Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

де ремонтують, реставрують рульові рейки?
Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: де ремонтують, реставрують рульові рейки?

Повідомлення RULES » Суб, 13 лютого 2016, 21:00

Моя практика показала, що найкраще це бу з Європи
VAG вже не той

gurservice
Повідомлень: 2
З нами з: Вів, 24 січня 2017, 14:00
Ім'я: Ваня
Стать: чоловік
Авто: Citroen Nemo
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: де ремонтують, реставрують рульові рейки?

Повідомлення gurservice » Вів, 24 січня 2017, 14:08

Пропонуємо реставрацію рульових рейок та насосів ГПК, а також продаж самих агрегатів та комплектуючих до них в наявності та під замовлення. Гаранитія на роботи 6 міс або 20тис. пробігу.
Вкладення
000_Визитка_4+4_Рулевые_рейки(1).jpg

Аватар користувача
HacK
Повідомлень: 2723
З нами з: Пон, 26 липня 2010, 20:59
Ім'я: HacK
Стать: чоловік
Авто: F20 125d St1
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 30 рази

Re: де ремонтують, реставрують рульові рейки?

Повідомлення HacK » Сер, 25 січня 2017, 19:45

як виглядає процедура, якщо зробити профілактику насосу?

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: де ремонтують, реставрують рульові рейки?

Повідомлення Vasiliyyy » Сер, 25 січня 2017, 20:05

gurservice писав: реставрацію рульових рейок
Прайс?

Refrugurator
Повідомлень: 367
З нами з: Суб, 21 грудня 2013, 18:08
Ім'я: Yura
Стать: чоловік
Авто: BMW E39
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Re: де ремонтують, реставрують рульові рейки?

Повідомлення Refrugurator » Чет, 09 березня 2017, 11:01

Отже і в мене сталась біда, представилась моя рейка.
Міня я іі вже рік тому на бу, тепер і та померла. Ситуація виглядає наступною, дубляни прайсь за роботу 150 дол, вищезгадана квітова 2500 з запчастинами, на сахарова робота без запчастин 1000. Гарантія півроку або 25к км
Хотілось би почути відгуки, хто там вже робив ті рейки.
Та і взагалі чи варто тим заморочуватись чи шукати бу?
Переглянув 3 рейки до того, в двох справа під пильниками вже була жида гур, в третій вде видавидо солідол.

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: де ремонтують, реставрують рульові рейки?

Повідомлення gooliver » Чет, 09 березня 2017, 13:35

Refrugurator, я робив у Дублянах. Ніби їздить, вже десь більше 10к.
Але коли після ремонту приїхав до них знову зі стуком з руля - вони не дуже хотіли щось діагностовувати, відмовлялися почути стук з руля на нерівностях, просто одразу підтягнули рейку і сказала їзди, пробуй.
А як потім виявилося просто шліци в колонці треба було змазати, вони застукали. Ок, я можу такий стук не розрізняти (я з таким не кожен день зустрічаюся), але вони могли побачити різницю коли стукає в колонці, а коли в рейці, щоб не підтягувати даремно рейку.
Потім прийшлося ще рейку попускати знову, бо перетягнули.

Хоча по самому ремонту притензій не було, прийняли вчасно на коли записувалися, зайвого не брали, коли було ще не критично - казали кататися, одразу на ремонт не розводили. Пильники і рідину підсилювачи казали привезти лише оригінальну, не старалися розвести на якусь бадягу. Корозії не було (з їх слів), тому на напилення не віддавали.
Так що відчуття двоякі :sing

Refrugurator
Повідомлень: 367
З нами з: Суб, 21 грудня 2013, 18:08
Ім'я: Yura
Стать: чоловік
Авто: BMW E39
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Re: де ремонтують, реставрують рульові рейки?

