Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Увага! Обікрали авто!
САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення САХАР » Пон, 29 жовтня 2018, 21:18

andrewdor писав:
Пон, 29 жовтня 2018, 17:11
Dexter писав:
Пон, 29 жовтня 2018, 15:35
якось вапше пофіг на це... не мені ж ці штрафи платити, а порушникам
Парканутись у Львові, без порушень, забава не з простих, хоча якщо ти (живеш-працюєш-відпочиваєш) на Сихові, Рясне2, і інших спальних районах, тобі незрозуміти.
Під потрібним,офісом,магазином і т.д.не встанеш.Але в радіусі 800м.-1км.спокійно.То що машина без надзору.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення andreyclk » Пон, 29 жовтня 2018, 23:10

andrewdor писав:
Пон, 29 жовтня 2018, 17:11
Dexter писав:
Пон, 29 жовтня 2018, 15:35
якось вапше пофіг на це... не мені ж ці штрафи платити, а порушникам
Парканутись у Львові, без порушень, забава не з простих, хоча якщо ти (живеш-працюєш-відпочиваєш) на Сихові, Рясне2, і інших спальних районах, тобі незрозуміти.
Живу на Сихові,після 22.00 парканутись важко але в будь який час приїзжаю на паркову платну і купа вільних місць!!!
А є ще гаражі в оренду 600-1000грн в місяць
Якщо я не маю де посрати то шо я маю біля Шевченка срати чи простіше заплатити 5 грн і піти в планий туалет?!
Для чого шука оправдання своїм бидло-вчинки?!
НУ от припаркувався ти на тротуарі а 10-ть мам з калясками має вийти на дорогу щоб обійти твоє авто.Як тобі спиться після такого?!
ВЖе декілька десятків років живу у Львові але не паркуюсь як олень,може проблема в людях а не парковках!?

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення andreyclk » Пон, 29 жовтня 2018, 23:11

САХАР писав:
Пон, 29 жовтня 2018, 21:18
andrewdor писав:
Пон, 29 жовтня 2018, 17:11
Dexter писав:
Пон, 29 жовтня 2018, 15:35
якось вапше пофіг на це... не мені ж ці штрафи платити, а порушникам
Парканутись у Львові, без порушень, забава не з простих, хоча якщо ти (живеш-працюєш-відпочиваєш) на Сихові, Рясне2, і інших спальних районах, тобі незрозуміти.
Під потрібним,офісом,магазином і т.д.не встанеш.Але в радіусі 800м.-1км.спокійно.То що машина без надзору.
Та люди всруться якщо пройдуть лтшніх 50-ть метрів,я можу прокатати 2-3 рази по платних парковках доки місце не найду

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення AVP_6 » Вів, 30 жовтня 2018, 10:27

Jarevych писав:
Пон, 29 жовтня 2018, 09:35
AVP_6, ли так впевнено пишеш про хабар і порішати 130, ти то пробував?
Я наприклад був свідком того, як порішати на місці не вийшло, і потім через суд теж, причому ціна питання була х2 від штрафу.
Для чого розводити таке? Я до прикладу про корупцію в новій поліції тільки чую, що хтось комусь казав, і то тільки про не Львівських (область, район) особисто щоб хтось дав хабар ні одного випадку не знаю
я не пробував бо не їжджу пяний за кермом, хоча і їхати мені 5хв від роботи до дому. Але навіть якшо би їхав і попався то би принципово не давав хабаря бо ітак в субі просто призначаться штраф і всі діла. Ніхто перший раз права не забирає - ну принаймі я так думаю :-)
А от чи бачив/чув - то так, перше можеш подивитись на ютуб каналі санька - там конретно це на камеру знято і причому даішники шей тверезого пяним зробили (як треба лінк я можу знайти і скинути), другий випадок вже у ЛЬвовіській області - чітко молоді нові полісмени взяли 4тис і відпустили далі по трасі їхати до дому.
Так що як би ми не хотіли в то вірити - але все лишилось на своїх місцях, єдине що мабуть радує - шо можливо в менших кількостях.
Але навіть не треба чітких даних хто і коли давав - я маю кілька знайомих шо працюють в новій поліції (як старих так і нових) і у всіх "жизнь удалась" і незамітно шоб менші прибутки стали - хати по 250-300кв за рік будуть, ти думаєш то на зарплату в 8-10тис?

