Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Увага! Обікрали авто!
andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення andreyclk » Чет, 25 жовтня 2018, 16:54

Jarevych писав:
Чет, 25 жовтня 2018, 16:08
andreyclk писав:
Чет, 25 жовтня 2018, 14:31
Це хіба не ти питав?
ти на пріколі? звичайно що я, але до того я тебе нічого не питав про всякі ситуації і т.п. Ти просто майстер перекручувати слова.
Вот тепер я розумію чому навколо тебе одні конфлікти...

Я чітко написав де була ситуація з пріусом
andreyclk писав:
Сер, 24 жовтня 2018, 14:13

По місту їду ,вискакує пріус і повзе як черепаха,обігнав через суцільну а він мені каже ,що нема такого як обгін транспорту який рухається до 30 км за годину

Та і всі напевне бачили ДПТ в Жовківському районі пріус лоб в лоб з тягачом
але ти пишеш
Jarevych писав:
Чет, 25 жовтня 2018, 10:46

То до чого тут нова поліція? ІМХО, але це пук в муку, перше бакланити нову поліцію пале наводити приклад старих дайців.
я тобі просто дивуюсь...
Скажи мені що я перекрутив ?
Якщо я неуважно прочитав чи неправильно зрозумів я в цьому винен а не той хто писав!!!

Аватар користувача
Jarevych
Тюнінг клуб
Повідомлень: 9151
З нами з: Нед, 25 березня 2007, 22:10
Ім'я: Ярік
Стать: чоловік
Авто: M2F2
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 82 рази
Контактна інформація:

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення Jarevych » Чет, 25 жовтня 2018, 17:01

andreyclk писав:
Чет, 25 жовтня 2018, 16:54
Скажи мені що я перекрутив ?
Якщо я неуважно прочитав чи неправильно зрозумів я в цьому винен а не той хто писав!!!
як мінімум поміняв всю хронологію постів.
1. ти писав різне щось (я все не читав)
2. потім зайшла мова за поліцію
3. потім ти написав за ситуацію з "не поліцією"
4. я запитав чи то поліція
5. ти написав, що ні
6. я написав що якщо ні, то не правильно прирівнювати

ти написав, що я запитав, от ти і написав, так ніби я запитав за приклади беспрєдєлу, хоча моє перше питання було вже після того прикладу
перстановка постів в тому випадку викривляє весь діалог.
Машина не жінка , помилок не пробачає

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення andreyclk » Чет, 25 жовтня 2018, 17:14

Jarevych писав:
Чет, 25 жовтня 2018, 17:01
andreyclk писав:
Чет, 25 жовтня 2018, 16:54
Скажи мені що я перекрутив ?
Якщо я неуважно прочитав чи неправильно зрозумів я в цьому винен а не той хто писав!!!
як мінімум поміняв всю хронологію постів.

6. я написав що якщо ні, то не правильно прирівнювати

ти написав, що я запитав, от ти і написав, так ніби я запитав за приклади беспрєдєлу, хоча моє перше питання було вже після того прикладу
перстановка постів в тому випадку викривляє весь діалог.
От якраз ти такого не написав ЯКЩО НІ
а дослівно
То до чого тут нова поліція? ІМХО, але це пук в муку, перше бакланити нову поліцію пале наводити приклад старих дайців.
я тобі просто дивуюсь..
%%%
Твоє перше питання (25-го числа) було після двох прикладів причому я ,ніби чітко прописав про пріуси в першому (24-го числа) а до другого відповів що це відносно старих дайців

ДЕ я хронологію поміняв ?

Аватар користувача
Jarevych
Тюнінг клуб
Повідомлень: 9151
З нами з: Нед, 25 березня 2007, 22:10
Ім'я: Ярік
Стать: чоловік
Авто: M2F2
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 82 рази
Контактна інформація:

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення Jarevych » Чет, 25 жовтня 2018, 17:25

andreyclk писав:
Чет, 25 жовтня 2018, 17:14
От якраз ти такого не написав ЯКЩО НІ
andreyclk писав:
Чет, 25 жовтня 2018, 17:14
То до чого тут нова поліція? ІМХО, але це пук в муку, перше бакланити нову поліцію пале наводити приклад старих дайців.
суть від того не помінялась, що так, шо так некоректно порівнювати одне і друге.
Просто немаю бажання з тобою сперечатись чи щось тобі доказувати, тобі все не підходить, всі навколо погані, все пропало і так далі. Перекручування фактів і хронології. Я такого не люблю і з такими людьми спілкуватись тим більше, бо ж виходить що ти говориш про колір, а тобі про смак. от і все.
Далі продовжувати дискусію не буду!
всьо, ти у всьому правий, а я просто не шарю!
Машина не жінка , помилок не пробачає

