Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Виїзд за кордон на машині з установленим ГБО
Аватар користувача
mathst
Повідомлень: 2457
З нами з: Вів, 14 серпня 2012, 10:26
Ім'я: Степан
Стать: чоловік
Авто: Honda 4D, Passat B6, Grand Scenic
Дякував (ла): 0
Подякували: 18 рази

Re: Виїзд за кордон на машині з установленим ГБО

Повідомлення mathst » Сер, 14 лютого 2018, 10:40

Та нікому немає діла до вашого ГБО на кордлні, в мене хоть вписано в техпаспорт, але ніхто не дивися. Ну але раз на раз не приходиться, тому потратити 500 грн і до 2х годин часу вартує, щоб спати спокійно.

andrewdor
Повідомлень: 1744
З нами з: Сер, 21 липня 2010, 21:37
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Das auto
Номер: -------
Звідки: Львів
Дякував (ла): 30 рази
Подякували: 43 рази
Контактна інформація:

Re: Виїзд за кордон на машині з установленим ГБО

Повідомлення andrewdor » Сер, 14 лютого 2018, 11:27

Тонування з передніх вікон раджу вже зняти. Сам їздив тонований багато раз і все було ок. Місяць назад їхав через Грушів, в мене тільки водійське затоновано і то не сильно, але о 1 ночі, польський митник виніс прилад і розвернув на Україну, і пофік, що 2-є дітей в авто, і на ранок літак з Кракова. Добре що черги не було, виїхав за 30сек зняв плівку і повторно проїхав. Каже.. це тобі не гараж щоб тут усувати плівку. Навіть якщо проканає, то непоганий штраф можна отримати і в Європі за переднє тонування. Так що простіше зняти самому, привикнеш швидко. Найскладніше потім відвикнути колупатись в носі :)
Рекомендую мати в авто хочаб 1 жилєт, та трикутник. І почитати як поводитись на автобані у разі якоїсь нештатної ситуації.
Якщо їдеш в якесь велике місто, то заряння подивись зони обмеженого руху і як в них можна вїхати і полосу для громадського транспорту, майже всюди стоять камери і автоматично фіксується порушення - штраф може бути і 80-160 євро за 1 раз)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 48 гостей