Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.
Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення RULES » Пон, 05 грудня 2016, 17:24

а чьо першого січня? там чуток інші терміни в різних категорій
VAG вже не той

Doktor
Повідомлень: 3403
З нами з: Нед, 24 січня 2010, 15:53
Ім'я: Ігор
Стать: чоловік
Авто: Опель Омега Б Газ 53 V8
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Doktor » Пон, 05 грудня 2016, 17:26

Liuskywalker, в податків вихідних нема :D
ну з 1 січня мінімалка росте відповідно податки
Пі по новому

Аватар користувача
Bohdan
Повідомлень: 1664
З нами з: Пон, 30 січня 2012, 14:19
Стать: чоловік
Авто: ВАГ полу-седан)
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Bohdan » Пон, 05 грудня 2016, 18:58

andreyclk писав: А так люди хочуть ,щоб вартість на авто стала європейською
А комуналку Європейську не хочуть? Штрафи? Жити по закону, як європейці? Працювати і платити податки в казну своєї держави, як європейці?

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення cat-yellow » Пон, 05 грудня 2016, 19:23

Doktor писав:Liuskywalker, в податків вихідних нема :D
ну з 1 січня мінімалка росте відповідно податки
помовчав би, бляхарь-економіст
ти навіть не знаєш, що таке фіскальний рік, вже навіть мовчу про те, коли він починається
підніматєлі економіки срані

Doktor
Повідомлень: 3403
З нами з: Нед, 24 січня 2010, 15:53
Ім'я: Ігор
Стать: чоловік
Авто: Опель Омега Б Газ 53 V8
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Doktor » Пон, 05 грудня 2016, 19:39

cat-yellow,
cat-yellow писав: підніматєлі економіки срані
польської,
блеа мене так пре людина яка не платить податків яка ненавидить інших таких самих :facepalm це класіка на кульпарі лікується
Пі по новому

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення andreyclk » Пон, 05 грудня 2016, 19:49

Bohdan писав: А комуналку Європейську не хочуть?
А ти не гейропейську комуналку платиш?!
Bohdan писав: Жити по закону, як європейці
А хто живе не по закону?
Bohdan писав: Працювати і платити податки в казну своєї держави, як європейці?
А хто не платить податки?! Податки з прибутку,податок при роботі з валютою(особливо коли мене змушують 65-80%валютної виручки по чийомусь придуманому курсу продати державі),податок при купівлі пального,при покупці нерухомості і ще список на цілу сторінку
п.с.Крітік і Жовтий наприклад не платить в казну своєї держави і що їх до дому невпускати тепер?
А ти платиш податок за користування автомобілем? ні!
Подвійні якісь в тебе стандарти %)

Аватар користувача
bossjara
Повідомлень: 4189
З нами з: Нед, 03 липня 2011, 09:52
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: ford
Номер: 59105TC
Звідки: Львов(Сихов)
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 5 рази
Контактна інформація:

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення bossjara » Пон, 05 грудня 2016, 23:30

andreyclk писав: А хто не платить податки?! Податки з прибутку
ну вже ж розжовували
катуни-контрабандисти ніде офіційно не працюють, навіть фоп не оформлено. відповідно податків з прибутку не платять. ще й як правило отримують субсидію і допомоги всілякі від держави...
хоча як на мене дивно, чому не оформити фопа і не віддавти хоча б тих 1000 грн в місяць в казну і мати спокій... ну да мито не сплачено, але вже набагато легше.... та й діри в законі це чесніше ніж явний навмисний злочин
http://tuning.lviv.ua/forum/viewtopic.php?f=39&t=29544

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення andreyclk » Вів, 06 грудня 2016, 00:08

bossjara писав: катуни-контрабандисти ніде офіційно не працюють, навіть фоп не оформлено. відповідно податків з прибутку не платять
Давай по 10-му колу
1.Черги на кордоні через контрабандистів
2.Бляхарі заїжають по доках на рік і не виїжають,відповідно працюють тут і податки платять тут жею.Дуже багато їх є і на сході і на півдні і т.д.Основна маса само собою захід
3.Розмова іде про те,що люди хочуть їздити фокусі(як приклад) 2005 року за 3тис а не за 8тис.(цифри взяті з потолка).
4.Перекриваючи кордон,в першу чергу перекривають контрабандні ешалони влади і провладних людей
5.Хто хоче і дальше їздити на шроті і платити за нього в тридорого його особиста справа
п.с.То чисто моя особиста думка яка на аксіому не претендує

