Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Обговорення сигналізації
Fly
Повідомлень: 2418
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 14:10
Авто: Toyota Corolla
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Fly » Пон, 14 листопада 2005, 11:29

Як мене сказав один знайомий з темним минулим - Якшо на твою машину є замовлення то ніц її не врятує.

І ше одну протиугонку вичитав десь... береться свинець (з розбитого акумулятора), гачки (ну такі як на коропа). Гачки вирівнюються, забиваються вістрячками в дошу, але не сильно. Потім з свинцю робите пластину на розмір сідухи і таку кілограм на 8-10. Вставляєте гачки з дошкою в свинець, ну тупим кінцем. Коли все застигає - зриваєте дошку. Маєте нехилу таку ловушку... Маскуєте під подушку і при виході з машини кидаєте її на водійське місце. Тепер коли хтось полізе в машину він зі всьої дурі сяде на сідушку і буде чемно вас чекати. Бо встати з 10 кг ваги яка гачками зачіпилась за задницю і причандали думаю буде важко:)

Сам хотів таке зробити, навіть акумулятор розбитий найшов... Потім уявив шо буде якшо сам сяду:) І збився:)

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Повідомлення vovka » Пон, 14 листопада 2005, 13:58

GZero писав:А сигналки з автономним живленням живляться значить від Святого Духа?
Ну що ти як дитина :) Сигналка з автономним живлення живитися в нормальному режимі ясно від акумулятора, але коли ти з акума знімаєш дроти, то вона починає живитися від власного маленького десь захованого джерела живлення :) Тобто зняття дротів нічого не дасть..
Ти що таких сигналізацій не бачив ?
GZero писав:Відкрию тобі секрет - 99% сигналізацій працюють на одній схемі - Microchip Keeloq. І до всіх них підходить один девайс для взлому. Про яке "нестандартне" йде мова?
Та схема то може і одна.. Але нюансів купа.. Ну не вірю що 99% сигналок однакові.. Тоді було б все так просто...

p.s. Я далеко не експерт в сигналках, і якщо щось не так то звиняйте :) Це все просто мої думки..

Аватар користувача
Yelik
Повідомлень: 6815
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 12:49
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Yelik » Пон, 14 листопада 2005, 14:14

GZero писав:Щипцями відкусити.
А якщо підкапотного простору на стільки мало, що викрутку тяжко запхати не то що щіпці?!

Додано через 1 хвилину 59 секунд:
GZero писав:А сигналки з автономним живленням живляться значить від Святого Духа?
Зовсім ні, в нас така в бусі стоїть, батарея як я розумію йде одним блоком з сиреною ;)

GZero
Повідомлень: 507
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 16:19
Авто: BYD Flyer II
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення GZero » Пон, 14 листопада 2005, 14:37

vovka писав:Ну що ти як дитина
Добре, розберемся спочатку:
T@R@S писав:ще є сигалки котрі вирубуються зняттям клеми АБ
GZero писав:після під'єднання струму знов - вертаються в режим охорони, якщо в ньому були на момент вимкнення
vovka писав:Брехня Є багато сигналок з автономним живленням - і тому просто зняти клему не вийде
Тарас каже, що сигналку можна вирубити, вимкнувши їй живлення, я відповів на то - що не вийде, бо в енергонезалежній пам'яті зберігається останній стан (на охороні/знято з охорони) і тому, просто знявши живлення з неї а потім підключивши, вона не забуде, для чого її поставили в машину і яку останню команду дав хазяїн.
В відповідь на це ти мене обізвав брехуном. Я вирішив, що краще проігнорувати дане звинувачення замість того, щоб просто запропонувати на своїй машині продемонструвати тобі, що я не брехун і не брешу ;)
Натомість ти взагалі вник не в то - чогось згадав про сигналки з автономним живленням. Я говорив про то, чи забуде сигналка що має робити від того що їй зробили ресет, а автономна вона чи не автономна - це питання зовсім іншої площини.

Можливо, я його якось неправильно зрозумів?
vovka писав:Ну не вірю що 99% сигналок однакові
А ти напружся і все-таки спробуй :) Скинь в аську мейл, кину тобі цікаву pdf-ку.

Додано через 3 хвилини 34 секунди:
Yelik писав:якщо підкапотного простору на стільки мало, що викрутку тяжко запхати не то що щіпці?!
В мене взагалі, щоб зняти сирену треба машину на підйомник піднімати. При чому тут такі випадки? Це стосується легкодоступних сирен (я таких більшість бачив).
Ти ще запропонуй її в титанову клітку заховати і приварити її до кузова :grin:
Yelik писав:Зовсім ні
Про святого духа - це був жарт. Я думав всі розуміють, що він не може живити сигналізацію :cry:

Аватар користувача
Yelik
Повідомлень: 6815
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 12:49
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Yelik » Пон, 14 листопада 2005, 21:34

GZero писав:Всі сигналки вирубуться зняттям клеми з акумулятора, бо мають властивість сподивати струм Very Happy Але після під'єднання струму знов - вертаються в режим охорони, якщо в ньому були на момент вимкнення.
Я наприклад вищенаведену фразу зрозумів так як і Вовка, що якщо зняти клему з акума, то сигналка перестане працювати взагалі!!!

