Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

де ремонтують, реставрують рульові рейки?
sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: де ремонтують, реставрують рульові рейки?

Повідомлення sapphir » Пон, 28 червня 2021, 08:00

yurec13 писав:
Нед, 27 червня 2021, 08:03
Підніму тему. Які на сьогодні явки-паролі. Де можуть зробити норм діагностику, і не скажуть замість заміни якогось наконечника, робити повну реставрацію?
Я реставрував в Майстр сервісі - відгук скоріше негативний ніж позитивний.
Зняв рейку сам ( стукала, не текла ), відмив частково - її ще ніхто не крутив судячі з усіх болтів, регулювальних гайок та інш. Приблизно це і МС підтвердили - знос є але не великий. Зробили, рейку зовні відмили до стану нової ( це важливо, потім зрозумієте ). З позитивного - стуку покі що нема, тобто на втулці "втулили" добре. З негативного - потекла місяць після їх гарантії в іншому місці на рейці ( по рейці йдуть трубки по якіх рухається рідина і кріплення до корпусу одної з трубок потекло - це єлементи рейки і їх при установці не рухаєш! ). І головне - я знайшов там гумку ущільнюючц напівзруйновану якої не мало б бути!!! От і виходить - це не реставрація, це ремонт проблеми! Вони діагностували стук - вони його пофіксили і все. Ззовні вимили і ти отримуєш візуально ніби нову деталь - насправді це не є реставрація з повним розбором і заміною усього ремкомплекту. Це є просто ремонт - очікування не відровідають дійсності. Тому і написав - скоріше негативний досвід ніж позитивний ;)
Потім з"ясувалось що тільки оригінальний ремкомплект коштує дорожче ніж вони беруть за ремонт, а є ще втулка якої як деталі немає ( треба точити ) ну і робота.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Re: де ремонтують, реставрують рульові рейки?

Повідомлення pikach00 » Пон, 28 червня 2021, 19:20

Робив на іксі ось тут. ГУР Сервіс ❶ рульові рейки ❷ гідро та електропідсилювачі керма
050 825 7272
https://goo.gl/maps/F8Uq9G7DEhAT1y5SA

Але у них якась пожеда сталась походу. Через місяць ніби відкриються.

Не знаю на скільки якісно. Стукала рейка по грунтових дорогах. Тепер не стукає вже десь пів року якщо не більше :)

Аватар користувача
yurec13
Повідомлень: 1383
З нами з: Нед, 28 лютого 2010, 17:09
Ім'я: yurec13
Стать: чоловік
Авто: Superb
Звідки: LVIV
Дякував (ла): 0
Подякували: 5 рази

Re: де ремонтують, реставрують рульові рейки?

Повідомлення yurec13 » Вів, 29 червня 2021, 07:39

pikach00 писав:
Пон, 28 червня 2021, 19:20
Робив на іксі ось тут. ГУР Сервіс ❶ рульові рейки ❷ гідро та електропідсилювачі керма
050 825 7272
https://goo.gl/maps/F8Uq9G7DEhAT1y5SA

Але у них якась пожеда сталась походу. Через місяць ніби відкриються.

Не знаю на скільки якісно. Стукала рейка по грунтових дорогах. Тепер не стукає вже десь пів року якщо не більше :)
Їх мені і радили також, але пожежа таки була..

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 66 гостей