Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Активно шукаю роботу!!!
Аватар користувача
myzikk
Повідомлень: 2847
З нами з: Нед, 30 грудня 2012, 00:20
Стать: чоловік
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 14 рази

Re: Активно шукаю роботу!!!

Повідомлення myzikk » Чет, 30 листопада 2017, 18:11

Скажем так два знайомих таксує на уклон, оптимальне на своїх середньо статичник таксі-поповозках це лачеті і джилі МК.
В день заробіток 400-1000 грн все залежить від фарту, кількості замовлень і вміння, як то кажуть барижити цінами.
Пробіг в день 70-170км, в середньому 110км.
Пробували на убері, то казали дно за бесплатно ніхто возити не буде з тими комісіями, нема сенсу там навіть сидіти, тарифи кращі на уклоні, оптимальному, експресі, і тому подібному.
Якщо працювати без вихідних і дійсно мати ціль, то 20к можна мати, в середньому 15к, це при умові, що машина не труп.
:p

Аватар користувача
myzikk
Повідомлень: 2847
З нами з: Нед, 30 грудня 2012, 00:20
Стать: чоловік
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 14 рази

Re: Активно шукаю роботу!!!

Повідомлення myzikk » Чет, 30 листопада 2017, 18:12

Хоча з того ж боку інфа від колеги який таксує на фабії від убера можна сказати цілодобово то в місяць в нього виходе 7500-8000 грн
:p

Аватар користувача
shaman
Повідомлень: 3404
З нами з: П'ят, 05 січня 2007, 21:03
Ім'я: Святослав
Стать: чоловік
Авто: BMW X5, X6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 23 рази

Re: Активно шукаю роботу!!!

Повідомлення shaman » Чет, 30 листопада 2017, 19:49

В мене брат підробляє на убері по вихідних, годин 5-6 в день, субота та неділя, від 1500 до 3000 за цей час, при умові що в нього машина споживає 15 літрів газу. До того працював на оптимі- заробіток більший, але вічні мутки з поповненням рахунку, блокуванням якщо щось не сподобалось диспетчеру, черги на замовлення по 20-30 машині і ще купа мінусів. Убер дає бонуси водіям у вигляді знижки на пальне 3 грн/літра, пакети лайф з цікавими тарифами, безкоштовні кави і ще там всякі плюшки. На убері кардинально інакше- ти весь час в русі, може менше лишається, але все по чесному, не залежиш від диспетчера, маєш точну картку поїздки, ну є таке як «коефіцієнт»- до прикладу їхали від Грушевського до кінг кросу за 300 грн)) ну і контингент- багато іноземців, оскільки програма одна в діє по всіх країнах, не наші ніщеброди-студенти

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Активно шукаю роботу!!!

Повідомлення Dexter » П'ят, 01 грудня 2017, 00:46

останнім часом пробував замовити машину на убері, вибивало ціну 150грн за 8км, відкривав уклон і замовляв за 80-90грн
тепер убер навіть не відкриваю, тільки уклон

останні рази від уберу приїзджала "вектра бе за 500баксів", трохи страшно сідати в таке
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
bossjara
Повідомлень: 4189
З нами з: Нед, 03 липня 2011, 09:52
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: ford
Номер: 59105TC
Звідки: Львов(Сихов)
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 5 рази
Контактна інформація:

Re: Активно шукаю роботу!!!

Повідомлення bossjara » П'ят, 01 грудня 2017, 20:48

на убері середній показник по львову десь 100 грн за годину. тут віднята комісія, але не відняте паливо. буває по різному, можна проїхати 5 км а можна 20.
якщо навчитись правильно підбирати райони і час поїздок, а також мати трохи фарту то можна розраховувати 1000-1200 за 10 годинний роьочий день(ніч) або й більше. тут вже врахована комісія убер, але не враховані витрати на паливо, амортизацію(або оренду)авто і т.д.
чи вигідно чи ні - рахуйте самі
брати в оренду за 750 то хіба на двох і шоб машина нонстоп працювала. але вже краще позичити(взяти кредит) і пригнати якусь недорогу бляху під це діло
http://tuning.lviv.ua/forum/viewtopic.php?f=39&t=29544

Аватар користувача
shaman
Повідомлень: 3404
З нами з: П'ят, 05 січня 2007, 21:03
Ім'я: Святослав
Стать: чоловік
Авто: BMW X5, X6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 23 рази

Re: Активно шукаю роботу!!!

