Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

BMW GT
Аватар користувача
shpila
Повідомлень: 2559
З нами з: Сер, 10 серпня 2011, 00:01
Ім'я: Олег
Стать: чоловік
Авто: коробочка на колесах)))
Звідки: Львів
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Re: BMW GT

Повідомлення shpila » Пон, 29 серпня 2022, 13:32

Денис писав:
Пон, 29 серпня 2022, 12:48
Ніхто довго не хоче на ній їздити...
Та бо на ній не дай бог на сервіс їздити, за 3 роки попадеш на ще одну таку) То хіба для пряморуких чоловіків які не бояться випацькатись в мастилі)
063два453один92

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: BMW GT

Повідомлення telko » Чет, 01 вересня 2022, 14:49

Денис писав:
Пон, 29 серпня 2022, 12:48
Кількість власників-сім!
Ніхто довго не хоче на ній їздити...
Цікаво скільки разів була змотана

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: BMW GT

Повідомлення sashanova » Чет, 01 вересня 2022, 15:23

telko писав:
Чет, 01 вересня 2022, 14:49
Цікаво скільки разів була змотана
тут на першій сторінці пише :happy, не розумію шо критичного в кількості власників? ;) машині 11 років на мінуточку, тай то ж не жигулі шо б раз купив і все життя їздиш :D

Аватар користувача
Денис
Повідомлень: 3580
З нами з: Сер, 17 травня 2006, 15:02
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: Ford Mondeo 2,Turnier,1,8,Panther Black
Звідки: Пасічна
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 37 рази

Re: BMW GT

Повідомлення Денис » Чет, 01 вересня 2022, 21:08

Нічого доброго в тому немає,що машина йде по рукам....

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: BMW GT

Повідомлення sashanova » Чет, 01 вересня 2022, 21:53

Нічого доброго в тому немає,що машина йде по рукам....
це якщо жінка йде по рукам то дійсно - ніц доброго, а для бу авт це на лише на користь :-) згадайте коли найбільше ви щось робите в авто?.. правильно після його покупки, а далі вже все привикається, вже якісь косяки які не пофіксились і на швидкість не впливають - не фіксяттся, мол і так сайдьот і т. п., так шо ніц в тій кількості власників поганого нема :-) з особистого досвіду можу сказати - передивився сотні авт, і вот направду коли авто дуже довго в одного власника воно в більшості не в найкращому тех. стані + там як правило куча колгоспу який власник робив "під себе" бо іздив на тому коритці хєрову тучу років і йому так було зручно. Ну і раз вже така тема зайшла, я вот так прям аж лоб наморщив :boxed і подумав - десь 70% моіх знайомих міняють машину в середньому раз на два - 3 роки, і це не якісь там бариги, чи наєзніки, нє.. звичайні люди які досить нормально свої авто обслуговують, тому кількість власників для 10 річного авто то прям показник як для мене - ніачьом.. як і цифри пробігу на його приборці.. для бу техніки основний показник як на мене є СТАН.. все остальне то лірика :-)
За це повідомлення автора sashanova подякував:
-kesheme- (П'ят, 02 вересня 2022, 08:33)
Рейтинг: 3.7%

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: BMW GT

Повідомлення Dexter » Сер, 07 вересня 2022, 18:16

sashanova, міняти кожні три роки це дуже добре
Але ж тут буде восьмий власник за 11 років))
Work hard! Play hard!

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: BMW GT

Повідомлення sashanova » Сер, 07 вересня 2022, 21:09

Dexter і??... :-)

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: BMW GT

Повідомлення Vasiliyyy » Чет, 08 вересня 2022, 07:43

Закрадається думка, що та машина купувалася на емоціях (крута тачка, бла-бла-бла), потім власник потроха роздуплявся, що її треба ремонтувати і то коштує немало, а коли надходив час якогось серйознішого ремонту, або начитавшись відгуків в неті, чувак продавав машину наступному "ейфоричному" покупцю))
Бо, купивши класну тачку, люди зазвичай не продають її за рік. Ну хіба то така любов, що за рік минає..
Думаю, що, не рахуючи гарантійного обслуговування, ти в неї перший, хто так за нею дивиться.

