Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Мій будинок з Сіп-панелей
rocker
Повідомлень: 894
З нами з: Вів, 18 березня 2008, 14:45
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: Citroen c5 aircross
Дякував (ла): 0
Подякували: 11 рази
Контактна інформація:

Re: Мій бдинок з Сіп-панелей

Повідомлення rocker » Пон, 18 січня 2021, 18:39

Мені так простіше - привезли, погружчиком згрузив і потім потрохи використовую. в міс 2 мішка йде приблизно. А їздити і по мішку купувати нема часу ).

Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Re: Мій бдинок з Сіп-панелей

Повідомлення Myself » Вів, 19 січня 2021, 04:35

Опа, а я то думаю - де всі? :shout Де треш, образи, підколки і флуд? :D :facepalm
А всі - тут!
:shout :shout :shout
Дуже гарно в тебе виходить, зачОт ;-) Бачу, панелі в нас однакові - графітовий ППС... Висота 3,10?
І фасадні термопанелі в мене такі ж - SunRock. Тільки я десятку клеїв :-)
За те, що сам взявся за монтаж - знімаю шапку - мужик! Я б не здужав :-) І навіть би не брався, бо я лінивий:)
Але в мене й бригада була норм, особливих зауважень я не мав, а що мав - вони скоро фіксили. Типу, повезло?..
Ну, пиши далі - цікаво ;-)
З.І. В мене в середу все без змін ;-)
За це повідомлення автора Myself подякував:
Taras LL (Вів, 19 січня 2021, 08:48)
Рейтинг: 3.7%
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

Аватар користувача
Taras LL
Повідомлень: 456
З нами з: Пон, 23 листопада 2009, 21:33
Ім'я: Taras LL
Стать: чоловік
Авто: Renault Megane
Номер: ВС3077НЕ
Звідки: Львів
Дякував (ла): 17 рази
Подякували: 15 рази

Re: Мій бдинок з Сіп-панелей

Повідомлення Taras LL » Вів, 19 січня 2021, 08:48

Saba, в мене через дорогу є дренажний канал. Туди можна скидати воду технічну (ну власне очищену на 95-98%). Тому шукаю варіант автономноаналізації. Ну а в перспективі 4-5 років (хча кажуть 1-2 років) має бути каналізування загальне. Ну але чекати стільки часу - не варіант і треба щось думати зараз.

VETERAN
Повідомлень: 5195
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 15:34
Авто: ВАЗ 2101/1971
Звідки: Львів
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 32 рази

Re: Мій бдинок з Сіп-панелей

Повідомлення VETERAN » Сер, 20 січня 2021, 08:44

Saba писав:
Пон, 18 січня 2021, 13:38
зробив на дрова.
І як воно з ароматами? Чомусь тверде паливо відчувається ще з вулиці, а в хаті - тим більше. Спочатку це видається навіть приємним, але одяг смердить ще довго.

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Мій бдинок з Сіп-панелей

Повідомлення sashanova » Сер, 20 січня 2021, 09:39

Кожен день палю камін дровами в будинку, не сказав би шо там прям якийсь сморід, а тим більше про одяг взагалі не пойму яким боком 8-) ..хоча може я вже принюхався :D :D

VETERAN
Повідомлень: 5195
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 15:34
Авто: ВАЗ 2101/1971
Звідки: Львів
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 32 рази

Re: Мій бдинок з Сіп-панелей

Повідомлення VETERAN » Сер, 20 січня 2021, 10:51

sashanova писав:
Сер, 20 січня 2021, 09:39
про одяг взагалі не пойму яким боком
Може щось з нюхом, куриш, чи ковід? Одяг натягується і пізніше вже у мене вдома також якийсь час приходиться то нюхати. Але спочатку аромат не здається якимось неприємним, якщо палять якісними дровами. То все як з курцями - димок від гарної сигари можна ще терпіти, а от повною бичків попільничкою вже важко "насолоджуватися".

