Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Ремонт АКПП.
Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Ремонт АКПП.

Повідомлення g0nzales » Суб, 04 липня 2020, 15:46

gooliver писав:
Суб, 04 липня 2020, 14:48
і поїхала
в інший сервіс :D
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Ремонт АКПП.

Повідомлення САХАР » Суб, 04 липня 2020, 16:31

gooliver писав:
Суб, 04 липня 2020, 14:48
САХАР, і шо, поміняли масло на нормальне і поїхала?
Так,промили і все добре.Її робили з битка десь на селах і міняли піддон,масло певно на автобазарі взяли до автомату,чи фіг знає,може мали десь.То що є робот,варіатор,,дсж,гідропвтомат певно не знали))))А мащина пару річна,пробіг невеликий і відчув власник що не то з коробкою і привіх евакуатлром ремонтувати її,спочатку хтів шити))))Рацани побачили пііддон на герметику і спитали про масло,він показав каністру))))Думаю якби поїхав нею в аварійному режимі і проїхав з пару десятків км.вже б непомогла заміна сама.Хоча інфи не нагуглив я такої,що буде як поїздити на іншій жижі на Q7)))Цікаво скільки ті майстри кузовного ремонту вже так машин вбили?
А є привозять на евакуаторі,не реагує машина на запалення,бензин не качає,стартер крутить,іскра є і перериваєш пів дня дроти що стало.Вдасник каже нічого не робив ніде і ні в кого..Я вже підліз знизу і глянув як філтр паливний стоїть,які підключені трубки по кольору в напрямку стрілки,пішов до бака іншого з розблрки,там стоїть все в іншому напрямку,переставив іншою стороною фільтр і завелася зразу.Кажу як ніхто нічого не робив як фільтр стоїть наоблрот.Власник каже я міняв дуже жавно ,їздив на газу,а тількі сьогодні газ скінчився і хтів на бензині їхати.Так що з інформації водія деколи користі менше чим шкоди.Деколи ліпше не питати і скорше вилізе причина чим відкинеш декілька варіантів,риєш а справа якраз в них.Багато випадків що в дизелі на фільтрі паливнлму 4 трубки і перепутані подача,возвратка і машина їздить неповноцінно на возвратці де мале давлення.Раз моторист мучався з бензинкою в якій коли погнуло клапана,після ремонту неправильно працював двигун.Він вже хтів другий раз перебирати щоб найти причину.А все було в тому що як пішов удар,шестерня напрессована на распредвал і якби є одним цілим з ним,зміщується на пару мм.Мітки всі добре,двигут скаче.Спочатку пропонуєш новий розпредвал так дорого,потім все одно дорого +заміна ще одна.Хоча можна цепкою забрати ті мм.але мітки тікають і в разі чогось мотооист буде виген.З останнього цікавого Б6 дизель 2.0 тді глохне сам по собі,тупить.Заміряли компрессію то є,то нема.Сказали що тре міряти давлення масла а там вкрутити манометр тре розібрати в моторному відсіку подовину всього,власник не захтів платити за це.Скорше всього наслс недокачує,гідрокомпенсатлри неправільно працюють і клапана недозакриваюьься в потрібну мить.Але не спробували на жаль,хіба ще приїде.Бо випадок рідкісний і рішень готових гемає,тре діагностувати все щоб найти що заважає закриттю клапанів жеколи,деколи ні.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Ремонт АКПП.

Повідомлення g0nzales » Суб, 04 липня 2020, 16:36

САХАР писав:
Суб, 04 липня 2020, 16:31
власник не захтів платити за це
Просто з цікавості, який порядок ціни на таке? Аби розуміти, то власник жадібний, чи там прайс такий, шо ну його нафік.
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Ремонт АКПП.