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: BMW GT

Повідомлення sapphir » П'ят, 09 вересня 2022, 06:35

sashanova писав:
Чет, 01 вересня 2022, 21:53
... Ну і раз вже така тема зайшла, я вот так прям аж лоб наморщив :boxed і подумав - десь 70% моіх знайомих міняють машину в середньому раз на два - 3 роки, і це не якісь там бариги, чи наєзніки, нє.. звичайні люди які досить нормально свої авто обслуговують, тому кількість власників для 10 річного авто то прям показник як для мене - ніачьом.. як і цифри пробігу на його приборці.. для бу техніки основний показник як на мене є СТАН.. все остальне то лірика :-)
Це в тебе коло знайомих просто сформувалось таке що вони можуть собі дозволити міняти машини так часто і в них є, відповідно, бажання і можливість спробувати щось нове ;) Причому міняти можна ж і не дорогі авто, але "перші" витрати на них, про які ти писав і ми всі розуміємо, заставляють задуматись чи варто міняти і якщо міняти то на що.
Нічого про ЖТ не скажу бо не знаю, єдине - це один з небагатьох кузовів в БМВ які б розглянув "бульбу возити" :D Але також рахую що забагато власників і для мене при купівлі це був би мінус, ІМХО.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: BMW GT

Повідомлення sashanova » П'ят, 09 вересня 2022, 07:47

sapphir писав:
П'ят, 09 вересня 2022, 06:35
Це в тебе коло знайомих просто сформувалось таке що вони можуть собі дозволити міняти машини так часто і в них є, відповідно, бажання і можливість спробувати щось нове
якщо ти думаєш що це прям якісь “алігархи” то нє, більшість середньостатистичні люди з автівками в межах 10к$, :-)
sapphir писав:
П'ят, 09 вересня 2022, 06:35
Нічого про ЖТ не скажу бо не знаю, єдине - це один з небагатьох кузовів в БМВ які б розглянув "бульбу возити"
думаю задня пнєвма під бульбою довго не протягне :D
sapphir писав:
П'ят, 09 вересня 2022, 06:35
Але також рахую що забагато власників і для мене при купівлі це був би мінус, ІМХО.
хз..в кожного свої критерії, + треба розуміти що при такій кількості власників там буде 2-3 бариги, які формально були власниками а де факто це просто продавани, як припустимо “власник” в якого ми її купили 8-)

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: BMW GT

Повідомлення sapphir » Нед, 11 вересня 2022, 17:40

sashanova писав:
П'ят, 09 вересня 2022, 07:47
sapphir писав:
П'ят, 09 вересня 2022, 06:35
Це в тебе коло знайомих просто сформувалось таке що вони можуть собі дозволити міняти машини так часто і в них є, відповідно, бажання і можливість спробувати щось нове
якщо ти думаєш що це прям якісь “алігархи” то нє, більшість середньостатистичні люди з автівками в межах 10к$, :-)
Абсолютно не думаю, але мої знайомі за останні років 5 купили один американця а другий Дастера ( дуже вигідно, людина перед 24 лютого виїхала на пмж ). А так - всі мають авто досить довго, їздять - не багато. А головне - для них авто це просто засіб пересування ;)

На УОК виставили Е46 з 3.0 мотором, АТ і повним приводом - 2003 рік, перший власник з салону. От це мій варіант а не 8 людей нехай половина перекупи :D
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: BMW GT

Повідомлення sashanova » Нед, 11 вересня 2022, 20:52

На УОК виставили
шо то за ресурс такий той УОК :surprised
Е46 з 3.0 мотором, АТ і повним приводом - 2003 рік, перший власник з салону. От це мій варіант а не 8 людей нехай половина перекупи :D
чомусь згадалось як один знайомий попросив "на всякий случай" подивитися йому Е90 яку він хотів брати в чувака якого порадили йому якісь знайомі, бо мол авто атлічне, дядько практично дєдушка який на тому авто їздить 8 років, а продати рішив бо вже мол не їздить, здоров'я не то, єстєствєнно по словам колєги стан там зашибісь, но ти про всяк випадок (то типу я) мол на комп іі кинь, да і так глянеш, мало лі.. но всьо мало бути в ажурі.. колєга іхав з баблом і паспортом забирати авто.. по приізду вияснилось шо дійсно 8 років машина в дєдушки, яка осталась йому від покійного сина, і дждушка обслуговував ту беху на рівні свого розуміння, а перед тим в нього були жигулі.. ну короче я думаю ви зрозумііли наскільки та машина була кла на по тех. стану.. саме смішне шо вона при трму всьому ше й якось іздила.. на 4-х циліндріах правда з шести но на недалекі відстані дєдушці хватало :-).. канєшно саме більше був розстроєний мій колєга, ну бо як.. вот він дєдушка.. вот вона машина на якій він 8 років бережно їздив - і такий корч в результаті :facepalm

