Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Нєажиданно..но Х5
sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Чет, 20 січня 2022, 11:31

RULES писав:
Чет, 20 січня 2022, 11:19
довжина пробігів є ключовою для міської витрати. в мене якщо по 3-4км цикати, то 20, а якщо цілий день на вихідних мотатись по справах по таких самих заторах - то 15, а то і 13.5
абсолютно вірно+то не є гут для самого авто, така їзда, тому особисто я взагалі стараюсь уникати мегакоротких поїздок, лібо планую їх так що б вони були після якоїсь поїздки на прогрітому авто, лібо по можливості беру електричку і на ній їду -для неї короткі поїздки саме то :thumbup

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Вів, 25 січня 2022, 11:08

Перед морозами вирішив утеплити двигун того фашиста більш аснаватєльно, соурудив з старого коцика щось типу автоодіяла , подальші поїздки показали шо то прям мастхев для зими :thumbup , єдине при навалюванні по трасі треба контролювати температуру двигла, бо окрім як пічкою її вже получається збивати –нічим єслі шо :sing ..
Вкладення
IMG_20220123_155207.jpg

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Вів, 25 січня 2022, 11:10

Вчора вальнув некислий мороз ввечері, я почав трохи очкувати чи заведусь я вранці :oops , бо ше вдень “доброзичливі” співробітники весело підморгували мені питаючись чи бачив я прогноз погоди і чи маю я розклад маршруток єслі шо :facepalm , в 11 вечора я таки не витерпів, і пішов на вулицю пробувати заводити, на вуличному термометрі -19, в машині показує -18 :shock , все завелось як завжди –с полутика :yahoo , тфу ти –подумав я, і пішов довольний спати :happy
Вкладення
IMG_20220124_234348.jpg

Аватар користувача
Жульєн
Тюнінг клуб
Повідомлень: 3325
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 17:17
Ім'я: Юрій Володимирович
Звідки: Львів
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення Жульєн » Вів, 25 січня 2022, 11:16

sashanova писав:
Вів, 25 січня 2022, 11:08
Перед морозами вирішив утеплити двигун того фашиста більш аснаватєльно, соурудив з старого коцика щось типу автоодіяла , подальші поїздки показали шо то прям мастхев для зими :thumbup , єдине при навалюванні по трасі треба контролювати температуру двигла, бо окрім як пічкою її вже получається збивати –нічим єслі шо :sing ..
Мені щось здається це перебор, в нас ж не Якутія.
Навіщо заморочуватись з тим одіялом? Авто не прогрівається до робочої температури? Тоді це проблеми вже в системі охолодження...
За це повідомлення автора Жульєн подякував:
Vasiliyyy (Вів, 25 січня 2022, 11:47)
Рейтинг: 3.7%
Всім своїм ворогам я посилаю промені добра! Хай вони спалять вас дотла, ананаси!)))

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Вів, 25 січня 2022, 13:46

Жульєн писав:
Вів, 25 січня 2022, 11:16
Мені щось здається це перебор, в нас ж не Якутія.
Навіщо заморочуватись з тим одіялом? Авто не прогрівається до робочої температури? Тоді це проблеми вже в системі охолодження...
В якутії там взагалі машини не глушать -одіяла не помагають :D Будь-який ДВС виходить на свою робочу температуру за певний час а не митєво, так от той час в дизеля і так довший при тих же умовах що і в бензину, + мороз, то чому б мені той час прогріву не зменшити по максимуму отакими простими речами? для двигуна це великий плюс, а для мене - це не заморочка а дрібниця :oops з системою охолодження все там ок, благо в сім’ї є два авто з одинаковими двигунами і акпп, є з чим порівняти що я вже давним давно і зробив :-)

Аватар користувача
winn3r
Повідомлень: 1324
З нами з: П'ят, 03 жовтня 2008, 15:41
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: PASERATTI B7
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 51 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення winn3r » Вів, 25 січня 2022, 14:46

sashanova писав:
Вів, 25 січня 2022, 13:46
Будь-який ДВС виходить на свою робочу температуру за певний час а не митєво, так от той час в дизеля і так довший при тих же умовах що і в бензину, + мороз, то чому б мені той час прогріву не зменшити по максимуму отакими простими речами? для двигуна це великий плюс, а для мене - це не заморочка а дрібниця :oops з системою охолодження все там ок, благо в сім’ї є два авто з одинаковими двигунами і акпп, є з чим порівняти що я вже давним давно і зробив :-)
а хіба в основному він охолоджується не знизу(піддон)? там ж основна кількість масла тусується. імхо краще знизу "простиньку", ніж "одіяло" :D
Гроші не куплять тобі щастя. Але вони куплять тобі авто, на якому ти поїдеш на його пошуки...

