Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Бортовик сімейний
sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Бортовик сімейний

Повідомлення sashanova » П'ят, 08 вересня 2023, 15:31

Вирішив об’єднати сімейні автівки в один бортовик даби не плодити лишніх тем. І так всі наші попередні бехи були успішно продані (нагадаю це був Х5 в кузові Е70, Х5 в кузові F15 та GTішка в кузові F07), при чому якось так на протязі місяця всі три. Ну ясно першим ділом взялися шукати авто для дружини, там було все чітко і ясно, це мало бути тільки БМВ і тільки Х6, кузов відповідно F16, питання залишалось лише по двигуну, в ідеалі це мав би бути дизельний N57, але в результаті пошуків і відсіювання всяких ліплених франкенштейнів по ціні крила Боїнга, прийшли до висновку що якщо попадеться шось живе на бензиновому N55 за нормальні гроші –також берем.
Що ми в результаті знайшли: - Америка, бензин N55, 196тис. 15рік, підбита строго по центру в писок, з абсолютно цілою безпекою, замінені були бампер, капот і касета радіаторів, в принципі нічо серйозного, все силове на своїх місцях навіть алюмінієва перемичка і вентилятор радіаторів –цілі + незначні цапини на двох задніх арках. По техніці машина жива, по діагностиці дві помилки –не працює авто затемнення бічних дзеркал (бо стоять не оригінальні вкладиші) і здохла сирена автономної сигналізації, короче як для бмв то практично можна сказати –без помилок. Піддон двигуна вже трохи не тримає масло по прокладці, как би тоже стандартна болячка, не смертельно, но що саме найбільше мені не сподобалося в тому авто.. –подвійний окрас, вдруге в житті з таким стикаюся (і навіть грішним ділом подумав шо глюканув товщик) нє, так і є, вся машина що по зовні , що внутрянка б’ється на 20-40мкм в плюс, ніби і нічо страшного, но я то розумію що через пару років продати таке авто спецам які купили товщики в інтернеті і там же подивилися як ними користуватися буде ой як важко. Але жінку то не смутило, ій авто вже приглянулось, куча опції, заводський М-обвіс, тай ціну вже збили низ низу ринку, тому пофіг вже на той окрас. Отже пригнали з Одеси отаке чудо :-)
Вкладення
1.jpg
За це повідомлення автора sashanova подякував:
rubilnik (П'ят, 08 вересня 2023, 16:53)
Рейтинг: 3.7%

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення sashanova » П'ят, 08 вересня 2023, 15:32

Ну першим ділом я вирішив замінити в тому двигуні клапан регулювання тиску масла, так як попередній власник його не міняв, та він власне нічого не міняв окрім фільтрів і моторного масла.
Клапан купив оригінал нового взірця, заміна мала зайняти ну годину часу паталок..в більшості людей але не в мене, в мене він тупо заклинив в посадочному місці, пошарившись в Інтернеті вияснив що в 99% він легко витягується і леше в 1% із ста люди мають менінгіт з його заміною, ясно що по закону западла я в той один процент і вліз :sing . Тому для його витягування розібрав морду до виду –жуть.. ту фотку можна сміло тулити як черговий мем на простори інтернету, з підписом - “третій день після покупки БМВ” :D
Вкладення
2.jpg
За це повідомлення автора sashanova подякував:
Денис (Вів, 12 вересня 2023, 01:09)
Рейтинг: 3.7%

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення sashanova » П'ят, 08 вересня 2023, 15:33

На кінець витягнув злощасний клапан, був робочий, але шток уже ходив туго, тому замінив вчасно, порадувало то що окрім бруду ніякої стружки на сєтці не було, то вже не може не радувати. :-)
Вкладення
3.jpg
За це повідомлення автора sashanova подякував:
Денис (Вів, 12 вересня 2023, 01:09)
Рейтинг: 3.7%

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення sashanova » П'ят, 08 вересня 2023, 15:34

Ну і так як вже було все розібрано, то замінили два радіатори на нові, так як ті що були попередній власник брав з розборки..о цього жлобства я не розумію, бо я чувак жадний і економний но ставити беушні радіки для економії в 200$ на машині ціною 40к$..це тупе жлобство :facepalm
Радіки взяв один NRF інший NISSENS.
На а далі стандартне ТО в моєму розуміння, чистка впускного тракту, масло з піддоном в акпп, масло в роздатку, масла в редуктора, масла/фільтра в двигун.
Вкладення
4.jpg
За це повідомлення автора sashanova подякував:
Денис (Вів, 12 вересня 2023, 01:10)
Рейтинг: 3.7%

