. найбільше розчарування це кузов- в 90% з того шо ми дивилися знизу ржа по кузові.. і це ауді Карл :facepalm …де ж славнозвісна двойна оцинковка і вєчні кузова цієї марки? :surprised ..тобто людина купує за 100 тон зєлєні, аля преміум клас і за 10 років получає ржаве корито?..да ви серйозно? :facepalm ..аууу..любителі пофуфлижити китай на тему ржавих кузовів..-де ви?? :sing далі мотори... у всіх..абсолютно у всіх Q7 шо ми передивилися –ні одного сухого мотора, як не масло, то антифриз, або і то і друге і ше хєр поймеш шо, ну можливо так попалось..но 8 машин підряд?..якась нездорова тенденція 8-) , ну і самі двигуни досить масложрущі, малоресурсні і взагалі слоабоїдучі, 3,6 вродь по надійніший буде ніж 4,2 но в порівнняні з нашим стареньким Х5 4,4 –не їде взагалі, 4,2, ше їде більш менш но і гємору там більше, враховуючи всі ці фактори Q7 –з списку вичеркнувся тоже. ;) Потестили пару-тройку х5 Е70, но враховуючи що Е70 і Е71 це по суті одна і таж машина по конструктивну але з різним дизайном, а Х6-пер дружину найбільше, то Е70 тоже викрислюєм, залишилось два претенденти Х6 і хамер Н3, поїздивши на обох жінка таки зупинилась на Х6, так хамер –красивий , брутальний бобік :wow но слабо призначений для їзди по асфальту тай конструктивно морально застарілий, чого вартує тільки 4х ступеневий автомат :oops , а далі пішли неспішні пошуки бензинового Х6 (на дизельний ми не стягували), з 3х літровим двигуном, передивились купу варіантів, нюанси були у всіх, в деяких стільки що я взагалі не розумів за що там платити?..за назву Х6 хіба? :facepalm ..ну і по іронії долі, коли вже намалювалися реальні покупці на наш Х5, які не встрашились моїх страшних розповідей про косяки тої машини, і дали завдаток, буквально на наступний день знайшли цікавий варіант, правда аж за Ковельом, поговоривши з власником, назвали свою ціну за яку ми готові приїхати і забрати сіє чудо з пропелером, якщо косяків там більше ніж він озвучив –не знайдем, він цілий день думав, і надвечір таки передзвонив –мол забирайте. :happy Ну і власне забрали, і так шо маємо?..Х6, 08р. привезений новим в Україну в 09р з гамерики. і в тому ж році тут куплений, по кузову мальований капот, все остальне в рідній фарбі, зазори рівні, знизу тоже все ок і сухо, 171тис.пробігу, мотор N54 3,0 бензин з двома турбінами на 330к.с. по наворотах –даже не буду перечисляти всього шо там є, простіше сказати шо там немає –масажу і вентиляції сідушок, у всьому остальному –галімий космос :shock починаючи від поворотних лінз, проекцій, безключового доступу, дотяжок всіх дверей, і закінчуючи повністю електронно керованою підвіскою з активними стабілізаторами і такими ж амортизаторами. Виглядає ніби нічо, ну найперше то змінити масла фільтра в моторі, також зробити хімчистку салону, не то шо б він прям сильно засраний, але кожа кольору слонової кості все ж вимагає до себе певної уваги для відповідного вигляду, а далі буде видно шо там…
Зображення

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення g0nzales » Чет, 03 вересня 2020, 14:50

Вітання!

По фотці відтінок дверей/батона і переднього крила відрізняється.
Хоча, якщо крило пластикове, то може буть, але можливо капот із крилами малювався в один захід.
За це повідомлення автора g0nzales подякував:
kapi (Нед, 06 вересня 2020, 20:53)
Рейтинг: 3.7%
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення Vasiliyyy » Чет, 03 вересня 2020, 14:56

Вона на газу чи буде їздити на бензині?