Повідомлення Refrugurator » Чет, 09 березня 2017, 13:46

gooliver писав: Refrugurator, я робив у Дублянах. Ніби їздить, вже десь більше 10к.
Але коли після ремонту приїхав до них знову зі стуком з руля - вони не дуже хотіли щось діагностовувати, відмовлялися почути стук з руля на нерівностях, просто одразу підтягнули рейку і сказала їзди, пробуй.
А як потім виявилося просто шліци в колонці треба було змазати, вони застукали. Ок, я можу такий стук не розрізняти (я з таким не кожен день зустрічаюся), але вони могли побачити різницю коли стукає в колонці, а коли в рейці, щоб не підтягувати даремно рейку.
Потім прийшлося ще рейку попускати знову, бо перетягнули.

Хоча по самому ремонту притензій не було, прийняли вчасно на коли записувалися, зайвого не брали, коли було ще не критично - казали кататися, одразу на ремонт не розводили. Пильники і рідину підсилювачи казали привезти лише оригінальну, не старалися розвести на якусь бадягу. Корозії не було (з їх слів), тому на напилення не віддавали.
Так що відчуття двоякі
Дякую за відгук. Але як на мене прайс завеликий. Всюди роблять практично вдвічі дешевше.
+ чув відгуки про дубляни негативні і чув, як вони зморозились від свого косяку.
Після такого, віддавати такі гроші вважаю не варто.
Це як з офіційними сервісами, люди готові переплачувати щоб пригнати, зробити і забути. Щоб не вникати в всі нюанси і тд, щоб отримати належний сервіс.
а якшо тут то не вийде, то навіщо переплачувати?
Більше схиляюсь до сахарова, по телефону людина нормально пояснила все як буде відбуватись, зорієнтувала по цінах більш менш.
але всерівно лякають слова, шо за пару місяців потече по новій, краще бу з європи і тд.
А гроші то не малі і робота не проста.

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: де ремонтують, реставрують рульові рейки?

Повідомлення gooliver » Чет, 09 березня 2017, 17:04

Refrugurator, ну, я за них не агітую, просто описав власний досвід. Я особливо не обирав, почув що вони популярні - тому і звернувся до них, ціна була, вприцнипі прийнятна, хоча і не дешева.
Не знаю як по інших рейках, але у акорда заміна тих сальників на рейці - нормальна практика, після такого ще їздить і їздить.
У мене після ремонту пережила зиму, ніби суха, без стуку. Так що я б не заморочувався з бу, а краще зробити у нормального майстра.
Недавно мав гіркий досвід з бу подушками двигуна - ну його ті бу запчастини) Тут хоч знаєш кому притензії виставляти :D

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: де ремонтують, реставрують рульові рейки?

Повідомлення RULES » Чет, 09 березня 2017, 17:49

gooliver писав: Недавно мав гіркий досвід з бу подушками двигуна - ну його ті бу запчастини)
порівняв))) капітальний вузол з розхідниками))
VAG вже не той

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: де ремонтують, реставрують рульові рейки?

Повідомлення gooliver » Чет, 09 березня 2017, 18:20

RULES, ну та, порівняння не зовсім доцільне)) але ресурс у них +- однаковий, прийнамні у акорда) Так що можу і порівнювати

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: де ремонтують, реставрують рульові рейки?

Повідомлення Vasiliyyy » Чет, 09 березня 2017, 19:12

Як можна, тримаючи в руках б/у рейку, визначити, чи вона ще походить, чи їй вже капці? На що дивитися?

Refrugurator
Повідомлень: 367
З нами з: Суб, 21 грудня 2013, 18:08
Ім'я: Yura
Стать: чоловік
Авто: BMW E39
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Re: де ремонтують, реставрують рульові рейки?

