Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Мій будинок з Сіп-панелей
VETERAN
Повідомлень: 5195
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 15:34
Авто: ВАЗ 2101/1971
Звідки: Львів
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 32 рази

Re: Мій бдинок з Сіп-панелей

Повідомлення VETERAN » Нед, 03 січня 2021, 19:51

sashanova писав:
Нед, 03 січня 2021, 18:24
хоча звичайно це може лише дурні стереотипи
Та майже вся Америка в подібних фанерних будинках живе. Коли повінь - як взуттєва коробка пливе. А коли пожежа - головне встигнути вискочити. Але не відмовляються від такого. Сам ще 25 років тому будував там таке - недавно їздив глянути - стоять, хоча і трохи перероблені. Їх власники мало не щороку переплановують.

Аватар користувача
Taras LL
Повідомлень: 456
З нами з: Пон, 23 листопада 2009, 21:33
Ім'я: Taras LL
Стать: чоловік
Авто: Renault Megane
Номер: ВС3077НЕ
Звідки: Львів
Дякував (ла): 17 рази
Подякували: 15 рази

Re: Мій бдинок з Сіп-панелей

Повідомлення Taras LL » Нед, 03 січня 2021, 20:11

sashanova, є і така думка... Ну, тут сам розумієш, хто що хоче чи що кому подобається. Якщо по хорошому, то такий будинок - це альтернатива 2-х кімнатній квартирі по ціні. Ну а на рахунок того, що буде холодно, то по суті ця стіна аналог 600 мм газоблоку. Ну хз. Я цієї зими конкретних чисел не скажу. Будемо бачити як воно себе поведе. А, до речі ззовні стіни ще утеплені 50мм терморанелями в моєму випадку. Але щось конкретно зможу пізніше вже написати.

Аватар користувача
Taras LL
Повідомлень: 456
З нами з: Пон, 23 листопада 2009, 21:33
Ім'я: Taras LL
Стать: чоловік
Авто: Renault Megane
Номер: ВС3077НЕ
Звідки: Львів
Дякував (ла): 17 рази
Подякували: 15 рази

Re: Мій бдинок з Сіп-панелей

Повідомлення Taras LL » Нед, 03 січня 2021, 20:16

Зараз практично закінчив перегородки першого поверху. Їх, до речі, не багато :)
Поки стоїть питання з теплою підлогою. Шукаю точкових майстрів для монтажу. Якщо маєте таких, - давайте контракти. Буду вдячним

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2127
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 145 рази

Re: Мій бдинок з Сіп-панелей

Повідомлення gooliver » Нед, 03 січня 2021, 22:36

sashanova писав:
Нед, 03 січня 2021, 18:24
Якось виглядає не звично.. чомусь здається шо в ньому буде холодно, або згниє нахєр за 10 років..це якшо окурок ніхто раніше під вікно не кине ..хоча звичайно це може лише дурні стереотипи
ото так в житті є. В одному місці людина одні стереотипи розвінчує, а в іншому - сама плекає схожі :-)
За це повідомлення автора gooliver подякували (всього 2):
Vasiliyyy (Нед, 03 січня 2021, 22:49) • andreyclk (Нед, 10 січня 2021, 13:08)
Рейтинг: 7.41%

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Мій бдинок з Сіп-панелей

Повідомлення sashanova » Пон, 04 січня 2021, 11:11

gooliver писав:
Нед, 03 січня 2021, 22:36
sashanova писав:
Нед, 03 січня 2021, 18:24
Якось виглядає не звично.. чомусь здається шо в ньому буде холодно, або згниє нахєр за 10 років..це якшо окурок ніхто раніше під вікно не кине ..хоча звичайно це може лише дурні стереотипи
ото так в житті є. В одному місці людина одні стереотипи розвінчує, а в іншому - сама плекає схожі :-)
Ну враховуючи слова спеціалістів
Коли повінь - як взуттєва коробка пливе. А коли пожежа - головне встигнути вискочити
то мої стереотипи вєсьма не безпідставні :oops я канєшно тоже не зовсім дрємучий і в ютубі не заблокований :happy тому не раз для загального розвитку дивився як ті будинки каркасні будують по багатьох країнах, і ось що я там побачив..дерево настільки обролене і підігнане шо як то кажуть-хоть стріляй, трошки в себе будувався і брав різне дерево не раз-такого низькогосортної деревини як у нас-у них напевно пішла б на розпалку :oops другий приклад -хата з бруса, років з 6-7побудована, регулярно повз неї проїзджаю на протязі тих років і останні 2-3 роки бачу які шпари пішли по дереву, як розстріскплось в багатьох місцях те дерево, як чуваки кожного літа на риштовках шось там замазують/лакують, по тому і роблю висновки, шо в нас на класичні технології майстрів нормальних нема-все тяп ляп аби швидко бабки збрити і хєр з ним..а про такі технології навіть важко уявити...це ше добре в даному випадку шо автор збирає той конструктор сам, чомусь впевнений якби йому його збирали-він би просто аху...в від якості тої роботи, а тепер підсумуєм мої стереотипи- вітчизняна якість матеріалів+ національне разпіздяйство при монтажу= на виході сарай який за років 10 принесе власнику купу головняку, якщо не раніше..

