Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Бортовик сімейний
sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення sashanova » Пон, 23 жовтня 2023, 10:46

За другий вечір зібрав то все назад з новим тефлоновим сальником попутно замінивши антифриз на свіжий. В процесі розборки тесловських агрегатів склалось чітке враження ніби то все збирали в напів кустарних умовах з ручною зборкою :sing . Далі замінив масло в редукторі, з маслом теж не так все просто, яке точно саме масло йде в мерседес –не знайшов ;) , но Тесла заливає туди Декстрон 6, а народні майстри –хто шо собі придумав :happy , зливши масло стало чітко зрозуміло що це таки ATF-ка а ніяке там не GL 4/5. :-) Для історії запишем що всі ті операції відбулися на пробігу 64084км. Далі що ще хотів би зробити –добратися до осушувача контакторів батереї, та підлатати тріщину в пластиковому захисті днища, але оскільки втикнув дружини Х6, то наступна серія писанини буде вже про нього 8-)

Аватар користувача
Денис
Повідомлень: 3580
З нами з: Сер, 17 травня 2006, 15:02
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: Ford Mondeo 2,Turnier,1,8,Panther Black
Звідки: Пасічна
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 37 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення Денис » Пон, 23 жовтня 2023, 19:20

Цікаво,що там з іксом сталося?

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення sashanova » Вів, 24 жовтня 2023, 13:56

Денис писав:
Пон, 23 жовтня 2023, 19:20
Цікаво,що там з іксом сталося?
самому дуже цікаво :surprised ..якщо коротко то в авто почала вмикатися водяна помпа під час стоянки авто і відповідно висаджувати акумулятор :sad , уже один акумулятор -покинув чат від такого життя ;) , причину поки вияснити не можу, по діагностиці помилок немає, при включеному запалені чи їзді система охолодження працює нормально, тест блоки сама помпа також відпрацьовує нормально..отакий рєбус пока :sing ;)
За це повідомлення автора sashanova подякував:
Денис (Вів, 24 жовтня 2023, 18:49)
Рейтинг: 3.7%

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення sashanova » Чет, 02 листопада 2023, 13:56

і так по Х6, після ретельних діагностик вхідних проводок на помпу і зчитувань з неї сигналів, прийшов до висновку що помпа під час сну авто може вмикатися через дві причини, або глючать самі мозги машини і дають сигнал на включення, або глючать мозги самої помпи і вона собі вмикається коли захоче, так так, тут вам не простий якийсь там електромоторчик який вмикається/вимикається, а прям касмічєскі технології з власною платою управління яка отримує цифрові дані від основного блоку в двійковій системі, обробляє ті дані і на їх основі керує роботою самого електродвигуна помпи, отак :confused .. Ясен пень що при такій конструкції коштує та помпа як і запчастина від касмальота :facepalm , оригінал -23 тис.грн, замінник від кантори PIERBURG -12,5тис.грн, і то ж нагадаю що не відомо чи причина на 100% в ній, але треба з чогось починати, купую, спочатку просто підкидую на роз’єм, і машину залишаю на добу в стані спокою –тишина, помпа мовчить, заряд акумулятора впав за добу на 0,07В..красота :yahoo , значить міняєм помпу, стара була ше оригінал 15р.виготовлення, ну і получається 205тис.вона пропрацювала, інформація з мудрого тирнету гласить що її ресурс -100тис., значить нормально відходила 8-) .
Вкладення
помпа.jpg

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення sashanova » Чет, 02 листопада 2023, 13:57

Ну і оскільки оригінальна помпа спекла паску також ще оригінальному основному акумулятору, то був прикуплений свіжий фірми EXIDE AGM а так як зима уже близько, то заодно і резину зимову накинув на авто, купили свіжу фірменну китаяцьку :D Doublestar DW02, попередні зимові китайські комплекти показали себе непогано ;) , надіюсь що і та буде хоча б середнячковою по характеристиках, з того що можу сказати вже –нормально відбалансувалсь з мінімальними грузами, мяка і тиха, а зима покаже далі, ну і для історії зафіксуємо пробіг даних замін -205305км, і по сумі акум+помпа+резина = всього нічого тисяча у.о. :-)
Вкладення
акум.jpg

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення sashanova » Чет, 02 листопада 2023, 13:58

Пока возився з іксом, примітив що в моєму електромерсючку не світить один з фонариків підсвітки номера, якось між справою скинув фонарик думаю швиденько лампочку підкину, ділов то на 5 хвилин :sing , зняв…мати Василева, так там одноразовий плафончик з цілою платою і діодом, і ясно що плафончик міняється в зборі :facepalm
Вкладення
лампа.jpg

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення sashanova » Чет, 02 листопада 2023, 14:00

Шукаю по номеру плафончик, ціна –тисячу грн…ееее што???? :shock :shock Ви серйозно ???.. :shock :shock :shock в тазік Б-класу ви втулили одноразовий плафончик за тисячу грн?? :facepalm ...еее..моїм емоціям нєгадаванія не було меж :( ..ну а далі як казав герой радянської класики :-) : -Шурік..ета нє наш мєтод.. берем інструмент, виковирюєм плату наноплафончика, підбираю світлодіод по опору відносно штатного (бо інакше не світить 8-) ) з тих що валялись в гаражі, і радуємось, світить навіть краще ніш штатний :thumbup :-) .
Вкладення
IMG_20231030_195531.jpg

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2127
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 145 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення gooliver » Чет, 02 листопада 2023, 19:59

Показник 200 для тої помпи - то шикарний показник. У двох друзів на цих моторах помпи потекли в діапазоні 118-121тис.км

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення sashanova » Чет, 02 листопада 2023, 20:21