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Вів, 25 січня 2022, 15:55

winn3r писав:
Вів, 25 січня 2022, 14:46
а хіба в основному він охолоджується не знизу(піддон)? там ж основна кількість масла тусується. імхо краще знизу "простиньку", ніж "одіяло"
ну по перше станом на сьогодні закони фізики ше ніхто царским указом не відмінив :D і тепло завжди піднімається верх а не вниз, а по друге ікс це не ланос де капот відкрив -і землю видно під мотором :happy , там зашито все знизу так шо аж забагато як на мене 8-) звичайно не герметично, тож не підводний човен :D але досить глушняково шоб піддон сильно охолоджувався ;)

Аватар користувача
winn3r
Повідомлень: 1324
З нами з: П'ят, 03 жовтня 2008, 15:41
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: PASERATTI B7
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 51 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення winn3r » Вів, 25 січня 2022, 16:19

sashanova писав:
Вів, 25 січня 2022, 15:55
winn3r писав:
Вів, 25 січня 2022, 14:46
а хіба в основному він охолоджується не знизу(піддон)? там ж основна кількість масла тусується. імхо краще знизу "простиньку", ніж "одіяло"
ну по перше станом на сьогодні закони фізики ше ніхто царским указом не відмінив :D і тепло завжди піднімається верх а не вниз, а по друге ікс це не ланос де капот відкрив -і землю видно під мотором :happy , там зашито все знизу так шо аж забагато як на мене 8-) звичайно не герметично, тож не підводний човен :D але досить глушняково шоб піддон сильно охолоджувався ;)
я про те, що в не працюючому двигуні все масло в піддоні, а в "голові" мінімум. от якраз би в піддоні і притримати температуру, а про зашите знизу=зашите капотом зверху, тому одіялко це не ефективно :D обгорнути піддон ефективніше. ну це таке, думки в голос, на істину не претендую, але знаю що правий :D
Гроші не куплять тобі щастя. Але вони куплять тобі авто, на якому ти поїдеш на його пошуки...

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення g0nzales » Вів, 25 січня 2022, 16:22

Я не боїшсі, що той старий коц може спалахнути? Зазвичай ковдри для авто роблять зі спецматеріалу, стійкого до вогню.
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Вів, 25 січня 2022, 16:46

winn3r писав:
Вів, 25 січня 2022, 16:19
обгорнути піддон ефективніше. ну це таке, думки в голос, на істину не претендую, але знаю що правий
нє ну в принципі згоден, обклеїти може якоюсь теплоізоляцією піддон в теорії було б добре, но на практиці то нереально, як мінімум тому що там така компоновка що більшу половниу піддону закриває передній редуктор, і взагалі дуже щільна компоновка, шось там десь клеіти, прикривати -нереально 8-)
не боїшсі, що той старий коц може спалахнути? Зазвичай ковдри для авто роблять зі спецматеріалу, стійкого до вогню
чесно?..взагалі не подумав про такий варіант :D в принципі там висока температура лише на випускному колекторі, і ніби там до нього далеко, але на про всяк випадок -ше раз гляну :sing :-)

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення telko » Сер, 26 січня 2022, 11:47

Adywan писав:
Сер, 19 січня 2022, 22:40
Охриніти ))
в мене по мотору жодної помилки, але зараз при пробізі 3-5км/день (читай постійно холодний двигун) розхід 16-17.
за останні 400км (50/50 місто-траса) - 13л
норм розхід для 57 мотору, в мене також був 12-14л середній в зимку.

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення telko » Сер, 26 січня 2022, 11:55

RULES писав:
Чет, 20 січня 2022, 11:19
довжина пробігів є ключовою для міської витрати. в мене якщо по 3-4км цикати, то 20, а якщо цілий день на вихідних мотатись по справах по таких самих заторах - то 15, а то і 13.5
Довжина пробігів і маршрут, в мене кум вічно каже, що в нього розхід 7-8л, так він живе за містом і поки доїде 5км до першого світлофора його дизель вже прогрітий і лиє менше палива, а в мене до першого світлофора 500м, а далі на маршруті їх штук 20 і відповідно лиє авто палива щоб прогрітись, і середній в мене виходить 10-11л в порівнянні з ним.