Про "легкодоступні сирени" багато залежить від розмірів машини, а ще більше від установщиків, які ту сигналку встановлюють ;)

GZero
Повідомлень: 507
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 16:19
Авто: BYD Flyer II
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення GZero » Пон, 14 листопада 2005, 22:02

Yelik
Ну ясно, неповну думку зрозумів кожен по-своєму.
Yelik писав:ще більше від установщиків
Добротно поставити сигналку - це ціла наука.

Аватар користувача
Dj kvass
Президент клубу
Повідомлень: 2074
З нами з: Суб, 06 серпня 2005, 08:00
Ім'я: Василь Степанович
Стать: чоловік
Авто: сци нік
Номер: 0020
Звідки: Сокільники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Dj kvass » Пон, 14 листопада 2005, 22:10

vovka написав:
Ну не вірю що 99% сигналок однакові

А воно так і є :o На ринку присутні чбагато сигналок але левову частку заполонили максимум три Saturn, PIT, MS Вот і вся різниця...всі вони будуються на основі двох чіпів!!! KeeLog i KeeLog 2 і ВСЕ!!!!!

А на нормальну американку типу Bleck Bug(може трохи букви запутав) нашим водіям нехватає бубликів :roll:

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Повідомлення vovka » Пон, 14 листопада 2005, 22:29

GZero писав:Добре, розберемся спочатку:
От затятий :) Ну давай..
T@R@S писав:ага ще є сигалки котрі вирубуються зняттям клеми АБ.
GZero писав:Всі сигналки вирубуться зняттям клеми з акумулятора, бо мають властивість сподивати струм
vovka писав:Брехня
Ну і де я неправ ?
GZero писав:В відповідь на це ти мене обізвав брехуном
Я нікого не обзивав. Я назвав твоє твердження брехнею :) Ну нехай буде мякше.. Ти сказав неправду :)
GZero писав:Натомість ти взагалі вник не в то - чогось згадав про сигналки з автономним живленням. Я говорив про то, чи забуде сигналка що має робити від того що їй зробили ресет, а автономна вона чи не автономна - це питання зовсім іншої площини.
Ну так ти сказав "всі" .. Що ж нехай буде і так... Але я зрозумів твоє твердження саме так як зрозумів. Тебе важко переспорити :)
GZero писав:Добротно поставити сигналку - це ціла наука.
Цього мало. Ще треба ставити у перевірених і надійних людей, які не будуть на кожному розі кричати яка сигналка і в якій машині стоїть, і як вона там встановлена... Бо є багато випадків що на слідуючий день після встановлення сигналки на сервісі - машина дивним чином крадеться :)

Аватар користувача
Yelik
Повідомлень: 6815
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 12:49
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Yelik » Пон, 14 листопада 2005, 22:35

Почалось :00028:

GZero
Повідомлень: 507
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 16:19
Авто: BYD Flyer II
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення GZero » Пон, 14 листопада 2005, 22:53

vovka
Ну ок.
Пояснюю ще раз. З початку.

Фразу Тараса я зрозумів як те, що коли припиняєш подачу струму на сигналку а потім її відновлюєш (типу ресет) - вона забуває, в якому стані вона була до того. Типу якщо сигналка в режимі охорони, ти підєднав-відєднав масу але вона після цього все-одно продовжує працювати в режимі охорони.

Ти зрозумів це як те, що коли вона працює, то вимикання струму (тотальне, без відновлення) вимикає її (крім автономної). Ця думка теж має право на існування. І навіть, можливо, більше ніж моя, оскільки Yelik теж подумав з того боку, що й ти.

Це зовсім різні площини. Я не мав на увазі те, що сказав ти, хоч і згоден з цим. Я говорив про зовсім інше.

А якщо підійти скурпульозно до питання - то і автономні сигналки теж мають акумулятори і клеми. І на них поширюється все те ж що і на звичайні. І говорив я потім про те, що ніщо не може існувати без струму, навіть автономна сигналка. В неї є своє живлення, але є.

В общем виходить все як на п'янках - хтось щось не так сказав, хтось щось не так зрозумів і почалась місиловка :grin:

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Повідомлення vovka » Пон, 14 листопада 2005, 23:00

GZero писав:І говорив я потім про те, що ніщо не може існувати без струму
Ну так це ясно :) Ніщо не виникає з нічого і ніщо не зникає безслідно :)
Ладно, завершуємо цю дискусію, я щось не маю натхнення сперечатися :)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 56 гостей