Повідомлення Refrugurator » Чет, 09 березня 2017, 22:55

Vasiliyyy писав: Як можна, тримаючи в руках б/у рейку, визначити, чи вона ще походить, чи їй вже капці? На що дивитися?
ну на стук ти її не перевіриш ніяк.
мені пояснили, знімаєш з обох сторін пильники, там має бути ідеально сухо.
ніяких запотівань і тд.
Я дивився 3 рейки. В першій знявши пильник, справа (пасаж сторона) зразу потекла жижа гур, в інший був солідол чи шо то таке, аж кусками. В останній було значно менше тої смазки, але від покупки також вирішив відмовитись.
різниця з зніманням-установкою в ціні бу рейки і реставрованої 500 грн, але при реставрованій хоча б гарантія мінімальна є.
Тим більше, як я собі думаю, якшо рейка просто потекла, то нічого критичного там нема і процент того, що майстер натупить зменшується, оскільки не треба бавитись з напиленням валу.

Refrugurator
Повідомлень: 367
З нами з: Суб, 21 грудня 2013, 18:08
Ім'я: Yura
Стать: чоловік
Авто: BMW E39
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Re: де ремонтують, реставрують рульові рейки?

Повідомлення Refrugurator » П'ят, 17 березня 2017, 00:29

Відпишусь. Отже, віддав в понеділок машину на реставрацію рейки. Нині забрав.
По роботі, на старому валі виробітка на зубцях + корозія. Замінили вал + сальники.
Прайс:
робота 1000.
вал 2100.
сальники 1800.
зняти-поставити 1000.
В сумі 6200 + гарантія 20 000км або півроку. Забирав машину, сказали, що руль може перший час трішки підкусувати, на поворотах може чуть підтріскувати так як новий вал, а решта старе.
Далі по експлуатації відпишусь

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: де ремонтують, реставрують рульові рейки?

Повідомлення AVP_6 » П'ят, 17 березня 2017, 06:46

Refrugurator писав: В сумі 6200
було смисл то робити? скільки б-у коштувала?
вал походу ітак тобі б-у поставили 1000% бо де вони би новий вал взяли?
я памятаю у своїй сузуці сам собі робив, то сальники коштували 700грн. оригінальні і все, хромувати не возив бо вал був в ідеал. Але довго не походила бо трошки перегрів сальник при монтажі на валі і потім купив б-у за 100 дол і от уже 3 рік катаю

Refrugurator
Повідомлень: 367
З нами з: Суб, 21 грудня 2013, 18:08
Ім'я: Yura
Стать: чоловік
Авто: BMW E39
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Re: де ремонтують, реставрують рульові рейки?

Повідомлення Refrugurator » П'ят, 17 березня 2017, 12:14

AVP_6 писав: було смисл то робити? скільки б-у коштувала?
вал походу ітак тобі б-у поставили 1000% бо де вони би новий вал взяли?
я памятаю у своїй сузуці сам собі робив, то сальники коштували 700грн. оригінальні і все, хромувати не возив бо вал був в ідеал. Але довго не походила бо трошки перегрів сальник при монтажі на валі і потім купив б-у за 100 дол і от уже 3 рік катаю
Не було. Орієнтувався на 4500. При такій ціні простіше було 2 бу купити.
Але з іншого боку, переглянув 4 бу рейки до того, в всіх під правим пильником вже потіло. Чи проїхали вони б в мене місяць чи рік, фіг його знає. моя рейка от, взагалі не сопливила і не текла. Не доливав жижді взагалі, а в один прекрасний момент різко витекло з неї майже все. Добре шо мав рідину на долив, і після того почала текти так норм. Їжджу досить багато, хотів менше мозгопарення і не хотів аби знову десь на дорозі таке сталось.

Refrugurator
Повідомлень: 367
З нами з: Суб, 21 грудня 2013, 18:08
Ім'я: Yura
Стать: чоловік
Авто: BMW E39
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Re: де ремонтують, реставрують рульові рейки?