Аватар користувача
Петро
Повідомлень: 8927
З нами з: П'ят, 31 липня 2009, 10:25
Стать: чоловік
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 17 рази

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення Петро » Чет, 25 жовтня 2018, 18:37

Авто на рідну сестру на обліку стояло!!! Це проблема якась ?
Ти вибрав також репліку і нею маніпулюєш ?
Чому ніхто не бачить що зупинили ні за що і забрали авто обманом ні за що?!
:facepalm :facepalm :facepalm
[/quote]
Мене минулого року догнала на Левандівці поліція,я їхав робочим бусом.Спинили,показали шо номер авто вбитий в базі розшуку через штраф,який через приват термінал погано сплатили(не врахували комісії крім штрафу)порушення було власником на іншій машині.Мали забирати буса на штрафплощадку.Я позвонив до власника-так і так.Ми пояснили поліції нашу ситуацію,після чого я на капоті патрульного авто написав пояснюючу і поїхав додому.Заняло десь годину часу.І спокійно все було,без лишніх питань збоку поліції і мене.Тіки люди дивились проходячи повз нас :D
От в Польщі можуть спинити шоб тупо провірити чи ти бухий,чи з бодуна-доків не беруть,а зразу трубку дають.
Я за,шоб пиняти-а вдруг нарік чи алік,чи дурак за рульом.
xenum.ua
Чистка EGR i DPF 096_697_5730 (Новояворівськ)

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення andreyclk » Чет, 25 жовтня 2018, 21:02

Петро писав:
Чет, 25 жовтня 2018, 18:37
Авто на рідну сестру на обліку стояло!!! Це проблема якась ?
Ти вибрав також репліку і нею маніпулюєш ?
Чому ніхто не бачить що зупинили ні за що і забрали авто обманом ні за що?!
:facepalm :facepalm :facepalm
Мене минулого року догнала на Левандівці поліція,я їхав робочим бусом.Спинили,показали шо номер авто вбитий в базі розшуку через штраф,який через приват термінал погано сплатили(не врахували комісії крім штрафу)порушення було власником на іншій машині.Мали забирати буса на штрафплощадку.Я позвонив до власника-так і так.Ми пояснили поліції нашу ситуацію,після чого я на капоті патрульного авто написав пояснюючу і поїхав додому.Заняло десь годину часу.І спокійно все було,без лишніх питань збоку поліції і мене.Тіки люди дивились проходячи повз нас :D
От в Польщі можуть спинити шоб тупо провірити чи ти бухий,чи з бодуна-доків не беруть,а зразу трубку дають.
Я за,шоб пиняти-а вдруг нарік чи алік,чи дурак за рульом.
[/quote]

ТУт різний менталітет людей. Ти думаєш зараз поліція взятки небере?
Стати на дорозі і зупиняти всіх підряд я тоже не проти. Маючи гіркий досвід перевірок в нас ну його ...
Якось в мене з поліцією не складалось :sing

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення САХАР » Чет, 25 жовтня 2018, 22:07

Зупиняють чи пьяний-,бо великій штраф і не тре шукати 10 -20 неправильно припаркованих авто.Якщо подивитися на кількість дтп по синьці це такий мізер порівняно з оленями що сьогодні все місто встало в час пік.Були б проведені роботи з власниками генделиків,барів,наливайок,ресторанів-могли б конкретно зупиняти з впевненістю.Але навіщо?І так їм не буде нічого і до старих методів вже лишилося зовсім троха.Люстри не світять,в тупіках ховаються,пиняють всіх підряд.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення AVP_6 » Суб, 27 жовтня 2018, 19:55

позитив в безпричинних зупинках бачать або люди які не є водіями або полісмени чи їх родини.
По факту безпричинні зупинки до безпеки на дорозі нічого спільного немають - тому що 90% випивших за кермом за 5+тис грн хабаря відпускається далі їхати.
Та і випивший це все умовно - чому в штатах можна випити 1-2пива чи вина і їхати а в нас це вже порушення? думаєте в штатах менше алкоголь гребе :D :D :D

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення AVP_6 » Суб, 27 жовтня 2018, 20:00

От для прикладу в мене підвищений тиск артеріальний ще з народження + я постійно працюю за компютером (це основна моя робота) і в мене ще не було зупинки де би в поліцая не склалась підозра на алкоголь - бо очі червоні.
Звичайно до медзакладу доходило тільки 1 чи 2 рази - у всіх інших випадках відпускали відразу коли погоджувався на драгер
але така зупинка для мене явно не 2-3хв, так як поки вони наготують той драгер поки 3 рази запропонують шо ліпше дати хабаря бо коли драгер покаже то вже нічого не порішається і тд.
І тому повірте коли появився той апдейт шо поліція перестала безпричинно зупиняти конкретно я вздихнув з полекшенням - бо це такий підхар. Хоча воно вже привиклось і я цим не переймаюсь - але як мінімум яке це приниження для водія оце постійно пояснювати чому очі червоні і так якби оправдовуватись назіщо.