Повідомлення shaman » П'ят, 01 грудня 2017, 23:59

Бляхи то питання інше- мені коли вибиває що приїдуть бляхи, я скасовую, в мене до цього принципове ставлення

Refrugurator
Повідомлень: 367
З нами з: Суб, 21 грудня 2013, 18:08
Ім'я: Yura
Стать: чоловік
Авто: BMW E39
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Re: Активно шукаю роботу!!!

Повідомлення Refrugurator » Нед, 03 грудня 2017, 14:55

так цікаво читати про підрахунок роботи в убері, уклоні, оптимальному від людей, які десь шось чули.
відпрацював на таксі 3 роки. кожну зміну, кожне замовлення записував і потім рахував.
також працював на убері, від його початку і доки він не забрав доплати.
Так от, розставлю все по-полочках.
Оптимальне.
про чистий заробіток в місяць казати, мяко кажучи тупо. Бо ти їздиш на авто. Один місяць все ок, нічого не треба, інший треба замінити стійки чи масло.
Також все залежить від самого місяця. після свят взагалі "галяк" сидиш в ті машині і не знаєш куди себе подіти.
В той самий час, як за січень можеш мати огого. Те саме стосується часу доби коли працюєш.
Зранку є робота, але і затори. Те саме вечір. В обід гірше, а в годині 19-22 взагалі галяк.
Вернутись до заробітків, вдень, якшо квасити як проклятий може бути від 500-700 грн. Все залежить від вмінь і везіння. Можна попасти на пару дурних замвленьч и в район типу рясне 2, і кукати там довго і нудто.
На вихідні, ще більше.
Убер, це правал. Тм їздять люди які не займались таксі раніше, або просто волонтери. БУв час, коли я відїздив півдня, порахував і мав тільки на окківську каву.
Не варта забувати про пасажирів. Вони так виносять розум, що потім голова гудить. І то я не про пяних людей, пяного ти можеш не везти. Попадаються тверезі такі шо...
Одним словом, якшо є питання, задавайте.
П.С. В машині маю блокнот, де все розписано, кількість поїздок вдень, комісія на фірму, кілометраж і чистий дохід в день. Якшо хтось хоче, сфоткаю

vedmid
Повідомлень: 718
З нами з: Вів, 11 листопада 2008, 11:48
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Fiat Linea 2007, 1.4
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Активно шукаю роботу!!!

Повідомлення vedmid » Пон, 18 грудня 2017, 10:13

Refrugurator писав:
Нед, 03 грудня 2017, 14:55
Убер, це правал. Тм їздять люди які не займались таксі раніше, або просто волонтери. БУв час, коли я відїздив півдня, порахував і мав тільки на окківську каву.
Не варта забувати про пасажирів. Вони так виносять розум, що потім голова гудить. І то я не про пяних людей, пяного ти можеш не везти. Попадаються тверезі такі шо...
Одним словом, якшо є питання, задавайте.
П.С. В машині маю блокнот, де все розписано, кількість поїздок вдень, комісія на фірму, кілометраж і чистий дохід в день. Якшо хтось хоче, сфоткаю
Тут можу поспорити, зробив на Убері більше 3000 поїздок, знижку маю: 3,5бенз 1,5газ
Пасажири - 90% адекватні, за весь час може поїздок з 20-30(приблизно) назбирається, де були якісь нюанси, але не такі що мені на голову лізли, головне після поїздки сказати собі: нуй й куй з ним!
Робота - виклики є практично завжди, бувають мертві зони чи часи, але в основному з тих же Винник майже завжди вертався з пасажирами, ну це як пощастить, звичайно без фанатизму, бо бувають викликип коли пропонує їхати до клієнта 7-10км, але то всьо рішається, в кожного свої секрети, ну або накрайняк можна завжди відмовитись від поїздки
Заробіток - все неоднозначно, але всередньому 100-150грн/год, при тому що Убер вже своє відняв, балону газу на півтора-два дні вистачає(33Л), все залежить скільки їздити і коли, хтось по пробкам в час пік, зато Х2 тариф, а хтось в час пік краще поїде поокраїнам, зато на обороті накрутить
Підсумую: мене колись випитували - скільки заробляє таксист в місяць? відповів так - якщо не повний [цензура] - то від 0 і вище(бо можна ще умудритись в кредити, тобто в мінуса позалазити), а далі залежить від індивідуальних особливостей, хтось їздить по 14 год/день, а хтось по 4, ну і так далі, тут нема такого, що відстояв у станка 40 год/тиждень і отримав в кінці місяця 10000, навіть в тих хто працює на всяких Фуджікурах зарплати на тій самій лінії відрізняються, якщо попадеш в бригаду де самі нитіки - відповідно і заробиш, як би не крутився, якщо до "бджілок" - то зовсім інша картина може бути, казали що контраст дуже може бути крутим, доходило в козирні місяці до 2х