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення sashanova » П'ят, 08 вересня 2023, 15:36

На сьогодні зробили ще поліровку і кераміку і дружина катається :drive :drive .
На черзі автівка для малої, тут могли бути ще варіанти окрім бмв ;) , але ж яблуко від яблуні далеко не валяється :D , тому вуалля 8-) ..БМВ в кузові F22, тоже Америка, 15 рік, 92тис.км, розбитий бампер знову ж з цілою безпекою (як так умудряються –я не знаю :surprised ), двигун бензиновий N20, на другому стейджі, на збільшеному кульку, на даунпайпі, короче валить –аж шуба завертається :wow . По тій автівці по суті питань мінімум взагалі (враховуючи наявність актів виконаних робіт і чеків сумарно десь на тис.150). Потрібно перефарбувати свіжопофарбований бампер :facepalm (бо почав сипатися лак), і був запотівший лівий задній фонар, просушив, загерметизував, подивимось чи помогло :-)
Вкладення
5.jpg
За це повідомлення автора sashanova подякував:
Денис (Вів, 12 вересня 2023, 01:10)
Рейтинг: 3.7%

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення sashanova » П'ят, 08 вересня 2023, 15:36

:-)
Вкладення
6.jpg
За це повідомлення автора sashanova подякував:
Денис (Вів, 12 вересня 2023, 01:11)
Рейтинг: 3.7%

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення sashanova » П'ят, 08 вересня 2023, 15:38

Ну а я поки без автівки, хоть всі і кричать шо бемеве –гавно :-) , але після того гівна важко вибрати машину бо все шось не то 8-) , навіть дививися туарег gooliverа думаю а вдруг зайде..нєа :oops ..після Х5 взагалі не той компот ;) , тому поки ганяю на мотику, і взагалі чим далі без авто приходить розуміння що під мої потреби (щоденні поїздки на роботу/з роботи макс.30км пробіг в день) то краще певно брати якусь батарейку :-)
За це повідомлення автора sashanova подякував:
Денис (Вів, 12 вересня 2023, 01:11)
Рейтинг: 3.7%

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2127
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 145 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення gooliver » Суб, 09 вересня 2023, 20:31

Вітаю з покупкою!
Поки Саша дивився мого таурега, я катнув на цьому іксу, знову всплакнув за БМВ і бензиновими двигунами, моєму трактору далеко до тих відчуттів :)
Нехай гарно служить!
За це повідомлення автора gooliver подякував:
Денис (Вів, 12 вересня 2023, 01:12)
Рейтинг: 3.7%

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення sashanova » Суб, 09 вересня 2023, 21:33

Спасибі, но насправді іменно по бмв великої різниці між тракторними двигунами і бензиновими практично немає, по швидкості розкручування аідносно педалі газу я б сказав взагалі однаково, я вот катнувся на твоєму потім ше на солярковій МЛці їздив, в 166 кузові, чуток краще ніж в тебе но все рівно не то..не знаю як ті інженери це зробили но дизель в бмв розкручується ну реально дуже рєзво 8-)
За це повідомлення автора sashanova подякував:
Денис (Вів, 12 вересня 2023, 01:12)
Рейтинг: 3.7%

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2127
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 145 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення gooliver » Пон, 11 вересня 2023, 10:28

sashanova, ну МЛ або таурег на фулі з пневмою на відверто поганих дорогах дають прикурити іксу))
Але в їзді Ікс однозначно цікавіший.

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення sashanova » Пон, 11 вересня 2023, 13:46

gooliver писав:
Пон, 11 вересня 2023, 10:28
, ну МЛ або таурег на фулі з пневмою на відверто поганих дорогах дають прикурити іксу))
Та я тобі більше скажу, МЛка на звичайних пружинах комфортніша для дупи за ікса

Аватар користувача
Денис
Повідомлень: 3580
З нами з: Сер, 17 травня 2006, 15:02
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: Ford Mondeo 2,Turnier,1,8,Panther Black
Звідки: Пасічна
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 37 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення Денис » Вів, 12 вересня 2023, 01:14

Гарні автівки!
Чекаємо на продовження бортовика,хоча він скорше за все буде рідко заповнюватись на таких пробігах.

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення Vasiliyyy » Вів, 12 вересня 2023, 07:36

Саша, дайош Теслу)

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення sashanova » Вів, 12 вересня 2023, 08:31

Денис писав:
Вів, 12 вересня 2023, 01:14
Гарні автівки!
Чекаємо на продовження бортовика,хоча він скорше за все буде рідко заповнюватись на таких пробігах.
спасибі, ну хотілося б..але то ж б--ем-дабел-ю :happy ..тому можливо всяке :oops
Vasiliyyy писав:
Вів, 12 вересня 2023, 07:36
Саша, дайош Теслу)
...нєє..от чого чого а цієї марки я не розумію ;) тобто власне від чого там народ преться і від чого там пертись?..динаміка розгону?-да, но зараз вже куча електромашин інших “нормальних” марок не уступають їй що по динаміці, що по запасу ходу 8-) ..є там може супер якісне виконання деталей?..та фіг там..якісь суперпреміум матеріали в інтер’єрі?..та тоже нічого такого 8-) ..може хоч якась преміумбренд з істрією?..да в китайської чері більша історія чим в тесли :facepalm ..короче нє...точно не тесла :happy вірніше не так, те авто на яке я таки націлився, -трохи тесла, по техніці :oops , так склалось :oops , но зовні це нормальна звичайна машина :D

Аватар користувача
Yelik
Повідомлень: 6816
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 12:49
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення Yelik » Вів, 12 вересня 2023, 11:44

sashanova писав:
Вів, 12 вересня 2023, 08:31
короче нє...точно не тесла :happy вірніше не так, те авто на яке я таки націлився, -трохи тесла, по техніці :oops , так склалось :oops , но зовні це нормальна звичайна машина :D
Mercedes B-класу чи RAV4 ? :happy
volleyball.lviv.ua/blog/

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення sashanova » Вів, 12 вересня 2023, 15:28

Yelik писав:
Вів, 12 вересня 2023, 11:44
Mercedes B-класу чи RAV4 ?
ти прям прєдсказатєль :D :D :D ..мерс :-)

Аватар користувача
Yelik
Повідомлень: 6816
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 12:49
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення Yelik » Вів, 12 вересня 2023, 15:51

Та ні, я просто знаю, кому тесла двигуни продала, а через це потім піднявся шум, бо виявилось, двигуни продали застарілої конструкції, а собі почали ставити нові, легші, потужніші.
volleyball.lviv.ua/blog/

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення sashanova » Вів, 12 вересня 2023, 16:00

Та ні, я просто знаю, кому тесла двигуни продала, а через це потім піднявся шум, бо виявилось, двигуни продали застарілої конструкції, а собі почали ставити нові, легші, потужніші.
чесно кажучи то певно якась секретна інфа, бо я про неї ніде з відкритих джерел інформації не чув :oops ..вроді як обичний задній двигун з Ски, який на на туж Ску ставився по 16 рік :sing

Аватар користувача
Yelik
Повідомлень: 6816
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 12:49
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення Yelik » Вів, 12 вересня 2023, 17:13

sashanova писав:
Вів, 12 вересня 2023, 16:00
чесно кажучи то певно якась секретна інфа, бо я про неї ніде з відкритих джерел інформації не чув :oops ..вроді як обичний задній двигун з Ски, який на на туж Ску ставився по 16 рік :sing
Дивився на ютубі відео, де розказували про внутрішню будову двигуна тесли, от там і розказували про мерс та рав і конфлікт з теслою. Ну як конфлікт, мерсу і тойоті треба було зробити електричку, але платформи з двигунами вони не мали, то взяли їх двз платформу, а двигун купили в тесла. Тесла його продала, а незадовго після цього викотила на свої електрички новіші двигуни, фактично старі продавала мерсу з тойотою, а нові ставила собі.
Відео дивився десь 3 роки тому, ремонтна майстерня по двигунах електричок, не пам'ятаю, але швидше за все на болотах.
volleyball.lviv.ua/blog/

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення sashanova » Вів, 12 вересня 2023, 20:06

Дивно, я вже таке враження весь контент по тих двигунах, і по моделі авто по ремонтах передивився нічо такого не зустрічав 8-) і ті ж текучі сальники шо на мерсах, шо на теслах, шо на равах, фізично двигуни (ротори) перекидали люди з одного в інший, тому хз..різні там інвертори, вірніше самі прошивки інверторів, залізо одне і те ж, і шестерні в редукторі дзеркальні, так як в тесли той мотор ззаду а в мерса і в тойоти спереді, тай зрештою в принципі окрім тупої (непродуманої :happy ) конструкції з тим сальником більше вроді ніяких косяків нема, а по характеристикам мотор вєсьма непоганий, 179кобиляк і 340Нм крутного це ше пошукати треба таке в тому ціновому діапазон і;)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 87 гостей