Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Увага! Обікрали авто!
Аватар користувача
M@sTeR
Повідомлень: 2320
З нами з: Сер, 06 жовтня 2010, 21:10
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: BMW 525iA
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення M@sTeR » Чет, 18 жовтня 2018, 14:39

AVP_6 писав:
Чет, 18 жовтня 2018, 13:32
scrap писав:
Чет, 18 жовтня 2018, 09:26
та чого, була сигналка...простенька (спрацює на відкриття дверей/багажника і сильниий удар). ЇЇ не рухали, акуратно зрізали ущільнювач заднього бокового вікна, скло поклали під машину і через вікно дотягнулись до бардачка, і до багажника. Саме цікаве, що підсилювач не рухнули...хз чого, він не прикручений. Можливо не побачили, але провода від саба відключили...
І відрізали 5-7 см кабеля живлення для реєстратора - цей вчинок не можу зрозуміти, кабель ж стандартний
По суті рахуй то і не наркомани бо акуратно "працюють". Не вірю шоб наркоман в якого руки трясуться відкрив вхідні двері в квартиру якоюсь відмичкою чи тим більше вирізав вікно шо сигналка не почула.
У мене в 2016 обікрали квартиру в р-н Патона, 2 поверх. Всі пішли на роботу в 9,00. В 11,00 прийшов шухер постояв 15 хв перед підїздом, за 15 хв. прийшов зломщик,поздоровався з шухером, зайшов в підїзд з домофоном, рівно 3 хв і зломщик замків виходить та заходить сам грабіжник у підїзд далі у квартиру, там затримався на пару ГОДИН, бо взламану ручку і замок лишили під дверима на коридорі, а вітер подув і двері захлопнулись на язичок %) :D , потім його спільники прийшли і відкрили. На 1 поверсі будинку є магазин там камера на підїзд, вони її певно не бачили :happy обличчя звичайно не видно :facepalm
Вичислив я його особисто через ломбарди(шукав десь місяць по всіх районах міста) і знайшов у продажі свій монітор в одному з ломбардів. Визвав полісменів, ті взяли дані хто здавав знайшли скоро його, 5 ходка в нього вже б була, наркоман 33 чи 34 роки, такий собі Діма Ушаков, ну там сізо, допити слідчий експеремент на яких заявив "Я ГРУЖУСЯ САМ, вибач я більше нічого не вмію як красти, мені шкода" і т.д.. Десь 6 засідань суду було, то він відмовляєтсья від адвоката, то дайте йому адвоката, потім вже адвокат захворів :boxed %) :| . Загально виніс на суму більше 150к грн. але це я рахував по ціні нових речей.
І 6 січня 2017 року суд його випускає під підписку про не виїзд бо у нього родився ПЕРВІСТОК у важких родах, він один годувальник в жінки і т.д. 5 ходка а вони його випустили б овина ще не доказана :confused :sing Потім звичайно що він в бігах і т.д. Правда це був його останній ГУЛЬБАН, нещодавно прийшла звістка що Ушаков помер....
Мав не офіційну зустріч ще з ним, питав чому саме квартиру батьків обрав (адже батьки навіть авто не мають, ну не бідні але і не багаті) казав що я тобі АТВІЧАЮ, ПОУЗНАВАЙ в кого НАДА Я НЕ ПОСЛІДНЯ ЛЮДИНА в своїх кругах, я йшов на ФАНАРЬ ВЮС ЖИЗНЬ.
От тобі і наркомани які НЕ АКУРАТНО "працюють"...Той Діма крав все, авто обкрадав, велосипеди з поверхів ,квартири, підвали і т.д.
Доречі є інфа хто в р-н Патона - Виговського - Любінська - Аеропорт орудує по обкраданню авто. :ninja Вийшов на них коли шукав грабіжника квартири, поліції про це заявляв вони про них не офіційно знають і типу закривають очі, бо ті їм здають когось там покрупніше. Кароч вони у поліції на гачку.... От така фігня то :sing
Всё лучшее случаеться неожиданно...

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення САХАР » Чет, 18 жовтня 2018, 14:49

M@sTeR, маєш гарну нервову систему.Я не зміг би так говорити,питати про щось.Знаючи що він наробив біди близьким.В мене штора і добре якщо б не вбив.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення AVP_6 » Чет, 18 жовтня 2018, 19:21

M@sTeR, жесть - більше слів нема, я шось думав то вже давно все в минулому
колись був сенс телефони краси і компи бо вони коштували тоді купу грошей, але тепер за 100-200 дол ((((

Аватар користувача
winn3r
Повідомлень: 1322
З нами з: П'ят, 03 жовтня 2008, 15:41
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: PASERATTI B7
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 51 рази

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення winn3r » П'ят, 19 жовтня 2018, 16:50