Повідомлення САХАР » Суб, 04 липня 2020, 16:46

g0nzales писав:
Суб, 04 липня 2020, 15:46
gooliver писав:
Суб, 04 липня 2020, 14:48
і поїхала
в інший сервіс :D
Час і робота коштує грошей,власникі є що лплачують вирішення,інші хочуть почути причину і летіти на гаражі робити,декотрі вертаються за пару днів.Робиться все,тількі час,ціна і кількість проробленої роботи не всі хочуть оплатити.Так щоб всунути комп і сказаьи що иіняєм то і поїде буває рідко.Деколи два дня можна колупати одне і то саме не розуміючи чому все як тре а результату нема.А,можна як оффи сказати купи це за 300 евро,ге заробить тре буде ще це і це що ще 600 евро.Або дати 200 і поїхати за сутки.З клубу СС не горить ксенон одна фара,помилка іде що або блок розжишу або комфорту має замикання.Один новий коло 3 тис+грн другий то з іммобілайзером і прошити онлайн новий можуть оффи,кажуть що б.у.не вміють,останній хто робив це заплатив коло 1300 долл.З чого починати,купити дешевший а вставивши буде не він?Я мав в кого є робочий юдок в місті що дадуть спробувати .То що їздив за ним через місто і відвозив пів дня ніхто не оплатить.В 99% тре було б купити новий полюбому щоб зрозуміти причину.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Ремонт АКПП.

Повідомлення САХАР » Суб, 04 липня 2020, 17:04

g0nzales писав:
Суб, 04 липня 2020, 16:36
САХАР писав:
Суб, 04 липня 2020, 16:31
власник не захтів платити за це
Просто з цікавості, який порядок ціни на таке? Аби розуміти, то власник жадібний, чи там прайс такий, шо ну його нафік.
Його ге злякала ціна того,злякався що як все в нормі,двигун тре розбираьи полюбому.Це перше що найменшими силами можна спробувати.А капіталка двіжка з якісними деталями,прокладками,бллтами,протлчкою з шліфовкою і перевіркою головки і т.ж 2500-3000долл.Вот що ляка',хоча з трьох один сам каже робимо бо ще хочу проїхати декілька років а інша машина не факт що так само не вмре на ту сумму.Навіть просто замінити двіжок на б.у.сам голий при його ціні з оптових що на вагу беруть 600-700долл до 1000-1200*1500 знятих з аукціонних машин,де знаєш пробіг,регламент робіт і що не побивши ту тачку їздили б роками.Так при заміні всі прокладки і сальникі і Грм як правидо міняють,масло і фільтра нові,турбіну і форсунки діагностують і виносить під ціну капіталки разлм.Хіба просто перекинути все як є і на базар тоді бюджетно більш,менш.
Та і ціна то таке відносне поняття що була машина після 5 сервісів з гевирішеною проблемою а зробив її хлопець за 2 години.Скількі він купив непотрібного що казали,час згублений і незнаю чи платив щось то 2 години по 1000 навіть я б краще вибрав)))Чим 50 грн в кожному з 5 попередніх в годину.
В нас ніхто не заплатить тобі зайвого,ціни можуть коливаттся 1-3 раза ,але що я роблю жві-три години,хтось вміє за одну.В ітозі та самий обьєм одні гроші.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Ремонт АКПП.

Повідомлення g0nzales » Суб, 04 липня 2020, 17:10

САХАР писав:
Суб, 04 липня 2020, 16:46
хочуть почути причину і летіти на гаражі робити
Таке не тільки в авто темі, майже всюди хочуть діагностувати в тих, хто дорожче/досвідченіше, а робити - подешевше, або і своїми силами.
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Ремонт АКПП.

Повідомлення САХАР » Суб, 04 липня 2020, 17:35

g0nzales, були дві Q7 на обслуговуванні.Одна старушка а інша 14 рік.Масла,фільтра,по разу сайленти міняли в аллюм.ричагах а вони з маслом і приростають,нові можуть тріснути при запресовці просто так і недешеві.Потім якісь невеличкі роботи по датчикам рівня кузова,клапана на пгевмі і стара заводилася проблемно,там клема довга через весь кузов йде,зпресована з пару частин де накидується крокодил чк з дротів запускати вони гниють,закисають і не дають повної сили тока на стартер.Міняли на нову,гедешева вона 300+ евро.Колхозити як собі то одне а як загориться клієнта машина на місті склепки.Не було довго а потім звонять з мультимарочного сервіса коло нас що заправили фреон а нема жостатнього холода в салоні,що зробити з ними.Замінили на інший сервіс де я був з своїм клієнтом який міняв стойки,точив диски,ще там по ходовці жещо і просив глянути чи правильно ставлять.На мій погляд ціни рази в три менше,беруться за все а вирішують в процессі.
Я не кажу що погані,можливо сам робив би там наприклад Жигуля бо дешево.Вибір є і як туда з ходу рідко заїдеш так і в нас свій Кадді загнати чекаю неділю.Хтось підшаманить та їде,хтось робить капіталку бо на машині роками все зроблено і хоче в любий час,любу відстань і не встати.
Я навіть цінам лфів не дивуюся.Оплатиьи ьакі площі,опалення,звязок,канцелярію,інструмент і персонал яких сотня,мусять так цінити роботу.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Ремонт АКПП.