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення Vasiliyyy » Суб, 27 жовтня 2018, 20:20

AVP_6 писав:
Суб, 27 жовтня 2018, 20:00
От для прикладу в мене підвищений тиск артеріальний ще з народження + я постійно працюю за компютером (це основна моя робота) і в мене ще не було зупинки де би в поліцая не склалась підозра на алкоголь - бо очі червоні.
Звичайно до медзакладу доходило тільки 1 чи 2 рази - у всіх інших випадках відпускали відразу коли погоджувався на драгер
але така зупинка для мене явно не 2-3хв, так як поки вони наготують той драгер поки 3 рази запропонують шо ліпше дати хабаря бо коли драгер покаже то вже нічого не порішається і тд.
І тому повірте коли появився той апдейт шо поліція перестала безпричинно зупиняти конкретно я вздихнув з полекшенням - бо це такий підхар. Хоча воно вже привиклось і я цим не переймаюсь - але як мінімум яке це приниження для водія оце постійно пояснювати чому очі червоні і так якби оправдовуватись назіщо.
Пам'ятаю, ти про то писав кілька років тому.
Так, заради справедливості: скільки разів тебе безпричинно зупинила поліція за останні, скажімо, 2 чи 3 роки? :-)

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення AVP_6 » Суб, 27 жовтня 2018, 20:43

Vasiliyyy писав:
Суб, 27 жовтня 2018, 20:20
Так, заради справедливості: скільки разів тебе безпричинно зупинила поліція за останні, скажімо, 2 чи 3 роки? :-)
так от якраз кажу шо останні 2 роки був той апдейт і я їх взагалі не бачив шоб стояли і думав шо то так і буде - але от останні 3-4 місяці вони знову появились по кущах і це все вернеться назад нажаль.
чи ти думаєш шо вони ховаються і стоять на одному місці просто так - якби вони хотіли реально слідкувати за безпекою руху - то вони би їздили і патрулювали, а вони стоять на одному місці і "працюють".
Повір реального пияка чи наркомана стиль їзди видно здалека і якби поліція їздила по дорогах і патрулювала то вони би їх могли виявляти набагато більше (реальних загроз безпеці дорожнього руху) а не тих хто десь пива випив пляшку чи вина з дівчиною по бакалу :-)
Тому я і кажу шо реально вірити в тому шо безпричинні зупинки сприяють безпеці руху може або людина не водій, яка з тим не стикалась і не знає як воно в Україні все працює, або самі ж поліцейські чи їх родини/друзі - бо їм треба шоб ці зупинки працювали бо за них вони і живуть.
Нормальна адекватно мисляча людина яка водить авто в україні прекрасно розуміє шо
1. "Потрібних людей" - поліція ітак відпускає в будь-якому стані далі при придявленні посвідчення або дзвінку до начальства,
2. Реально пяних - від 0,6 проміля за 5+грн далі за кермом відпускають і цей пяний далі продовжує рух в якості водія, при чому вони навіть кажуть шо якшо ше десь зупинять то скажеш шо ти вже платив :D :D :D
3. Бляхарі просто втікають лишаючи машину на дорозі, бо їх ітак не знайдуть а так як поліція за свої гроші евакуйовувати не хоче ті машини - то потім за кілька годин той бляхар шей ту машину забирає назад прямо з дороги
А по факту страдають від того звичайні водії які тратять на це свій час, дехто нерви навіть.

От реально гляньте на себе чи своїх колегів - хіба хтось за цей період поки менти не мали права зупиняти став більше пити за кермом?
В мене багато друзів водіїв є і ті хто позволяли собі випити за кермом робили це за старої поліції і роблять це тепер. А ті хто до цього має принципове відношення - не випивають за кермом навіть якби поліції впринципі не було в місті

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення AVP_6 » Суб, 27 жовтня 2018, 20:50

а якшо відійти від пянки а глянути на інше
для прикладу от хто як думає який сенс з от такого знаку на посту даі?
Зображення
для чого їм шоб авто зупинялось перед постом?

