Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Де купити оригінальне масло в двигун і коробку?
Аватар користувача
Dancer
Повідомлень: 410
З нами з: Пон, 02 жовтня 2006, 13:11
Ім'я: Назар
Стать: чоловік
Авто: Audi A4 1.8Turbo/KIA Magentis
Номер: 5356
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Де купити оригінальне масло в двигун і коробку?

Повідомлення Dancer » Вів, 06 березня 2007, 13:08

Хто знає офіційні представництва відомих виробників? Шо всьо на базарі є я і сам знаю, але базари не люблю, там друть хто скільки зможе.
Розливне з бочок не признаю - в ту бочку можна долити шо хочеш!
Може давайте зробимо окрему тему, де будемо скидувати контакти різних гуртовень чи представництв, де можна за хорошими цінами закуплятися?

Аватар користувача
Total
Повідомлень: 1165
З нами з: Сер, 01 лютого 2006, 15:42
Стать: чоловік
Авто: Honda Civic EJ9
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 2 рази

Повідомлення Total » Вів, 06 березня 2007, 13:57

-Розливне з бочок не признаю - в ту бочку можна долити шо хочеш!

бочкове масло на базарі стоїть як правило для бусів ! (рідко легкова група)

lizun
Повідомлень: 1439
З нами з: Вів, 29 листопада 2005, 16:27
Стать: жінка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення lizun » Вів, 06 березня 2007, 14:08

Я брав Polo в Андрія з форуму. пиши йому.

Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Повідомлення andrew » Вів, 06 березня 2007, 17:05

Пояснюю щодо оригінальних мастил. Жодна фірма виробник авто немає власного виробництва масла, це так званий - ребрендинг, тобто фірма виробник масла розливає в тару під іменем виробника авто, ось тоді виходять мастила - BMW, Opel, Ford і так далі, повторюю всі!!!
Ніколи не помічали, які дорогі оригінальні мастила, це все плата за торгове імя, а не за якість того що в середині, оскільки це може бути той самий Shell але лише інша упаковка. Правда такі мастила менше підробляють, оскільки попит на них осить малий, отже не вигідно це робити.
Оскільки в тебе такий старий Форд, то рекомендую півсинтетику і то приумові що мотор масла не бере або капіталка і якісно двигун зробили. В іншому випадку мінералку.
Щодо коробки передач, то тут слід подивитись чітко яка вязкість потрібна+клас по API (Gl-3, Gl-4 або Gl-5).

Аватар користувача
Total
Повідомлень: 1165
З нами з: Сер, 01 лютого 2006, 15:42
Стать: чоловік
Авто: Honda Civic EJ9
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 2 рази

Повідомлення Total » Вів, 06 березня 2007, 18:18

andrew

Не всі виробники масел мають виробництво, в кращому випадку "блендовні"(купив базу, присадки, банку,назвав нпр. КОЗЛОДОІЛ - скалапуцькав) :smile:

lizun
Повідомлень: 1439
З нами з: Вів, 29 листопада 2005, 16:27
Стать: жінка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення lizun » Вів, 06 березня 2007, 18:24

Total писав:andrew

Не всі виробники масел мають виробництво
ну а він що написав? читай уважніше.

Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Повідомлення andrew » Вів, 06 березня 2007, 19:35

Total повір по нашому то вже виробництво. В світі є дуже мало фірм виробників мастил, які можуть собі дозволити виробництво і базового масла і присадок, тому більша половина навіть відомих фірм щоб не паритись роблять так як ти написав але це брендові фірми, які мають відоме імя. Я коли почав тим всім займатися в керівництва попросив фотки із нашого заводу в США, я там стільки різного масла побачив, а все дуже легко - дані фірми замовляли мало на цьому заводі. Так багато фірм робить але це все таємниця, за розголос якої думає не буде весело заводу :grin:
Ось наприклад масло фірми "Лікві Молі" тай взагалі всі його продукти, ти віриш шо якась задрипана німецька фірма може собі дозволити виробляти настільки різні продукти, якщо навіть Exxon Mobil такого не може, просто є купа заводів, які роблять продукцію для них під їх маркою, яка сильно розкручена.