Аватар користувача
weber
Повідомлень: 7796
З нами з: Нед, 01 липня 2007, 11:44
Стать: чоловік
Авто: льоня
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення weber » Вів, 06 грудня 2016, 08:58

andreyclk писав: 1.Черги на кордоні через контрабандистів
2.Бляхарі заїжають по доках на рік і не виїжають,відповідно працюють тут і податки платять тут жею.Дуже багато їх є і на сході і на півдні і т.д.Основна маса само собою захід
3.Розмова іде про те,що люди хочуть їздити фокусі(як приклад) 2005 року за 3тис а не за 8тис.(цифри взяті з потолка).
4.Перекриваючи кордон,в першу чергу перекривають контрабандні ешалони влади і провладних людей
5.Хто хоче і дальше їздити на шроті і платити за нього в тридорого його особиста справа
Якось так
1. мргшнікі в більшості
2. давайте ми всі собі заїдемо на рік
3. я хочу їздити на ферарі як приклад 2010 року!
4. перекривають дорогу нормальним людям в більшості
5. давайте перекриємо кордон

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Vasiliyyy » Вів, 06 грудня 2016, 09:18

weber писав: давайте ми всі собі заїдемо на рік
Ну так будь ласка - вперед :D

Аватар користувача
weber
Повідомлень: 7796
З нами з: Нед, 01 липня 2007, 11:44
Стать: чоловік
Авто: льоня
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення weber » Вів, 06 грудня 2016, 09:49

Vasiliyyy, дозвольте всім заїжджати на рік і всі заїдуть, і вперед і назад і задом і боком)) То був сарказм ;)

Аватар користувача
Bohdan
Повідомлень: 1664
З нами з: Пон, 30 січня 2012, 14:19
Стать: чоловік
Авто: ВАГ полу-седан)
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Bohdan » Вів, 06 грудня 2016, 09:53

andreyclk писав: А ти не гейропейську комуналку платиш?!
Покажи мені країну в Європі, де я за 100 кв/м квартири буду платити зимою менше 100 євро за всю комуналку з інтернетом, кабельним, домофоном і т.д. Літом 50 і менше.
andreyclk писав: А хто живе не по закону?
90% водіїв на польських бляхах
andreyclk писав: А хто не платить податки?!
Всі, хто "катає". 99% з них на польських бляхах. Вони в свою чергу складають 90% черги на кордоні.
andreyclk писав: п.с.Крітік і Жовтий наприклад не платить в казну своєї держави і що їх до дому невпускати тепер?
Так вони не блокують дороги, не погрожують владі, зареєстрували машини на себе/свою реальну фірму і не стоять кожен день на кордоні.
andreyclk писав: А ти платиш податок за користування автомобілем? ні!
Ну хз. Я заплатив в пенсійний фонд, якесь вроді мито і т.д. Слабо пам'ятаю. Але машина куплена в салоні за +-18 000 доларів, поставлена на реєстрацію в Україні. Все, що вимагає закон, я сплатив.
andreyclk писав: .Розмова іде про те,що люди хочуть їздити фокусі(як приклад) 2005 року за 3тис а не за 8тис.(цифри взяті з потолка).
А я хочу щоб мені держава на весілля дарувала особняк, а за народження сина 50 000 доларів. В Еміратах так роблять, чим ми гірші? Піду завтра перекрию вхід до лікарні швидкої допомоги, щоб мене "почули" :facepalm
andreyclk писав: Перекриваючи кордон,в першу чергу перекривають контрабандні ешалони влади і провладних людей
Ти це серйозно :shout Тобто наші чинуші ешелонами женуть контрабанду на розстріляних В3-4, омегах і т.д.? Може ти не вкурсі, але основна централізована (провладна) контрабанда чемно їде на новеньких фурах, вагонах і т.д. А перекриваючи кордон, ті андони в першу чергу наламують простим українцям, які їдуть раз на пару місяців чи раз на рік в відпустку, на море, в гості до родичів , в аеропорт, в лікарню і т.д.
andreyclk писав: Хто хоче і дальше їздити на шроті і платити за нього в тридорого його особиста справа
То давай я завтра перекрию трасу Львів-Київ з вимогою залишити все, як є, бо то моя особиста справа. Що хочу, то і роблю. А, забув, ще скажу, що якщо влада не дослухається до моїх вимог, то зроблю так, що всій Україні буде гірше. Мені ж на Україну пофік, головне "моя особиста справа" і Х5 за 5000 баксів :facepalm

Doktor
Повідомлень: 3403
З нами з: Нед, 24 січня 2010, 15:53
Ім'я: Ігор
Стать: чоловік
Авто: Опель Омега Б Газ 53 V8
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Doktor » Вів, 06 грудня 2016, 10:01

Bohdan писав: Покажи мені країну в Європі
де є зарплата 200уо там бомжі більше мають
Bohdan писав: 90% водіїв на польських бляхах
а 90% українців де середня зарплата 1200грн ой ну вже 1600грн живуть чесно :shout :shout :shout
Bohdan писав: Всі, хто "катає". 99% з них на польських бляхах.
це проблеми митниці, а якщо вони є значить це вигідно і нам і полякам. тисячу раз цю проблему можна вирішити :facepalm
Bohdan писав: +-18 000 доларів,
а з тих 18000уо подаковій все до копійки сплатив? тобто ти показуєш свою зарплату 1000уо і платиш з неїх всі податки? ;)
Bohdan писав: А я хочу щоб мені держава на весілля дарувала особняк, а за народження сина 50 000 доларів. В Еміратах так роблять, чим ми гірші?
ну бо там не крадуть,в нас би також дарували,але мільярди доларів у совкових бариг які ніяк не можуть накрастись під паркетом гниють :facepalm
Bohdan писав: Ти це серйозно Тобто наші чинуші ешелонами женуть контрабанду на розстріляних В3-4, омегах і т.д.?
ні вони ці сигарети роблять ,і садять своїх митників які їм в київ відкати дають :facepalm ну і фурами на угорщину і ромунію
Пі по новому

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Dexter » Вів, 06 грудня 2016, 10:06

Doktor писав: а 90% українців де середня зарплата 1200грн ой ну вже 1600грн живуть чесно
СЕРЕДНЯ? :shock :shock :shock :facepalm :facepalm
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення cat-yellow » Вів, 06 грудня 2016, 10:17

Doktor писав: де є зарплата 200уо там бомжі більше мають
ага... тільки вони не плачуться, ті бомжі
є в нас недалеко з домом в Польщі дачна ділянка, там жили одні випивохи
так вони пластик і макулатуру збирали, допомагали прибирати вулиці

до чого веду - вони навіть більше працювали, ніж наші місцеві бляхарі, які ниють....

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення andreyclk » Вів, 06 грудня 2016, 11:00

Bohdan писав: 90% водіїв на польських бляхах
То ти сам собі придумав? :facepalm
Bohdan писав: Всі, хто "катає". 99% з них на польських бляхах. Вони в свою чергу складають 90% черги на кордоні.
В мене деколи виникають питання відносно того чи читають люди пости перед тим як на них відповісти?!
При чому тут люди які добиваються дешевших цін на авто до контрабандистів яким той заком тільки лишнє попадалово на гроші? Вони як їздили по 3 рази в день так і будуть!!!
Bohdan писав: не стоять кожен день на кордоні
Так бляхарі тож не стоять кожен день,вони взагалі не виїжають за межі України(бл. вже раз 10-ть пишу)
Bohdan писав: ак вони не блокують дороги, не погрожують владі,
Про майдан промовчимо?
Bohdan писав: А я хочу щоб мені держава на весілля дарувала особняк, а за народження сина 50 000 доларів.
До чого ця утопія? Влада поставила ціль іти до евро життя,евро цін.От комуналку до евро цін підняли,а зменшити вартість мита ні
Bohdan писав: Тобто наші чинуші ешелонами женуть контрабанду на розстріляних В3-4, омегах і т.
Наівний ти шо ппц,вагонами....ДАвай постій на кодоні тиждень два і поговоримо з тобою хто чим возить.Порівняв пару блоків сигарет до фур гружених
Bohdan писав: о давай я завтра перекрию трасу Львів-Київ з вимогою залишити все, як є,
Так встань з дивана і зроби,по клавіатурі бити любий може

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення andreyclk » Вів, 06 грудня 2016, 11:05

weber писав: 1. мргшнікі в більшості
1.Яка різниця МРГ чи віза?
2.Заїжай,закон ж дозволяє
3.Зароби і їзди,в чом проблема?! Але перед тим як купити я пропоную шоб ти мені в кишеню заплатив +300% вартості авто (так як зараз ситуація)
4.Перекривали дорогу шахтарі,у Львові трамваю,на трасі ще багато і чомусь усі тільки по клаві стукали а от вийти і сказати неможна НІХТО
5.Давай піднімем вартість податків у 5 разів?
Чому я не можу купити за кордоном авто і розмитнити його? Чому тільки євро 5?Чому при вартості авто 5тис уо я плачу податку ще 8тис уо? Куди ці кошти ідуть?Чому в депутатів наліком мільйони уо при ЗП 1000уо в місяць і усі мовчать?
Востаннє редагувалось Вів, 06 грудня 2016, 11:14 користувачем andreyclk, всього редагувалось 1 раз.

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення andreyclk » Вів, 06 грудня 2016, 11:11

Читаю читаю і розумію,що пишу по 10-му разі ті самі речі
В нас народ купив авто за 18 тис і якщо зараз ціни попадають то вони посивіють,як то сусід таку саму за 5 взяв
Народ я вас попереджу коли перекриють кордон.Хто вийде про ти того*свавілля* ?

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення andreyclk » Вів, 06 грудня 2016, 11:17

cat-yellow писав: до чого веду - вони навіть більше працювали, ніж наші місцеві бляхарі, які ниють....
Місцеві бляхарі (не контрабандисти ,зараз розмова не про них) працюють на роботах,і платять податки в Україні (на відміну від декого).
Але от суть,вони не хочуть платити за авто яке вартує у сусідів 5 тис платити 15,не за то боролись декілька років назад
ТА і головне,якщо вони добються зменшення мита не вздумайте приганяти чи купляти пригнане авто за зменшеними акцизами,будете спільниками

Аватар користувача
AnGeL
Повідомлень: 11675
З нами з: Пон, 11 квітня 2011, 19:03
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: ホンダ前奏曲
Дякував (ла): 28 рази
Подякували: 29 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення AnGeL » Вів, 06 грудня 2016, 11:20

але тут весело, то просто пц :D доктор реально сам вірить в то шо люди в україні всі живуть на 200 баксів, і на ту зарплату скуповують квартири в стані котловану навіть в таких місцях як Рясне, скуповують іномарки якими забите місто і всі парковки, з тими 200 баксів каждих вихідних всі навалом пруться в ашан і інші ТЦ, в центрі то взагалі ніколи нема не сісти на вихідних. кожен 5 ходить з айфоном. я реально просто в шокови, ну як можна настільки бути сліпим :facepalm я часто їжджу по своїй ділянці дороги, від бродів до стрия. ну якшо жигуль попадеться 1 на 1000 авто то буде добре. реально бідося страшна. без дешевих іномарок просто вимрем всі з голоду і все.

а ті всі контрабасери і бляхарі, дивлячись на анархію і беззаконня і безнаказаність вищих чинушів чи окремих каст, таких як бурштинщики, лісники карпатські і т.д. вирішили собі шо чим вони гірші і шо їм забороняє. всі ж так роблять. от і вони хочуть так робити. це норма в цій країні. то ж про яке майбутнє можна говорити...
Хондоводи настільки сурові....
_____________________________

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 114 гостей