Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Хто як економить бензин?

чи економите ви пальне?

так
94
29%
не задумувався, все в міру
93
29%
в мене і так мало бере
32
10%
витискаю шо може пофіг на розхід
48
15%
не їзджу на машині бо дорого
21
7%
я в хороших стосунка з дочкою нафтомагната ))
34
11%
 
Всього голосів: 322

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Хто як економить бензин?

Повідомлення vovka » Вів, 01 травня 2012, 09:50

Demyan писав:багато БК (середній розхід) скидується якщо ти заправляєш більше 6-10 літрів.
то штатні маються на увазі ? :shock
мій ніяких таких фокусів не робить. я сам обнулюю коли хочу.

Аватар користувача
mastergid
Повідомлень: 3790
З нами з: Нед, 08 червня 2008, 09:18
Ім'я: Володимир
Стать: чоловік
Авто: RENAULT MEGANE III Black
Номер: MASTERGID
Звідки: Камяне місто)))
Дякував (ла): 5 рази
Подякували: 2 рази

Re: Хто як економить бензин?

Повідомлення mastergid » Вів, 01 травня 2012, 17:49

На корейцях таке є
О97 І55 3О 56 chip-tuning DPF FAP EGR ADBLUE, Renault CanClip, Renault Pro+

Аватар користувача
Петро
Повідомлень: 8927
З нами з: П'ят, 31 липня 2009, 10:25
Стать: чоловік
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 17 рази

Re: Хто як економить бензин?

Повідомлення Петро » Вів, 01 травня 2012, 18:53

В мене намахує трохи датчик баку то я дивлюсь по бортовому розхід і більш менш вгадую :D
А на рахунок економу-стараюсь також плвано їхати,але мало коли получається :facepalm
mastergid, на тій прошивці економно вийшло мені 5,6 на сотку при їзді 90-110 8-)
xenum.ua
Чистка EGR i DPF 096_697_5730 (Новояворівськ)

Аватар користувача
serega_l1
Повідомлень: 2446
З нами з: Суб, 23 липня 2011, 20:35
Ім'я: Сергій
Стать: чоловік
Авто: Mazda 6
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Re: Хто як економить бензин?

Повідомлення serega_l1 » Вів, 01 травня 2012, 19:20

vovka писав:короче нормальні бортові в нормальній тачці нормально показують.
То я загнався... Рахував прогнозований кілометраж, а потім реальний. Я :facepalm не включаю показник розходу палива...

Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: Хто як економить бензин?

Повідомлення BOXER » Вів, 01 травня 2012, 19:33

Denzzzil писав:Хто як економить бензин?
а нашо його економити? його треба спалювати!!! :beer
Sad, but true.

Demyan
Повідомлень: 2903
З нами з: Вів, 28 березня 2006, 12:25
Стать: чоловік
Авто: Mersedes W124 E 2.0, Kia Soul 1.6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Хто як економить бензин?

Повідомлення Demyan » Вів, 01 травня 2012, 20:47

vovka писав:
Demyan писав:багато БК (середній розхід) скидується якщо ти заправляєш більше 6-10 літрів.
то штатні маються на увазі ? :shock
мій ніяких таких фокусів не робить. я сам обнулюю коли хочу.
так штатні - хюндай, кіа - корейці як вище писалося. Хоча є купа непотрібного взагалі - типу скільки хвилин до забправки я можу проїхати або середня швидкість руху за той час поки не обнулю...

Аватар користувача
layer9
Повідомлень: 15
З нами з: П'ят, 27 липня 2012, 21:11
Стать: чоловік
Авто: 124ий)
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Хто як економить бензин?

