Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Історії з ДАЇвцями...
Аватар користувача
Sally
Повідомлень: 3620
З нами з: П'ят, 01 жовтня 2010, 11:04
Ім'я: Оля
Стать: чоловік
Авто: VW
Номер: B3
Звідки: Винники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Історії з ДАЇвцями...

Повідомлення Sally » П'ят, 14 лютого 2014, 13:08

Olexandr, а ну тоді я хрдрайву передаю свій пост :-)
zubylo.lviv.ua

Dima
Повідомлень: 373
З нами з: Суб, 12 вересня 2009, 07:05
Ім'я: Dima
Авто: ваз 21099
Звідки: львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Історії з ДАЇвцями...

Повідомлення Dima » Чет, 13 березня 2014, 17:12

Новый начальник ГАИ обещает ограничить наличие постов ГАИ в городе, а также поднять планку ограничения скорости автомобилей до 80 км/час.

Новый начальник департамента ГАИ Анатолий Сиренко намерен изменить политику работы данной структуры. По крайней мере, он заявил об этом в своем интервью газете «Факты». Так, глава ведомства намерен увеличить скоростной режим в столице до 80 км/час.

Ну зачем на проспекте Победы, на проспекте Бажана стоят три патруля и контролируют скорость, если там все равно 60 км/ч никто не едет? Это не нормально! Пусть на крайней полосе будет 80 км/ч. На третьей, второй — 70 км/ч. А на первой — 60 км/ч», - предложил Сиренко.
Кроме того, Сиренко готов прощать незначительные нарушения, к примеру, если водитель забыл за городом включить ближний свет или совершил другое мелкое нарушение, которое не ведет к серьезным угрозам. Также глава ГАИ намерен убрать «засады» инспекторов с улиц города.

Мы этим вопросом уже занимаемся. И не надо там стоять работникам ГАИ. Они должны выезжать, если кому-то на трассе нужна помощь, у кого-то сломался автомобиль», - отметил Сиренко.
менти козли

Аватар користувача
mikenat
Повідомлень: 1651
З нами з: П'ят, 03 листопада 2006, 13:35
Стать: чоловік
Авто: ІЖ-21251, ГАЗ-2217-404
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Історії з ДАЇвцями...

Повідомлення mikenat » Чет, 13 березня 2014, 18:12

Начальник Государственной автоинспекции Анатолий Сиренко выступает за возвращение техосмотра. Об этом он сказал в интервью газете «Факты».

«Технический осмотр должен быть обязательно. Безусловно, его стоит дифференцировать», — цитируют Сиренко «Украинские новости».

Сиренко подчеркнул, что не стоит проводить осмотр новых автомобилей на гарантии до 2-3 лет, однако осмотр 15-летних транспортных средств, возможно, придется проводить 2 раза в год.

Кроме того, по мнению начальника, стоимость хранения автомобиля на штрафной площадке должна быть разумной и составлять не более 25 гривен в сутки.

По законам ЕС техосмотр частных легковых автомобилей обязателен через четыре года после покупки новой машины и далее каждые два года.
http://fraza.ua/news/13.03.14/190773/ga ... v_god.html

Все никак не нажрутся???? :angry

Аватар користувача
HacK
Повідомлень: 2723
З нами з: Пон, 26 липня 2010, 20:59
Ім'я: HacK
Стать: чоловік
Авто: F20 125d St1
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 30 рази

Re: Історії з ДАЇвцями...

Повідомлення HacK » Чет, 13 березня 2014, 23:09

ну впринципі, якщо він буде чесний і правдий, то чому б і ні... :sing надоїв той шрот на дорогах :(

Morozov
Повідомлень: 11602
З нами з: Пон, 22 грудня 2008, 16:25
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Історії з ДАЇвцями...

Повідомлення Morozov » Чет, 13 березня 2014, 23:22

HacK писав: надоїв той шрот на дорогах
статистика дтп показала що ТО ніяк не вплинув на аварійність, то для чого нам цей ТО ? А і за сьогоднішніми ПДР даішник має право складати протокол і забороняти експлуатацію шроту ;)
тому ТО їм потрібне тільке для заробляння грошей.

Аватар користувача
rubilnik
Повідомлень: 2623
З нами з: Пон, 21 листопада 2011, 19:21
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: е91 lci
Номер: АТ
Звідки: Брошнів
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 10 рази

Re: Історії з ДАЇвцями...

Повідомлення rubilnik » Чет, 13 березня 2014, 23:53

Morozov, і де ти ту статистику з ТО бачив? я в акуї з твоїх коментарів якщо чесно :facepalm

Аватар користувача
Maniak716
Повідомлень: 1925
З нами з: Суб, 20 грудня 2008, 12:11
Ім'я: Петро
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0

Re: Історії з ДАЇвцями...