Повідомлення g0nzales » Суб, 04 липня 2020, 17:44

Фотка якраз на ту тєму )
FB_IMG_1554504493573.jpg
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Ремонт АКПП.

Повідомлення САХАР » Суб, 04 липня 2020, 17:46

g0nzales, дивись я ре ходовщ к,не електрьик і моторист.Просто цікавлюся і знаю марку.Тут є тема про стук зпоава в Гольфі 7.Він на сервісі був не рах,на вібростенд їхдив і причини нема.Сказали стойку пробувати міняьти ціною 100+долл або парою замінник але так само вийде.А я не бачив і рухав ту машину знаю як в лікарів протокол що смажу суппорт,проїду,заміню стойку стаба ,її все одно тре вот,вот міняти бо рідна і стук пропаде.І це за годину,дві в свому гаражі на ямі.А тепер порахувати скількі він витратив на сервіси,вібростенд +час і паливо.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Ремонт АКПП.

Повідомлення САХАР » Суб, 04 липня 2020, 17:50

g0nzales, без озвучки,відео і фото як поїхав не робили ніколи.Краще най відмовиться чим проблеми,сварки і і т.д.Хоча сам мав випадки що лишав робити одне а по приїзду виписали рахунок що не мав коло себе стількі.Це вже розвод реально.
Я коли помилився з ціною деталі чужої в мінус,клієнту давав за то що сказав і докладував свої.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Ремонт АКПП.

Повідомлення g0nzales » Суб, 04 липня 2020, 18:26

САХАР писав:
Суб, 04 липня 2020, 17:50
помилився з ціною деталі чужої в мінус,клієнту давав за то що сказав і докладував свої
За це - респект :thumbup
Зараз не так багато лишилося майстрів чи підприємств, які свої помилки не вішають фінансово на клієнта. Навіть на перевірених СТО буває, що робляться зайві чи непотрібні роботи, чи через помилку діагностики майстра, чи в розрахунку на те, що клієнт мало шарить і не зрозуміє марності тих робіт чи заміни деталей.
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

Аватар користувача
Йосип
Повідомлень: 3391
З нами з: П'ят, 29 жовтня 2010, 17:51
Ім'я: Йосип
Стать: чоловік
Авто: Mazda 626 2.0i
Звідки: Львів
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Ремонт АКПП.

Повідомлення Йосип » Суб, 04 липня 2020, 22:07

Сахар,а що може бути на гідротрансформаторі айсін? Проїхався трохи в спішущому режимі по місту в жару 30° і один момент пропала 3, обороти вверх валять а передачі немає. Вистигло авто все ок,їхдив тиждень все супер, в п'ятницю знову спішу і знову вискакує цей глюк,але що саме цікаве, що глюк вискакує знову саме в тому місці де перший раз.Совпадєніє?))))

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Ремонт АКПП.

Повідомлення САХАР » Суб, 04 липня 2020, 22:38

Йосип, я в коробках не спец.З досвіду і побаченного скажу що де клімат жаркий,стоять виносні радіатори наперед для масла з термостатами.В свіжих машинах мигало б перегрів,в тебе може нема ще тих датчиків.Тут ж є десь опис як на Форестер доставляли.Бюджетно можно з якоїсь марки взяти б.у.а трубки вже зробити,спаяти.Гірше точно не стане а в жару можливо того невистарчає.
Літом на Рав 4 в Карпатах їхав на рибу,троха болота було і пройшов буксуючі,на вулиці +28 десь,заморгало перегрів.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Ремонт АКПП.

Повідомлення sapphir » Нед, 05 липня 2020, 08:22

Йосип писав:
Суб, 04 липня 2020, 22:07
Сахар,а що може бути на гідротрансформаторі айсін? Проїхався трохи в спішущому режимі по місту в жару 30° і один момент пропала 3, обороти вверх валять а передачі немає. Вистигло авто все ок,їхдив тиждень все супер, в п'ятницю знову спішу і знову вискакує цей глюк,але що саме цікаве, що глюк вискакує знову саме в тому місці де перший раз.Совпадєніє?))))