Аватар користувача
Saba
Повідомлень: 3298
З нами з: Сер, 01 лютого 2006, 18:35
Ім'я: Олег
Стать: чоловік
Авто: KIA
Номер: BC IA
Звідки: Малечковичі
Дякував (ла): 0
Подякували: 7 рази

Re: Мій бдинок з Сіп-панелей

Повідомлення Saba » Сер, 20 січня 2021, 11:34

VETERAN писав:
Сер, 20 січня 2021, 08:44
Saba писав:
Пон, 18 січня 2021, 13:38
зробив на дрова.
І як воно з ароматами? Чомусь тверде паливо відчувається ще з вулиці, а в хаті - тим більше. Спочатку це видається навіть приємним, але одяг смердить ще довго.
У мене гараж в будинку, тому запах бензини перебиває запах диму :D :D :D

Аватар користувача
Newman
Повідомлень: 538
З нами з: Чет, 07 вересня 2006, 16:54
Ім'я: Віталік
Стать: чоловік
Авто: Laguna III
Номер: 0717
Звідки: Львів
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Re: Мій бдинок з Сіп-панелей

Повідомлення Newman » Сер, 20 січня 2021, 15:07

Taras LL писав:
Вів, 19 січня 2021, 08:48
в мене через дорогу є дренажний канал. Туди можна скидати воду технічну (ну власне очищену на 95-98%). Тому шукаю варіант автономноаналізації. Ну а в перспективі 4-5 років (хча кажуть 1-2 років) має бути каналізування загальне. Ну але чекати стільки часу - не варіант і треба щось думати зараз.
Залий двохкамерний бетонний септик з виводом очищеної води в це дренажне поле і буде добре і на роки. Батькам так зробив 10 років тому, бюджет не великий. Схема брав в інтернеті, можу поділитись.

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Мій бдинок з Сіп-панелей

Повідомлення sapphir » Сер, 20 січня 2021, 18:51

Newman писав:
Сер, 20 січня 2021, 15:07
Taras LL писав:
Вів, 19 січня 2021, 08:48
в мене через дорогу є дренажний канал. Туди можна скидати воду технічну (ну власне очищену на 95-98%). Тому шукаю варіант автономноаналізації. Ну а в перспективі 4-5 років (хча кажуть 1-2 років) має бути каналізування загальне. Ну але чекати стільки часу - не варіант і треба щось думати зараз.
Залий двохкамерний бетонний септик з виводом очищеної води в це дренажне поле і буде добре і на роки. Батькам так зробив 10 років тому, бюджет не великий. Схема брав в інтернеті, можу поділитись.
Ну можна не лити а готові кільця ставити - літом в кума робили. Два по 1.5 метри в середині, два - по метру. Якщо зверху глянути - типу "8" виглядає. Копали вручну, два дня на глибину десь 2.3-2.5 метри :facepalm
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
Taras LL
Повідомлень: 456
З нами з: Пон, 23 листопада 2009, 21:33
Ім'я: Taras LL
Стать: чоловік
Авто: Renault Megane
Номер: ВС3077НЕ
Звідки: Львів
Дякував (ла): 17 рази
Подякували: 15 рази

Re: Мій бдинок з Сіп-панелей

Повідомлення Taras LL » Сер, 20 січня 2021, 21:15

Newman, sapphir, я б з задоволенням так зробив, але в мене високі грунтові води. Переживаю щоб часом всередину вода не пішла. Бо тоді буде дупа... А от як її заізолювати надійно і на роки - хз. Ну а ціни на автономну каналізацію - пзц повний

Аватар користувача
Taras LL
Повідомлень: 456
З нами з: Пон, 23 листопада 2009, 21:33
Ім'я: Taras LL
Стать: чоловік
Авто: Renault Megane
Номер: ВС3077НЕ
Звідки: Львів
Дякував (ла): 17 рази
Подякували: 15 рази

Re: Мій бдинок з Сіп-панелей

Повідомлення Taras LL » Сер, 20 січня 2021, 21:20

Newman, але якщо маєш інформацію, то скинь мені в приват чи сюди. Може і дійсно щось придумати...

