Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.
Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення cat-yellow » Сер, 04 квітня 2018, 17:54

andreyclk писав:
Сер, 04 квітня 2018, 14:56
Яка процедура отримання права на проживання для дітей ? Малий польську мову знав?
Як тут писали - процедура "воз'єднання сім'ї"
Я працюю офіційно, є платником податків, маю право просити про проживання сімейства. Далі вони перевіряють майновий стан, якщо зарплати вистарчає на утримання сім"ї - то їм дають право на проживання на термін не більший, ніж мій.

Малий ні одного слова польською не знав. Ми думали, що він повинен йти в перший клас на рік пізніше, але десь 5 вересня вияснили, що це не так і малий пішов в перший клас десь 9 вересня :facepalm :facepalm :facepalm Прийняли його в школі шикарно, жодних зауважень. Запропонували написати заяву на додаткові лекції по польській мові. Так я я є платником податків, то ці лекції безкоштовні за рахунок держави. Виглядало це так, що вчиелька, яка вчить малого 1-2 рази в тиждень сиділа з ним і вчила особисто мову. Потім це вже ьуло не персонально, а група з 2 чи 3 дітей (бо ще діти з України появились у школі).

Результат шикарний, місяць тому на контрольному диктанті з польської мій малий був єдиним (!!!) учнем з цілого класі, який не зробив жодної (!!!) орфографічної помилки. Шо вчителька, шо ми - в @xyйі :shock Але ми малому як могли, так з дружиною допомагали. Не робили за нього, але пильнували, щоб він вчився і не забивав болт.

На останніх зборах батьків, вчителька сказала, що він сто відсотків буде переведений до четвертого класу (а там вже, як уу нас в 5-му, по кожному предмету окремі вчителі).

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Speedo » Чет, 05 квітня 2018, 11:05

Я розумію, що хочеться "все і відразу", але як всі звідси повиїжджають то діла не буде! Я також колись такий був в років 19-22 "космополіт", лиш би "свалити звідси" (американські фільми "амерікан дрім", романтика і т.д.), але поїздивши по світу, зараз так абсолютно не думаю.
Польську мову знаю досить добре, але щось не уявляю, як би міг жити в Польщі серед абсолютно чужого середовища, постійно доказуючи, що ти нічим не гірший, чи кращий за "їхніх". Плюс до всього, знаючи як вони ставляться до українців (не всі, звичайно, але багато з них). Той їхніх "вєлькопольський шовінізм" і "фашизм", ненависть до Бандери та інших наших героїв...
Не москалі, звичайно, але тим не менше.
Поляки також мали скрутні часи і також виїжджали до Європи, але вони потім повертались, переймаючи досвід. Відкривали свою справу, відкривали ВИРОБНИЦТВА, на які тепер приїжджають наші заробтчани.
Наші ж якщо і повертаються - відкривають 101-й "секонд хенд" у своєму місті, або побудують хату-школу на 17 кімнат, огороджену 3-метровим парканом (сусідам на заздрість). Тому вони так живуть, а ми так живемо.
Треба хоть трохи бути патріотами. Хлопці, які ідуть в АТО не сподіваються, що вони там багато зароблять, а взагалі не знають чи живими і здоровими звідти повернуться. Не в грошах щасть, хоть як би банально не звучало.
А щоб заробляти, зараз вже, не обов"язково кудись"свалювати". "Там" ніде "медом не помазано", особливо для еммігрантів з "третього світу" :(
І де сказано, що машину ти повинен з одної з.п. купити? Люди відкладають і рік і два, а хто й побільше (залежить на яку машину). І так у цілому світі.

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Kritik » Чет, 05 квітня 2018, 11:38