Повідомлення layer9 » Суб, 28 липня 2012, 11:08

а я просто ізджу, не дивлячись на розхід, по місті спокійно зазвичай, на трассі люблю розігнатись і до 170, а потім на нейтральці котитись, а взагалі я поставив собі власної розробки систему де з води утворюеться водень та кисень(газ Брауна), далі іде в двигун, потім обманюємо мозги двигуна щоб лив поменше бензину, от і вся економія, реально по трассі з розгонами йде 5-6 літрів, по місті 10 літрів, це при двигуні 2600см. куб. Заодно пропоную людям таку систему, але нажаль наш народ далекий ще від сучасних технологій... Пишуть мені часто що це лохотрон, пишуть що потім на ремонт не назбирает грошей ну і т.д. :tuktuk Чесно кажучи це їхні проблеми, в кожного своя думка, хтось рахуе кожну копійку, є блатні яким повний бак завжди на заправці ллють і їх мало цікавить якась економія

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Хто як економить бензин?

Повідомлення RULES » Суб, 28 липня 2012, 11:25

layer9 писав:а я просто ізджу, не дивлячись на розхід, по місті спокійно зазвичай, на трассі люблю розігнатись і до 170, а потім на нейтральці котитись, а взагалі я поставив собі власної розробки систему де з води утворюеться водень та кисень(газ Брауна), далі іде в двигун, потім обманюємо мозги двигуна щоб лив поменше бензину, от і вся економія, реально по трассі з розгонами йде 5-6 літрів, по місті 10 літрів, це при двигуні 2600см. куб. Заодно пропоную людям таку систему, але нажаль наш народ далекий ще від сучасних технологій... Пишуть мені часто що це лохотрон, пишуть що потім на ремонт не назбирает грошей ну і т.д. :tuktuk Чесно кажучи це їхні проблеми, в кожного своя думка, хтось рахуе кожну копійку, є блатні яким повний бак завжди на заправці ллють і їх мало цікавить якась економія
Судячи по даті реєстрації, рекламний бот
VAG вже не той

Аватар користувача
santosxxx
Повідомлень: 2394
З нами з: Нед, 24 серпня 2008, 18:01
Стать: чоловік
Авто: 300C, Cayenne, GAZ-21
Звідки: ЛЬВІВ
Дякував (ла): 0
Подякували: 1 раз

Re: Хто як економить бензин?

Повідомлення santosxxx » Суб, 28 липня 2012, 11:38

купив славуту з двигуном 1.2 тепер економлю бензин :D

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Хто як економить бензин?

Повідомлення Kritik » Суб, 28 липня 2012, 16:21

продав славуту 1.2
отепер реально економія
вєлік або пішкарус)))))

розхід 0 грн на 100500 км))))

Аватар користувача
layer9
Повідомлень: 15
З нами з: П'ят, 27 липня 2012, 21:11
Стать: чоловік
Авто: 124ий)
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Хто як економить бензин?

Повідомлення layer9 » Суб, 28 липня 2012, 19:01

RULES писав: Судячи по даті реєстрації, рекламний бот
самі ви бот, рився на гуглі в пошуках автосайту львова, так сюди і попав :)

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Хто як економить бензин?

Повідомлення RULES » Суб, 28 липня 2012, 19:05

layer9 писав:
RULES писав: Судячи по даті реєстрації, рекламний бот
самі ви бот, рився на гуглі в пошуках автосайту львова, так сюди і попав :)
А вічного двигуна ще не придумали? для того щоб отримати газ з води, треба затратити більше енергії ніж з того газу потім виділиться. фізика, 7 клас, закон збереження енергії
VAG вже не той

Аватар користувача
layer9
Повідомлень: 15
З нами з: П'ят, 27 липня 2012, 21:11
Стать: чоловік
Авто: 124ий)
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Хто як економить бензин?

