Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
шумахери і страхівка
Аватар користувача
T@R@S
Повідомлень: 525
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 13:22
Авто: OPEL VECTRA A; Renault Megane II sedan
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

шумахери і страхівка

Повідомлення T@R@S » Пон, 08 серпня 2005, 21:43

Ото сьогодні через одного йолупа і через себе мав мінінгіту.
Коротше виїзджаю я на головну дорогу на горбачевського з вулички що паралельна пушкіна - коротше глянув наліво, направо і просто кочуся з тої вулички типу вниз - тут як мене шось бабахне. Я думав НИВА перевернеться. То славута з "У" як впердолила мене в бампер, бампер клик вигнуло, ну так недуже, але покрамсало, а той парніша.. коротше я йому кавалок лівої задньої дверки вмнув. От яке западло, машина службова, відразу мєнтів. Все застраховане і в мене і внього. Ну але, той поц пролетів після удару метрів сто, швидкість, напевно влетів вповорот на пушкіна і просто гнав падла, а тут я викочуюсь, я вже був посуті розвернутий на головну дорогу. І шо. Я винний. Я що маю за всіма йолупами дивитися як вони ганяють. Мєнти понаписували. Тому підіграли. Та й я по букві закону в дупі. Знак - дай дорогу, помєха справа. Всіх чайників реба забирати з дороги в дощову погоду. Тим більше я впевнений що він бачив як я вирулюю. і думв проскочить але побачив бордюр і вильнув в мою сторону козел.
так до чого я все веду. Тепер в той суд пертися треба. Визнають мене вииним - то я маю сплатити його франчизу і свою.
В мене роботи на 10 гривень - франчиза вийде 100-150 баксів - то що я попадаю в крулгу суму? + його франчиза ще такасама сума... Чи може краще видзвонити його сказати що відремонтую дверку і вийде дешевше? типу відмовитисявсім від претензій... А ще в того поца машина пошкрябанавже була, ще припишуть що це я погепав її....
Тепер буду на головну дорогу виїздити лише там де світлофор є. Знервувався я наніц. І глловне шо той хлопака ще дитину мав в салоні, малий певно вдарився там бо ним так кидануло добре. Я вилазити з машини і бачувін вибіг -і відразу дитину на руки. типу шоб не рухати його.
Щє мєнтяри наглота - мені - з тебе 50 грн - ми тебе спасли від позбавлення прав на пів року або рік.
Отак мене як кроліка протягнули по повній програмі. І це ще не кінець епопеї. Продовженя буде

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Повідомлення vovka » Пон, 08 серпня 2005, 22:35

Співчуваю.

Тобі залишається тут дочекатися пана GZero , який в тому щось трохи розбирається.
Але про 50 грн мєнти щось явно загнули.. За що права забирати ? Хай не брешуть. То тільки з ДТП які спричинили ттяжкі наслідки.
T@R@S писав:Чи може краще видзвонити його сказати що відремонтую дверку і вийде дешевше?
От ліпше так і зроби. Скільки там тої дверки в тій славуті.. її за 500 грн помоєму можна нову купити і покрасити. Менше мороки.. Навіть ментів не треба було викликати.. Ну але то таке - стан шоку і т.д.
T@R@S писав:Мєнти понаписували. Тому підіграли.
А ти то всьо підписав ? Блін.. В таких випадках треба писати, що в стані шоку і не можу адекватно відреагувати на ситуацію.. Нехай приїжджає страховий агент і розбирається.. А вони доречі приїхали якщо обидві машини застраховані ? Їх же визвати треба було в першу чергу раз рішили рішати ці питання через ДАІ.

Аватар користувача
21043 SW
Повідомлень: 3410
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 17:56
Ім'я: Юрий
Стать: чоловік
Авто: KIA Cee'd JD 1,6 CRDi 7DСT
Номер: ВС6666АК
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення 21043 SW » Пон, 08 серпня 2005, 22:37

І що Ти дав 50 грн. :shock: :?:
Dynamic Sport Latvia

Аватар користувача
ЛЁwА
Повідомлень: 260
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 22:25
Стать: чоловік
Авто: Лэся 2.5 (B13)
Звідки: Львов
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення ЛЁwА » Пон, 08 серпня 2005, 23:08

А я там проезжал, и думаю как это могло случится,эта вектра шо со злости :mad: решила его зажать!(А это ешё и ты оказался)

Аватар користувача
A1
Повідомлень: 5291
З нами з: Вів, 12 липня 2005, 09:26
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення A1 » Вів, 09 серпня 2005, 06:48

в таких випадках добре мати знайомого в ДАІ, якого можна видзвонити, щоб він проконтролював, щоб все було записано правильно, а схема намальована точно. А то в мого брата теж було, дєд на світлофорі вдарив його(100 % не правий був, валив на червоне світло), склали схему, протоколи, а прийшли в ДАІ на розборки, вже зовсім інша схема(тіпа брат винен) :shock:

Аватар користувача
T@R@S
Повідомлень: 525
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 13:22
Авто: OPEL VECTRA A; Renault Megane II sedan
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення T@R@S » Вів, 09 серпня 2005, 12:12

vovka
коротшея свою ниву зробив за 50 грн. такы складны травми бля були.
той чувак, навыть моъх координат не взяв, я без понятття чим вын думає, смало того, він навіть не поцікавився де йому справку брати для страховки і шось він переляався. в мене машина службова і в таких випадках виїздять механіки і все паралельно документують+ співробітники як почали зїзджатися. назбиралася ціла колона правда по одном розсосалися. І там ще крила замняв, я дивився по фотках. Хай страховики розбираються - вони не приїхали ніодин, мєнти лише були. Мєнтам я казав я даю вам по 10 і зїсте по дві курки. а вони так нагло - ніхєра 50 не менше. небуло просто в місті мого батька, а то б приїхали знайомі мєнтяри на дтп, от тоді б виписали справжні штрафи.
І я суд почекаю якщо він ще буде, ну заплачу франшизу... ну так сталося блін... але ноги треба відривати таким хто ганяє на "У"шках...

21043 SW дав, а куди мав дітися, вони б там мозги компостували, мені приписували чуть не всі смертні гріхи бляха муха... я ж знаю що я невинен але там знак, головна дорога, помєха зправа.загроза життю чуть не покушеніє на папу римського тулили бляха.

ЛЁwА я був не на вектрі а на НИВІ, тазіку квадратному:) А що там ще і вектра впаялася?)))))))))))))))

A1 все що мєнти написали ми маємо фотографії і дублікати...

GZero
Повідомлень: 507
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 16:19
Авто: BYD Flyer II
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення GZero » Вів, 09 серпня 2005, 13:12

vovka писав:пана GZero
Можна просто - "Андрій" :grin: Не пан :lol:

T@R@S
Мої співчуття :(

Тут, на жаль, боротися за обоюдку навіть дуже тяжко. Виїзд на головну дорогу і зіткнення.. Далі, по страховці - його франшизи ОС ти платити не будеш, тільки свою - 510 грн чи скільки там (за його ремонт). Якщо він з тобою не хоче навіть звязуватись то дуже погано - судячи зі всього машина з КАСКО, а якщо так - йому до все сраки. Максимум подасть на тебе в суд за відшкодування франшизи по КАСКО (враховуючи вартість Таврії то може бути сума в районі 300 гривень, залежно від умов страховки). А боротися ти вже будеш з його страховою :(

Тепер по правах. Судячи зі всого, тобі шиють 124 статтю, за нею можливі стягнення - від 17 до 68 грн або позбавлення прав на 3-6 міс. Ніякий суддя забирати права не буде, не бійся. &*#@ просто тебе розвели. Є одне але!

Головний аспект ДТП - дитина. Якщо зараз в неї "знайдуть" побої від ДТП і вони будуть представлені в суді то буде дуже-дуже зле. А якщо ще й працездатність годувальника дитини випадково буде порушена, то 6 місяців без прав + штрафи будуть солодкою мрією. Але це я тебе до найгіршого готую, в нас не Америка, люди не обізнані, так що це малоймовірно.

Про свій підпис на схемі не хвилюйся: "був в стані психічного шоку, зробив все як просили на автоматі". Схема - це зараз основне. Чекай повістку, підійдеш до помічника судді, який розглядає справу, попросиш ознайомитись з матеріалами справи. Якщо буде відмовлятись - проси письмову відмову. Після цього вони стають добрішими. Перепиши все, що можна.

Аватар користувача
T@R@S
Повідомлень: 525
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 13:22
Авто: OPEL VECTRA A; Renault Megane II sedan
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення T@R@S » Вів, 09 серпня 2005, 13:24

GZero
дякую за інфо і підтримку, за штраф 17 грн я і давав взятку - тобто ті падли вицидулили, дійсно соображати в тій ситуації важко та ще й без досвіду з аваріями.
За дитину - він до приїзду міліції віддав дитину комусь, тобто її нестало дуже швидко. Мене це також здивувало. Але це все мало бути записано при самому дтп тобто зафіксовано що дитина там була. А вони того не зробили. А працездатність - з нимвсе нормально, скарог не було, хіба потім він вже наслухався мудрих людей і почав всяке мутити але тоді що може довести коли нема нічог ов актах?
Ну і в мене на дтп відразу два механіки булиз службового гаража - вони типу відповідальні за автомобілі.

GZero
Повідомлень: 507
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 16:19
Авто: BYD Flyer II
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення GZero » Вів, 09 серпня 2005, 13:36

T@R@S
Пси не вирішують суми штрафу. Суддя запитає тебе: скільки років, де працюєш, сімейний стан і т.д., якщо не побачить в документах. Потім або на око прикине, або 90% - відкриє спецкнижечку і по твоїй життєвій ситуації і наслідках ДТП вкаже визначену судовою практикою/рекомендацією якогось-там-вищого-суду суму штрафу.