Аватар користувача
Total
Повідомлень: 1165
З нами з: Сер, 01 лютого 2006, 15:42
Стать: чоловік
Авто: Honda Civic EJ9
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 2 рази

Повідомлення Total » Сер, 07 березня 2007, 14:21

andrew

Ггггг.. Власне коли писав, що не всі виробники мають своє виробництово теж Лікві мав на увазі ;) . Блендовня в них появилась не давно, до того лились на Манолі, потім ше в якомусь Бобруйську :grin: . Одним словом хороша маркетингова компанія Ольги Семенівни.... :grin:
Думаю якби Exxon задався метою - лінійку вони б зробили - просто не хочуть, адже доля прибутку від продажу мастил у нафтових компаній доволі мала. Але то вже оффтоп....

ІМХО... серйозними вважаю бренди мастил компанії виробники яких роблять повний цикл

Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Повідомлення andrew » Сер, 07 березня 2007, 15:53

Ну ось наприклад марка яку я представляю, вони не видобувають нафту але все подальше виробництво їхнє власне, оскільки ти правду кажеш, такі фірми як Ексон-Мобіл в основному заробляють гроші на нафті, а мастило і смазки то десь там в другій десятці.

Аватар користувача
CAT
Повідомлень: 5617
З нами з: Нед, 09 жовтня 2005, 14:57
Ім'я: Данило
Стать: чоловік
Авто: Das Auto
Звідки: lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення CAT » Сер, 07 березня 2007, 17:25

так де масло купити??? чи всі на світі масла стрьомні?
Volkswagen - Das Auto
Honda - Das Телевізор

Аватар користувача
Total
Повідомлень: 1165
З нами з: Сер, 01 лютого 2006, 15:42
Стать: чоловік
Авто: Honda Civic EJ9
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 2 рази

Повідомлення Total » Сер, 07 березня 2007, 17:54

CAT
Мастил хороших багато, єдине що постає перед покупцем - це вибір !

andrew правільно сказав є масла торгових марок які давно на ринку і мають імідж і репутацію (відповдно платиш за марку :grin: ) є хороші і одночасно не дорогі мало відомі, але теж хорші , єдине що їх треба знати (і ще тут постає питання гарантій)

по темі... працюю на фірмі що торгує такими марками - Statoil,CastroL, BP, Elf, проте з офісу як хоче автор топа Ми не продаємо (тільки гурт)...

Аватар користувача
CAT
Повідомлень: 5617
З нами з: Нед, 09 жовтня 2005, 14:57
Ім'я: Данило
Стать: чоловік
Авто: Das Auto
Звідки: lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення CAT » Сер, 07 березня 2007, 19:06

Total
ну так скажи куда ви продаєте то масло шоб я в той магазин пішов
Volkswagen - Das Auto
Honda - Das Телевізор

Аватар користувача
Nazarik
Повідомлень: 1470
З нами з: Суб, 15 липня 2006, 12:01
Авто: ВАЗ 2106
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Nazarik » Сер, 07 березня 2007, 19:10

CAT писав:ну так скажи куда ви продаєте то масло шоб я в той магазин пішов
Угу я бтакож за Castrol пішов!! :)))

Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Повідомлення andrew » Сер, 07 березня 2007, 19:18

Total скажи немі в тебе часом офіс не вул. Антоновича( над кафе Торнадо)?
П.С. Тут вже реклама пішла :grin:

Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Повідомлення andrew » Сер, 07 березня 2007, 19:35

CAT писав:так де масло купити??? чи всі на світі масла стрьомні?
Ні не всі але не завжди треба вірити рекламі і реально дивитися на ціни на мастила. Є головне правило в даній справі - хороше масло не може бути дешевим.
Ну от на рахунок мого масла - випробовував на рал Галіція(Жовтий Гольф), на Мітсубісі, які готував Петро Стахович, окрім того він досит непогано їх і продає. Майже рік часу я співпрацював з таксі "002", півсинтетику вони міняли раз на 12-13тис.казали що нормальна тому і їздили більше 10 тис., правда в Ланосів після 150-200 тис. мотор як труба, з нього масло льється рікою, тому вони перешли на турецьке Еssо через ціну, яка була в 1,5 раза меншою.
Але знаєш кожен буде хвалити своє,а вибір залишається за вами - клієнтами :grin:

Аватар користувача
Kardan
Повідомлень: 469
З нами з: Нед, 03 вересня 2006, 22:44
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: E300 turbodiesel
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Kardan » Сер, 07 березня 2007, 20:37

Total
Які магазини ви постачаєте маслом?