Speedo писав:
Чет, 05 квітня 2018, 11:05
Я розумію, що хочеться "все і відразу", але як всі звідси повиїжджають то діла не буде! Я також колись такий був в років 19-22 "космополіт", лиш би "свалити звідси" (американські фільми "амерікан дрім", романтика і т.д.), але поїздивши по світу, зараз так абсолютно не думаю.
Польську мову знаю досить добре, але щось не уявляю, як би міг жити в Польщі серед абсолютно чужого середовища, постійно доказуючи, що ти нічим не гірший, чи кращий за "їхніх". Плюс до всього, знаючи як вони ставляться до українців (не всі, звичайно, але багато з них). Той їхніх "вєлькопольський шовінізм" і "фашизм", ненависть до Бандери та інших наших героїв...
Не москалі, звичайно, але тим не менше.
Поляки також мали скрутні часи і також виїжджали до Європи, але вони потім повертались, переймаючи досвід. Відкривали свою справу, відкривали ВИРОБНИЦТВА, на які тепер приїжджають наші заробтчани.
Наші ж якщо і повертаються - відкривають 101-й "секонд хенд" у своєму місті, або побудують хату-школу на 17 кімнат, огороджену 3-метровим парканом (сусідам на заздрість). Тому вони так живуть, а ми так живемо.
Треба хоть трохи бути патріотами. Хлопці, які ідуть в АТО не сподіваються, що вони там багато зароблять, а взагалі не знають чи живими і здоровими звідти повернуться. Не в грошах щасть, хоть як би банально не звучало.
А щоб заробляти, зараз вже, не обов"язково кудись"свалювати". "Там" ніде "медом не помазано", особливо для еммігрантів з "третього світу" :(
І де сказано, що машину ти повинен з одної з.п. купити? Люди відкладають і рік і два, а хто й побільше (залежить на яку машину). І так у цілому світі.
скажу так
працював в Тернополі, на япоснькому заводі, який продукує з/ч до VAG, на хорошій офісній посаді, мав Славуту, і за щастя вважав покупку Калини
на тому заводі працювало майже 3000 людей, паркінг для машин був десь на 50 машин, для офісних працівників, і все, при тому шо навіть офісних було десь під 300 чоловік

зараз працюю в польщі, на японському заводі, який продукує з/ч до різних машин, на хорошій офісній посаді, за 3 роки мав вже Ауді А4 В7, Фокуса МК3, Рено Меган 3, і зараз Астру GTC
на заводі працює десь 500 чоловік, і парковка десь на 400 машин, бо кожен, абсолютно кожен має машину, навіть простий робочий на заводі, з мінімльною з/п, нехай це буде 4 голь, чи навіть ланос, але людина може собі це позволити

вот тобі і різниця, і ніхто не відкладає роками
люди в світі тратять на машину 10-20% свого заробітку, і сприймають машину як засіб до пересування
а не як в нас, кредитний крузер, кредитний айфон, і живе з бабцьою і батьками в 2-х кімнатній квартирі

в мене на роботі чуваки які мають за краковом будинки по 200 метрів з басейнами і т.д... можуть їздити на Вектрах С
такшо тут це не показник абсолютно

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення andreyclk » Чет, 05 квітня 2018, 12:00

Спідо поляки і дальше їздять в Європу :)))

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Dexter » Чет, 05 квітня 2018, 12:10

Speedo писав:
Чет, 05 квітня 2018, 11:05
Поляки також мали скрутні часи і також виїжджали до Європи, але вони потім повертались, переймаючи досвід. Відкривали свою справу, відкривали ВИРОБНИЦТВА, на які тепер приїжджають наші заробтчани.
працюю на Лондонську компанію, там 30% "поляки на заробітках"
кажуть шо в Польщі нормально не заробиш
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
Andriy01
Повідомлень: 3478
З нами з: Пон, 10 вересня 2007, 15:24
Стать: чоловік
Авто: Audi A6 quattro 3.0 TFSI
Звідки: Львів
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Andriy01 » Чет, 05 квітня 2018, 12:15

Українець їде в Польщу, а поляк - в Англію ;) Цікаво, куди англічани їдуть?

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Speedo » Чет, 05 квітня 2018, 12:28

Kritik, ну "меган 2,3" чи "астру" і в нас ніби не проблема купити. Навіть на "наших бляхах". А "славути-каліни" то давно вже історія... Не знаю скільки тут треба мало заробляти (чи не хотіти працювати) , щоб не купити, принаймі "ланоса" за 3 к.з., чи "гольфа 3", чи "опеля", плюс-мінус за ті ж гроші. І то буде повністю ще "бойова" машина. )))))
А вигляни у Львові в центрі, особливо на вихідних! Та машини дешевшої з 8 штук важко знайти!!! А в супермаркетах які черги - не проштовхнешся! Та що там навіть говорити, якщо новобудови, навколо Львова чи Києва так "розхапують", що не встигають будувати! Черга на кілька років наперед! Та не вірю я, що то все одні "айтішники", "судді-хабарники", "прокурори", "дипутати ВР" чи т.п. Просто, люди вміють і хочуть заробити ТУТ в Україні. А не кричать "зрада", "все пропало" і втікають, як щурі із тонущого корабля, з надією, що "там" буде краще.