Повідомлення layer9 » Суб, 28 липня 2012, 19:48

та ні, ще не придумав :sad фізика фізикою, з цими законами дуже не пожартуеш, зараз багато є невідповідностей з тими законами, може найблищим часом тай зміниться щось.
Але зараз маем те що маем, звичайно якщо нагрузити забагато генератор то не вийде жодної економії, отримаемо навіть витрати,поки що проходжу тест драйв, причому вже вдруге, перша установка тупо розплавилась(стояла під капотом)
схиляюсь більше до думки що все можливо, колись ж не знали наприклад про уран, камінь як камінь, а камінь виявився чарівним... :nuke
от недавно читав що ахметов створюе електрозаправки, думаете він просто так зкуповуе акції енергокомпаній? техніка все одно піде вперед, хто мае кучу грошей тому вдастся це скоріше, і ще й заробить непогано, хто немае той і буде так щось збирати на коліні в гаражних умовах
имхо: не хотілось би переконувати когось чи навязувати думку, більше хочеться знайти однодумців, ще й таких з якими можна було б щось "замутити" :drive

twin
Повідомлень: 324
З нами з: Чет, 10 лютого 2011, 20:39
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Хто як економить бензин?

Повідомлення twin » Суб, 28 липня 2012, 20:17

стоїть на стоянці, як пам"ятник :|

Аватар користувача
Дмитриус
Повідомлень: 538
З нами з: Чет, 05 листопада 2009, 14:56
Ім'я: Дмитриус
Стать: чоловік
Звідки: Львов
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Хто як економить бензин?

Повідомлення Дмитриус » Суб, 28 липня 2012, 20:33

RULES писав:
layer9 писав:а я просто ізджу, не дивлячись на розхід, по місті спокійно зазвичай, на трассі люблю розігнатись і до 170, а потім на нейтральці котитись, а взагалі я поставив собі власної розробки систему де з води утворюеться водень та кисень(газ Брауна), далі іде в двигун, потім обманюємо мозги двигуна щоб лив поменше бензину, от і вся економія, реально по трассі з розгонами йде 5-6 літрів, по місті 10 літрів, це при двигуні 2600см. куб. Заодно пропоную людям таку систему, але нажаль наш народ далекий ще від сучасних технологій... Пишуть мені часто що це лохотрон, пишуть що потім на ремонт не назбирает грошей ну і т.д. :tuktuk Чесно кажучи це їхні проблеми, в кожного своя думка, хтось рахуе кожну копійку, є блатні яким повний бак завжди на заправці ллють і їх мало цікавить якась економія
Судячи по даті реєстрації, рекламний бот
Сам ты бот)))) повеселил железной логикой)))
Маю всякi вкуснастi...

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Хто як економить бензин?

Повідомлення RULES » Суб, 28 липня 2012, 20:57

layer9 писав: та ні, ще не придумав фізика фізикою, з цими законами дуже не пожартуеш, зараз багато є невідповідностей з тими законами, може найблищим часом тай зміниться щось.
якраз з тими законами що відповідають за твій девайс все ок і там вже все стале за останні 200 років. невідповідності в фізиці існують на рівні квантової механіки і т.д., які до девайсу не мають відношення.

питання, скільки твоя установка споживає електроенергії (скільки Ампер в номінальному режимі вона споживає) і який обєм чи маса при цьому виділяється газу наприклад в хвилину
VAG вже не той

Аватар користувача
layer9
Повідомлень: 15
З нами з: П'ят, 27 липня 2012, 21:11
Стать: чоловік
Авто: 124ий)
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Хто як економить бензин?

Повідомлення layer9 » Нед, 29 липня 2012, 14:53

що правда то правда, закон Фарадея поки що ніхто не відмінив...
правда був один мужик, але невідомо точно чи дійсно так було...