Повідомлення Refrugurator » Пон, 03 квітня 2017, 20:46

Думаю багатьом буде цікавий відгук, так як тема піднімалась неодноразово. На відреставрованій рейці я проїхав вже десь 4 - 5 тисяч.
Як я писав вище, вартість "під ключ" 6200. Коли забирав машину, сказали руль буде деякий час підкусувати і хрустіти так як вал новий, червяк старий, всі сальники і тд також нові. (вал новий, ну просто феєрична брехня, але тоді не звернув уваги, бо трохи спішив, хотів забрати машину і хотів аби все було ок, думав за таку то вартість все мало б бути тіп-топ).
Закусування пройшло, але зараз руль тугий, хрустить і далі. На пильники поставили стяжки з сусідніх буд матеріалів, які закручуються ключиком на 7 чи викруткою, про шо мені, ясна річ не сказали, відповідно на сході/розвалі крутили кермові тяги і один з пильників жостко перекрутило. Якби я на пробив там колесо і не ставив б запаску, то і не побачив б і за пару днів чи тижнів, пильник порвало б і було б по рейці.
Думаю окей, є гарантія, пильник їхній косяк. Телефоную. На шо чую відповідь, да ми ставили таку стяжку (х*лі не попередили?!), вам де робили схід/розвал мали поправити пильник. Ага, ну да, цікаво як з ями то мали б побачити. Заради інтересу заліз в себе, не видно ну ніяк. Хрускіт, пояснили типу, ну то ж метал, хз коли він протреться (чекайте 20 тис, доки пройде гарантія і куріть бамбук), в іншому випадку нам б прийшлось ше міняти червяк, а то вже по суті повністю нова рейка. Питання, якшо ви зняли і побачили шо там всьому пипка чому не передзвонили? Чому не передзвонили, коли вилізли з ціни (казали 4500 грн, або ціна шротівської бу, особливо на тому наголошували, шротівська до речі 2000, але думав, зроблю і забуду, не буду бавитись в лотереї)
Одним словом, сервіс - гавно. Зробили х**ово, віддавав машину з підтікаючою рейкою, забрав з тугим кермом і хрускотом, зате бл*ть не тече. Гарантія також х*йня, бо то вони не винні, то має притертись.
Адреса, Сахарова 80А (тел 0676723289) за фуршетом. Реклами в неті їхньої багато.
КАТЕГОРИЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ туди їхати, КАТЕГОРИЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ взагалі займатись реставрацією.
Чому не звернувся в дубляни? Ціна в дублянах сходу була оголошена 150 доларів, товариш робив, мав проблеми, також зморозились з гарантії.
такшо отаке, надіюсь когось вбережу від дурниці, яку зробив сам

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: де ремонтують, реставрують рульові рейки?

Повідомлення sashanova » Пон, 03 квітня 2017, 21:13

хочеш зробити добре -зроби сам..

Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Re: де ремонтують, реставрують рульові рейки?

Повідомлення andrew » Пон, 03 квітня 2017, 21:56

Нема у Львові нормальникх кантор..гляньте рівень оснастки в Києві чи Польщі..
Дубляни то взагалі повний пздц..люди після них мали ще гірші речі ніж пише вище

Refrugurator
Повідомлень: 367
З нами з: Суб, 21 грудня 2013, 18:08
Ім'я: Yura
Стать: чоловік
Авто: BMW E39
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Re: де ремонтують, реставрують рульові рейки?

Повідомлення Refrugurator » Пон, 03 квітня 2017, 22:55

ціна бу від 1600 грн, до 150 дол. Робота по заміні орієнтовно 1000. Крім того 2 банки рідини, ще гривень 500.
В результаті, можна за ті гроші замінити ДВІЧІ рейку на бу.
Моя думка, не вартує звязуватись з реставрацією впринципі.

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: де ремонтують, реставрують рульові рейки?

Повідомлення Vasiliyyy » Чет, 06 квітня 2017, 12:53

А взагалі: реставрується будь-яка рейка чи якщо вона вже порядно замучена, то реставрації не підлягає?

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 34 гостей