Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Проблема з ланосом
Аватар користувача
pavlolvov
Повідомлень: 2032
З нами з: Сер, 18 серпня 2010, 23:10
Ім'я: Пашка (борода)
Стать: чоловік
Авто: 2101- 1,5 мпсз Maya rev.4 (ver.2)
Номер: 21013
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Проблема з ланосом

Повідомлення pavlolvov » Чет, 26 квітня 2012, 21:57

часто плавання оборотів або коли глохне при скидуванні газу прямо залежить від регулятора холостого ходу !і то що продають в автодокторі незавжди працює, перевірено!!! можливо треба зняти для початку регулятор ,перед тим знявши фішку і почистити то місце де конус регулятора прилягає до інжектора!! там точно буде чорний нагар,можна і карб шокером помити (попшикати) якщо нічого незмінилось тоді новий рхх !!! або на підміну інший робочий поставити. якщо новий то після установки треба його адаптувати -це виглядає так ,все поставили і підключили потім разів 5 вкл запалення (незаводити ) на шостий завести ,і знов раз 5 просто запалення і потім завести ,якщо оберти плавають і дальше назад в магазин і міняти на інший !!! в магазині канечно будуть довго вимахуватись мол електо деталі ми необмінюєм :surprised але якщо наполягти (бо викинути за неробочий клапан недешевий ) гроші нема бажання! я пахану так 3 регулятора поміняв і на третьому все рівненько працювало!! десь через пів року все повторилось але батя в гаражі почистив той регулятор і він працює хоть і неідеально(тойсть раз -два в день на холостому при скидуванні газу глохне) але їздить бо зневірився в наших кооперативних запчастинах!!!! саме головне невключайте запалення при знятому РХХ і підключеною фішкою бо може а він може вискочити сам клапанок і запхати його недуже велике задоволення!!!!
2101-1.5гп4.44МПСЗ MAYAv2r4,дад,2комутатора,статика,60-2,кат2111,карб053
БК2"www"Bluetooth

Аватар користувача
степан к
Повідомлень: 434
З нами з: Суб, 12 лютого 2011, 19:40
Ім'я: СТЕПАН
Стать: чоловік
Авто: опель омега с 2002р
Номер: ВС1114ВА
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Проблема з ланосом

Повідомлення степан к » П'ят, 27 квітня 2012, 09:17

Чистка дроселя і РХХ...можливо компутерна діагн. щось точніше скаже!Заїждай можем допомогти!
Лучше быть хорошим человеком, "ругающимся матом", чем тихой, воспитанной тварью.

Аватар користувача
sergey
Повідомлень: 4922
З нами з: Сер, 22 жовтня 2008, 12:23
Стать: чоловік
Авто: ВАЗ 2110 Bosch MP 7.0 H.
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Проблема з ланосом

Повідомлення sergey » П'ят, 27 квітня 2012, 10:02

Speedo писав:тобто, без підгазовки (хай і легенької) часом і не відразу заведешся, а коли вже заведеться, стрілка тахо так "в"яленько" ледве доходить до "1".
borodatos писав:"Низький рівень сигналу ДМРВ".
Поміняв ДМРВ і почав заводити без підгазовки і плавання ооборотів при старті на гарячу(500-1000RPM :facepalm )
Челябинские мужики настолько суровы, что гнут кованые диски на немецких автобанах

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Проблема з ланосом

Повідомлення Speedo » П'ят, 27 квітня 2012, 13:03

Mick писав:Speedo, проблема явно є,при заводці обороти ланоса мають підніматись до 1.5к і звідти вже спускатись.
а в мене 50/50, часом, нормально, так як ти пишеш, а часом - як на викладеному відео (глючить тільки на прогрітому двиглі) ... Дякую :beer , гляну той патрубок, може допоможе.

ps: Ось надибав фотозвіт, треба буде і в себе щось схоже провернути
http://kharek.com/showthread.php?t=301&page=1

Аватар користувача
ROVA
Повідомлень: 1025
З нами з: Вів, 15 грудня 2009, 23:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: ДИВО
Номер: ВС....ВВ
Звідки: біля Львова
Дякував (ла): 0
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Re: Проблема з ланосом

Повідомлення ROVA » П'ят, 27 квітня 2012, 13:28

В мене "проблема була якраз в дротах, а саме: дроти які йдуть від двох датчиків на масу (положення заслонки і холостого ходу) , там перехід з двох дротів в один здіснений зажимом (скобою), саме в цьому місці через окислення слабшає контакт". Треба пропаяти, або замінити, і т. д.
Тепер все гуд.
По цьому варіанту провіряв ?????

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Проблема з ланосом

Повідомлення Speedo » П'ят, 27 квітня 2012, 15:35

ROVA та спочатку почищу дросель, патрубки ті всі, датчик холостого, якщо не допоможе, тоді вже буду дивитися до електрики. Відпишу потім що і як...

drlivsi
Повідомлень: 36
З нами з: П'ят, 18 лютого 2011, 20:44
Ім'я: Игорь
Стать: чоловік
Авто: Ланос 1.6
Номер: 79593
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Проблема з ланосом

Повідомлення drlivsi » Суб, 27 жовтня 2012, 19:57

І так ,проблема зьясована,хто мае такі самі глюкі з ланосами , проблема в самому якорі стартера ,він підгоряє і на горячому двигуні не заводить

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 113 гостей