Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Якість бензину...
Andjey
Повідомлень: 66
З нами з: Чет, 02 липня 2009, 18:46
Ім'я: Andrew
Стать: чоловік
Авто: FF III 1.0 125h.p.
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Якість бензину...

Повідомлення Andjey » Нед, 11 квітня 2010, 10:42

pikach00 писав:V-power (Shell), Pulls 95 и А-95 Евро (ОККО), Formula Green (Укртатнафта), Супер (КЛО), Mustang (WOG), Premium (ANP), Евро (БРСМ), Plus (Укравто) и новичок рынка ЭКТО (Лукойл).
- читаю спочатку це, а потім тут http://www.epravda.com.ua/news/4bae224e ... iew_print/ - "Найбільшими покупцями литовського палива є "Галнафтогаз» (мережа ОККО), "Альянс холдинг" (Shell), "Континіум" (WOG), "Паралель", "КЛО"."

і виходить, що вони порівнюють один і той самий бензин. Або автори статті не дуже компетентні або зі статтю явно замовили.

Аватар користувача
A1
Повідомлень: 5291
З нами з: Вів, 12 липня 2005, 09:26
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Якість бензину...

Повідомлення A1 » Сер, 21 квітня 2010, 17:37

актуально :)
Сколько бензина получается из одного литра нефти?
- Если в России, то - 1,5 литра, если в США, то - 0,75 литра. Вы
спросите почему так, а я отвечу - в России более талантливые химики!!!
Хотя, нет, скорее - более бессовестные.

Shif
Повідомлень: 80
З нами з: Суб, 27 березня 2010, 16:47
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Якість бензину...

Повідомлення Shif » Чет, 22 квітня 2010, 07:07

А потім ми машини ремонтуємо. :bad

Andjey
Повідомлень: 66
З нами з: Чет, 02 липня 2009, 18:46
Ім'я: Andrew
Стать: чоловік
Авто: FF III 1.0 125h.p.
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Якість бензину...

Повідомлення Andjey » Чет, 06 травня 2010, 21:42

Нафта різна. Не кожна нафта підходить для виробництва бензину.

Shif
Повідомлень: 80
З нами з: Суб, 27 березня 2010, 16:47
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Якість бензину...

Повідомлення Shif » П'ят, 07 травня 2010, 11:30

Ну про це ми ніколи не дізнаємось :boxed

Аватар користувача
Mc
Повідомлень: 876
З нами з: Чет, 02 листопада 2006, 01:09
Стать: чоловік
Авто: Ford C-Max 1.6
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Якість бензину...

Повідомлення Mc » Суб, 12 червня 2010, 10:07

вчора мав неприємність з окко. залив повний бак дизелю в Радехові (постійно там заправляюся коли Львів-Луцьк їду). кілометрів за 30 від заправки машина почала троїти, потім засвітилася лампочка свічок, потім тупо заглохла на швидкості 90км/год під горку.. і так три-чотири рази до Луцька. оскільки дуже спішив по справах, то вирішив, що розбиратися поїду ввечері. по дорозі назад те ж - саме - тільки глох вже 3 рази, а лапмочка горіла разів з 8.. заїхав до них - кажу, зливайте то [цензура] і віддавайте мені різницю грошей. вони вперлися, що то я олень, що фільтри забиті (ТО в квітні, машина з того часу стояла майже місяць, поки я був в відрядженнях, запрявляв весь той час тільки на ОККО :)), що ще щось і тд. Начальник АЗС так і не приїхав на вимогу (Стельмах Іван Іванович), зробили 3 проби з тої колонки де я заправлявся - одну мені, дві на їхню експертизу. з машини не зливали (дивно, імхо).. я ще написав про це все в книгу скарг з описом ситуації, дзвонив на хот-лайн (який ніфіга не знає і нічим допомогти не може - навіть протокол ситуації не знають), сварився з заправщиком, який спочатку книгу скарг давати не хотів (бо йому знімуть 500грн з з/п, що бля за закон такий на тому окко?), а потім "діагностував" дистанційно моїй машині всякі болячки..

тепер питання:
1)де у Львові можна зробити незалежну експертизу того зразка, який вони мені дали і взяти зразок з баку
2)що я міг пропустити в всій цій процедурі?
3)як перевірити чи фільтр забитий чи ні? є якийсь спосіб? (мені колись майстр один показував на новому і юзаному фільтрі різницю в тому, як вони продуваються - старий фільтр майже не пропускав палива)

п.с.обісрати тут окко мені не розходиться, заправляюся лише там більше року. але тепер профілактично перейду назад на гфс або вог - просто щоб "нє повадно било" :) розходить в то, що я їм зразу запропонував мирний варіант - зливайте своє г.. і розходимося полюбовно. а вони роздули отаку от херню.

п.п.с.таку ж саму хрень мав минулого року в Криму, коли лукойлівським дизелем заправився. долив вогу - полегшало. тільки зараз не буду нічого доливати, поки не візьмуть зразок на експертизу.
biketravel.wordpress.com

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 55 гостей