так що то спорне питання, одні кажуть що на убері супер(от як я), а інші стараються розказати що там постійний негатив, навіть деколи, як читаю - то думається що засланці :-)

саме головне в любій роботі - ніхто за Вас її робити не буде, і тільки Вам вигідно заробляти більше, тому не питайте в когось, як би зробив він - робіть свої помилки, переконуйтесь на власному досвіді
Піддавайте все сумніву, знаходте відповіді на питання, і все у Вас получиться

Refrugurator
Повідомлень: 367
З нами з: Суб, 21 грудня 2013, 18:08
Ім'я: Yura
Стать: чоловік
Авто: BMW E39
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Re: Активно шукаю роботу!!!

Повідомлення Refrugurator » П'ят, 22 грудня 2017, 12:42

vedmid писав:
Пон, 18 грудня 2017, 10:13
Refrugurator писав:
Нед, 03 грудня 2017, 14:55
Убер, це правал. Тм їздять люди які не займались таксі раніше, або просто волонтери. БУв час, коли я відїздив півдня, порахував і мав тільки на окківську каву.
Не варта забувати про пасажирів. Вони так виносять розум, що потім голова гудить. І то я не про пяних людей, пяного ти можеш не везти. Попадаються тверезі такі шо...
Одним словом, якшо є питання, задавайте.
П.С. В машині маю блокнот, де все розписано, кількість поїздок вдень, комісія на фірму, кілометраж і чистий дохід в день. Якшо хтось хоче, сфоткаю
Тут можу поспорити, зробив на Убері більше 3000 поїздок, знижку маю: 3,5бенз 1,5газ
Пасажири - 90% адекватні, за весь час може поїздок з 20-30(приблизно) назбирається, де були якісь нюанси, але не такі що мені на голову лізли, головне після поїздки сказати собі: нуй й куй з ним!
Робота - виклики є практично завжди, бувають мертві зони чи часи, але в основному з тих же Винник майже завжди вертався з пасажирами, ну це як пощастить, звичайно без фанатизму, бо бувають викликип коли пропонує їхати до клієнта 7-10км, але то всьо рішається, в кожного свої секрети, ну або накрайняк можна завжди відмовитись від поїздки
Заробіток - все неоднозначно, але всередньому 100-150грн/год, при тому що Убер вже своє відняв, балону газу на півтора-два дні вистачає(33Л), все залежить скільки їздити і коли, хтось по пробкам в час пік, зато Х2 тариф, а хтось в час пік краще поїде поокраїнам, зато на обороті накрутить
Підсумую: мене колись випитували - скільки заробляє таксист в місяць? відповів так - якщо не повний [цензура] - то від 0 і вище(бо можна ще умудритись в кредити, тобто в мінуса позалазити), а далі залежить від індивідуальних особливостей, хтось їздить по 14 год/день, а хтось по 4, ну і так далі, тут нема такого, що відстояв у станка 40 год/тиждень і отримав в кінці місяця 10000, навіть в тих хто працює на всяких Фуджікурах зарплати на тій самій лінії відрізняються, якщо попадеш в бригаду де самі нитіки - відповідно і заробиш, як би не крутився, якщо до "бджілок" - то зовсім інша картина може бути, казали що контраст дуже може бути крутим, доходило в козирні місяці до 2х

так що то спорне питання, одні кажуть що на убері супер(от як я), а інші стараються розказати що там постійний негатив, навіть деколи, як читаю - то думається що засланці :-)

саме головне в любій роботі - ніхто за Вас її робити не буде, і тільки Вам вигідно заробляти більше, тому не питайте в когось, як би зробив він - робіть свої помилки, переконуйтесь на власному досвіді
Піддавайте все сумніву, знаходте відповіді на питання, і все у Вас получиться
нічого не буду доводити.
Убер тариф = оптимальний тариф
тільки убер забере 35 відсотків, при тому шо оптимальне 15.
Шо там, шо там є робота.
Людина яка працювала в таксі якийсь час, розуміє як має бути і з убером не співпрацює.