Аватар користувача
Andriy01
Повідомлень: 3478
З нами з: Пон, 10 вересня 2007, 15:24
Стать: чоловік
Авто: Audi A6 quattro 3.0 TFSI
Звідки: Львів
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Andriy01 » Чет, 05 квітня 2018, 12:52

Speedo , Це лише за рахунок несплати податків така розкіш ;)
Це у центрі Львова так все гламурно. А за містом не все так весело, як ти пишеш.

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Speedo » Чет, 05 квітня 2018, 13:05

Та чому? Стрий, Дрогобич, Мукачево, де я останнім часом часто буваю. Звичайно відсоток останніх моделей "лексусів" і "бмв" менший ніж в столиці Галичини, але тим не менше. Дорогих іномарок не бракує. І в салонах машини купуються "дай дорогу". Знайомий - керівник у представництві "ніссану", то каже, "кашкаї", "джуки", "х-трейли" нові "розгрібають", аж гай гуде! Мало не щодня продажа! Не встигають підвозити! А ви кажете. Якби було все так пічально, автосалони б закривалися, а вони процвітають ;)

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Kritik » Чет, 05 квітня 2018, 13:12

Andriy01 писав:
Чет, 05 квітня 2018, 12:15
Українець їде в Польщу, а поляк - в Англію ;) Цікаво, куди англічани їдуть?
в США

інфа 100%
Speedo писав:
Чет, 05 квітня 2018, 12:28
Kritik, ну "меган 2,3" чи "астру" і в нас ніби не проблема купити. Навіть на "наших бляхах". А "славути-каліни" то давно вже історія... Не знаю скільки тут треба мало заробляти (чи не хотіти працювати) , щоб не купити, принаймі "ланоса" за 3 к.з., чи "гольфа 3", чи "опеля", плюс-мінус за ті ж гроші. І то буде повністю ще "бойова" машина. )))))
А вигляни у Львові в центрі, особливо на вихідних! Та машини дешевшої з 8 штук важко знайти!!! А в супермаркетах які черги - не проштовхнешся! Та що там навіть говорити, якщо новобудови, навколо Львова чи Києва так "розхапують", що не встигають будувати! Черга на кілька років наперед! Та не вірю я, що то все одні "айтішники", "судді-хабарники", "прокурори", "дипутати ВР" чи т.п. Просто, люди вміють і хочуть заробити ТУТ в Україні. А не кричать "зрада", "все пропало" і втікають, як щурі із тонущого корабля, з надією, що "там" буде краще.
ти не січеш самого головного
вот іменно, шо в нас люди мають того самого Мегана, але вони на НЬОГО РОБЛЯТЬ РОКАМИ!
шариш? люди роблять роками шоб купити машину, карл
і при цьому це не Порш
це не нормально

і більшість шо можуть собі купити того Мегана, мають житло, яке їм дісталось в спадок/подарок/іншими схемами
а не заробили на нього самі

а купити мегана, купити квартиру(або хоча б взяти її в кредит, і сплачувати), їздити у відпустку, хоча б раз в рік і не в Шацьк, і нормально собі жити не обмежучи себе ні в чому, багато людей можуть?

одиниці
Andriy01 писав:
Чет, 05 квітня 2018, 12:52
Speedo , Це лише за рахунок несплати податків така розкіш ;)
Це у центрі Львова так все гламурно. А за містом не все так весело, як ти пишеш.
100%

це шо кидається в очі це одиниці, це пару процентів населення

а решта їздить тролейбусами і маршрутками
і в вихідні не має за шо тусуватись в центрі

отакі реалії

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Kritik » Чет, 05 квітня 2018, 13:15

Speedo писав:
Чет, 05 квітня 2018, 13:05
Та чому? Стрий, Дрогобич, Мукачево, де я останнім часом часто буваю. Звичайно відсоток останніх моделей "лексусів" і "бмв" менший ніж в столиці Галичини, але тим не менше. Дорогих іномарок не бракує. І в салонах машини купуються "дай дорогу". Знайомий - керівник у представництві "ніссану", то каже, "кашкаї", "джуки", "х-трейли" нові "розгрібають", аж гай гуде! Мало не щодня продажа! Не встигають підвозити! А ви кажете. Якби було все так пічально, автосалони б закривалися, а вони процвітають ;)
ше раз тобі говорю
полякам тоже в очі кидаються наші останні моделі джипів на парковках галерій, на вихідних

але це одиниці!

в нас 5% може купити собі нову тачку з салону
75% не може купити собі нічо
20% може купити собі мегана/октавію/іншу машину середнього класу, не нову
і то це за рахунок того шо мають житло на яке не потратили ні копійки або мають родичів на заробітках, ну або дійсно заробили на це самі

але це не є гуд

в нас нема середнього класу, людина має ходити на звичайну роботу ( не ІТ, не торговий який вйобує по 16 годин і проїжжає 500 км в день, і не інші супер спеціалісти з супер оплатою праці) і при цьому могти купити собі машину, заплатити кредит за власу квартиру, поїхати раз в рік у відпустку, і при цьому не їсти саму гречку з квашеною капустою

а в нас таке є? нема, або є в одиниць

в Польщі в Грьобаному лідлі в людей зарплати 2500 зл (735 баксів)
2 члена сім"ї йде працювати в лідл, без освіти і без нічого і мають 5000зл ( 1500 баксів) на сім"ю
платять 1500 зл кредиту за хату
500 комуналка
1000 зл кредиту за нову тачку з салону і їм ше лишається 2000 зл на життя

2000зл на 2 людини на місяць, це можна їсти самі криветки і запивати вином, і то ше залишиться

вот він карл, середній клас

в україні так є?
Востаннє редагувалось Чет, 05 квітня 2018, 13:19 користувачем Kritik, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Vasiliyyy » Чет, 05 квітня 2018, 13:19

Andriy01 писав:
Чет, 05 квітня 2018, 12:15
Українець їде в Польщу, а поляк - в Англію ;) Цікаво, куди англічани їдуть?
Мене більше хвилює, хто приїде сюди замість українця... :surprised

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Kritik » Чет, 05 квітня 2018, 13:20

Vasiliyyy писав:
Чет, 05 квітня 2018, 13:19
Andriy01 писав:
Чет, 05 квітня 2018, 12:15
Українець їде в Польщу, а поляк - в Англію ;) Цікаво, куди англічани їдуть?
Мене більше хвилює, хто приїде сюди замість українця... :surprised
а ніхто :unsure
навіть чорні не хочуть.... вже як їдуть то в Європу

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Vasiliyyy » Чет, 05 квітня 2018, 13:22

Китайці-в'єтнамці?

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Kritik » Чет, 05 квітня 2018, 13:30

Vasiliyyy писав:
Чет, 05 квітня 2018, 13:22
Китайці-в'єтнамці?
нафіга їм Україна?
в Варшаві вже є цілі чайна тауни :-)

ше раз кажу, людина шукає де краще, а риба де глибше

якшо йому вже чухати з дому і вчити нову непонятну мову, то вже краще польську, ніж українську :-)

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Speedo » Чет, 05 квітня 2018, 13:33

Я ж кажу, я працюю на польській фірмі тут в Україні! Спілкуюсь із колегами з Польщі, так вони кажуть, що і там не кожен має 1000 баксів "на руки. А в нас - проблема знайти працівника! Бо без досвіду - не факт, що навчиться і "запрацює" (хоча беремо і таких), а "досвідчені спеціалісти" просто так працювати не хочуть "дай мені мінімум 1000 і то я ще подумаю". На що наші поляки "роблять круглі очі", що й самі стільки не мають. Але, готові запропонувати навіть і таку з.п., тільки би людина дійсно її оправдовувала!!! ЙДИ - ПРАЦЮЙ! А - нема кому! Зато по інтернетах усі "плачуться", що тут не заробиш - треба їхати за кордон :facepalm Та є повно роботи! Не вмієш - навчать! Та навіть в тому ж ІТ велика потреба "в мозгах" - купа курсів, якщо ти "не на то ся вчив"! Так ні. Легше сказати "нема роботи", "не платять", ліпше поїду в польшу плитку класти :bad
А щодо житла - велика кількість знайомих (в основному сімейні) живуть на зйомних квартирах. Та й ніби нічого. В цілому світі так. А то позалазять в кредити, понакупують квартир-набудують хатів чи т.п., комуналка "зашкалює", кажуть "для дітей", а потім діти не хочуть жити в цьому місті чи взагалі їдуть за кордон.

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Vasiliyyy » Чет, 05 квітня 2018, 13:37

Speedo, не варто рівняти всіх людей під "айтішний" гребінець: з таким фахом робота є по цілому світу. Йдеться про людей переважно фізичної і частково розумової праці.
І питання не тільки в грошах, а й в умовах для життя (як правильно, на мою думку, пише Kritik).

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Kritik » Чет, 05 квітня 2018, 13:43

Speedo писав:
Чет, 05 квітня 2018, 13:33
Я ж кажу, я працюю на польській фірмі тут в Україні! Спілкуюсь із колегами з Польщі, так вони кажуть, що і там не кожен має 1000 баксів "на руки. А в нас - проблема знайти працівника! Бо без досвіду - не факт, що навчиться і "запрацює" (хоча беремо і таких), а "досвідчені спеціалісти" просто так працювати не хочуть "дай мені мінімум 1000 і то я ще подумаю". На що наші поляки "роблять круглі очі", що й самі стільки не мають. Але, готові запропонувати навіть і таку з.п., тільки би людина дійсно її оправдовувала!!!
А щодо житла - велика кількість знайомих (в основному сімейні) живуть на зйомних квартирах. Та й ніби нічого. В цілому світі так. А то позалазять в кредити, понакупують квартир-набудують хатів чи т.п., комуналка "зашкалює", кажуть "для дітей", а потім діти не хочуть жити в цьому місті чи взагалі їдуть за кордон.
ну в Польщі 1000 баксів для людини з хоча б 5 річним стажем, на норм роботі це вже не мрія, а для декого і замало

а знаєш чому люди живуть на зйомних квартирах в нас? і думають шо це норм, та бо більше їм не світить.

а в польщі не так

я знімав 40м.кв 2 кімнати, але з класним ремонтом і в новому будинку, в закритому ЖК з шлакбаумами і т.д... за 1550 зл

а зараз плачу за власну 63м.кв, 3 кімнати, з підземним паркінгом, 1650 зл в місяць

нафіга мені платити дяді, і не мати ні грошей ні власної хати

Аватар користувача
Andriy01
Повідомлень: 3478
З нами з: Пон, 10 вересня 2007, 15:24
Стать: чоловік
Авто: Audi A6 quattro 3.0 TFSI
Звідки: Львів
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Andriy01 » Чет, 05 квітня 2018, 13:45

Kritik, ти взяв кредит на 30 років? Вартість м2 в Польщі, в простій квартирі біля 2500 $
У нас елітка коштує в два раза дешевше.
Якби знімав, то міг би бути більш мобільним не лише територією Польщі, але й Євросоюзу. А тепер прив"язаний до своєї фабрики надовго.
Востаннє редагувалось Чет, 05 квітня 2018, 13:55 користувачем Andriy01, всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Авто на польській реєстрації. Плюси і мінуси.

Повідомлення Speedo » Чет, 05 квітня 2018, 13:51

Andriy01 100%

Vasiliyyy я пишу про свою роботу. Я не працюю в ІТ. Думаю, в ІТ мова би йшла про зовсім інші заробітки.

А що робити людям, які не мають можливостя поїхати? Діти, сім"ї, старі немічні батьки???

Так можна і поїхати (в ту саму Польщу) і не знайти нормальної роботи. Чи знайти, але не надовго і т.п.???
Я розумію, що треба ризикувати, але... не завжди такий ризик є оправданий. У поляків самих безробіття. А дозвіл на роботу попробуй оформи (кажуть, що вже можна по біометричному, але я не знаю).

Охота заморочуватись з тими всіма "бюрократіями" і "качелями"? І головне , що и там іноземець - НІХТО! Да, заробиш більше - не спорю. І що дальше?

Чи краще бути вдома, де тебе "кожен пес" знає, від мента до мера :D А з роботою, як не сьогодні - то завтра - знайдеш що тобі треба. Головне - знати, що ти хочеш.

І ще одне, про 5% "машин зі салону"- НЕПРАВДА! Бо купують дійсно багато. Я ж написав, що беруть МАЙЖЕ КОЖЕН ДЕНЬ!!! Хоть убийте - не вірю, що в нас одні "айтішніки" їх купують! Я вже мовчу про "новобудови".

Якби було все так зле, автосалони б закривалися, новобудови б ніхто не будував!
Згадайте 90-ті чи 00-роки! Коли ще так багато новобудов (будинків, коттеджів) будувалось (продавалось)??? Та НІКОЛИ!!!
Значить висновок? Люди (середньостатистично) стали багатшими чи біднішими? Не треба бути "професором", щоб здогадатись...

А за кордон - краще їздити на відпочинок, а не у "найми" чи "квартирне рабство" ;) Суто моє ІМХО!

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 84 гостей