AVP_6 писав:
Чет, 18 жовтня 2018, 19:21
M@sTeR, жесть - більше слів нема, я шось думав то вже давно все в минулому
колись був сенс телефони краси і компи бо вони коштували тоді купу грошей, але тепер за 100-200 дол ((((
а шо, 100-200 доларів то не гроші? місячна зп в декого...
в мене гараж 2 роки тому обікрали, вкрали всі ключі які були(ше совєцкі), обрізали проводку і винесли 10-ти літровий бутиль для вина :shock машина була відкрита і не на сигналці - не тронули... а ти кажеш 100 доларів :D
Гроші не куплять тобі щастя. Але вони куплять тобі авто, на якому ти поїдеш на його пошуки...

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення AVP_6 » Суб, 20 жовтня 2018, 08:12

winn3r писав:
П'ят, 19 жовтня 2018, 16:50
а шо, 100-200 доларів то не гроші? місячна зп в декого...
в мене гараж 2 роки тому обікрали, вкрали всі ключі які були(ше совєцкі), обрізали проводку і винесли 10-ти літровий бутиль для вина :shock машина була відкрита і не на сигналці - не тронули... а ти кажеш 100 доларів :D
для того шоб підставляти себе під статтю чи навіть під добру піз.....ну - не гроші
от гараж то якраз наркомани взяли ножовки і пиляють колодки вночі і їм і 100грн добре шоб вколотись
а обкрадати квартиру (це треба якась підготовка/навики шоб замок відкрити) чи машину (вирізати вікно шоб сигналка не включилась) вже як на мене сенсу нема за 100-200дол, бо "заробіток" не оправдує ризики.

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення Dexter » Суб, 20 жовтня 2018, 09:32

AVP_6, проблема в тому що ти міряєш ризики на собі... але ти вроді не наркоман і не злодій...
Work hard! Play hard!

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення САХАР » Суб, 20 жовтня 2018, 10:03

AVP_6, людей вбивають за ті гроші а ти кажеш)))
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення AVP_6 » Суб, 20 жовтня 2018, 21:11

Dexter писав:
Суб, 20 жовтня 2018, 09:32
AVP_6, проблема в тому що ти міряєш ризики на собі... але ти вроді не наркоман і не злодій...
проблема ще в тому шо менти не мають особого бажання шукати/саджати тих наркоманів - так як там в кишеню нічого не покладеш, їм лекше якомусь студіку в кишеню підкинути шо потрібно і з батьків зняти, і тим оці злодії і користуються шо їм по суті без різниці шо тут красти на їду/пойло/наркоту шо на зоні безплатно то все мати.
Система гнила і тому таке маємо :sad

Аватар користувача
serega_l1
Повідомлень: 2446
З нами з: Суб, 23 липня 2011, 20:35
Ім'я: Сергій
Стать: чоловік
Авто: Mazda 6
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення serega_l1 » Суб, 20 жовтня 2018, 22:54

AVP_6 писав:
Суб, 20 жовтня 2018, 21:11
шо їм по суті без різниці шо тут красти на їду/пойло/наркоту шо на зоні безплатно то все мати.
на зоні вже не безплатно буде мати, він ж сам загрузився (ну не конкретно той, шо вже нема)... І нема там нічого безплатного... Чи "ноги" або перебросчики "просто так" будуть підставлятись під статтю, щоб то на зоні було? Подельніка не здав - вже передачка заїде, а з тих 100-200зе на скоці буде і на решту відраховано... Тому мусять крутитись і не дуже перебирати шо брати. Хрєново що поняття майже зникли і луплять тепер всіх без разбору.

scrap
Повідомлень: 865
З нами з: Вів, 06 жовтня 2009, 20:50
Ім'я: Андрій
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 9 рази

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення scrap » Пон, 22 жовтня 2018, 10:40

Нажаль я просрав суботу на пошуки вкраденого((((
поняв таку штуку...ми живемо в своєму світі, але навколо ще є дофіга різних((
1. Ломбарди: працівники, клієнти, хто здає і хто купляє....це жесть...або жінки-партизанки(ми нічого не знаємо), або чоловіки-слизькі підприємці(((
2. Радіоринок: продавці: багато попадалось розказчиків і брехунів, або "моя хата з краю, я ніц не знаю"....і взагалі тут такого не буває...
3. Поліція/колишня міліція: все без змін, шукають, де можна поживитись на паро грн, чи з потерпілого, чи із злодія...
І саме цікаве, я не побачив багато б/в техніки, такої як в мене...питання: де воно тоді реалізовується???
П.С. сама хохма, то на Сихові є довгий будинок, метрів 70-100. Там 5 ломбардів, і ще стільки само позик грошей. Пішов я в перший, другий...а всі решта позакривались на тех.перерву)))) і то під самим носом....коли в чувака, який в тому приміщенні продавав моб телефони спитав, що за фігня із раптовою тех. перервою, коли я почав розпитувати...він з посмішкою сказав, що мабуть мають якийсь чатик)))

andrewdor
Повідомлень: 1744
З нами з: Сер, 21 липня 2010, 21:37
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Das auto
Номер: -------
Звідки: Львів
Дякував (ла): 30 рази
Подякували: 43 рази
Контактна інформація:

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення andrewdor » Пон, 22 жовтня 2018, 12:09

scrap, Основна маса товарів розходиться в ломбардах та ОЛХ. Частина в ломбардах іде поза вітрину. Вони ж знають що більш-менш чисте, а що гаряче, відповідно і ціна викупу сильно відрізняється. Найгірше, що як навіть і знайдеш свої речи, то отримати їх назад дуже складно. Співчуваю.

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення AVP_6 » Пон, 22 жовтня 2018, 18:09

scrap писав:
Пон, 22 жовтня 2018, 10:40
Нажаль я просрав суботу на пошуки вкраденого((((
поняв таку штуку...ми живемо в своєму світі, але навколо ще є дофіга різних((
1. Ломбарди: працівники, клієнти, хто здає і хто купляє....це жесть...або жінки-партизанки(ми нічого не знаємо), або чоловіки-слизькі підприємці(((
2. Радіоринок: продавці: багато попадалось розказчиків і брехунів, або "моя хата з краю, я ніц не знаю"....і взагалі тут такого не буває...
3. Поліція/колишня міліція: все без змін, шукають, де можна поживитись на паро грн, чи з потерпілого, чи із злодія...
І саме цікаве, я не побачив багато б/в техніки, такої як в мене...питання: де воно тоді реалізовується???
П.С. сама хохма, то на Сихові є довгий будинок, метрів 70-100. Там 5 ломбардів, і ще стільки само позик грошей. Пішов я в перший, другий...а всі решта позакривались на тех.перерву)))) і то під самим носом....коли в чувака, який в тому приміщенні продавав моб телефони спитав, що за фігня із раптовою тех. перервою, коли я почав розпитувати...він з посмішкою сказав, що мабуть мають якийсь чатик)))
а ти шо цього не знав? я ше раніше писав шо менти прекрасно знають хто шо і де краде, і не вдарять навіть пальцем об палець якшо будуть бачити шо там їм нічого не впаде.
а то шо ти знайдеш сам злодія і його відп----иш дасть мало толку бо вони привикли до піз---лин.
В мене колега їхав в маршрутці і почув як жінка збоку (мабуть якась циганка) лізе йому в кишеню - він схватив руку її і зломав палець вказівний - і шо ти думаєш вона ментів викликала чи мала якісь притензії? Нє - вона голосно закричала шоб маршрутка зупинилась - всі почали питати в чому справа а вона сказала шо рука чогось заболіла і скоро вийшла з маршрутки і втікла.
Нічого ти їм не докажеш і жити по новому не навчиш нажаль.
А вернути свої речі тоже не вийде - бо оці всі ломбарди, точки з наркотою і горілкою і тд працюють в парі з ментами і там всі кормляться.
Тому я думаю шо можна просто заспокоїтись і надалі ставити якусь кращу сигналку якшо речі такі цінні.
В мене колись був службовий жигуль і 2 рази під домом мені вкрали з нього бензину - я просто купив лючок з ключиком і про ці проблеми забув - і з цього зробив висновок шо більшість злодіїв то все таки непрофесійні і тому чуть нестандартна ситуація і вони просто ідуть далі

Аватар користувача
serega_l1
Повідомлень: 2446
З нами з: Суб, 23 липня 2011, 20:35
Ім'я: Сергій
Стать: чоловік
Авто: Mazda 6
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення serega_l1 » Пон, 22 жовтня 2018, 19:52

scrap писав:
Пон, 22 жовтня 2018, 10:40
де воно тоді реалізовується???
знайомим в інші райони, область...
один тіп знайомий в органах працював,то не гребував собі крадену електроніку купляти...