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Мій бдинок з Сіп-панелей

Повідомлення AVP_6 » Чет, 21 січня 2021, 04:45

Taras LL писав:
Сер, 20 січня 2021, 21:15
Newman, sapphir, я б з задоволенням так зробив, але в мене високі грунтові води. Переживаю щоб часом всередину вода не пішла. Бо тоді буде дупа... А от як її заізолювати надійно і на роки - хз. Ну а ціни на автономну каналізацію - пзц повний
точно через це я і ставив септик собі от такий "заморочений" - бо якшо би кинув кільця то би була не каналізація в колодязь
в мене також грунтові води і тут вже багато сусідів "креативили" різні варіанти - але в кінцевому результаті тільки от такі великі септики працюють в таких умовах
Один сусід закопав пластмасову велику (таку як в буд-супермаркетах продають під каналізації) бочку в землю - то грунтові води "випхали" її назад з землі і покрутило як тряпку.
Мені пропонували заливати каркас в землю десь на 2.5м (такий типу котлован бетоном залити з металевими "вухами" і потім брати металеву бочку і на ланцюги її кріпити до того каркасу і тоді закопувати
але та вся процедура мала обійтись десь в 40тис грн і потім би ще прийшлось викачувати з тої бочки + сморід на подвірї
а так трошки більше заплатив - але проблем взагалі нема ні з обслуговуванням, ні з запахами
За це повідомлення автора AVP_6 подякував:
Myself (П'ят, 22 січня 2021, 16:54)
Рейтинг: 3.7%

Аватар користувача
Taras LL
Повідомлень: 456
З нами з: Пон, 23 листопада 2009, 21:33
Ім'я: Taras LL
Стать: чоловік
Авто: Renault Megane
Номер: ВС3077НЕ
Звідки: Львів
Дякував (ла): 17 рази
Подякували: 15 рази

Re: Мій будинок з Сіп-панелей

Повідомлення Taras LL » Суб, 13 лютого 2021, 14:05

Трошки давно не писав нічого. Зараз заморочка вийшла зі сходами. Я категорично не хочу сходи з поворотними сходинками (їх ще називають забіжними). При розрахунку вийшла така фігня, що висота сходинки виходить 19,5-19,6 см. В програмі пише, що такі сходи будуть зручними. Ну то при умові, що ширині сходинки 28,7см. Ширина то ок, але от висота мене трошки напрягає. Має хтось досвід користування сходами з +- такою висотою сходинки?

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Мій будинок з Сіп-панелей

Повідомлення sapphir » Суб, 13 лютого 2021, 15:21

Taras LL писав:
Суб, 13 лютого 2021, 14:05
Трошки давно не писав нічого. Зараз заморочка вийшла зі сходами. Я категорично не хочу сходи з поворотними сходинками (їх ще називають забіжними). При розрахунку вийшла така фігня, що висота сходинки виходить 19,5-19,6 см. В програмі пише, що такі сходи будуть зручними. Ну то при умові, що ширині сходинки 28,7см. Ширина то ок, але от висота мене трошки напрягає. Має хтось досвід користування сходами з +- такою висотою сходинки?
В мене сходовий марш половина "поворотна" а половина - прямі. Ширина - 30+ см, висота 15.5-16. 20 см - то дофіга, ходити можна і при висоті 30 але питання як швидко то тебе схарить. Да, ширина в найвужчому місці - майже 90, двоє на таких сходах розходяться. Просто бачив сучасні смарт-будинки де і сходи височенні, і вузьки. ще й поворотні, ще й 65-70см ширини - це треш повний :facepalm
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Re: Мій будинок з Сіп-панелей