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення Vasiliyyy » Вів, 30 жовтня 2018, 13:09

AVP_6, відкрию тобі правду про відповідальність за п'янку за кермом (лікбез, так сказать)):

Стаття 130. Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції

Керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, а також передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані такого сп'яніння чи під впливом таких лікарських препаратів, а так само відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, -

тягнуть за собою накладення штрафу на водіїв у розмірі шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік і на інших осіб - накладення штрафу в розмірі шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Повторне протягом року вчинення будь-якого з порушень, передбачених частиною першою цієї статті, -

тягне за собою накладення штрафу на водіїв у розмірі однієї тисячі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права керування транспортними засобами на строк три роки і на інших осіб - накладення штрафу у розмірі однієї тисячі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення AVP_6 » Вів, 30 жовтня 2018, 16:58

Vasiliyyy, і шо тут доброго? лишній стимул поліцаям зробити когось пяним і взяти на лапу нормальний куш. Ніякі підняття штрафів в україні нічого не допоможуть поки не буде відповідальності за хабарі і за неправдиві звинувачення в сторону поліції.
От якби було так шо спинили когось сказали пяний - він поїхав на протязі 2 годин в мед заклад і там лікар продіагностував і дав сертифікат шо людина твереза і оці купу неоподаткованих мінімумів наклали на поліцейського - ото би я розумів діло, а так ці підняття штрафів це просто ще одне ферарі чи золотий батон в гараж начальника поліції.
Можна сидіти себе обманювати і вірити в то чого нема - але факт залишається фактом, тому думаю нема тут про шо далі дискутувати.

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення Vasiliyyy » Вів, 30 жовтня 2018, 17:19

Не всі мажори, для яких 500 баксів - копійки. Тому заплативши раз, задумається. І не всі платять і рішають - велику частину порушників позбавляють прав. Але є ще одне питання: багато з тих, кого позбавили прав, їздять без прав. Тому якщо нікого не зупиняти і не перевіряти - так будуть робити всі.

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення AVP_6 » Вів, 30 жовтня 2018, 18:38

Vasiliyyy писав:
Вів, 30 жовтня 2018, 17:19
Не всі мажори, для яких 500 баксів - копійки. Тому заплативши раз, задумається. І не всі платять і рішають - велику частину порушників позбавляють прав. Але є ще одне питання: багато з тих, кого позбавили прав, їздять без прав. Тому якщо нікого не зупиняти і не перевіряти - так будуть робити всі.
я тобі про одне а ти мені про інше :-) :-) :-)
Але не буду далі спорити бо ти і багато хто тут зовсім не розуміє про шо я говорю.
Якшо вам подобається кланятись даішникам на постах (а ці призупинання до 30км чи навтіь знаки стоп - це інакше назвати не можна),
і бажаєте платити левову частку своєї зарплати за видуману пянку - то це чиство справа кожного.
Я прекрасно розумію шо це швидко не змінити бо це ціла індустрія - але принаймі морально підтримувати це неможна.
Це то саме шо в селі всі говорять шо погано шо зробили добру дорогу бо тепер всі почали носитись і курей збивають чи в аварії в селі попадають :D :D :D

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення andreyclk » Вів, 30 жовтня 2018, 18:53

AVP_6 писав:
Вів, 30 жовтня 2018, 18:38

Якшо вам подобається кланятись даішникам на постах (а ці призупинання до 30км чи навтіь знаки стоп - це інакше назвати не можна),
і бажаєте платити левову частку своєї зарплати за видуману пянку - то це чиство справа кожного.
:thumbup

Аватар користувача
HacK
Повідомлень: 2723
З нами з: Пон, 26 липня 2010, 20:59
Ім'я: HacK
Стать: чоловік
Авто: F20 125d St1
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 30 рази

Re: Увага! Обікрали авто!

Повідомлення HacK » Вів, 30 жовтня 2018, 19:28

Vasiliyyy писав:
Вів, 30 жовтня 2018, 17:19
Не всі мажори, для яких 500 баксів - копійки. Тому заплативши раз, задумається. І не всі платять і рішають - велику частину порушників позбавляють прав. Але є ще одне питання: багато з тих, кого позбавили прав, їздять без прав. Тому якщо нікого не зупиняти і не перевіряти - так будуть робити всі.
як немає грошей на такий штраф, то якого х3ра пє? :facepalm от такий в нас народ просто безстрашний, чи їде він на жигулю, чи на ес класі, всі люблять пяними катати, порушувати, а потім плачуться, немаєш гроші, або для тебе це велика сума, так не порушуй, і тут не питання в штрафах...

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 45 гостей