Повідомлення Maniak716 » П'ят, 14 березня 2014, 00:32

rubilnik, ну я теж статистики не бачив, але по власних спостереженнях на дорозі і тут на форумі в таких темах як ДТП фото/текст "шроту" особливо не спостерігав
особиста думка що основними причинами дтп є перевищення швидкості, пянки і проскакування на червоний, а там чи машина з салону чи диряве відро, то вже до [цензура] якщо в водія опілки в голові

Аватар користувача
rubilnik
Повідомлень: 2623
З нами з: Пон, 21 листопада 2011, 19:21
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: е91 lci
Номер: АТ
Звідки: Брошнів
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 10 рази

Re: Історії з ДАЇвцями...

Повідомлення rubilnik » П'ят, 14 березня 2014, 00:38

добре, скажіть чому тоді в тій ж ойропі, до якої ми йдемо, машини проходять ТО?
теж на водіях нажитися хочуть?

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Історії з ДАЇвцями...

Повідомлення Dexter » П'ят, 14 березня 2014, 00:50

Техогляд полюбому потрібний
була ситуація - в середині зими їхав до львова, поворот, що перед Лапаївкою, значить спереду мене їхала вісімка і вона почала входити в поворот і в неї переднє ліве колесо відлетіло, повезло що не було зустрічної машини і він просто пішов в кювет

а ще нагадалось мені як один форумчанин попросив мене перегнати капейку і на першому світлофорі я нажав тормоз і моє серце зупинилось, бо спереду був новенький акорд а тормозів не було :facepalm але через 2-3 секунди тормоза появились і серце почало знов битись :facepalm
хочете сказати шо таких мало?таких багато
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
rubilnik
Повідомлень: 2623
З нами з: Пон, 21 листопада 2011, 19:21
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: е91 lci
Номер: АТ
Звідки: Брошнів
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 10 рази

Re: Історії з ДАЇвцями...

Повідомлення rubilnik » П'ят, 14 березня 2014, 00:58

Dexter, тим хто хоче все мати нахаляву не докажеш :facepalm треба відмінити всі збори, податки, бензин зробити по 20 копійок, а держава хай бере гроші з збираючих банани в нікарагуа і самооборона їм в тому поможе :D
наскільки ж наівні люди.
халяви не буває, ніде і ніколи. за все треба платити, щоб тобі платили :sorcerer

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Історії з ДАЇвцями...

Повідомлення Dexter » П'ят, 14 березня 2014, 01:31

rubilnik, номера тоже треба відмінити, бо довіреність і постановка-зняття з обліку тоже лише гроші жере ;)
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
St-ART
Повідомлень: 878
З нами з: Суб, 09 березня 2013, 21:49
Ім'я: Stanisław
Стать: чоловік
Авто: W210, 21011
Номер: RP
Звідки: Lwów - Kałusz
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Історії з ДАЇвцями...

Повідомлення St-ART » П'ят, 14 березня 2014, 04:15

Dexter писав: а ще нагадалось мені як один форумчанин попросив мене перегнати капейку і на першому світлофорі я нажав тормоз і моє серце зупинилось, бо спереду був новенький акорд а тормозів не було
Зразу видно, не мав жигулів :D Бо хто мав чи має, зазвичай має і досвід їзди без тормозів. Ну я, принаймі, маю солідний досвід :shout Суть в тому, що в жигулях тормоза самі по собі хренові, а якшо машина трупак чи довго стояла - то їх відсутність звична справа. Завжди треба перевіряти тормоза перед виїздом і тримати дистанцію :-)

А ТО потрібно обов'язково. Тільки не таке, як було - а таке, як в Європі. Щоб робили його сертифіковані СТО, протягом 20 хвилин, і коштувало адекватно.

Morozov
Повідомлень: 11602
З нами з: Пон, 22 грудня 2008, 16:25
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Історії з ДАЇвцями...

Повідомлення Morozov » П'ят, 14 березня 2014, 08:17

rubilnik писав: я в акуї
воно замітно... %)
rubilnik писав: і де ти ту статистику з ТО бачив?
http://www.sai.gov.ua/ua/people/5.htm
але думаю ти не догадаєшся як знайти, тому спеціально для тебе скопіюю:
причина дтп, керування технічно несправним авто:
2009р - 713
2010р - 586
2011р - 628
2012р - 683
відміна ТО ніяк (або не суттєво) вплинула на аварійність по причині технічної несправності.
Dexter писав: хочете сказати шо таких мало?
А коли тув ТО їх було менше ?
Зрозумій одне, відміна ТО не означає відміну штрафу за експлатування автомобіля у невідповідному технічному стані.
http://jeynews.com.ua/news/d0/67780
А то яке в нашій державі - це просто оплата квитанцій і хабарів, зараз так само продовжує проводитись ТО для комерційного транспорту, ти бачиш які їздять маршрутки ? який сенс проводити то, якщо весь шрот і далі їздитиме, бо народ не може собі дозволити купити нормальне авто із за ціни.
P.S.
у нас відсутні дороги, відсутня розмітка та знаки, організація руху також не продомунама, права продають всім бажаючим неадекватам, мажори їздять залиті бо з легкістю відкуповуються у даі, а наш народ розказує про необхідність ТО, що за рабська натура :facepalm

Аватар користувача
mikenat
Повідомлень: 1651
З нами з: П'ят, 03 листопада 2006, 13:35
Стать: чоловік
Авто: ІЖ-21251, ГАЗ-2217-404
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Історії з ДАЇвцями...

Повідомлення mikenat » П'ят, 14 березня 2014, 09:59

rubilnik писав: добре, скажіть чому тоді в тій ж ойропі, до якої ми йдемо, машини проходять ТО?
теж на водіях нажитися хочуть?
А там не наживаются. Читай далее -
St-ART писав: А ТО потрібно обов'язково. Тільки не таке, як було - а таке, як в Європі. Щоб робили його сертифіковані СТО, протягом 20 хвилин, і коштувало адекватно.
Morozov писав: відміна ТО ніяк (або не суттєво) вплинула на аварійність по причині технічної несправності.
Не буду говорить за всех, но сам имею по вашему выражению шрот. Комби у меня 82-го года. Почему-то на дорогу на нем я выезжаю только когда он технически исправен. И постоянно за этим слежу. Независимо - когда было ТО и когда его не было. Тем более когда оно было - ни разу машину в ГАИ не гонял. Максимум - платил все квитанции. Вопрос - нахрена мне платить низачто сумму, за которую я суппорт переднего колеса купить могу? Что мне больше поможет для улучшения технического состояния - бумажка от ГАИ или новый суппорт?

Аватар користувача
MAGYLA
Повідомлень: 1971
З нами з: Сер, 16 листопада 2005, 15:31
Авто: ВАЗ 21063
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 12 рази
Подякували: 4 рази

Re: Історії з ДАЇвцями...

Повідомлення MAGYLA » П'ят, 14 березня 2014, 12:32

St-ART писав: Бо хто мав чи має, зазвичай має і досвід їзди без тормозів. Ну я, принаймі, маю солідний досвід Суть в тому, що в жигулях тормоза самі по собі хренові
:facepalm
знание законов позволяет нарушать их со знанием дела

Аватар користувача
topper
Повідомлень: 5866
З нами з: Сер, 25 січня 2012, 23:49
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Гамно
Номер: 0000
Звідки: Львів
Дякував (ла): 175 рази
Подякували: 20 рази

Re: Історії з ДАЇвцями...

Повідомлення topper » П'ят, 14 березня 2014, 13:06

Я буду згідний на проходження ТО якщо:

1.Будуть відремонтовані вулиці(нехай навіть латки але без люків в ямі, а на рівні дороги).
2.ТО буде швидке (шоб не забирало цілий день чи пів дня) і якісне, а не казали те, чого нема. Тобто має бути громадський контроль тих станцій ТО.
3.Автомобілі будуть коштувати хоча б як в тій же Польщі.
Жінка – як даішник: настрій зіпсує, гроші забере, і ще винним будеш :-)

Аватар користувача
pierce
Повідомлень: 119
З нами з: Пон, 20 лютого 2012, 10:54
Стать: чоловік
Авто: золотая
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Історії з ДАЇвцями...

Повідомлення pierce » Нед, 06 квітня 2014, 21:36

Люблю путешествовать и рыбачить

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Історії з ДАЇвцями...

Повідомлення Dexter » Пон, 07 квітня 2014, 00:41

pierce, відео ніпрощо.що той москалик хотів висвітлити, монтуючи дане відео?
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
igorok
Повідомлень: 2882
З нами з: Нед, 14 жовтня 2007, 16:44
Ім'я: Ігор
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 5 рази
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Re: Історії з ДАЇвцями...

Повідомлення igorok » Пон, 07 квітня 2014, 00:54

Dexter писав: відео ніпрощо.що той москалик хотів висвітлити, монтуючи дане відео?
Dexter, pierce і є автором відео, при тому одним з найадекватніших в тому жанрі :D :facepalm

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: Історії з ДАЇвцями...

Повідомлення Liuskywalker » Пон, 07 квітня 2014, 07:47

блін , люди , ну яке ТО ? Що воно дасть ,крім додаткової статті в бюджет держави ? А швидше навіть не в бюджет , а в чиюсь кишеню ? :facepalm
Бачу тут багато тих , хто вважає , що виданий державою папірець на лобовому дасть гарантію на відсутність проблем з автівкою протягом року\двох і вбереже від обірваної на ямах тяги, вирваного сайлента, поганого контакту в фішках чи перегорілої лампочки :facepalm
А між іншим , в ПДР є нормально прописані обов'язки водія , якщо хто підзабув - п. 2.3 а) . І не треба вигадувати ніякого ровера , просто контролювати його виконання (в .т.ч. через пропаганду ), а у випадку халепи - по результах експертизи вважати його "отягчающім" ! І все .
"Уважаємий товарісч із зала " mikenat все правильно написав : якщо в тебе відношення до себе і оточуючих таке , що ти не встані перед виїздом чекнути стопи\поворотніки і гальма - тобі ніяке прінуділово у вигляді ТО не допоможе ! :facepalm
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 60 гостей