Аватар користувача
Newman
Повідомлень: 538
З нами з: Чет, 07 вересня 2006, 16:54
Ім'я: Віталік
Стать: чоловік
Авто: Laguna III
Номер: 0717
Звідки: Львів
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Re: Мій бдинок з Сіп-панелей

Повідомлення Newman » Пон, 04 січня 2021, 11:24

Підписуюсь. Дуже цікавить ця тема і хотів би глянути вживу :)
Комплект будинку брав в київської контори Домокомплект ?

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Мій бдинок з Сіп-панелей

Повідомлення vovka » Пон, 04 січня 2021, 11:29

Taras LL писав:
Нед, 03 січня 2021, 20:16
Шукаю точкових майстрів для монтажу
Точкових це малось на увазі толкових ?

Ну є один сантехнік, недавно мені робив сантехніку і теплу підлогу (опалення суто теплою підлогою в квартирі). Вроді все добре зробив (про пінопласт під трубу теж не забув), гріє, не жаліюсь. По цінах помоєму адекватно. Є дешевші, но є і значно дорожчі.

Зображення

Кидаю в пп номер.
За це повідомлення автора vovka подякував:
Taras LL (Вів, 05 січня 2021, 01:01)
Рейтинг: 3.7%

VETERAN
Повідомлень: 5195
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 15:34
Авто: ВАЗ 2101/1971
Звідки: Львів
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 32 рази

Re: Мій бдинок з Сіп-панелей

Повідомлення VETERAN » Пон, 04 січня 2021, 11:38

sashanova писав:
Пон, 04 січня 2021, 11:11
дерево настільки обролене і підігнане шо як то кажуть-хоть стріляй,
До нас все дерев'яне приходило в дюймових розмірах. Найходовіші - тубайфори - 2х4 дюйми січенням. Довжина також калібрована - набір розрахункових довжин. Все дерево привозять мокрим і упаковане в поліетилен. Після відкриття пакету, кожен день поливали залишок - щоб не висихало. В сухе дерево цвяхи не хочуть залазити. Ті бруси і дошки, які мали контактувати з ґрунтом, чи каменем, були зеленуваті - оброблені миш'яком.
За це повідомлення автора VETERAN подякував:
Taras LL (Вів, 05 січня 2021, 01:00)
Рейтинг: 3.7%

Аватар користувача
Taras LL
Повідомлень: 456
З нами з: Пон, 23 листопада 2009, 21:33
Ім'я: Taras LL
Стать: чоловік
Авто: Renault Megane
Номер: ВС3077НЕ
Звідки: Львів
Дякував (ла): 17 рази
Подякували: 15 рази

Re: Мій бдинок з Сіп-панелей

Повідомлення Taras LL » Вів, 05 січня 2021, 01:03

Newman, я не хочу нікого і нікого рекламувати, тому якщо цікаво, то я розкажу в приват що і як. Є кілька кантор. +- з однаковими цінами.

Аватар користувача
Taras LL
Повідомлень: 456
З нами з: Пон, 23 листопада 2009, 21:33
Ім'я: Taras LL
Стать: чоловік
Авто: Renault Megane
Номер: ВС3077НЕ
Звідки: Львів
Дякував (ла): 17 рази
Подякували: 15 рази

Re: Мій бдинок з Сіп-панелей

Повідомлення Taras LL » Вів, 05 січня 2021, 01:25

sashanova, я впринципі колись більше цікавився каркасним будинком. Але тут якраз питання дерева стало "раком". Підписуюсь під кожним твоїм словом про якість дерева. То був певно чи не основний фактор, який спонукав залишити ідею каркасника і дивитись в сторону будинку з СІП-панелей. Ну а крім дерева, питання до матеріалів типу пароізоляції, самої мінвати і т.д.
Ну і основний фактор - вологість в нас досить висока. Тому в наших умовах якісний каркасник - дорого і важко.
Стосовно зборки - тут окрема історія. Я не планував сам збирати. Як не дивно, але ті, хто мав збирати, почали робити класичні помилки. На мої зауваження лише пантувались досвідом... Короче з ними ми попрощались :)
Одним словом - технологія досить-таки не погана. Але наші шалапаї вміють її запороти