Було колись на Мондео 4 на Айсіні щось схоже - оберти росли а машина не їхала, ніби щеплення буксувало якби порівнював з механікою. Виявилось - людина казала що масло не так давно міняла а насправді замість червоної рідини була коричнева жижа. Часткова заміна 3309 ( літра 4 ) і коробка прийшла до тями.
На Вектрі собі доставив зовнішній радіатор ( з термостатом ) від Омеги 2.5 дизель. Коробка як нагрівалась починала копатись - тепер це явище суттево рідше стає і тих поштовхів майже не відчутно. Правда я ще й регулятор вентилятора міняв бо не всі швидкості працювали - без додаткового радіатора, коли коробка охолоджувалась в основному радіаторі, це також на поштовхи впливало бо масло було занадто гарячим.
Є на Мактрансі, і не тільки, універсальні комплекти на зовнішне охолодження АКПП - мені вони не сподобались відсутністю термостата і способом кріплення до радіатора кондюка.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Re: Ремонт АКПП.

Повідомлення pikach00 » Нед, 05 липня 2020, 16:50

От ніби нормальний парніша по акпп https://instagram.com/sashakotakpp?igshid=r1lwit43zl44

Аватар користувача
petro.natalchyn
Повідомлень: 6
З нами з: Сер, 29 січня 2020, 10:21
Стать: чоловік
Авто: VW CC 2.0 FSI DSG
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0

Re: Ремонт АКПП.

Повідомлення petro.natalchyn » Чет, 23 липня 2020, 11:18

Дякую, з коробкою розібрався. Після заміни масла нова прошивка і адаптація проблему вирішили.

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Ремонт АКПП.

Повідомлення RULES » Чет, 23 липня 2020, 13:00

САХАР писав:
Суб, 04 липня 2020, 22:38
Йосип, я в коробках не спец.З досвіду і побаченного скажу що де клімат жаркий,стоять виносні радіатори наперед для масла з термостатами.В свіжих машинах мигало б перегрів,в тебе може нема ще тих датчиків.Тут ж є десь опис як на Форестер доставляли.Бюджетно можно з якоїсь марки взяти б.у.а трубки вже зробити,спаяти.Гірше точно не стане а в жару можливо того невистарчає.
Літом на Рав 4 в Карпатах їхав на рибу,троха болота було і пройшов буксуючі,на вулиці +28 десь,заморгало перегрів.
Наразі макс що бачив по температурі в коробці - це 100град. це +29 і Карпати, їзда грунтовками з підйомами
VAG вже не той

Аватар користувача
yurec13
Повідомлень: 1383
З нами з: Нед, 28 лютого 2010, 17:09
Ім'я: yurec13
Стать: чоловік
Авто: Superb
Звідки: LVIV
Дякував (ла): 0
Подякували: 5 рази

Re: Ремонт АКПП.

Повідомлення yurec13 » П'ят, 31 липня 2020, 06:50

petro.natalchyn писав:
Чет, 23 липня 2020, 11:18
Дякую, з коробкою розібрався. Після заміни масла нова прошивка і адаптація проблему вирішили.
Де прошивав, адаптував? Хавмач?

Аватар користувача
petro.natalchyn
Повідомлень: 6
З нами з: Сер, 29 січня 2020, 10:21
Стать: чоловік
Авто: VW CC 2.0 FSI DSG
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0

Re: Ремонт АКПП.

Повідомлення petro.natalchyn » Сер, 02 вересня 2020, 09:56

Хотів попасти до Дмитра (вище в темі номер кидали), але так і не вийшло.
В кінці кінців сам прошив і адаптував. Ціна - адаптер для ODIS ~ 100$
yurec13 писав:
П'ят, 31 липня 2020, 06:50
petro.natalchyn писав:
Чет, 23 липня 2020, 11:18
Дякую, з коробкою розібрався. Після заміни масла нова прошивка і адаптація проблему вирішили.
Де прошивав, адаптував? Хавмач?

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Ремонт АКПП.

Повідомлення sashanova » Сер, 02 вересня 2020, 13:30

petro.natalchyn писав:
Сер, 02 вересня 2020, 09:56
В кінці кінців сам прошив і адаптував.
ну це лише підтверджує аксіому -хочеш зробити добре-зроби сам :-)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 33 гостей