Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Квартирне питання
Аватар користувача
Jarevych
Тюнінг клуб
Повідомлень: 9151
З нами з: Нед, 25 березня 2007, 22:10
Ім'я: Ярік
Стать: чоловік
Авто: M2F2
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 82 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення Jarevych » П'ят, 01 листопада 2013, 22:58

Speedo писав: ділянки з готовими комунікаціями
там ціна певно враховуючи не тільки підведення а щей заробіток нехілий, та і як можна підвести електрику без стіни? щиток шо на стовбі буде?
Машина не жінка , помилок не пробачає

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення Speedo » П'ят, 01 листопада 2013, 22:59

Jarevych писав: фдтримаю hrdrive, мені ремонт в квартирі десь так само виніс, а ти про хату. Щоб звести коробку з накриттям то так, але тільки вікна і сантехніка потяне ще + 10к а додати електрику, опалення, підведення хоч основних комунікацій то сходу вже будинок в 50-ку з трудом вкладається, а як почнеш ремонт робити, то страшно стає

значить мене це все чекає, бо тільки на початковій стадії ремонту. :facepalm
Виходить, щось троха припи3дів колєга, або ми не так один-одного зрозуміли :unsure Хоча, може то у нього такий стандартний підхід "для залучення клієнтів" тіпа "та починайте, то ж фігня, якихось 250/м.кв., я ж знаю", а там вже як втягнулися і почався більший "попандос", то вже й свалу нема... треба тягнути докінця :D
Jarevych писав: там ціна певно враховуючи не тільки підведення а щей заробіток нехілий, та і як можна підвести електрику без стіни? щиток шо на стовбі буде?

електрика понятне діло, там треба тягнути від стовпа, а взагалі-то така мутка посадовців в тій місцевості, вони таки непогано нагрівають руки... ну там свої нюанси ще є...
Востаннє редагувалось П'ят, 01 листопада 2013, 23:01 користувачем Speedo, всього редагувалось 2 разів.

Lui
Повідомлень: 1003
З нами з: Пон, 25 червня 2007, 08:29
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: Audi Q7, Audi A7, Aprilia, Harley
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення Lui » П'ят, 01 листопада 2013, 22:59

Speedo писав: таке може бути... хоча, знаю де продають ділянки з готовими комунікаціями... досить-таки доступна ціна
3 кВт світла і газ тамво за 100 метрів з водою без каналізації - то все найопка про готові комунікації - готові вже в хаті з лічильниками і договорами від постачальників а там дешево не буває - закон збереження грошей несокрушим у Львівській області :D

Аватар користувача
Jarevych
Тюнінг клуб
Повідомлень: 9151
З нами з: Нед, 25 березня 2007, 22:10
Ім'я: Ярік
Стать: чоловік
Авто: M2F2
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 82 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення Jarevych » П'ят, 01 листопада 2013, 23:08

Speedo писав: електрика понятне діло
а шо тоді підведено? газ? а [цензура] він, щоб під час будівництва він й0кнув? чи вода? на яку треба кран, лічильник? то скажем так все відносно, і незовсім законно. Краще купити пусту ділянку і все робити поступово, а ідеалі одразу собі спроектувати альтернативні комунікації, свердловину, сонячні батареї, твердопаливний котел і т.п., ну але само собою і мати запасний варіант. Кароч щоб збудувати хатинку своєї мрії мені треба 150 тис у.о., то по моїх приблизних підрахунках, але то від А і до Я, а так щоб по мінімуму то 100 к. Наразі то тільки мрії, але до того треба йти незважаючи ні на що
Машина не жінка , помилок не пробачає

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення vovka » П'ят, 01 листопада 2013, 23:16

Speedo писав: Якщо прикинути, що це буде будиночок на 100 м2, то 25000 не така вже й велика сума
та ну, то якась брехня.. то хіба шо буде сарай, а не особняк.
або якщо все робити власноруч і нікому не платити за роботу і жостко економити на матеріалах.

атрибути нормального особняка для мене:
кароче там на 25 штук тільки інженерних мереж набіжить аж бігом і то якшо особо без фанатизму.

а ше ж і коробку треба побудувати і землю купити, і кришу зробити і вікна двері, і дати немалу касу шоби тебе до газу підключили, і до світла. і всю внутрянку зробити з меблями.

я недумаю що менше 100к баксів в тебе шось вийде "під ключ" на 100 метрів (з чистого листа.. та і 100 метрів для особняка загальної площі то ніачьом)

в квартири тоже є свої переваги.