Аватар користувача
Taras LL
Повідомлень: 456
З нами з: Пон, 23 листопада 2009, 21:33
Ім'я: Taras LL
Стать: чоловік
Авто: Renault Megane
Номер: ВС3077НЕ
Звідки: Львів
Дякував (ла): 17 рази
Подякували: 15 рази

Re: Мій бдинок з Сіп-панелей

Повідомлення Taras LL » Вів, 05 січня 2021, 01:30

До речі, якщо хтось хоче вживу подивитись, то завжди радий бачити на об'єкті. Все розкажу і покажу. Всі "+" і "-" розкажу.
За це повідомлення автора Taras LL подякували (всього 5):
taric (Вів, 05 січня 2021, 12:14) • Newman (Вів, 05 січня 2021, 15:11) • pikach00 (Вів, 05 січня 2021, 15:50) • andrewdor (Сер, 06 січня 2021, 07:57) • Speedo (Чет, 29 квітня 2021, 09:52)
Рейтинг: 18.52%

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Re: Мій бдинок з Сіп-панелей

Повідомлення pikach00 » Вів, 05 січня 2021, 15:51

Taras LL писав:
Вів, 05 січня 2021, 01:30
До речі, якщо хтось хоче вживу подивитись, то завжди радий бачити на об'єкті. Все розкажу і покажу. Всі "+" і "-" розкажу.
Замутимо різдвяний пікнік)))

Аватар користувача
Taras LL
Повідомлень: 456
З нами з: Пон, 23 листопада 2009, 21:33
Ім'я: Taras LL
Стать: чоловік
Авто: Renault Megane
Номер: ВС3077НЕ
Звідки: Львів
Дякував (ла): 17 рази
Подякували: 15 рази

Re: Мій бдинок з Сіп-панелей

Повідомлення Taras LL » Вів, 05 січня 2021, 16:40

pikach00 писав:
Вів, 05 січня 2021, 15:51
Taras LL писав:
Вів, 05 січня 2021, 01:30
До речі, якщо хтось хоче вживу подивитись, то завжди радий бачити на об'єкті. Все розкажу і покажу. Всі "+" і "-" розкажу.
Замутимо різдвяний пікнік)))
Я не проти :beer ;)

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Мій бдинок з Сіп-панелей

Повідомлення andreyclk » Нед, 10 січня 2021, 13:21

sashanova писав:
Нед, 03 січня 2021, 18:24
Якось виглядає не звично.. :sing чомусь здається шо в ньому буде холодно, або згниє нахєр за 10 років..це якшо окурок ніхто раніше під вікно не кине :oops ..хоча звичайно це може лише дурні стереотипи 8-)
Якщо відїхати трошки дальше міст то в селах багато будинків по 30-50 років стоять по типу канадській технології (обшивка -каркас дерево+утеплювач)
ТАк само мені здається,що твоє авто китайське згниє швидше аніж ваз ,ну то тоже стереотим но ето не точно :D
В будинку саме горюче це меблі,обої,підлога і т д.Тобто якщо припустити,що загориться проводка то будинок з газоблоків чи цегли ,піде під знос а даний просто підметуть і новий побудують
Будинок в будь-якому випадку ,потрібно страхувати .Чи це цегла чи картонна коробка
sashanova писав:
Пон, 04 січня 2021, 11:11
як ті будинки каркасні будують по багатьох країнах, і ось що я там побачив..дерево настільки обролене і підігнане шо як то кажуть-хоть стріляй,
Каркасний будинок, це не обовязково каркас з дерева :sing
Taras LL писав:
Вів, 05 січня 2021, 01:30
До речі, якщо хтось хоче вживу подивитись, то завжди радий бачити на об'єкті. Все розкажу і покажу. Всі "+" і "-" розкажу.
Розкажи як шумоізоляція і чи не пожалів,що будував 2 поверхи?