Бачу е тут з ким поговорити, тому напевно напишу всю свою історію від початку до кінця. Почалось все з того що всяв свою першу машину 3 роки тому, якраз цього і мерса. Стояла в мене там газова установка на метані, такий балон що ого-го, 20 кубів :facepalm
їхав я якось зимою по селі і так мене занесло що ледве встиг вирулювати, щоб лоб в лоб не зійтись, удар прийшовся в ліву сторону багажника. Після того зняв і сплавив до дідька той метан. Уже не памятаю як, але на ебеї попав на такі штуки, що економлять бензин, задумався над тим... Вирішив поставити собі. Після аварії така в мене криза була що дальше нікуди, тому просто купити можливості не було, почав думати як самому зробити. Помаленьку накупляв запчастин, зібрав докупи. Почала машинка в мене глохнути на холостих, то взагалі не заводитись, приїхав до майстрів на галицьке перехрестя, подивились вони, винесли вердикт - компресії в циліндрах немае :sad Сказали типу метан вбив двигун. :sad Моторист виніс ще крутіший вердикт - на ремон піде більше ніж на б.у. двигун. От тоді я й почав повністю вбивати двигун, накрутили сяк так мені інжектор, поставив я свою установку і давай таксувати поночах, заодно тест драйв і гроші відбивати. Словом, недовго я таксував, попав в "переделку" з пяними пасажирами,
після того подумав, а нафіга воно мені то таксування. Здав в оренду машинку. Поїхав у відрядження на рік, заробив грошенят, через деякий час поставив новий двигун, брав на данила апостола. Був вибір - або брати то що на землі лежить і невідомо яке воно, або то що на авто, але в нагрузку з пропановою установкою. Взяв то що на авто стояло, поставили мені його. Попередня система з воднем накрилась мідним тазом ще тоді як здавав в оренду, правда відключив тоді її, все поплавилось, бо стояло під капотом і похабно було зроблено. Зробив нову систему, не така вже й красива, якщо чесно, але витриваліша і в багажник засунув. Настроїв, їздить краще навіть, тихіше чуть працюе двигун, дійсно відчув якусь економію, на старому двигуні не було взагалі, якщо їхав далеко і по трасі тоді була, а по місту таксувати навіть не дуже вигідно було. Напевно таксисти на ланосі більше мали без різних там установок. Скажу чесно над розрахунками задумувався тільки трохи, я більше практиком тоді був, зараз вивчив як працюе ситема вприску, датчики, не можу похвалитись що всезнайко, але уже не поний лузер. Але як завжди якась херня вилізе, у мене стійка навіть не стукае а гримить, ззаді поршень на колодках заклинило, аж зтер колодку майже всю(правда уже поміняв колодки) лямбра зонд вмер, галицьким майстрам не довіряю тепер взагалі, вони мені заявочку видали - та ти і без нього можеш нормально їхати :shock :tuktuk
Коротше поставив я свою нещасну калимагу в селі, чекаю кращих часів, без грошей далеко не заїдеш, всі мої гроші йдуть на оренду квартири кредит і прожиття. Подивитись на сто якщо щось ломаєтся, все і відразу неполучается, довести до розуму теж. Секретів розробок немає, можна йти далі - планах взяти датчик холостого ходу (ще один той що під капотом) розібрати до дідька, подивитися як влаштований, потестувати як відкривається від напруги, зробити плату управління (щоб більше тапок в більше напруга) тоді зробити резервуар якийсь (типу гумової груші), літрів на 3, послідовно підключити систему = резервуар = датчик хх = движок. Ето все буде забезпечувати запас для тапка в підлогу ну і получиться типу інжектора примітивного
По самому розході газу можу сказити таке:
замінено всі лампи на світлодіодні(окрім передніх основних)
нагружено генератор на 50% - 40А
по розрахунках 9.58л газу, це водень і кисень разом
по тому що я бачу приблизно так і є

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Хто як економить бензин?

Повідомлення RULES » Нед, 29 липня 2012, 20:43

в леєра якісь дуже детальні і слізливі розповіді виходять. може то дончанин тут гонить собі
VAG вже не той

Аватар користувача
gribkoff777
Повідомлень: 4922
З нами з: Вів, 14 грудня 2010, 21:59
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: Іпона НИВА; Dunkler "13-er"
Номер: BC ☻ AA
Звідки: Goldberghof :)
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Хто як економить бензин?

Повідомлення gribkoff777 » Нед, 29 липня 2012, 20:46

RULES писав: може то дончанин тут гонить собі

:shout :shout :shout :facepalm
Хочеш миру - готуй Parabellum

Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: Хто як економить бензин?

Повідомлення BOXER » Нед, 29 липня 2012, 20:48

RULES, :|
BOXER писав: а нашо його економити? його треба спалювати!!!
:D :beer
Sad, but true.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 59 гостей