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення AVP_6 » Пон, 22 жовтня 2018, 23:00

serega_l1 писав:
Пон, 22 жовтня 2018, 19:52
scrap писав:
Пон, 22 жовтня 2018, 10:40
де воно тоді реалізовується???
знайомим в інші райони, область...
один тіп знайомий в органах працював,то не гребував собі крадену електроніку купляти...
вони не гребують і на нерозмитнені машини українські номера кидати і так кататись :D :D :D

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення Liuskywalker » Вів, 23 жовтня 2018, 08:11

AVP_6 писав:
Пон, 22 жовтня 2018, 18:09
я просто купив лючок з ключиком і про ці проблеми забув
не факт , я вже писав , що мені і кодовий , і з ключиками два різних вскривали . Правда , я двічі ловив шпану і проводив "виховну" роботу ;)
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

Аватар користувача
M@sTeR
Повідомлень: 2320
З нами з: Сер, 06 жовтня 2010, 21:10
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: BMW 525iA
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення M@sTeR » Вів, 23 жовтня 2018, 09:40

andrewdor писав:
Пон, 22 жовтня 2018, 12:09
scrap, Найгірше, що як навіть і знайдеш свої речи, то отримати їх назад дуже складно. Співчуваю.
Нічого складного немає якщо є написана заява на цю річ і в заяві вказаний серійний номер, модель, колір.
В моєму випадку було так, прийшовши в ломбард р-н Чорновола, впізнав свою річ кажу хочу купити але забув кошти в авто(під час огляду приглянув свій серійний номер), подзвонив до слідчого, і за пару годин він приїхав з 4 співробітниками. Вилучили майно моментально, так як він вже підготував документи на вилучення, працівник ломбарду зателефонував керівнику своєму той поговорив з слідчим і все ок. Монітор здавав вже покійний Ушаков на В.Великого біля Марсель кафе, а реалізували його на Чорновола, така практика нормальна зі слів працівника ломбарду що приймають в одному місці а реалізують в другому місці, вплоть до інших міст.
Єдине що вилучили монітор на початку серпня а отримав я його на руки в жовтні, так як він їздив в Київ на експертизу що це саме він і т.д. принаймні зі слів слідчого так і сам бачив як упаковували його для відправки на експертизу....
Слідчий взяв роздруківку що здавав цей Ушаков на протязі того місяця, так от були там в роздруківці і 2 нових телефони Nokia Lumia, і ще кілька девайсів електроніки які він вкрав і здав. Та на запит слідчого щоб вилучити ці речі, ломбард скоренько змотав вудочки типу що їх вже реалізували і немає. Надава на наступнй день липові документи типу що вони вже реалізовані, хоча прийомщик ломбарду сам проговорився що бачив ті салатові Lumia ще сьогодні зранку в базі, тут ясна позиція ломбарду, їм ці речі що поліція вилучає ніхто ж не компенсує, а гроші то вони злодію заплатили....
Всё лучшее случаеться неожиданно...

Аватар користувача
serega_l1
Повідомлень: 2446
З нами з: Суб, 23 липня 2011, 20:35
Ім'я: Сергій
Стать: чоловік
Авто: Mazda 6
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення serega_l1 » Вів, 23 жовтня 2018, 20:43

M@sTeR писав:
Вів, 23 жовтня 2018, 09:40
тут ясна позиція ломбарду, їм ці речі що поліція вилучає ніхто ж не компенсує, а гроші то вони злодію заплатили....
Ну якби вони крадене не купляли, то меньше би крали таких речей, бо їх важко стало б збувати, тому їх потрібно за це жарити: скупку краденого довести практично нереально, то хоч гривнею карати, вилучаючи такі речі. Але ж ломбарди не просто так працюють...

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення g0nzales » Вів, 23 жовтня 2018, 20:54

А мережі гральних автоматів, бухло неповнолітнім, наркотичні засоби через соцмережі, кидки на ОЛХ. Та тут роботи на роки, не розгинаючі спини. Але хто то буде робив? Ті, кого називають правоохоронцями?
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення andreyclk » Вів, 23 жовтня 2018, 20:54

serega_l1 писав:
Вів, 23 жовтня 2018, 20:43
M@sTeR писав:
Вів, 23 жовтня 2018, 09:40
тут ясна позиція ломбарду, їм ці речі що поліція вилучає ніхто ж не компенсує, а гроші то вони злодію заплатили....
Ну якби вони крадене не купляли, то меньше би крали таких речей, бо їх важко стало б збувати, тому їх потрібно за це жарити: скупку краденого довести практично нереально, то хоч гривнею карати, вилучаючи такі речі. Але ж ломбарди не просто так працюють...
Чому нереально ?
ТУт ж пишуть шо в нас все зашибісь. Живем як в Європі

Якщо поліція буде виконувати свою роботу то це не проблемно і цілком реально!

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення andreyclk » Вів, 23 жовтня 2018, 20:56

g0nzales писав:
Вів, 23 жовтня 2018, 20:54
А мережі гральних автоматів, бухло неповнолітнім, наркотичні засоби через соцмережі, кидки на ОЛХ. Та тут роботи на роки, не розгинаючі спини. Але хто то буде робив? Ті, кого називають правоохоронцями?

Чекати від когось щоб зробили нам життя кращим ?
Подивись як Харківчани боряться САМІ проти продажу наркоти


Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 47 гостей