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Мій бдинок з Сіп-панелей

Повідомлення sashanova » Пон, 11 січня 2021, 10:05

andreyclk писав:
Нед, 10 січня 2021, 13:21
Якщо відїхати трошки дальше міст то в селах багато будинків по 30-50 років стоять по типу канадській технології (обшивка -каркас дерево+утеплювач)
власне скільки їзджу по селах, + сам живу в селі -ніколи таких будинків не бачив 8-) тай звідки в 80х роках в СССР -були канадські технології :surprised це шось ти мені здається фантазуєш 8-) старі будинки з бруса-так бачив, навіть жив в в такому пару тижнів, специфічний запах несвіжого дерева при заході з вулиці був завжди :oops тай знову ж таки, я ж не кажу шо гавняна технологія, просто як сказав сам автор
- технологія досить-таки не погана. Але наші шалапаї вміють її запороти

Аватар користувача
Taras LL
Повідомлень: 456
З нами з: Пон, 23 листопада 2009, 21:33
Ім'я: Taras LL
Стать: чоловік
Авто: Renault Megane
Номер: ВС3077НЕ
Звідки: Львів
Дякував (ла): 17 рази
Подякували: 15 рази

Re: Мій бдинок з Сіп-панелей

Повідомлення Taras LL » Пон, 11 січня 2021, 22:38

andreyclk, звукоізоляція на даний момент влаштовує. Ну вже більше можна буде сказати, як обшию гіпсокартоном. Але я пів життя прожив в панельці :) Гіршої звукоізоляції мабуть вже немає ніж в панельці. Тому все у порівнянні. А якщо ти про перекриття, то я ще на етапі зборки трохи тим питанням заморочився і під балки давав підкладку. Ну і по чорновій підлозі другого поверху буду давати шар підкладки (думаю мін 10мм), потім ще шар осб або фанери, тоді ламінат (знову ж таки по підкладці). Тому мало б бути не погано. Але про то відпишусь пізніше.
Ну а по поверхах... Ну зараз я б дивився може і на одноповерхові будинки. Але там є теж багато але... Ну і в першу чергу розмір ділянки, витрати на фундамент, витрати на дах.
Скажу так: поки про 2 поверхи не шкодую, в моєму випадку альтернативи не бачу. Але!! Зараз є дуже багато дуже гарних проектів одноповерхових будинків. Тому що кому подобається.

VETERAN
Повідомлень: 5195
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 15:34
Авто: ВАЗ 2101/1971
Звідки: Львів
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 32 рази

Re: Мій бдинок з Сіп-панелей

Повідомлення VETERAN » Пон, 11 січня 2021, 22:43

Taras LL писав:
Пон, 11 січня 2021, 22:38
ламінат (знову ж таки по підкладці)
То капець всій звукоізоляції - впаде копійка, а шуму...
У мене ламінат і коли малий машинки пускає - моя голова тріскає, а коли біжить - відразу слухаю претензії сусіда знизу. А у мене по плиті іде 10см звукоізоляції і підкладка під той ламінат. Але він дуже витривалий - вже під 20 років, а все як новенький.

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Мій бдинок з Сіп-панелей

Повідомлення RULES » Пон, 11 січня 2021, 23:08

то вже устарівші технології. зараз є SPC "ламінат"
VAG вже не той

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Мій бдинок з Сіп-панелей

Повідомлення vovka » Пон, 11 січня 2021, 23:28

в мене тоже ламінат і мала постійно там шумить.. на ровері їздить кола намотує, на самокаті, а скільки всього падає )))
помоєму навіть навіть по плитці воно якось тихіше чим по ламінату (в мене бетон, підкладка три чи чотири міліметри і ламінат) .
Но ще ніхто знизу не жалівся. А чого жалітися.. білий день. Вночі тихо.
Cусідів зверху мені тоже чути як свої паркети шваброю миють чи пилососять чи меблі совають, ну то шо з того.. навіть в думку не приходило йти до них жалітися )))))

Що в ламінаті добре - то зносостійкість.

Аватар користувача
mathst
Повідомлень: 2457
З нами з: Вів, 14 серпня 2012, 10:26
Ім'я: Степан
Стать: чоловік
Авто: Honda 4D, Passat B6, Grand Scenic
Дякував (ла): 0
Подякували: 18 рази

Re: Мій бдинок з Сіп-панелей

Повідомлення mathst » Вів, 12 січня 2021, 00:48

Глянь на вінілову підлогу, ніби по шумоізоляції краща за ламінат і вологостійка.
За це повідомлення автора mathst подякував:
Taras LL (Вів, 12 січня 2021, 12:14)
Рейтинг: 3.7%

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 44 гостей