Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Київ - Чоп у Львівській області.
Аватар користувача
Igor_Lviv
Повідомлень: 1742
З нами з: Нед, 06 липня 2008, 00:19
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi Lancer
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Київ - Чоп у Львівській області.

Повідомлення Igor_Lviv » Вів, 26 травня 2009, 10:21

Днями їхав зі Львова на Закарпаття та назад.
Важлива магістраль, а зауваження до неї є.
Тобто, речі, які потрібно змінити на цій трасі.
Прохання висловитись якомога конкретніше. З назвами населених пунктів, кілометровими позначками, якщо хтось буде в цих краях їхати.
У мене, на разі, без конкретики. Просто спостереження, які спонукали до створення цієї теми.

На відрізку Львів - Стрий - згрубша, зауважень немає. Зняли безглузді "60" у місцях розвороту. Наслідок - ДТП не спостерігається, чисельні пости ДАІ пропали.
Тут, хіба ще спробувати максимально обмежити і карати за рух Липниками та Ковирями в бік Львова.
При виїзді з кафе "Вулик", що за Липниками висять два знаки "Рух лише вправо". Тобто, лише в бік Львова. Повертати на Стрий, Чоп - не можна.
Також, варто розібратись з суцільною за Липниками. Якась надто довга та надто суцільна вона.

Перше серйозне зауваження - два переїзди за Стриєм. Пророслі травою і зі знаками "Стоп". Там потяги їздять?
Там же - населений пункт. З АЗС, готелем, кількома складами. Пішоходів ніби нема, а обмеження "60" є. Чи потрібне воно там?

І далі по дорозі є ще два села, які починаються в полі чи лісі та, фактично, 60 відсотків і є полем та лісом. Що не заважає доблесним стражам порядку припаркуватись в тіні і при видимості по кілька кілометрів в обидві сторони, при цілковитій відсутності будинків, пішоходів і будь чого небезпечного ловити злісних порушників, що рухаються зі швидкістю 81 км/год.

Одним словом, цікавить що не так на трасі Київ - Чоп в обидвох напрямках від Львова. Бажано, з конкретно вказаними місцями (кілометрові стовпчики).

Сумарно: http://avtorada.org/forum/index.php?showtopic=15418

Аватар користувача
S_V_B
Повідомлень: 1746
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 16:50
Стать: чоловік
Авто: VW Passat 1.8T, SY Rexton II 2.7 XDI
Номер: 0990
Звідки: Зимна Вода
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Київ - Чоп у Львівській області.

Повідомлення S_V_B » Вів, 26 травня 2009, 10:41

Igor_Lviv писав:І далі по дорозі є ще два села, які починаються в полі чи лісі та, фактично, 60 відсотків і є полем та лісом. Що не заважає доблесним стражам порядку припаркуватись в тіні і при видимості по кілька кілометрів в обидві сторони, при цілковитій відсутності будинків, пішоходів і будь чого небезпечного ловити злісних порушників, що рухаються зі швидкістю 81 км/год.
ці села Гірне і Любинці. Думаю знак 60 там доречний, тому що траса проходить через село, люди корови женуть на річку яка знаходиться по ліву сторону від траси а порядку 60-70 відсотків села по праву сторону. Там із знаком 60 надзвичайно багато аварій і як правило причина їх це перевищення швидкості. :teach

Аватар користувача
Igor_Lviv
Повідомлень: 1742
З нами з: Нед, 06 липня 2008, 00:19
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi Lancer
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Київ - Чоп у Львівській області.