да кстаті.. хто хоче хату під Києва в оренду на халяву. кампутерщики - маєте шанс ))
http://www.stroimdom.com.ua/forum/showt ... p?t=141447

Аватар користувача
veresen
Повідомлень: 2783
З нами з: Пон, 29 червня 2009, 19:05
Ім'я: Павло
Стать: чоловік
Авто: Mazda 323S 1.3 1996 BA
Номер: BC 0433 AO
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення veresen » П'ят, 01 листопада 2013, 23:24

Крик душі :
^_^

Enter
Повідомлень: 2654
З нами з: Сер, 23 березня 2011, 12:06
Стать: чоловік
Авто: BMW e65
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 2 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення Enter » Суб, 02 листопада 2013, 02:52

Speedo, та де ти такі ціни бачив? Мені лише вікна і дах 20$ винесло

Аватар користувача
*Lesyk*
Тюнінг клуб
Повідомлень: 2804
З нами з: Чет, 14 червня 2007, 16:11
Ім'я: Олександр
Стать: чоловік
Авто: BMW, Smart
Дякував (ла): 0
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення *Lesyk* » Суб, 02 листопада 2013, 08:16

Speedo, вчора, якраз сиділи з будівельником і рахували, то коробка з комунікаціями, утепленим фасадом на 150-160 м виходить 80-100 тис, в цю суму включено вартість землі, вот такі то реалії...

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення cat-yellow » Суб, 02 листопада 2013, 08:18

кароче, шо там казати...
треба 75-100 штук.
якшо менше - то вже висасувалка з пальця і доїлка...

Аватар користувача
Thug
Повідомлень: 4270
З нами з: Суб, 05 грудня 2009, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Турбобуцефал
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Квартирне питання

Повідомлення Thug » Суб, 02 листопада 2013, 08:28

veresen, я тобі співчуваю, чувак. Знаю, як це :facepalm

rocker
Повідомлень: 894
З нами з: Вів, 18 березня 2008, 14:45
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: Citroen c5 aircross
Дякував (ла): 0
Подякували: 11 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення rocker » Суб, 02 листопада 2013, 08:36

25000уо то хіба коробка накрита з вікнами буде.... Але з того тільки починається. Мені в результаті будинок вийшов оієнтовно 900-1000уо метр квадратний. Фактично як ціна квадратного метра в квартирі у Львові. В новобудовах ще дорожче виходить. Це ціна з землею, з парканом(не сітка).


- хороший продуманий і зручний сучасний проект, не скачаний напівфабрикат з інтернету за пару рублів. -- ідеалу за перший раз не досягнеш. завжди щось пропустиш, тому ту дуже заморочуватись не варто

- каналізація (не тупа вигрібна яма з якої кожен місяць шось викачуй, а як мінімум септик, а ідеал то центральна каналізація, нажав кнопку і далі тебе нічого не гребе ) -- маю вигрібну яму, але на 12кубів з дренажем. я не знаю за скільки років вона набереться )) Наразі 4 роки користуємось

- водопостачання (не криниця, а скважина з системою очистки, або в ідеалі централізоване нормальне водопостачання). -- центральна вода є

- можливість протягнути газ, і електрику. -- газ є можливість, але нафік треба --дорого ним палити. Без електрики нікуди. навіть побудуватись тяжко

- хороша система опалення. -- опалення сам вибираєш

- система кондиціонування- -- для будинку кондиціонер нафік не треба -- це не квартира на висоті 3-5-го поверху

-система вентиляції --це дуже просто зараз робиться - сам ж в квартирі ставив
- грозозахист -- в лісовій місцевості головне не будувати будинки більші за дерева )))
- забор по периметру (не обовязково глухий. на перший погляд фігня, але в реалі бабла треба тоже порядно) -- бабла на паркан піде достатньо, якщо робити правильно
- нормальні ворота.
- сигналізація/відеонагляд
- обладнане місце для машини або гараж -- я зробив по іншому -- просто побудував для машини окремий гараж.
- ділянка в обжитому чистому районі. -- от тут то проблема, бо коли я перебирався чи починав будувати -- практично нікого не було, а зараз будинки ростуть як гриби на сонці -- з кожним роком все більше і більше
Це все про дачі в Солонці. Бо ціни у Львові йдуть по 10уо за сотку і це на дачних ділянках з можливість забудови )))

Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення andrew » Суб, 02 листопада 2013, 10:16

cat-yellow і то я думаю ти написав без землі.. :)

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення vovka » Суб, 02 листопада 2013, 12:37

rocker писав: опалення сам вибираєш
ну та.. але то можуть бути прості батареї, а може бути тепла підлога. а по баблу різниця є. я би зараз без теплих підлог навіть нічого не будував після того як оцінив то в квартирі.
rocker писав: я зробив по іншому -- просто побудував для машини окремий гараж.
але то тоже бабло яке треба закладати в ціну особняка.
rocker писав: ідеалу за перший раз не досягнеш. завжди щось пропустиш, тому ту дуже заморочуватись не варто
маю досвід роботи з дизайнерами по ремонту квартири. позитивний. і дивлячись на роботи деяких архітекторів (от доречі проект hrdrive візуально мені подобається, але як воно вийде в результаті то від багатьох факторів залежить, в основному від бабла IMHO ), а потім дивлячись на оті сірі коробки особняків яких в нас просто немеряно навіть в тій же солонці-сокільниках - кароче я то нерозумію, і на тому би не економив. краще зекономити на унітазах і меблях :D