Аватар користувача
Sluva
Повідомлень: 7920
З нами з: Пон, 15 грудня 2008, 14:26
Ім'я: Славік
Стать: чоловік
Авто: Toyota Corolla Luna
Звідки: Львів
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 28 рази

Re: Активно шукаю роботу!!!

Повідомлення Sluva » П'ят, 22 грудня 2017, 16:53

Різниця ще є в клієнтах між звичайним таксі і убером
"Живіть так, щоб було з чого поржати" (с) Кузьма

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Активно шукаю роботу!!!

Повідомлення Dexter » П'ят, 22 грудня 2017, 16:56

убер гівно, оптимальне гівно
уклон рулить
Work hard! Play hard!

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Активно шукаю роботу!!!

Повідомлення sapphir » Суб, 23 грудня 2017, 09:02

Refrugurator писав:
Нед, 03 грудня 2017, 14:55

...Вернутись до заробітків, вдень, якшо квасити як проклятий може бути від 500-700 грн. Все залежить від вмінь і везіння...
Пахати як проклятий за 500 - 700 грн? :facepalm Плюс відповідне навантаження на машину :surprised Чесно для мене це незрозуміло - ці гроші можна заробити за звичайний робочій день без роботи "на знос", особливо враховуючи теперішній брак робочих рук. Це схоже на глобальну змову таксистів - нікого не пускати до себе і не розповідати про заробітки :D :D :D
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Активно шукаю роботу!!!

Повідомлення САХАР » Суб, 23 грудня 2017, 09:30

sapphir писав:
Суб, 23 грудня 2017, 09:02
Refrugurator писав:
Нед, 03 грудня 2017, 14:55

...Вернутись до заробітків, вдень, якшо квасити як проклятий може бути від 500-700 грн. Все залежить від вмінь і везіння...
Пахати як проклятий за 500 - 700 грн? :facepalm Плюс відповідне навантаження на машину :surprised Чесно для мене це незрозуміло - ці гроші можна заробити за звичайний робочій день без роботи "на знос", особливо враховуючи теперішній брак робочих рук. Це схоже на глобальну змову таксистів - нікого не пускати до себе і не розповідати про заробітки :D :D :D
Якщо ще на бляхах можливо то і заробіток,на свіжішій машині це робота в кредит в самого себе.Заробивши в місяць 500$ та проїхавши коло5-6 тис якраз амортизацію покриє.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Активно шукаю роботу!!!

Повідомлення sapphir » Суб, 23 грудня 2017, 09:36

САХАР писав:
Суб, 23 грудня 2017, 09:30
sapphir писав:
Суб, 23 грудня 2017, 09:02
Refrugurator писав:
Нед, 03 грудня 2017, 14:55

...Вернутись до заробітків, вдень, якшо квасити як проклятий може бути від 500-700 грн. Все залежить від вмінь і везіння...
Пахати як проклятий за 500 - 700 грн? :facepalm Плюс відповідне навантаження на машину :surprised Чесно для мене це незрозуміло - ці гроші можна заробити за звичайний робочій день без роботи "на знос", особливо враховуючи теперішній брак робочих рук. Це схоже на глобальну змову таксистів - нікого не пускати до себе і не розповідати про заробітки :D :D :D
Якщо ще на бляхах можливо то і заробіток,на свіжішій машині це робота в кредит в самого себе.Заробивши в місяць 500$ та проїхавши коло5-6 тис якраз амортизацію покриє.
Та навіть якщо це вже "чисті" і амортизація врахована - це не заробіток на сьогодні, пофіг на нашій чи на бляхах. Щоб за такі гроші жити ще поля треба гектар мати але хто його обробляти буде якщо ти пашеш як проклятий на таксі :surprised
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Активно шукаю роботу!!!