Koya
Повідомлень: 568
З нами з: Сер, 26 жовтня 2005, 13:07
Стать: чоловік
Авто: Mazda 3MPS AWD, Ford Bronco 5.8
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Koya » Сер, 07 березня 2007, 20:55

Доречі американці як помішані шукають Castrol Syntec 2003-2005рр зеленого кольору. Може хтось знає де таке взяти ?

Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Повідомлення andrew » Сер, 07 березня 2007, 21:04

Мені здається його в нас важко буде знайти, воно може випускатися суто для американського ринку.

Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Повідомлення andrew » Сер, 07 березня 2007, 21:15

Ось що нарив про це масло.

В Москве можно встретить в продаже Castrol Syntec 5W50. Упаковка черного цвета, этикетка красно-бело-зеленая. Объем 946 г. Это масло официально не предназначено для европейского рынка - у Вас его нет в каталоге. Есть ли где-нибудь его физ-хим характеристики? Или подделка?


Castrol Syntec 5W-50 выпускается специально для американского рынка. В рекламе помимо API SJ не указано, что оно применимо к легковым дизелям, нет класса API CF. Отсутствует также классификация ACEA ( Ассоциация европейских производителей автомобилей).
Система классификации ILSAC (Международный комитет по стандартизации и апробации моторных масел) сертифицирует в основном энергосберегающие свойства масел и предъявляет определенные требования. Высокотемпературная вязкость при 150ºС должна быть в пределах 2,6-2,9 мПас, достичь этого при такой вязкости 5W-50 трудно, у нас нет физ.-хим. характеристик этого масла и не представляется возможным проверить принадлежность к этой категории масел. Никакой связи с европейским Castrol моторное масло Castrol Syntec 5W-50 не имеет.

Плюс ось ще інфа
CASTROL - GTX Syntetic


Castrol® SYNTEC

Syntec Full Synthetic

Полностью синтетическое моторное масло SAE 5W-50

Полностью синтетическое моторное масло SAE 5W-50 сделано согласно с технологией запатентованых присадок и его показатели превышают требования Европейских спецификаций к защите двигателей.

Улучшена стойкость к образованию отложений и загустевания. Улучшеная защита двигателя от износа. Уникальная молекулярная структура, которая обеспечивает связь с частями двигателя. Оставляя при этом защитный шар, крепость которого намного превышает защитный шар, который образуется обычными маслами.

Полностью синтетическое моторное масло SAE 5W-50 полностью совместимо со всеми обычными и синтетическими маслами. Syntec Full Synthetic превышает все гарантийные требования производителей легковых автомобилей и легких грузовиков, к защите бензиновы, дизельных и турбонадувных двигателей, когда рекомендуется использовать API SJ или SH. Syntec Full Synthetic также превышает мировые требования к защите двигателей, включая Европейские АСЕА А3-96 и Corvette GM 4718М спецификации. Syntec Full Synthetic превышает все требования для моторных масел ILSAC G-2.
http://auto-olimp.com.ua/files/stovar_m ... l_1048.jpg

Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Повідомлення andrew » Сер, 07 березня 2007, 21:20

Але я тобі скажу, що по допусках дуже слабеньке масло, оскільки API SJ или SH це вже не актуально на даний момент, окрім того спецификации. Syntec Full Synthetic превышает все требования для моторных масел ILSAC G-2. це дуже слабо навіть для США, оскільки наприклад моє масло правда SAE 5W-30 вже відповідає У ILSAC GF-4 для олив в'язкості 5W-30.
Тому що там американці шукають я не знаю

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 48 гостей