Показник 200 для тої помпи - то шикарний показник. У двох друзів на цих моторах помпи потекли в діапазоні 118-121тис.км
ну я власне ж і кажу що більшість пише що її ресурс в районі сотні, і обідно, що вона не потекла, крильчатка класна, без люфтів, глюканула сама електроніка управління получаеться ;)

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення g0nzales » П'ят, 03 листопада 2023, 04:11

sashanova писав:
Чет, 02 листопада 2023, 14:00
світить навіть краще ніш штатний :thumbup :-) .
Зліва більше в синій діапазон світло. Яку сторону замінив?
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення sashanova » П'ят, 03 листопада 2023, 09:08

g0nzales писав:
П'ят, 03 листопада 2023, 04:11
Зліва більше в синій діапазон світло. Яку сторону замінив?
якраз зліва і замінив, над буквами ВС, в реальності воно біле просто чуть більшої інтенсивності, якщо відійти вже на метрів 2 від авто, то і не замітно особливо різниці, номер освітлений та й добре :-)

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення sashanova » Пон, 13 листопада 2023, 10:30

На вихідних вирішив замінити на мерседесі літні тапки на зимові, благо вікінги не особо жадні і з машиною отримав ше комплект зимової гуми на титанах :-) . При детальному огляді виявилося що гума розпаровка, дві йокогами а дві свіженьких супервідомої фірми Frigus :D , спочатку поржав, думаю ну вот, китайська економія добралася і до вікінгів :D , потім загуглив –виявляться якийсь Норвежський бренд, шини розробленні спецом під електроавтомобілі 8-) , кинув їх на передок подивлюся як себе покажуть, пока що можу сказати лише те що менш шумні ніж літні, хоча б мало бути навпаки :sing ..Ну і знявши задні колеса бачимо отакі нарости норвежських коралів :facepalm
Вкладення
IMG_20231110_190028_HDR.jpg

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення sashanova » Пон, 13 листопада 2023, 10:32

Короче вже стопятсотий раз переконуюсь що всі оті сказочні історії про “супер якісне обслуговування авто за бугром” –міфи придумані нашими людьми із розряду “добре там де нас нема” :facepalm ..все їх обслуговування зводиться аби їхало і тех.огляд пройшло..все :sing . Тому чистимо ступіци, диски, змазуємо то все керамічною мастикою і чекаємо зими :-) ..
P.S. думаю може ту фотку вислати на норвежський автосервіс, шо б хоч знали як воно має виглядати :D ..
Вкладення
IMG_20231110_194630_HDR.jpg

Аватар користувача
Денис
Повідомлень: 3580
З нами з: Сер, 17 травня 2006, 15:02
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: Ford Mondeo 2,Turnier,1,8,Panther Black
Звідки: Пасічна
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 37 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення Денис » Вів, 14 листопада 2023, 17:03

Мідною змазкою можна змащувати,чи тільки керамічна має бути?

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення sashanova » Вів, 14 листопада 2023, 19:40

Мідною змазкою можна змащувати,чи тільки керамічна має бути
яка є, тою і змащуєм :-) я раніше мазав мідною, чесно кажучи не дуже результати як на мене 8-) ..я очікував кращого :sing зараз купив собі балон дорогої керамічної, валю її на всі різьбові з'єднання, подивлюся як себе покаже ;)

Аватар користувача
Денис
Повідомлень: 3580
З нами з: Сер, 17 травня 2006, 15:02
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: Ford Mondeo 2,Turnier,1,8,Panther Black
Звідки: Пасічна
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 37 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення Денис » Сер, 15 листопада 2023, 10:55

Напиши артикул,чи хто виробник тої керамічної змазки?

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення sashanova » Сер, 15 листопада 2023, 16:27

Денис писав:
Сер, 15 листопада 2023, 10:55
Напиши артикул,чи хто виробник тої керамічної змазки?
в мене ось така :-)
Вкладення
смазка.jpg

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення sapphir » Чет, 16 листопада 2023, 20:38

Доречі, я користуюсь очисниками гальм і пробував цей бренд - не підійшов :) Під час розбризкування так сильно випаровується і відповідно охолоджує що чуть пальці не відморозив а нітрілові рукавиці стали твердими :) Повернувся до перевіреного К2.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
Денис
Повідомлень: 3580
З нами з: Сер, 17 травня 2006, 15:02
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: Ford Mondeo 2,Turnier,1,8,Panther Black
Звідки: Пасічна
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 37 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення Денис » П'ят, 17 листопада 2023, 04:43

Я очисник гальм купую або Texstar,aбо TRW

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення sashanova » Вів, 09 квітня 2024, 09:04

Хоч форум зараз більше мертвий чим живий, тим не менш накидаю пару слів про свій домашній автопарк, як він пережив зиму.
Почнемо з БМВ Х6, так як та машинка їздить найбільший кілометраж по дальнякам то і роботи по ній було найбільше, ну перш за все це регламентна заміна масла, фільтру і повітряного фільтру на пробігу 207002км, далі якось дружина приїхала ним з Польщі і каже спека в машині як в сауні, зима на вулиці а я з вікном відкритим їхала..я такий –фсьо панятко, стандартна бумерська болячка – блок клапанів пічки, на своєму колишньому Х5 я їх перебирав, замінював ремкомплект, хватило на рік часу, тут вирішив вже не заморочуватись –купив відразу найдешевший блок клапанів в зборі Термотек, поставив то все на пробігу 210018км, подивлюся на скільки хватить, на сьогодні пробіг 215тис. –пока працює, ну і власне це все що я робив. :-)
Вкладення
Клапан.jpg

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Kostya_im і 61 гостей