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: BMW GT

Повідомлення vovka » Нед, 11 вересня 2022, 22:05

Мені недавно на очі попав Форд Фокус СТ 2016 року. Офіціал. Гарна комплектація.. Таких машин в продажі за цей рік була на РІА "аж" от одна. Але 7 власників.. з 16 року. Продавець чесно і казав - колхозу багато, купив перед війною, навіть руль нерідний і без аербега ))) Ну я незнаю... якщо машина спортивна (gt, st, rs і т.п.) і молодьожна то хто б там шо не казав за обслугу після покупки і т.п., но цей довгий список наїзників м'яко кажучи насторожує - ну кожен же ж ввалює на всі гроші перші місяці - я теж так робив :D Ну може для майстра - воно не так критично.. я з точки зору "пересічного" автолюбителя )

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: BMW GT

Повідомлення sashanova » Нед, 11 вересня 2022, 22:51

ну як бачимо скільки людей-стільки думок, для мене особисто в пріорітеті все рівно техстан авто, і пофіг скільки там тих власників :sing .. і кстаті я особисто ні в перші місяці, ні в другі, ні в останні на машині на всі гроші не навалюю, для того є мот :-)

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: BMW GT

Повідомлення sapphir » Пон, 12 вересня 2022, 07:31

sashanova писав:
Нед, 11 вересня 2022, 20:52
На УОК виставили
шо то за ресурс такий той УОК :surprised
Український Опель Клуб
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: BMW GT

Повідомлення sashanova » Пон, 12 вересня 2022, 08:56

sapphir писав:
Пон, 12 вересня 2022, 07:31
Український Опель Клуб
знайшов, виявляється я навіть там зареєстрований :happy
На УОК виставили Е46 з 3.0 мотором, АТ і повним приводом - 2003 рік, перший власник з салону. От це мій варіант а не 8 людей нехай половина перекупи
ти серйозно :facepalm ну давай трошки відкриєм інфи про ту машинку навіть не копаючи глибоко, і так по докам авто 02року а не 03, в БК на драйві чувак пише шо купив його у 2020році, а перший власник в 03 році і дійсно заходим в автономера і бачимо що в 20 році перереєстрація на нового власника, далі в БК він пише що в попереднього власника вона була 7 років. отже як мінімум вже вимальовується 3 власника :shock :D а якщо копнути глибше то може виявитись що і з 03 по 13 рік був не один власник :happy Що далі маємо по машині?..45 записів в бортовику, і якшо в більшій половині чувак дійсно там бавився шось там добавляючи по ніштякам то в остальному також некисло і ремонтів провів, хоча враховуючи що в попереднього власника вона була 7 років -він би мав тільки тим і займатися що 7 років вилизувати її до ідеалу, видно забив х..р :D Що маємо в результаті?..в принципі можливо непогане авто, з завищеною ціною, сутуго під фаната, яке по любе треба дивитися перед покупкою (бо чомусь впевнений що і наступному власнику там знайдеться що робити :happy ) і уж точно не з одним власником з салону а мінімум з трьома..ну якось так :-)

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: BMW GT

Повідомлення sapphir » Пон, 12 вересня 2022, 21:04

Ну от, взяв і розбив усі надії - тепер точно БМВ ніколи не візьму :). Їх або передають з рук в руки як в національній весільній грі "весела пляшка" або продавці не зовсім чесні :) А так як з салону я авто в принципі не розглядаю то варіантів не лишається ;)
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Nobody
Повідомлень: 267
З нами з: Нед, 07 грудня 2008, 14:18
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 7 рази
Контактна інформація:

Re: BMW GT

Повідомлення Nobody » Вів, 13 вересня 2022, 08:53

sapphir писав:
Пон, 12 вересня 2022, 21:04
Ну от, взяв і розбив усі надії - тепер точно БМВ ніколи не візьму :). Їх або передають з рук в руки як в національній весільній грі "весела пляшка" або продавці не зовсім чесні :) А так як з салону я авто в принципі не розглядаю то варіантів не лишається ;)
Щось в тому є, бо коли до війни думав поміняти свого 70 на новіше авто, то на рік авто(сервісі) там де мені його крутять, питали чи не буду продавати, хтось з їхніх хотів брати. І багато таких варіантів серед знайомиїх маю, коли машина на авторіа не виставляється а йде від знайомого до знайомого.

Аватар користувача
Lyubomyr
Повідомлень: 4053
З нами з: Нед, 21 січня 2007, 21:57
Стать: чоловік
Авто: Barkas B1000
Звідки: Стрийщина
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 27 рази
Контактна інформація:

Re: BMW GT

Повідомлення Lyubomyr » Вів, 13 вересня 2022, 17:39

Та почекайте, нехай автор продасть, тоді почуємо "всю правду"

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: BMW GT

Повідомлення sashanova » Сер, 14 вересня 2022, 14:12

Lyubomyr писав:
Вів, 13 вересня 2022, 17:39
а почекайте, нехай автор продасть, тоді почуємо "всю правду"
страшних душещипатєльних історій не чекайте :D

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 33 гостей