Аватар користувача
T@R@S
Повідомлень: 525
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 13:22
Авто: OPEL VECTRA A; Renault Megane II sedan
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення T@R@S » Вів, 09 серпня 2005, 16:01

GZero
як це мєнти не можуть - а статті за якими порушуєш правила хто пше в акті? вроді мєнти пишуть.
коротше суд це по штрафу, а страховики окремо розбираються?
Вияснилось що в тог опацана проста цивілка. А моя машина застрахована від а до я.
Слухай а скільки часу пройде до повістки в суд? Скільки то часу чекати? І пацани кажуть, що до них взагалі повістки не прихдили і нічого не було - це таке рельно?
І інше питання - скільки то ще часу потім займе шоб штраф оплатити.
І взагалі яка процедура того суду. 5 хв і штраф? А висказати свою позицію і подис5кутувати з суддями льзя? І всі ті питання є вказані в документах. То думаю навіть питати не буде.

це буде файною науку, теепр буду вибирати так дороги де машин немає:))))))))))))))))))

GZero
Повідомлень: 507
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 16:19
Авто: BYD Flyer II
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення GZero » Вів, 09 серпня 2005, 18:08

T@R@S писав:як це мєнти не можуть
Вони тільки подають протокол по конкретній статті в суд. А вже суд вирішує чи це правда і які міри стягнення використати до звинувачуваного.
T@R@S писав:страховики окремо розбираються?
Страховикам потрібно довідку про ДТП з попередніми звинуваченнями (береться в ДАІ напроти трампарку на Городоцькій, близько 30 грн), постанову суду, рахунки на ремонт або вже оплачені чеки для повернення сумми готівкою. Май на увазі, якщо вилізло щось, не задокументоване ДПС в протоколі треба викликати на СТО страхового комісара і показати ці пошкодження. Інакше можуть відмовити вже після ремонту в повному відшкодуванні.
T@R@S писав:скільки часу пройде до повістки в суд?
Точно не знаю, здається мають пару місяців. А взагалі розраховуй десь на 2 тижні після ДТП, хоча це залежить від завантаження суду і фази місяця.
T@R@S писав:пацани кажуть
То адміністративна а не кримінальна справа. Присутність на суді добровільна, якщо не прийдеш - суд винесе рішення без твоєї присутності. Хоча таке рішення можна оскаржувати.
T@R@S писав:яка процедура того суду. 5 хв і штраф?
Точно.
Візьмеш зразу після засідання в помічника судді реквізити, підеш в касу і заплатиш штраф. Принесеш квитанцію йому назад, він її пришиє до діла. Не забудь взяти свої копію Постанови Суду.
T@R@S писав:А висказати свою позицію і подис5кутувати з суддями льзя?
Теоретично - можна. На практиці - наврят. Особливо у твоїй справі.

Аватар користувача
Yelik
Повідомлень: 6815
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 12:49
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Yelik » Вів, 09 серпня 2005, 21:48

T@R@S писав:Слухай а скільки часу пройде до повістки в суд? Скільки то часу чекати? І пацани кажуть, що до них взагалі повістки не прихдили і нічого не було - це таке рельно?
Мені так колись повістка(порушив правила, склали протокол) не приходила, десь 9 міс., я думав, що забули. Потім прийшов паперчик, що мене як боржника :shock: викликає Хтось там, туда-то і на таку то. І треба буде описувати все своє майно і т.д. - це все за 17грн. штрафу :mad:
volleyball.lviv.ua/blog/

Fly
Повідомлень: 2418
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 14:10
Авто: Toyota Corolla
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Fly » Сер, 10 серпня 2005, 09:51

Єлік і чим кінчилось?

GZero
Повідомлень: 507
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 16:19
Авто: BYD Flyer II
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення GZero » Сер, 10 серпня 2005, 11:40

Fly писав:і чим кінчилось?
Що, не бачиш? Забрали машину, квартирі і комп'ютер :grin:
Там таких справ десятки тисяч, нема їм шо робити як займатись фігньою.

Аватар користувача
A1
Повідомлень: 5291
З нами з: Вів, 12 липня 2005, 09:26
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення A1 » Сер, 10 серпня 2005, 11:42

мені перед новим роком також на 17 гривень було прийшло, я рішив заплатити, щоб не входити в новий рік з боргами. Нанервувався, бо там все дурнувати організовано :mad:

Аватар користувача
T@R@S
Повідомлень: 525
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 13:22
Авто: OPEL VECTRA A; Renault Megane II sedan
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення T@R@S » Сер, 10 серпня 2005, 13:44

GZero
мені ту довідку первинну про дтп дали безкоштовно. слухай і то не моя персональна амшина була а службова тому думаю там народ буде без викликів всерівно приїздити на то все дивитися...

Аватар користувача
Yelik
Повідомлень: 6815
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 12:49
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Yelik » Сер, 10 серпня 2005, 13:47

Fly писав:Єлік і чим кінчилось?
Відніс знайомому, який там працює 8)

Аватар користувача
T@R@S
Повідомлень: 525
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 13:22
Авто: OPEL VECTRA A; Renault Megane II sedan
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення T@R@S » Сер, 10 серпня 2005, 13:58

Yelik
то я теж понесу твому знайомому:)) ок? якщо що.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 39 гостей