Повідомлення Myself » Нед, 14 лютого 2021, 04:08

А чого проектант це провтикав? Це ж елементарно рахується ще на "паперовому" етапі...
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

Аватар користувача
Taras LL
Повідомлень: 456
З нами з: Пон, 23 листопада 2009, 21:33
Ім'я: Taras LL
Стать: чоловік
Авто: Renault Megane
Номер: ВС3077НЕ
Звідки: Львів
Дякував (ла): 17 рази
Подякували: 15 рази

Re: Мій будинок з Сіп-панелей

Повідомлення Taras LL » Нед, 14 лютого 2021, 14:08

Ну, тут більше мій промах. Я щось той момент пропустив. По проекту мали б бути поворотні сходи. Я тоді на це не звернув увагу. Зараз щось не горю бажанням робити поворот на сходинках. Ну і там висота міняється буквально на 1см. І тепер вже хз.

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Мій будинок з Сіп-панелей

Повідомлення sapphir » Нед, 14 лютого 2021, 20:05

Taras LL писав:
Нед, 14 лютого 2021, 14:08
Ну, тут більше мій промах. Я щось той момент пропустив. По проекту мали б бути поворотні сходи. Я тоді на це не звернув увагу. Зараз щось не горю бажанням робити поворот на сходинках. Ну і там висота міняється буквально на 1см. І тепер вже хз.
Не бачу в забіжних сходах проблеми якщо їх робить профі а не программа. Можливо, вона не гірше - аде дядько з села центральну частину, з досвіду, розрахував тої ж ширини що і прямі. Тобто в центрі забіжних ті самі 28-30 см - проблем немає. Але зато я ними зиіг розвернути сходи на 180 градусів і зміг втиснути повноцінний арочний вхід в зал під сходами.
Да, сходи литі з бетону а не всякі там дерев"яно/металеві.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Re: Мій будинок з Сіп-панелей

Повідомлення Myself » Нед, 14 лютого 2021, 23:17

Я зі сходами довго вагався, думав, вирішував... З одного боку - шкода місця під повноцінну сходову клітку. З іншого - щодня по багату разів мучитись, за свої ж гроші, знаючи, що це назавжди? Танунаф! :-) Зробив класичні метрові з площадкою посередині - ні разу не пошкодував. Дерев'яні, правда, - бо хата дерев'яна. Зараз би певно думав про бетонні, але виключно в цілях отримати в хаті якийсь масив теплоакумулючого матеріалу. По іншим характеристиками різниці не бачу, якщо добре зроблено.
Да, - весь простір під сходами забитий інженеркою з входом з паливної (котел, гребінка теплої підлоги на 8 контурів, бойлер, гідроакумулятор, автоматика свердловини, ввід води, фільтри, хімочистка, антипотоп, ввід електрики, поділ на фази, щитова, ввід інтернету, свіч, центральний порохотяг плюс пральна машина), а також невеликою кладовкою. Не пропало ні сантиметра :-)
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

rocker
Повідомлень: 894
З нами з: Вів, 18 березня 2008, 14:45
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: Citroen c5 aircross
Дякував (ла): 0
Подякували: 11 рази
Контактна інформація:

Re: Мій будинок з Сіп-панелей

Повідомлення rocker » Пон, 15 лютого 2021, 07:41

А сушильна машина?

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Мій будинок з Сіп-панелей

Повідомлення sapphir » Пон, 15 лютого 2021, 07:47

rocker писав:
Пон, 15 лютого 2021, 07:41
А сушильна машина?
Вже не влізла :D

Не знаю що людей спонукає будувати зі сходами але собі такого будинку не побудую, онлі все в одному поверху і сходи максимум на горище або у підвал ;) Які мінуси будинку в один поверх в порівнянні з багатоповерховим?
За це повідомлення автора sapphir подякував:
vovka (Вів, 16 лютого 2021, 11:40)
Рейтинг: 3.7%
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 80 гостей