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення telko » Сер, 26 січня 2022, 11:57

sashanova писав:
Вів, 25 січня 2022, 11:08
Перед морозами вирішив утеплити двигун того фашиста більш аснаватєльно, соурудив з старого коцика щось типу автоодіяла , подальші поїздки показали шо то прям мастхев для зими :thumbup , єдине при навалюванні по трасі треба контролювати температуру двигла, бо окрім як пічкою її вже получається збивати –нічим єслі шо :sing ..
В тебе, що термостати не пашуть? В мене 57 по трасі в -18 тримав 85 градусів з робочих 90, і пічка шкварила теплом, без всяких заслонок.

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Сер, 26 січня 2022, 13:37

telko писав:
Сер, 26 січня 2022, 11:57
В тебе, що термостати не пашуть? В мене 57 по трасі в -18 тримав 85 градусів з робочих 90, і пічка шкварила теплом, без всяких заслонок.
по трасі на оборотах і в мене тримає 90-93гр стандартно :-) питання в часу прогріву, мені шо б до 90 прогріти це я якраз 10-11км проїзжаю на низьких обертах по маршруту до роботи, а по трасі це 4-5км і вже 90гр. в тих межах і тримає далі 8-)

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення Dexter » Сер, 26 січня 2022, 18:54

sashanova, як там історія з твоїми дешевими повітряними фільтрами і пилюкою у впуску ?)
на нормальних фільтрах там чисто?
Work hard! Play hard!

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Сер, 26 січня 2022, 20:16

sashanova, як там історія з твоїми дешевими повітряними фільтрами і пилюкою у впуску ?)
на нормальних фільтрах там чисто?
не досліджував ше, зима на вулиці - пилюки нема :happy літом буде видно, хоча вже після того як поставив "крутий" фільтр найшов на просторах нету купа історій шо справа може бути не в самому фільтрі а в незначній деформації його корпусу який на двигуні і пил підсмоктує під фільтром, рішають дуже просто - проклейкою по тоненького ущільнення в посадочній канавці фільтру 8-).. дупою чуствую шо у мене така ж фігня вийшла і на "крутий" фільтр я потратився зря :oops.. ну нічо буду мати два, ну і при черговому ТО таки подивлюся звичайно шо там і як :sing

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення Dexter » Сер, 26 січня 2022, 20:20

це шо, Х5 2010року настільки неякісна машина, що повітряний фільтр треба обклеювати якимись ущільнювачами? бо по іншому фільтр просто не працює, а віддихає...
навіть на жигулях такої проблеми нема
Work hard! Play hard!

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Сер, 26 січня 2022, 20:53

це шо, Х5 2010року настільки неякісна машина, що повітряний фільтр треба обклеювати якимись ущільнювачами? бо по іншому фільтр просто не працює, а віддихає...
навіть на жигулях такої проблеми нема
абсолютно вірно - гамно повне, тому нікому не раджу, натомість Жигулі - раджу всім :D

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » П'ят, 06 травня 2022, 10:02

Пройшов рівно рік мого володіння сія чудом німецького автопрому :-) , пробіг вийшов смішний – 9 тис.км, так як 90% пробігу це 25км в день з роботи і назад, + практично цілу осінь вона стояла так як я присів на електричку ну і два рази в Київ зганяв, причому іменно зганяв :drive , бо потенціал емоцій від водіння даного авто якраз найбільший на високих швидкостях, пару раз видавлював масксималку -230км/год, по спідометру що в принципі є паспортною для цього мотора :thumbup . З поломок, з критичних:–нуль, з некритичних:
–почала підтікати прокладка теплообмінника, підозрюю що по моїй вині, так як певно перетягнув кришку масляного стакану :oops
– з потеплінням переключив клімат на холод, провірив кондюк і виявив що водійська сторона валить морозом а пасажирська не то шо б теплом, но теплішим повітрям 8-) , я так розумію що накрився один з клапанів пічки.
Запчастини вже куплені і на теплообмінник і ремкомплект клапанів пічки, залишилось тільки зробити, правда поки не маю на то часу :oops , тай знову поставив машинку на простой бо з соляркою проблеми, благо є електроповозка :angel . Ну і по витратам 8-) за рік витрачено 31тис.грн. це всі витрати окрім пального, сума ні фіга не маленька, по крайній мірі для мене :unsure , і це при тому що на СТО я машину не обслуговую, думаю в умовах обслуговування авто на СТО дану суму можна сміливо помножити на два 8-) . Висновки –робіть самі :-)

Аватар користувача
Денис
Повідомлень: 3580
З нами з: Сер, 17 травня 2006, 15:02
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: Ford Mondeo 2,Turnier,1,8,Panther Black
Звідки: Пасічна
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 37 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення Денис » Пон, 09 травня 2022, 16:25

31тис за дев'ять тисяч пробігу трохи є,але то певно в кожного такі витрати,просто мало хто рахує....

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей