Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.
Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Vasiliyyy » Чет, 12 березня 2015, 16:52

Є варіант 1 рік, якщо машина на фірмі і ти є співвласником/співзасновником тої фірми. Але тут знов митниця буде зал..плятися, що ти, мол, не використовуєш авто в комерційних цілях і т.д. І хоч у тебе все законно, але машину вилучать, як писав Стас, "до вияснення", буш бігати по судах, щось доводити, якщо і доведеш, то втратиш купу часу і нервів, а як ні - то пропали кошти...Просто у нас держава заточена під то, щоб людині ускладнити життя, створити проблеми, а не навпаки.

Аватар користувача
St-ART
Повідомлень: 878
З нами з: Суб, 09 березня 2013, 21:49
Ім'я: Stanisław
Стать: чоловік
Авто: W210, 21011
Номер: RP
Звідки: Lwów - Kałusz
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення St-ART » Чет, 12 березня 2015, 17:37

Vasiliyyy писав: St-ART, а якщо поляк (власник) в'їжджає в Україну, а потім українець-співвласник 2 місяці катається тут?
Стаття 469, штраф 8500. Керувати тимчасово ввезеними автомобілями можна тільки тому, хто ввозив цей автомобіль. Читайте статті 380 і 381 митного кодексу.
COLIN писав: і виходить що всі фірми львівські що пропонують папери на рік транзиту просто безбожно рубають бабло? я просто пару тижнів тому цікавився, казали вартість документів 1600 зелених... немало ((( але все одно загорівся...
Реальна єдина законна можливість - то 5/10 днів транзиту. На рахунок року - скажу коротко: практично нереально. Стамбульска конвенція свою силу не втрачала, але митниця не пускає на рік. Бували випадки, коли пускали, а потім заднім числом на транзит перекидували, і тут сюрприз - 8500 при виїзді через рік. А 1600 за документи по курсу 20 - то космос. З таким самим успіхом заїжджаєте на транзит, їздите поки не прийде штраф, платите 8500 грн (що є 300 доалірв грубо кажучи), і їздите собі далі. Але то варіант не для жінки - бо треба бути готовим для всяких ситуацій.

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Vasiliyyy » Чет, 12 березня 2015, 17:49

Стас, прошу розтлумачити посилання на ст. 469?
І питання №2: що скажеш про ч. 4 чст. 380: Тимчасово ввезені транспортні засоби особистого користування можуть використовуватися на митній території України виключно громадянами, які ввезли зазначені транспортні засоби в Україну, для їхніх особистих потреб.

Тимчасово ввезені транспортні засоби особистого користування можуть використовуватися на митній території України виключно громадянами, які ввезли зазначені транспортні засоби в Україну, для їхніх особистих потреб.

Транспортні засоби особистого користування, що класифікуються за товарною позицією 8903 згідно з УКТ ЗЕД, можуть використовуватися громадянами, які ввезли їх в Україну, а також громадянами-резидентами та громадянами-нерезидентами, які мають належний дозвіл користувача права на тимчасове ввезення, за умови використання транспортного засобу від імені і згідно з інструкціями користувача права на тимчасове ввезення.

Такі транспортні засоби не можуть використовуватися для цілей підприємницької діяльності в Україні, бути розкомплектовані чи передані у володіння, користування або розпорядження іншим особам.
Якщо поляк, скажімо, дає українцеві нотаріальну довіреність, чи то не є належний дозвіл?

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Vasiliyyy » Чет, 12 березня 2015, 17:52

З того, що написав вище, випливає висновок: якщо поляк заїхав машиною, дав мені довіреність на керування/розпорядження, то я нею, відповідно до ч.4 ст. 380 Митного кодексу, можу цілком законно рік кататися (за умови, що я орієнтуюся у законодавстві і зможу на дорозі ДАІшникові то все доступно розтлумачити/відстояти свою позицію).

Аватар користувача
St-ART
Повідомлень: 878
З нами з: Суб, 09 березня 2013, 21:49
Ім'я: Stanisław
Стать: чоловік
Авто: W210, 21011
Номер: RP
Звідки: Lwów - Kałusz
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення St-ART » Чет, 12 березня 2015, 18:07

Vasiliyyy писав: а товарною позицією 8903 згідно з УКТ ЗЕД
Товарна позиція 8903 то ЯХТИ, а не автомобілі :shout
Для легкових автомобілів є оце:
Тимчасово ввезені транспортні засоби особистого користування можуть використовуватися на митній території України виключно громадянами, які ввезли зазначені транспортні засоби в Україну, для їхніх особистих потреб.
Vasiliyyy писав: Якщо поляк, скажімо, дає українцеві нотаріальну довіреність, чи то не є належний дозвіл?
Не видумуйте ровера, варіантів їздити довше немає. На жаль.
Vasiliyyy писав: Стас, прошу розтлумачити посилання на ст. 469?
Та що там тлумачити. Незаконне розпорядження товарами, які знаходяться під митним контролем. Автомобіль, тимчасово ввезений, згідно митного кодексу, є товаром. А ви ним розпоряджаєтеся (їздите) без дозволу на те митниці, бо використовуватися такі автомобілі можуть тільки особами, які його ввезли, згідно статті 380.

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Vasiliyyy » Чет, 12 березня 2015, 18:09

Бляха, тре яхту купувати :D

Аватар користувача
St-ART
Повідомлень: 878
З нами з: Суб, 09 березня 2013, 21:49
Ім'я: Stanisław
Стать: чоловік
Авто: W210, 21011
Номер: RP
Звідки: Lwów - Kałusz
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення St-ART » Чет, 12 березня 2015, 18:11

Vasiliyyy, та ту норму якраз собі за Яника депутани і прийняли, щоб яхти не розмитнювати.

Аватар користувача
fax
Повідомлень: 267
З нами з: Пон, 24 вересня 2012, 16:45
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Skoda Octavia
Номер: 7715
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення fax » Чет, 12 березня 2015, 18:12

Друг має карту сталего побиту, тобто резидент.Скільки часу може перебувати на Україні на польських бляхах? Хто знає?

Аватар користувача
St-ART
Повідомлень: 878
З нами з: Суб, 09 березня 2013, 21:49
Ім'я: Stanisław
Стать: чоловік
Авто: W210, 21011
Номер: RP
Звідки: Lwów - Kałusz
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення St-ART » Чет, 12 березня 2015, 18:23

fax, 5/10 днів транзиту. Мав би право бути 60 днів В РІК, якщо б мав ТИМЧАСОВИЙ консульський облік. І мав би право бути до року часу як нерезидент, якщо б мав ПОСТІЙНИЙ консульський облік. Всі інші - карти поляка, карти побиту і таке інше - це документи, які діють в країнах, які їх видавали (Польщі в даному випадку), і до України і нашої митниці відношення абсолютно ніякого не мають.

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Vasiliyyy » Чет, 12 березня 2015, 18:27

St-ART писав: Vasiliyyy, та ту норму якраз собі за Яника депутани і прийняли, щоб яхти не розмитнювати.
Так їхні яхти вроді всі і так під прапорами різних острівних країн..

COLIN
Повідомлень: 202
З нами з: Пон, 12 березня 2012, 22:19
Стать: чоловік
Авто: S-Classe
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення COLIN » Суб, 14 березня 2015, 20:09

Виходить що основна проблема виникає при першому вїзді польського авто на територію України, тобто митники пишуть що транзит 5 днів незалежно від документів яких маєш на руках...
А якщо отримати від митників ту завітну тимчасову декларацію на рік часу? Тоді в подальшому не буде проблем з їздою на такому авто?

Аватар користувача
St-ART
Повідомлень: 878
З нами з: Суб, 09 березня 2013, 21:49
Ім'я: Stanisław
Стать: чоловік
Авто: W210, 21011
Номер: RP
Звідки: Lwów - Kałusz
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення St-ART » Суб, 14 березня 2015, 20:17

COLIN писав: Виходить що основна проблема виникає при першому вїзді польського авто на територію України, тобто митники пишуть що транзит 5 днів незалежно від документів яких маєш на руках...
Саме так.
COLIN писав: А якщо отримати від митників ту завітну тимчасову декларацію на рік часу? Тоді в подальшому не буде проблем з їздою на такому авто?
Зі сфери фантастики. Та і з нашою країною, переведуть заднім числом на транзит, а декларацію скажуть шо не видавали, а потім йди в суд, і доказуй, що не олень, і що ти не сам собі ту декларацію намалював.

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Vasiliyyy » Суб, 14 березня 2015, 20:23

Може і не фантастика: при мені кілька разів водії на в'їзді в Україну якісь декларації давали митникам..Але то могло бути щось інше, я не знаю...

Аватар користувача
igor605
Повідомлень: 149
З нами з: Вів, 06 березня 2012, 22:36
Ім'я: igor
Стать: чоловік
Авто: AUDI 100 C4 QUATTRO
Звідки: LVOV
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення igor605 » Вів, 17 березня 2015, 00:23

Ну от я на роздоріжжі. В мене знайомий має постійне місце проживання в Литві і є резидентом Литви. Може мені пригнати авто за схемою: там ставить на себе на облік і в Литві дає мені генеральне доручення з укр перекладом. Далі перетинає кордон на авто як тимчасово ввезене за 300 у.о митнику і тут я отримую авто ,тех паспорт на нього і генералку на двох мовах і декларацію на рік. І ще казав шо митник може якось без декларації і теж на рік. Чи реально це все. Вже два авта так катаються тут.(Він і колега). Бо я вже спати не можу. Дзвонив до нотаріуса той мені казав шо все реально залежно як перетнеться кордон тобто шо на митниці напишуть.
Это невозможно—сказала Toyota
Это безрассудно—заметила BMW
Попробуй...—шепнула AUDI

Аватар користувача
St-ART
Повідомлень: 878
З нами з: Суб, 09 березня 2013, 21:49
Ім'я: Stanisław
Стать: чоловік
Авто: W210, 21011
Номер: RP
Звідки: Lwów - Kałusz
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення St-ART » Вів, 17 березня 2015, 01:04

igor605 писав: Далі перетинає кордон на авто як тимчасово ввезене за 300 у.о митнику
Нерезидент, тобто громадянин Литви, і 300 у.о. митнику? По курсі 20 - 6000 грн? За що? Нерезиденти просто так на рік мають заїжджати :facepalm
igor605 писав: і тут я отримую авто ,тех паспорт на нього і генералку на двох мовах і декларацію на рік.
Хто ввіз по базі, той і їздить. Передоручати, передовіряти, передавати, чи якось розпоряждатися тою машиною, тимчасово ввезеною, не має права ніхто. Штраф 8500 грн по статті 469 митного кодексу, плюс можливий арештмайданчик і довга тяганина в судах. Читайте 380 і 381 статті митного кодексу і не винаходьте ровера. На минулій сторінці вже то саме питали. Хочете пробувати щастя - пробуйте. Це то саме, що можна взяти якусь ліву машину, начепити ліві номера, надрукувати лівий техпаспорт і їздити, бо вже так двоє їздять. І можуть дійсно їздити, і їздити роками, і не попастися. А можна при виїзді з двору позбутися машини. Лотерея. Єдиний повністю законний метод в даний момент їздити - 5/10 днів транзиту.

pik
Повідомлень: 19
З нами з: Нед, 06 квітня 2014, 08:22
Ім'я: иван
Стать: чоловік
Авто: б5
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення pik » Чет, 19 березня 2015, 10:45

Депутати Самопомочі не підтримали законопроект в інтересах Західної України Подобається Tweet 0 Сьогодні під час засідання Комітету з питань податкової та митної політики депутати Верховної ради України зірвали прийняття рішення щодо законопроекту №1393 Про збільшення строків транзитних перевезень для автомобільного транспорту. Членам Комітету не вистачило кількох голосів для прийняття позитивного рішення по ЗУ, який торкається інтересів автомобілістів Західної України, і не тільки їх. Не підтримали рішення представники партії “Самопоміч”. Зокрема це депутати-члени фракції “Об’єднання «Самопоміч” Андрій Журжій та Тетяна Острікова (“За” проголосували депутати Антонищак, Горват, Вознюк, Головко, Герега, Кришин, Сидорчук, Юрик та Продан). Законопроект №1393 від 11.12.2014 “Про внесення змін до Митного кодексу України щодо встановлення строків транзитних перевезень для автомобільного транспорту” внесений за ініціативи народного депутата Ярослава Дубневича пропонує внести зміни до статті 95 Митного кодексу України щодо встановлення строків транзитних перевезень, який для автомобільного транспорту становитиме 30 діб незалежно від переміщення в зоні діяльності конкретної митниці. Натомість, на даний момент, відповідно до статті 95 п. 1 Митного Кодексу України строки транзитних перевезень становлять для автомобільного транспорту – 10 дiб (у разi перемiщення в зонi дiяльностi одного митного органу – 5 дiб); У пояснювальній записці до законопроекту йдеться про те, що внаслідок дії цієї норми Митного кодексу сотні тисяч українців змушені кожних п’ять (десять) днів перетинати державний кордон України, що в свою чергу породжує навантаження митних постів та черги на митних пунктах пропуску, сприяє хабарництву та корупції у митних органах, підрозділах ДАЇ та інших підрозділів МВС та створює суттєві перешкоди для розвитку бізнесу в Україні, оскільки громадяни України, котрі працюють на іноземні компанії чи займаються підприємницькою діяльністю змушені раз на 5 днів перетинати державний кордон. Як відомо, прийняття саме цього рішення західноукраїнські водії вимагають уже не один рік. Аргументують це тим, що існуюча система розмитнення автівок створює умови для хабарництва на митниці, коли за продовження строку транзитного перебування митники вимагають хабарі. Можливо якби проект Закону пройшов Комітет, українці як мінімум могли позбутися черг на кордоні, зменшити рівень корумпованості, та, головне – для мешканців Єврокарпатського регіону була б можливість закупівлі відносно дешевих автомобілів.

Аватар користувача
soviet
Повідомлень: 752
З нами з: Вів, 10 лютого 2009, 16:39
Ім'я: Міша
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення soviet » Чет, 19 березня 2015, 13:49

pik писав: для мешканців Єврокарпатського регіону
"улыбнуло", що це за регіон такий.
Чекай, так, сам той, як його, о Березюк вроді, як кумекав, що тре до 90-та днів збільшити, дивно так б Самопоміч придбала б собі якраз голоси цього Єврокарпатського регіону.

Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення BOXER » Чет, 19 березня 2015, 14:00

до сраки ті 5/10/30/90/100500 днів, то все відстрочка... треба глобальніше міняти законодавство. а то як анальгін від раку. вічно мутки якісь пробують поклєїти. треба або так, або так. або забираєте всі ті кончені мита, або нє. а оті зазори в законах для якихось регіонів, для якихось прикордонних регіонів, до сраки то. то не шлях до Європи і цивілізації.
Sad, but true.

oleg-energy
Повідомлень: 663
З нами з: Нед, 09 червня 2013, 09:45
Ім'я: Олег
Стать: чоловік
Авто: Opel Insignia
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення oleg-energy » Чет, 19 березня 2015, 14:06

"В інтересах Західної України" )))
Сумнівна заява, що це в інтересах всією громади нашого краю. Швидше це в інтересах тих людей які наслухалися розповідей, понаввозили "поляків" і тепер їм то трохи не вигідно.
А от в інтересах кожного жителя Західної України (та й не тільки Західної) це безпека на дорогах, підвищенню якої аж ніяк не сприяє наводнення доріг автомобілями, власникам яких пофіг на їх технічний стан і т п.

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Vasiliyyy » Чет, 19 березня 2015, 14:28

oleg-energy, ти не правий, і про це тут на форумі купа людей писали: стан авто не залежить від прапора на номерному знакові, а від того, що в людини в голові і кишені. Тому не варто проводити таких паралелей.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 56 гостей