Аватар користувача
Zhdan
Повідомлень: 1271
З нами з: Вів, 30 травня 2006, 10:06
Стать: чоловік
Авто: Land Rover Discovery 3
Звідки: Майорівка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення Zhdan » Суб, 02 листопада 2013, 13:26

vovka писав:
Speedo писав: Якщо прикинути, що це буде будиночок на 100 м2, то 25000 не така вже й велика сума
та ну, то якась брехня.. то хіба шо буде сарай, а не особняк.
або якщо все робити власноруч і нікому не платити за роботу і жостко економити на матеріалах.
Я сам будівельник, працюю в інженерно-будівній компанії і про архітекторів можу сказати, що це особливі люди які будують на папері і далекі від реального будівництва. В реаліях виходить сума в 2-3 рази більша.
Зараз закінчую ремонт -надбудову над своєю квартирою площею 100кв.м.
І підбивши суму за роботи і матеріали за два роки, вийшло 50 000$.
І це при тому що деякі рорботи виконував сам.(утеплення даху, вкладання паркетної дошки, фарбування, і т.д.)

rocker
Повідомлень: 894
З нами з: Вів, 18 березня 2008, 14:45
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: Citroen c5 aircross
Дякував (ла): 0
Подякували: 11 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення rocker » Суб, 02 листопада 2013, 14:28

vovka писав: ну та.. але то можуть бути прості батареї, а може бути тепла підлога. а по баблу різниця є. я би зараз без теплих підлог навіть нічого не будував після того як оцінив то в квартирі.
просто ставиш і те і друге, бо на 2-му поверсі підігрів не потрібен.
vovka писав: але то тоже бабло яке треба закладати в ціну особняка.
не можу закладати в ціну особняка, бо гараж в мене 105квадратів )))

vovka, не можу сказати, що дуже дороге все купляв -- на чому не економив, то кухня дружині вийшла дорого, але тут економити не міг, бо треба, щоб в дружини було натхнення смачно готувати )))


Zhdan, переробити завжди дорожче ніж з нуля. Майстри ж рахують демонтаж і монтаж ))

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення telko » Суб, 02 листопада 2013, 14:39

pikach00, продавай своє відро, буде на перший внесок :)

Аватар користувача
Sluva
Повідомлень: 7920
З нами з: Пон, 15 грудня 2008, 14:26
Ім'я: Славік
Стать: чоловік
Авто: Toyota Corolla Luna
Звідки: Львів
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 28 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення Sluva » Суб, 02 листопада 2013, 16:54

Купіть хтось в мене накриту коробку в Сакольніках і махав я більше звязуватись з тими папандосами на бабло :facepalm
"Живіть так, щоб було з чого поржати" (с) Кузьма

Аватар користувача
weber
Повідомлень: 7796
З нами з: Нед, 01 липня 2007, 11:44
Стать: чоловік
Авто: льоня
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Квартирне питання

Повідомлення weber » Суб, 02 листопада 2013, 17:23

Sluva писав: Купіть хтось в мене накриту коробку в Сакольніках і махав я більше звязуватись з тими папандосами на бабло :facepalm
А ну розшифруй що там.

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення Speedo » Суб, 02 листопада 2013, 18:24

Zhdan писав: Зараз закінчую ремонт -надбудову над своєю квартирою площею 100кв.м.

Раз вже мова зайшла за надбудови (всякі-там мансардні поверхи чи т.п.) то поділюся своєю історією. Я також взявся за надбудову, там багато по площі не буде, рази в три менше ніж у тебе (хоча в моїй ситуації - любий квадратний метр лишнім не буде) , але на мою біду - мій будинок відноситься до "архітектурних пам"яток" (невідомо якого фіга, в ньому абсолютно нічого особливого, в місті сотні будинків набагато цікавіших архітектурно які НЕ Є архітектурими пам"ятками :facepalm ), початково хотіли робити все правильно по документах і кур4а, вже в міську раду і всякі-там підрядні організації відніс бабла на порядок більше ніж на сам ремонт, а то ще і кінця-краю невидно %) Всі тільки чують, що це "пам"ятка", і появляється купа додаткових "комісій", "реставраційних завдань" і інших калимів %) А зробити треба, бо може продавати надумаю, та й для себе, зараз же штрафи за "самобуд", не 100-200 грн (як то було 5 років тому), а тисяч 15-20 %) нафіга воно мені? Може хто підкаже, як би то "проштовхнути ті паперові питання"? А то вже третій рік тягнеться і тільик "завтраками" й гудують, паньство з міськради, пляць :angry

Аватар користувача
hrdrive
Повідомлень: 15593
З нами з: Чет, 11 грудня 2008, 15:55
Стать: чоловік
Авто: RGS III
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення hrdrive » Суб, 02 листопада 2013, 21:29

BOXER, утеплення буде ззовні
INTE®©ULLE®™

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 49 гостей