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення САХАР » Суб, 27 жовтня 2018, 20:54

В мене родич працює охоронцем в якомусь недешевому закладі коло Львова.Як зарплата висока так і вимоги там немаленькі.Цілу ніч обходи,об'їзди,запуски та розстановка авто.Заступає на сутки і потім додому зранку.Як приїзжає то рішає нагальні справи і їде спати.Його вже возили на експертизи більше 10 раз бо дивно виглядає.Най би ті що возять глянули в зеркало як вони після суток виглядають якщо не спали пів ночі.І чомусь постійно везуть,на місці не перевіряли.А це 1-2 год.часу.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення САХАР » Суб, 27 жовтня 2018, 20:56

AVP_6, щоб подивитися як не встанеш і дігнавши виписати штраф.На місці стоячи план не відміняли)))Поворот в Лапаївця на Оброшино на кп там так цікаво розмітку намалювали що знаку не тре)))
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення Vasiliyyy » Суб, 27 жовтня 2018, 21:01

Якщо вибірково зупиняти авто - більше шансів бухаря зловити. А як будуть зупиняти тільки якщо їдеш по цілій дорозі, то бухарі взагалі розпоясаються і буде повний капець.
AVP_6, ти згадував США, як приклад: я там не був, але люблю дивитися ролики, як там копи говорять з водіями: що тобі сказали, то ти виконуєш. Починаєш бикувати - мордою об капот і поїхали у відділок. А як ше пробуєш махати руками - можуть взагалі пристрелити.

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення САХАР » Суб, 27 жовтня 2018, 21:05

Vasiliyyy, ті роликі з слів місцевих ну дуже рідкістна фігня.Тому і є в Ютубі.Це машина або в орінтіровці якійсь або ще щось.
Вже писав перед тим що бухарей можна ловити по наводці і то еффективніше чим всіх підряд пиняти.Але це тре працювати.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення AVP_6 » Суб, 27 жовтня 2018, 21:09

САХАР писав:
Суб, 27 жовтня 2018, 20:56
AVP_6, щоб подивитися як не встанеш і дігнавши виписати штраф.На місці стоячи план не відміняли)))Поворот в Лапаївця на Оброшино на кп там так цікаво розмітку намалювали що знаку не тре)))
то по факту він так використовується - а реально для чого такий знак має бути? ну яка його функція по ПДР?

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення AVP_6 » Суб, 27 жовтня 2018, 21:11

САХАР писав:
Суб, 27 жовтня 2018, 20:54
В мене родич працює охоронцем в якомусь недешевому закладі коло Львова.Як зарплата висока так і вимоги там немаленькі.Цілу ніч обходи,об'їзди,запуски та розстановка авто.Заступає на сутки і потім додому зранку.Як приїзжає то рішає нагальні справи і їде спати.Його вже возили на експертизи більше 10 раз бо дивно виглядає.Най би ті що возять глянули в зеркало як вони після суток виглядають якщо не спали пів ночі.І чомусь постійно везуть,на місці не перевіряли.А це 1-2 год.часу.
я вже потім з собою в бардачку мав ту бумажку шо дають на експертизі на науковій і їм показував що не ви перші підозрюєте але по факту тільки час згаєте, а вони свій час дуже цінують коли бачать шо водій на хабар не ведеться

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення AVP_6 » Суб, 27 жовтня 2018, 21:17

Vasiliyyy писав:
Суб, 27 жовтня 2018, 21:01
Якщо вибірково зупиняти авто - більше шансів бухаря зловити. А як будуть зупиняти тільки якщо їдеш по цілій дорозі, то бухарі взагалі розпоясаються і буде повний капець.
AVP_6, ти згадував США, як приклад: я там не був, але люблю дивитися ролики, як там копи говорять з водіями: що тобі сказали, то ти виконуєш. Починаєш бикувати - мордою об капот і поїхали у відділок. А як ше пробуєш махати руками - можуть взагалі пристрелити.
1. Ну як ти не можеш зрозуміти шо водій який не порушує ПДР не є небезпечним учасником дорожнього руху і не важно скільки в нього проміле в крові. Одному і 200-300грам горівки не чується а інший просто невиспаний може за кермом завтикати і на переході збити когось.
2. А про США ти подивись трошки роликів про їхню поліцію, навіть зняту нашими блогерами і зрозумієш шо там не треба бикувати і руками махати бо вони до водія не борзіють а підходять/зупинять тільки коли водій шось порушив.
В нас тому і бикують до ментів і руками махають - бо терпіння в багатьох вже здає і сил вже не мають від тих копів, поговори хоч з одним далекобійником чи водієм якогось буса шо товар возить і зрозумієш реальний стан речей.

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення AVP_6 » Суб, 27 жовтня 2018, 21:18

САХАР писав:
Суб, 27 жовтня 2018, 21:05
Vasiliyyy, ті роликі з слів місцевих ну дуже рідкістна фігня.Тому і є в Ютубі.Це машина або в орінтіровці якійсь або ще щось.
Вже писав перед тим що бухарей можна ловити по наводці і то еффективніше чим всіх підряд пиняти.Але це тре працювати.
люто плюсую +++

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 61 гостей