Аватар користувача
Adywan
Повідомлень: 513
З нами з: Вів, 16 серпня 2011, 22:50
Ім'я: Макс
Стать: чоловік
Авто: BMW e90 335d
Звідки: Волинь
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 20 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення Adywan » Чет, 03 вересня 2020, 15:02

sashanova писав:
Чет, 03 вересня 2020, 14:38
правда аж за Ковельом
А я думав мені здалося, що фотка зроблена біля Турійського подвір'я :)

Ще раз вітаю з покупкою!
Нехай бортовик буде виключно з вашими з дружиною захцянками, а не ремонтами :)

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення Dexter » Чет, 03 вересня 2020, 15:21

Трішки голосно сказано шо "крім капоту все в рідній фарбі", по фото видно шо морда не в той відтінок пофарбована) але для бмв нормас)

Вітаю і удачі)
Work hard! Play hard!

Nobody
Повідомлень: 267
З нами з: Нед, 07 грудня 2008, 14:18
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 7 рази
Контактна інформація:

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення Nobody » Чет, 03 вересня 2020, 15:26

sashanova писав:
Чет, 03 вересня 2020, 14:38
і закінчуючи повністю електронно керованою підвіскою з активними стабілізаторами і такими ж амортизаторами.
Зображення
Ще раз вітаю! От на рахунок активних стабів і амортів, я б не сильно тішився, бо на їх обслуговування як правило забивають ( а воно має бути) і потім їх довести до ладу ше то задоволення. А активне рульове є? Там тоже можуть бути свої нюанси.
Хай їздить і не ламається!

Nobody
Повідомлень: 267
З нами з: Нед, 07 грудня 2008, 14:18
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 7 рази
Контактна інформація:

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення Nobody » Чет, 03 вересня 2020, 15:28

Dexter писав:
Чет, 03 вересня 2020, 15:21
Трішки голосно сказано шо "крім капоту все в рідній фарбі", по фото видно шо морда не в той відтінок пофарбована) але для бмв нормас)

Вітаю і удачі)
А ти в тому впевнений що крила мальовані? Там вони пластикові і тим більше з часом фарба може по іншому виглядати ніж на решті кузова.

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення sashanova » Чет, 03 вересня 2020, 15:29

оча, якщо крило пластикове, то може буть, але можливо капот із крилами малювався в один захід
крила пластикові, тому провірити не міг :-) капот мав в районі 300мікрон, все остальне залізо чуть більше сотні, пройоми єстєственно менше ;)
трішки голосно сказано шо "крім капоту все в рідній фарбі", по фото видно шо морда не в той відтінок пофарбована) але для бмв нормас)
[цензура]..знав би шо тут такі експерти шо по фото в дощову погоду колір фарби відрізняють -взяв би з собою :D .. а так по незнанію прийшлось брати прфесійний товщиномір..лоханувся :oops :D
А я думав мені здалося, що фотка зроблена біля Турійського подвір'я :)
ні, не здалося..обідали там :-)
Вона на газу чи буде їздити на бензині?
на жаль на бензині :sad
Ще раз вітаю! От на рахунок активних стабів і амортів, я б не сильно тішився, бо на їх обслуговування як правило забивають ( а воно має бути) і потім їх довести до ладу ше то задоволення. А активне рульове є? Там тоже можуть бути свої нюанси.
я якраз тим взагалі не тішуся, перед покупкою я по вінкоду проби вартість амортів тих, даби жінку може настрашити :happy ..там ціни космос :facepalm ..так шо я взагалі не в захваті від тої підвіски, просто так попало 8-)

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення gooliver » Чет, 03 вересня 2020, 15:37

Так не бачу найважливішого: шо там по ціні? :D

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення sashanova » Чет, 03 вересня 2020, 15:52

16

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення gooliver » Чет, 03 вересня 2020, 16:42

sashanova, дуже навіть непогано, вітаю!