Повідомлення Igor_Lviv » Вів, 26 травня 2009, 11:03

S_V_B писав:ці села Гірне і Любинці. Думаю знак 60 там доречний, тому що траса проходить через село, люди корови женуть на річку яка знаходиться по ліву сторону від траси а порядку 60-70 відсотків села по праву сторону. Там із знаком 60 надзвичайно багато аварій і як правило причина їх це перевищення швидкості. :teach
В самому селі - все вірно. Нічого проти нема. Власне, що там є села де кілометрів 3-4 їдеш у відкритому полі по прямій дорозі. Тобто, будь які перешкоди відсутні. Саме там постійно пости ДАІ.
Саме там в полі я віддав 50грн за перевищення швидкості (83 км/год). Саме цікаве, про що подумав вже згодом... Їхав я з включеним круіз-контролем. Не виключаю, що міг не повністю забрати ногу з акселератора, тобто, таки справді їхати 83.
Але! Видимість, як я писав, кілька кілометрів. ДАІшну машину побачив здалеку. Ще й пригальмував. Так от, в момент коли я її побачив, мені здалось, що вона помаленьку рухається мені на зустріч по узбіччі. Вже коли я наблизився машина зупинилась, вийшов ДАІшник і зупинив мене.
Тобто, не виключаю, що їхав з круізом 76 км/год а ще 7 - додав рух ДАІшної машини.

azakharchuk
Повідомлень: 881
З нами з: П'ят, 21 жовтня 2005, 17:22
Стать: чоловік
Авто: Suzuki SX4 4x4
Звідки: Lviv, Ukraine
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 3 рази

Re: Київ - Чоп у Львівській області.

Повідомлення azakharchuk » Вів, 26 травня 2009, 11:14

Igor_Lviv

Написал бы ты это в пятницу, я бы более внимательно ехал :)

Гірне - это достопримечательность. Заповедник ГАИшников еще со времен Союза. И кстати в воскресенье они там стояли. Протяженность села 5.5 км, из них 3 поле и лесополоса, дома только на въезде и выезде.

Теперь по сути. Боюсь ошибиться в названиях и в направлениях, но проблема существует еще с зимы. Между Верхним и Нижним Синевидным, есть село - кажется Межиброди.

Вот там не хватает одной таблички начала/окончания населенного пункта. Т.е. когда едешь из Львова, то заканчивается Нижнее Синевидное, и следующий знак - заканчивающиеся Межиброди.

А когда едешь во Львов, Межиброди начинаются, но не заканчиваются, т.е. следующий знак - начало Нижнего Синевидного.

Вроде как-то так.

azakharchuk
Повідомлень: 881
З нами з: П'ят, 21 жовтня 2005, 17:22
Стать: чоловік
Авто: Suzuki SX4 4x4
Звідки: Lviv, Ukraine
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 3 рази

Re: Київ - Чоп у Львівській області.

Повідомлення azakharchuk » Вів, 26 травня 2009, 11:28

Igor_Lviv
А чем ловили? У Барьера-2, например, погрешность - 3км. Вкупе с круиз-контролем, и намеком, на то, что ты видел движение автомобиля (кстати должна быть инструкция, не факт, что им можно работать из автомобиля), можно было бы и пободаться.

Аватар користувача
Igor_Lviv
Повідомлень: 1742
З нами з: Нед, 06 липня 2008, 00:19
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi Lancer
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Київ - Чоп у Львівській області.

Повідомлення Igor_Lviv » Вів, 26 травня 2009, 11:32

azakharchuk писав:Igor_Lviv
А чем ловили? У Барьера-2, например, погрешность - 3км. Вкупе с круиз-контролем, и намеком, на то, что ты видел движение автомобиля (кстати должна быть инструкция, не факт, что им можно работать из автомобиля), можно было бы и пободаться.
Візир. Бодатись можна було. Навіть тому, що фото дуже здалеку. Їх же видно було, як танк. Тому я, усвідомлюючи, що міг і справді порушувати заплатив лише 50грн.
Колядували "Хоч сотню дайте". Я пояснив, що за сотню напишу скаргу в суд. Тому, або - або.

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Київ - Чоп у Львівській області.

Повідомлення Speedo » Вів, 26 травня 2009, 12:55

Igor_Lviv писав:Перше серйозне зауваження - два переїзди за Стриєм. Пророслі травою і зі знаками "Стоп". Там потяги їздять?
Ага, таке враження що не ходять, а дайці там люблять стояти і ловити за порушення вимоги знаку "стоп". Ще їх багато в районі "моршинської розв"язки". Взагалі стрийські "дайці" рахуються одні з найбільш злобніших, так як "навчені" на автобуси з Італії (з грошима і заробітчанами) :-)

Аватар користувача
Igor_Lviv
Повідомлень: 1742
З нами з: Нед, 06 липня 2008, 00:19
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi Lancer
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Київ - Чоп у Львівській області.

Повідомлення Igor_Lviv » Вів, 26 травня 2009, 13:25

Speedo писав:Взагалі стрийські "дайці" рахуються одні з найбільш злобніших, так як "навчені" на автобуси з Італії (з грошима і заробітчанами) :-)
Думаю, то не стрийські. Біля МРЕО у нас, нещодавно звернув увагу, є спец. батальйон для цієї дороги!
Правда, мене зловили з Ниви. Навряд чи то львівські.

azakharchuk
Повідомлень: 881
З нами з: П'ят, 21 жовтня 2005, 17:22
Стать: чоловік
Авто: Suzuki SX4 4x4
Звідки: Lviv, Ukraine
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 3 рази

Re: Київ - Чоп у Львівській області.

Повідомлення azakharchuk » Вів, 26 травня 2009, 13:53

Igor_Lviv писав:Правда, мене зловили з Ниви. Навряд чи то львівські.


Из белой Нивы? :) Мне когда-то увидев в правах мой адрес, пытался рассказать, что он мой сосед, и предлагал решить вопрос (81 км/ч, фиг знает чьей машины) "по-соседски". Потом сели на хвост и начали тестировать мою психику :) После того, как я перед знаком 50 притормозил, не выдержали и отстали :)

Они там вокруг Стрыя постоянно тусуются.

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Київ - Чоп у Львівській області.

Повідомлення Speedo » Вів, 26 травня 2009, 14:06

Ну вот, ті самі на "Ниві" досталися якось до мого брата, за якийсь-там знак "стоп" (десь в районі магазину "абц" біля МРЕО), пробували розвести. Брат "не повівся", задав пару питань типу "чого на цивільній машині, де дозвіл?", "дайте номер жетону", троха щось побурчали на тему "ви зараз договоритеся" і змилися від гріха подальше ;-)

Аватар користувача
Igor_Lviv
Повідомлень: 1742
З нами з: Нед, 06 липня 2008, 00:19
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi Lancer
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Київ - Чоп у Львівській області.

Повідомлення Igor_Lviv » Вів, 26 травня 2009, 14:07

azakharchuk писав:Из белой Нивы? :)
Ага. Але службова, з мигалками і т.п.

Аватар користувача
hrdrive
Повідомлень: 15593
З нами з: Чет, 11 грудня 2008, 15:55
Стать: чоловік
Авто: RGS III
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Київ - Чоп у Львівській області.

Повідомлення hrdrive » Вів, 26 травня 2009, 15:37

може трохи не в тему, але мені трохи неясний знак, коли обїжджати Миколаїв і їхати в сторону Львова, за заправкою ОККО починається двохполосна і стоїть знак обмеження 110. Тобто якщо їхати 129 то це не буде порушенням? І наскільки той знак діє, чи до першого перехрестя, чи до Солонки? Сорі шо незнаю такого :angel
INTE®©ULLE®™

Аватар користувача
Igor_Lviv
Повідомлень: 1742
З нами з: Нед, 06 липня 2008, 00:19
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi Lancer
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Київ - Чоп у Львівській області.

Повідомлення Igor_Lviv » Вів, 26 травня 2009, 15:50

hrdrive писав:може трохи не в тему, але мені трохи неясний знак, коли обїжджати Миколаїв і їхати в сторону Львова, за заправкою ОККО починається двохполосна і стоїть знак обмеження 110. Тобто якщо їхати 129 то це не буде порушенням? І наскільки той знак діє, чи до першого перехрестя, чи до Солонки? Сорі шо незнаю такого :angel
Подібні знаки ставляться для підвищення максимально дозволеної швидкості. Оскільки це не автомагістраль, то максималка там 90 (+20). Якщо стоїть 110 то також +20 - не порушення... Тобто, порушення, але грошового штрафу нема.
Колись в місті в деяких місцях також ставили "80".
Діють, як і решта знаків 3.29.

Аватар користувача
hrdrive
Повідомлень: 15593
З нами з: Чет, 11 грудня 2008, 15:55
Стать: чоловік
Авто: RGS III
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Київ - Чоп у Львівській області.

Повідомлення hrdrive » Вів, 26 травня 2009, 16:27

Igor_Lviv, Дякую 8)
INTE®©ULLE®™

azakharchuk
Повідомлень: 881
З нами з: П'ят, 21 жовтня 2005, 17:22
Стать: чоловік
Авто: Suzuki SX4 4x4
Звідки: Lviv, Ukraine
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 3 рази

Re: Київ - Чоп у Львівській області.

Повідомлення azakharchuk » Вів, 26 травня 2009, 20:51

Igor_Lviv писав:Ага. Але службова, з мигалками і т.п.
Да-да, они.
hrdrive писав:І наскільки той знак діє, чи до першого перехрестя, чи до Солонки?
В целом он действует до первого перекрестка... Но! Там после первого же перекрестка начинается дорога, по две полосы в каждую сторону разделенные полосой с отбойниками, которая идет аж до Солонки. Т.е. тех же 110.

Без этого знака там был бы лимит 90, а так получается, что только съехал с 2 рядки (и повернул), сразу можно ехать 110. Редкий случай проявления логики в организации дорожного движения. :)

Аватар користувача
vovik
Повідомлень: 2244
З нами з: Вів, 19 лютого 2008, 10:52
Ім'я: vovik
Стать: чоловік
Авто: А7, Husky TE 250
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Київ - Чоп у Львівській області.

Повідомлення vovik » Вів, 26 травня 2009, 20:55

azakharchuk писав:Редкий случай проявления логики в организации дорожного движения.
Я би сказав редчайший.
А відносно колій на об'їзній стрия і знаків стоп, то мене десь роки два тому там поїзд чуть не зніс. Але це був єдиний випадок, коли я там бачив поїзда. І недавно там, до речі, підсипали свіжу землю під шпали, значить якийсь рух цими коліями все-таки буде.
Любовь к мото – спонтанный шизо-параноидальный приступ, перешедший в хроническую неизлечимую болезнь

azakharchuk
Повідомлень: 881
З нами з: П'ят, 21 жовтня 2005, 17:22
Стать: чоловік
Авто: Suzuki SX4 4x4
Звідки: Lviv, Ukraine
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 3 рази

Re: Київ - Чоп у Львівській області.

Повідомлення azakharchuk » Вів, 26 травня 2009, 20:57

Кстати еще в тему, а нельзя ничего сделать с селом Бильче (например поменять белые знаки на синие)? А то еще не успел сбросить скорость из-за того что оно началось, как оно уже закончилось (шучу, сбрасываю, но замахивает).

Я понимаю, что там автобусная остановка и пешеходные переходы. Но оно там как-то странно там смотрится.

Аватар користувача
Igor_Lviv
Повідомлень: 1742
З нами з: Нед, 06 липня 2008, 00:19
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi Lancer
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Київ - Чоп у Львівській області.

Повідомлення Igor_Lviv » Вів, 26 травня 2009, 21:04

azakharchuk писав:Кстати еще в тему, а нельзя ничего сделать с селом Бильче (например поменять белые знаки на синие)? А то еще не успел сбросить скорость из-за того что оно началось, как оно уже закончилось (шучу, сбрасываю, но замахивает).
О! Про нього я забув. Там справді проситься синій знак.

Аватар користувача
Sviatoslav
Повідомлень: 1032
З нами з: Вів, 29 вересня 2015, 18:22
Стать: чоловік
Авто: UA бляхи
Номер: файний
Звідки: Галичина
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Київ - Чоп у Львівській області.

Повідомлення Sviatoslav » Суб, 07 січня 2017, 22:17

Оновлю тему троха...

Завтра на Київ валю у відрядження і по прогнозу снігопади в другій половині дня не тішать.

Підкажіть будь ласка яка ситуація по Львівській, Рівненській, Житомирській областях - посипають взагалі і чи налипає там потужно?

Може хтось їхав вчора чи сьогодні по цьому відрізку і має актуальну інфу. Дякую.
У действительно хороших водителей мухи расплющены об боковые стёкла.

Аватар користувача
weber
Повідомлень: 7796
З нами з: Нед, 01 липня 2007, 11:44
Стать: чоловік
Авто: льоня
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Київ - Чоп у Львівській області.

Повідомлення weber » Суб, 07 січня 2017, 22:23

Там де нема опадів, там дорога суха взагалі, наприклад, сьогодні стрийська траса.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 38 гостей