Повідомлення САХАР » Суб, 23 грудня 2017, 09:45

А 99% з тих що я знаю мають а обробляють батьки.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Активно шукаю роботу!!!

Повідомлення sapphir » Суб, 23 грудня 2017, 10:30

САХАР писав:
Суб, 23 грудня 2017, 09:45
А 99% з тих що я знаю мають а обробляють батьки.
Ну не знаю - як на мене це не вихід. Да і робота в таксі це тупікова гілка в плані розвитку і отримання прибутку. Як тимчасовий заробіток можливо і то треба розуміти що той час ти просто викидаєш в нікуда, але все життя тим займатись %) Але це моє бачення, можливо комусь подобається і він любить свою роботу, спілкування з іншими людьми або крутити кермо улюбленої машини ...
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Активно шукаю роботу!!!

Повідомлення САХАР » Суб, 23 грудня 2017, 11:57

sapphir писав:
Суб, 23 грудня 2017, 10:30
САХАР писав:
Суб, 23 грудня 2017, 09:45
А 99% з тих що я знаю мають а обробляють батьки.
Ну не знаю - як на мене це не вихід. Да і робота в таксі це тупікова гілка в плані розвитку і отримання прибутку. Як тимчасовий заробіток можливо і то треба розуміти що той час ти просто викидаєш в нікуда, але все життя тим займатись %) Але це моє бачення, можливо комусь подобається і він любить свою роботу, спілкування з іншими людьми або крутити кермо улюбленої машини ...
Як на мене максимум щоб не вмерти з голоду в проміжку між пошуком нормальної роботи.Заробити-не на хот-дог а на життя там не можливо апріорі.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Refrugurator
Повідомлень: 367
З нами з: Суб, 21 грудня 2013, 18:08
Ім'я: Yura
Стать: чоловік
Авто: BMW E39
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Re: Активно шукаю роботу!!!

Повідомлення Refrugurator » Суб, 23 грудня 2017, 12:21

Цікаво читати про заробітки на таксі, від людей які не працювали.
чи про завантаження і мозгопарілку.
Ну народ, не треба говорити, про те, що не пробував сам. Це те саме шо казати я ненавиджу огірки, не пробувавши їх.
Заробітки там далеко не 500 євро)
Особисто я кинув таксі і пішов на іншу роботу, саме по бажанню розвитку якогось і не бажання крутити руль вічно. І навіть зараз після роботи, працюючи з 18 до 22 - 23, маю в місяць десь 300 євро суто таксі.
І скажу ще одне, на новій роботі працюю з людьми, і г*ндонів тут більше і мозги виносять більше і парюсь більше, хоча заробітки менші.

scrap
Повідомлень: 865
З нами з: Вів, 06 жовтня 2009, 20:50
Ім'я: Андрій
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 9 рази

Re: Активно шукаю роботу!!!

Повідомлення scrap » Суб, 23 грудня 2017, 13:33

sapphir писав:
Суб, 23 грудня 2017, 09:02
Пахати як проклятий за 500 - 700 грн? :facepalm
А ти багато людей знаєш, які мають ЗП більше 10-14 тис/міс? Знаючи які ЗП в банках/Державних установах, ЛМР - 10 тис це вже непогано.

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Активно шукаю роботу!!!

Повідомлення sapphir » Суб, 23 грудня 2017, 13:52

scrap писав:
Суб, 23 грудня 2017, 13:33
sapphir писав:
Суб, 23 грудня 2017, 09:02
Пахати як проклятий за 500 - 700 грн? :facepalm
А ти багато людей знаєш, які мають ЗП більше 10-14 тис/міс? Знаючи які ЗП в банках/Державних установах, ЛМР - 10 тис це вже непогано.
Я пишу про те що тут написали - пахати за 500-700 грн! В моєму розумінні "пахати" це годин 12-14 і за цей час покласти в кішеню 50 евро мінімум. А про тих хто цілий день на "сигареті" ненапружуючись працюють в офісі с 9-ї до 5-ї і їх влаштовує отримувати 5-7-10 тис - це їх проблеми. Зараз підсобнік за 8 годин 300 грн отримує, а якщо затримається або трошкі щось шарить то свої 500 отримає.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 58 гостей