Аватар користувача
-kesheme-
Повідомлень: 1816
З нами з: Суб, 14 квітня 2012, 12:30
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: PT Cruiser 2.4t cabrio, Volvo XC60 T6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 29 рази
Контактна інформація:

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення -kesheme- » Чет, 03 вересня 2020, 16:57

Вітання! Якщо прям ващє зайде- купиш ще мого Х6!)))
www.levelup.lviv.ua

Аватар користувача
Dmytro_Korol
Повідомлень: 247
З нами з: Вів, 04 жовтня 2016, 14:31
Ім'я: Дмитро
Стать: чоловік
Авто: BMW 535D
Дякував (ла): 0
Подякували: 4 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення Dmytro_Korol » Чет, 03 вересня 2020, 17:06

Гарне авто, вітаю!
http://tuning.lviv.ua/forum/viewtopic.php?f=55&t=52563

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення sashanova » Чет, 03 вересня 2020, 17:51

Всім дякую за вітання :beer :-)
Якщо прям ващє зайде- купиш ще мого Х6!)
та нє..я тобі таки бажаю продати швидше ніж я на нього сазрєю :happy , вірніше сказати особисто собі я б купив доглянутого Е53 на палці в рестайлі, все остальне мені пока по їзді не зайшло..хороші сучасні автомобілі, но не більше, по крайній мірі для мене :-)
За це повідомлення автора sashanova подякував:
cat-yellow (Чет, 03 вересня 2020, 21:32)
Рейтинг: 3.7%

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення telko » Суб, 05 вересня 2020, 12:05

Норм тачка, катався на такій ще в 2009, на дизелі і бензі, думаю потрібно було доплатити до дизеля, практичніше, надійніше і продати легше.

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення andreyclk » Суб, 05 вересня 2020, 13:07

sashanova писав:
Чет, 03 вересня 2020, 15:29
я якраз тим взагалі не тішуся, перед покупкою я по вінкоду проби вартість амортів тих, даби жінку може настрашити :happy ..там ціни космос :facepalm ..так шо я взагалі не в захваті від тої підвіски, просто так попало 8-)
200тис накатано активна підвіска і стаби їздять безпроблемно.
Хто каже не радіти даним типом підвіски ніколи не мали автомобіля з нею.

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення sashanova » Суб, 05 вересня 2020, 15:55

200тис накатано активна підвіска і стаби їздять безпроблемно.
Хто каже не радіти даним типом підвіски ніколи не мали автомобіля з нею.
ну раз ти маєш таку ж підвіску, то може підскажеш в чому зводиться суть її обслуговування? 8-)
думаю потрібно було доплатити до дизеля, практичніше, надійніше і продати легше
там нормально так треба було ше доплатити, не стягували :oops а легкість продажі авта залежить від 4х основних факторів..популярності моделі, стану авта, його ціни і...фарту продавця :-) останій фактор-по ходу самий сутєвий, а дизель там, не дизель- [цензура]... :D

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення andreyclk » Нед, 06 вересня 2020, 16:27

Їздять тай їздять,втикнуть можна поставити звичайні стійки якщо неохота платити 1000уо за одну стійку .З стабом то саме

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення Vasiliyyy » Нед, 06 вересня 2020, 16:51

Брати машину з завідомо дорогим обслуговуванням, щоб потім там "колхозити" для здешевлення ремонту - не комільфо зовсім)))
Хоча Саша напевно придумає якийсь проміжний варіант, якщо виникне така потреба.

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення Dexter » Нед, 06 вересня 2020, 18:47

andreyclk писав:
Нед, 06 вересня 2020, 16:27
Їздять тай їздять,втикнуть можна поставити звичайні стійки якщо неохота платити 1000уо за одну стійку .З стабом то саме
Так 1000 це ще не дорого для такої машиги як Х6
Друг має заряжений бе сьомий Пасат 2.0tsi,якому вже 10років, то там амортизатор 500євро/шт і замінників нема
Work hard! Play hard!

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей