Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Квартирне питання
Аватар користувача
volodimir1975
Повідомлень: 558
З нами з: Вів, 29 березня 2011, 10:21
Ім'я: Володя
Стать: чоловік
Авто: Explorer
Звідки: Львів
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 0

Re: Квартирне питання

Повідомлення volodimir1975 » Суб, 25 лютого 2017, 17:17

Ясно - тоді став мультиспліт, якщо ще ремонт не зроблений
Людина і справді схожа на мавпу: чим вище вона вилазить, тим помітніша гола задниця

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення AVP_6 » Нед, 12 березня 2017, 11:28

Хто що чув за оці котеджі?
КОТЕДЖНИЙ ДВІР "СМЕТАНА"
Зображення
https://vk.com/club99039309
получається дуже цікава пропозиція - котедж за 35к долларів
і вроді вже шось збудоване вони там мають - хз :surprised

Аватар користувача
Lyubomyr
Повідомлень: 4053
З нами з: Нед, 21 січня 2007, 21:57
Стать: чоловік
Авто: Barkas B1000
Звідки: Стрийщина
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 27 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення Lyubomyr » Нед, 12 березня 2017, 11:43

AVP_6, в мене знайомий називає таке стодолами :D

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення AVP_6 » Нед, 12 березня 2017, 11:48

Lyubomyr писав: AVP_6, в мене знайомий називає таке стодолами
мені якраз таке цікаво, шоб було поменше площі і без гаражу (ібо гараж то тільки лишньо непотрібні квадратні метри оплачувати + опалювати) і відповідно подешевше.
Цікаво чи хтось цікавився цими будинками з форумчан, або може і купив хтось? бо походу вони вже практично все добудували :-)

Аватар користувача
weber
Повідомлень: 7796
З нами з: Нед, 01 липня 2007, 11:44
Стать: чоловік
Авто: льоня
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Квартирне питання

Повідомлення weber » Нед, 12 березня 2017, 12:18

То не котеджі, то мотель.
В них дизайнери/маркетологи :smoked судячи з планування котеджів, фоток фону на сайті та і назви самого мотелю :D

Зацініть (https://greenyard.com.ua фотку зменшив бо на форум не влазить :facepalm )
Screen Shot 2017-03-12 at 12.09.43 PM.png
Вчитайтесь в текст на фото :D
Вже не говорю про власний вокзал в комплексі)

Аватар користувача
weber
Повідомлень: 7796
З нами з: Нед, 01 липня 2007, 11:44
Стать: чоловік
Авто: льоня
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Квартирне питання

Повідомлення weber » Нед, 12 березня 2017, 12:23

А мотельний двір тушонка https://greenyard.com.ua/pashtet як вам? :D :facepalm

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення AVP_6 » Нед, 12 березня 2017, 12:28

weber, то все на любителя, мені от наприклад подобається логіка такого котеджу замісь 2-х кімнатної кварити скажімо
та і там збудовані вони вже, приїхав подивився купив :-) (ну принаймі по фотках :D :D :D )

Аватар користувача
Lyubomyr
Повідомлень: 4053
З нами з: Нед, 21 січня 2007, 21:57
Стать: чоловік
Авто: Barkas B1000
Звідки: Стрийщина
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 27 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення Lyubomyr » Нед, 12 березня 2017, 12:49

weber, з таких назв здається що просто собі гонять з людей, а ну хто таке купить :D :facepalm
AVP_6, для мене буває погано коли вже готове, цікавіше бачити як воно було збудовано, не будеш здирати теплоізоляцію і дивитися що там. Я не експерт, але коли дивлюсь на фото з різноколірною цеглою - мене напрягає.
Моя порада - не чекати відгуків, а їхати і дізнаватися на місці. Чув про такого плану котеджі, що там земля була не у власності а в оренді на 50років, тому потрібно дуже ретельно все вичитувати. Читав "приколи" про ременів, як там на картинці все добре, а по факту багато всякого.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення vovka » Нед, 12 березня 2017, 12:54

AVP_6 писав: ібо гараж то тільки лишньо непотрібні квадратні метри оплачувати + опалювати
нащо гараж опалювати ? :surprised Утеплити добре і достатньо.
Lyubomyr писав: для мене буває погано коли вже готове, цікавіше бачити як воно було збудовано, не будеш здирати теплоізоляцію і дивитися що там. Я не експерт, але коли дивлюсь на фото з різноколірною цеглою - мене напрягає.
Моя порада - не чекати відгуків, а їхати і дізнаватися на місці. Чув про такого плану котеджі, що там земля була не у власності а в оренді на 50років, тому потрібно дуже ретельно все вичитувати. Читав "приколи" про ременів, як там на картинці все добре, а по факту багато всякого.
+1

IMHO якщо хочеться заміського життя, то вкладати гроші в ті "гуртожитки за містом" якось небачу сенсу. Я би однозначно будувався сам в такому випадку (ну да, вийшло б дорожче але й значно якісніше і все під твої вимоги). Інакше квартира з гаражем рішає в місті :)
Востаннє редагувалось Нед, 12 березня 2017, 13:00 користувачем vovka, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення Liuskywalker » Нед, 12 березня 2017, 13:00

vovka, +1 , ну і два запірні крани з одним радіатором кагбе не коштують захмарних грошей :sing
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення AVP_6 » Нед, 12 березня 2017, 13:11

Lyubomyr писав: для мене буває погано коли вже готове, цікавіше бачити як воно було збудовано, не будеш здирати теплоізоляцію і дивитися що там. Я не експерт, але коли дивлюсь на фото з різноколірною цеглою - мене напрягає.
та ну ладно, в америці он живуть в гіпсокартонних будинках і нічого якось получається :-) , так шо думаю якість вати в стінах не є принциповим питанням, тобі ж там не 100 років жити :-)
Lyubomyr писав: Моя порада - не чекати відгуків, а їхати і дізнаватися на місці. Чув про такого плану котеджі, що там земля була не у власності а в оренді на 50років, тому потрібно дуже ретельно все вичитувати. Читав "приколи" про ременів, як там на картинці все добре, а по факту багато всякого.
та я зараз так приценуюсь поки, бо ітак грошей нема ще. Я просто не вмію без плана жити - от з машинами закінчив і тепер мушу знов собі встановити план шо мені потрібно і на то націлюватись :-) Тому їхати поки смисла не бачу, а тут пишу шоб розуміти який мені реально потрібно порядок грошей мати в кишені шоб оце все починати заміське життя :-)

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення AVP_6 » Нед, 12 березня 2017, 13:14

vovka писав: IMHO якщо хочеться заміського життя, то вкладати гроші в ті "гуртожитки за містом" якось небачу сенсу. Я би однозначно будувався сам в такому випадку (ну да, вийшло б дорожче але й значно якісніше і все під твої вимоги). Інакше квартира з гаражем рішає в місті :)
це також як варіант я розглядаю, типу купити ділянку і собі помаленьку будувати так не внапряг за років 3-5, за вільні гроші шоб особо себе нівчому не ущемляти :-)
а недобудується то продати недострой потім

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення sapphir » Нед, 12 березня 2017, 13:25

AVP_6 писав:Хто що чув за оці котеджі?
КОТЕДЖНИЙ ДВІР "СМЕТАНА"
Зображення
https://vk.com/club99039309
получається дуже цікава пропозиція - котедж за 35к долларів
і вроді вже шось збудоване вони там мають - хз :surprised

Поїдь подивись - за Вог з"їзд з яворівської траси на Брюховичі. 16 хатів з спільним подвір"ям і вікнами один на другого - комуналка "по багатом" :facepalm Просто картинка це одне а в реалі :facepalm - хто картинки малює з маштабами не дружить ;) Интергал хоч генплан на сайті давав щоб реальні розміри оцінити, більшість і цього не дає...


І ще - в гімняну хату як можна потім вкладати гроші в ремонт який дві вартості і більше потягне? Я такого не розумію. Тобто взяв дешеві метри, задув крейдою з пульвера і тішся що живеш на природі :surprised
Востаннє редагувалось Нед, 12 березня 2017, 13:33 користувачем sapphir, всього редагувалось 2 разів.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
Lyubomyr
Повідомлень: 4053
З нами з: Нед, 21 січня 2007, 21:57
Стать: чоловік
Авто: Barkas B1000
Звідки: Стрийщина
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 27 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення Lyubomyr » Нед, 12 березня 2017, 13:29

vovka писав: Інакше квартира з гаражем рішає в місті :)
для мене це оптимальне на сьогодні :sing
AVP_6, в мене зараз хоббі, слідкую за новобудовами Стрия, найближчим часом не планую нічого купувати, але ось цікаво на себе приміряти чи купив би таке. Так багато цікавого дізнаюсь, якість будівництва зараз дуже погана.
AVP_6 писав: це також як варіант я розглядаю, типу купити ділянку і собі помаленьку будувати так не внапряг за років 3-5,
Ось цього не раджу, почитай на форумі строімдом теми про початок будівництва, там багато приколів є, і про стартову сумму і т.д. Для себе визначив що добре що не вліз в будову, хоча і душа лежить до будинку а не квартири.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення vovka » Нед, 12 березня 2017, 13:29

AVP_6 писав: а недобудується то продати недострой потім
ой нє, то недобра ідея. втратиш купу грошей, мало кому треба недострой, а якщо комусь і треба то за копійки.
Продавати треба готовий продукт, тому якщо таке починати то треба мати силу волі і грошей то закінчити.

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення AVP_6 » Нед, 12 березня 2017, 13:34

Lyubomyr писав: Ось цього не раджу, почитай на форумі строімдом теми про початок будівництва, там багато приколів є, і про стартову сумму і т.д. Для себе визначив що добре що не вліз в будову, хоча і душа лежить до будинку а не квартири.
vovka писав: ой нє, то недобра ідея. втратиш купу грошей, мало кому треба недострой, а якщо комусь і треба то за копійки.
Продавати треба готовий продукт, тому якщо таке починати то треба мати силу волі і грошей то закінчити.
я просто не вмію складати гроші :-) , я привик шось купити а тоді вже за це розраховуватись (ідея кредитів в мене постійно рулить). Але так як кредити у нас на нерухомість космос, а просто живі гроші я ніколи не складу (бо завжди придумаю на шо їх стратити) то мушу тільки таким підходом - будувати по чуть чуть, або забити на цю ідею
жити я маю де, тому саме будівництво мені по суті не спіше, якість трошки гроші заробляються шоб якимись хоч партіями то будівництво тягнути - так шо думаю дам ради. Поки збираю на ділянку а там буде видно :-)

Аватар користувача
Or4ik
Повідомлень: 1182
З нами з: Пон, 22 серпня 2011, 15:20
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: VW T2 1978р. 1.6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Квартирне питання

Повідомлення Or4ik » Нед, 12 березня 2017, 13:39

AVP_6 писав: це також як варіант я розглядаю, типу купити ділянку і собі помаленьку будувати так не внапряг за років 3-5, за вільні гроші шоб особо себе нівчому не ущемляти
а недобудується то продати недострой потім
Не роби такого. Тут не тільки у фінансах справа. Пару зим і природа покаже твоїм фундаментам та стінам хто тут начальніке ;)
На виправлення помилок стратиш купу бабла, недоспаних ночей і нервів...
Треба мати кошти на побудову коробки з утепленням стін, даху та обігріву приміщень. А от інтерєр та благоустрій то таке діло, що можна розтягувати на роки ;)

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення AVP_6 » Нед, 12 березня 2017, 13:41

Or4ik писав: Не роби такого. Тут не тільки у фінансах справа. Пару зим і природа покаже твоїм фундаментам та стінам хто тут начальніке
На виправлення помилок стратиш купу бабла, недоспаних ночей і нервів...
Треба мати кошти на побудову коробки з утепленням стін, даху та обігріву приміщень. А от інтерєр та благоустрій то таке діло, що можна розтягувати на роки
можливо і так :-) , то треба все рахувати і думати. зараз поки приценуюсь на ділянки а там буде видно - ділянка ніколи не помішає :-)

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення Vasiliyyy » Нед, 12 березня 2017, 13:48

А що там з тестевою недобудовою в Пустомитах вроді? Чи то не ти щось таке писав?

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення AVP_6 » Нед, 12 березня 2017, 13:54

Vasiliyyy писав: А що там з тестевою недобудовою в Пустомитах вроді? Чи то не ти щось таке писав?
та я вже писав - там воно не було моїм, просто був варіант обміну того на квартиру, але я передумав бо хочу і квартиру і будинок :-)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 37 гостей