Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Квартирне питання
Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення BOXER » Пон, 01 лютого 2016, 15:25

pikach00 писав: Якщо би він був поближче цивілізації, то да. А так то жити десь на окраїні Солонки і за кожною дрібничною кататись в місто це занадто дорого. А витрачати свій дорогоцінний час на кожноденне добирання на роботу? Ну нафіг. Зато круто, можна на вихідних пердіти собі на повідр*ї.
даже плюсану.
ше недавно я повноцінної альтернативи особняку не бачив. але життя йде і несе свої корективи. крім "більше роботи навколо будинку" це думаю всім зрозуміло, є ше купа інших незручностей. а ше (коли є діти) появляються логістичні питання: завезти зранку в садок/школу (а я сумніваюсь шо в тих селах, де будують будинки, є адекватні моїм вимогам школи :-)), а далі - по інтересах: на гуртки, в басейн, а в кафе діти з друзями захочуть піти, а в кіно... і далі по списку. в принципі тут вихід є: наймати водія і хай возить куди і коли треба. бо варіант "купити машину жінці хай возить" - теж не канає, жінка не водій і не домохазяйка, хоче працювати і тішитись життям.
от і моя дружина (в якої батьки мають будинок і вона там прожила 2/3 життя) навідріз не хоче до років так 50 жити в будинку за містом :-)
pikach00 писав: Так от, що робити в особняку в холодні зимові вечори коли навіть до компашки нікуди не поїдеш бо дорого?
так от навіть Сєрий сантосхх вже шукає як терасу прикрити :-)
Sad, but true.

Аватар користувача
Or4ik
Повідомлень: 1182
З нами з: Пон, 22 серпня 2011, 15:20
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: VW T2 1978р. 1.6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Квартирне питання

Повідомлення Or4ik » Пон, 01 лютого 2016, 15:34

Andriy01, за ОСББ плюсану, а за ЖЕК ніколи, принаймні поки він працює за сьогоденними принципами :-)

Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення BOXER » Пон, 01 лютого 2016, 15:36

будинок це кльово, я не проти особняків, навпаки бачу більше плюсів і переваг, ніж в квартирі, але мінуси особняка просто дуже значні (для мене) :-)
Sad, but true.

Аватар користувача
Andriy01
Повідомлень: 3478
З нами з: Пон, 10 вересня 2007, 15:24
Стать: чоловік
Авто: Audi A6 quattro 3.0 TFSI
Звідки: Львів
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення Andriy01 » Пон, 01 лютого 2016, 15:39

Or4ik писав:Andriy01, за ОСББ плюсану, а за ЖЕК ніколи, принаймні поки він працює за сьогоденними принципами :-)
Про ОСББ - це стереотип що ця організація працює ефективно і краще ніж ЖЕК. І шо "без ОСББ порядку не буде". ОСББ може бути ще гіршим болотом.
Тут все залежить від керівництва. І там і там при бажанні і гарному управлінці буде порядок. І навпаки.

Аватар користувача
Or4ik
Повідомлень: 1182
З нами з: Пон, 22 серпня 2011, 15:20
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: VW T2 1978р. 1.6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Квартирне питання

Повідомлення Or4ik » Пон, 01 лютого 2016, 15:43

Andriy01, погоджуюсь, знаю ся з людьми які ефективно керують ОСББ тому негативної думки наразі немаю :-)

Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення BOXER » Пон, 01 лютого 2016, 16:09

Andriy01 писав: І там і там при бажанні і гарному управлінці буде порядок. І навпаки.
тільки ЖЕКи "чомусь" (напевно в силу своєї архаїчної і протухшої структури) несильно мають бажання старатись ;)

вроді до 1 липня всі мешканці будинків мають визначитись з формою управління будинком. якшо не запропонують шось своє - ЖЕК автоматично і надалі буде свої функції виконувати.
Sad, but true.

Аватар користувача
Andriy01
Повідомлень: 3478
З нами з: Пон, 10 вересня 2007, 15:24
Стать: чоловік
Авто: Audi A6 quattro 3.0 TFSI
Звідки: Львів
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення Andriy01 » Пон, 01 лютого 2016, 16:13

BOXER, ОСББ - не панацея. Як на мене, це +- майже те саме.

Аватар користувача
Maniak716
Повідомлень: 1925
З нами з: Суб, 20 грудня 2008, 12:11
Ім'я: Петро
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0

Re: Квартирне питання

Повідомлення Maniak716 » Пон, 01 лютого 2016, 17:40

Andriy01 писав: ОСББ - не панацея. Як на мене, це +- майже те саме.
раніше жив в будинку де заправляв ЖЕК,а тепер живу де керує ОСББ - ЖЕК в 100 раз круче (принаймні в моєму випадку), тереторія навколо будинку була завжди прибрана, а тепер срач, колись сходи мили через день, а тепер навіть не памятаю коли останні й раз... якщо були питання до ЖЕКУ то звонив на гарячу лінію міста і вони аж бігом все виправляли, а в ОСББ треба збори збирати і тд і тп (от минулого року виганяли керівників жеку але так і не вийшло)

Аватар користувача
Orest
Повідомлень: 408
З нами з: Сер, 04 червня 2008, 16:23
Авто: SUBARU WRX
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Квартирне питання

Повідомлення Orest » Вів, 02 лютого 2016, 00:23

Так, я згідний з усіма хто писав, про школи і садочки це дісно проблема, сам скоро з тим стикнусь... але виручає розположення квартири , тестя :D Про школи в селі згідний на 100%, але якщо ти виріс допустим в Винниках, Брюховичах, Рудному чи Солонці то школа це не проблема, хіба там тупіші випускники шкіл?, тут справа більше привички, вашко перелаштуватись з одного на друге.
Про добирання зідний ни 50% все залежить від того де саме знаходиться будинок, кожного ранку їду в офіс по Стрийській в сторону Ашану і просто торчу від кількості машин, які їдуть(стоять) мені на зустріч. Тому хто живе в напрямку Солонки і їде на роботу саме в напрямку центру, це дісно ЖАХ. Але наприклад все своє свідоме життя прожив в Рудно, то в напрямку центру з Рудно тут такої проблеми не має. Хоча Рудно дальше за Солонку до центру...все залежить від пропускної спроможності доріг. Тому про добирання конкретно в центральну частину міста, як на мене без різниці чи ти наприклад добираєшся з Патона чи Рудно або наприклад Стрийської чи Солонки або Сихова чи Зубри або Винник чи Тракту-Личаківської...а якщо ви живети ближче до цетральної частини міста, а на роботу вам треба на окраїну міста...?! це дуже спірне питання... тоді простіше сказати, що треба шукати житло біля роботи!?
Про прибирання і проблеми домашніх робіт не згідний вкорінь, щось підфарбувати, підкрути чи прибрати, кришку вкінець на унітазі поміняти і в квартирі треба, особливо коли є діти. Це взагалі не проблема! Більша проблема в машинах, так їх потрібно дві...

Аватар користувача
Orest
Повідомлень: 408
З нами з: Сер, 04 червня 2008, 16:23
Авто: SUBARU WRX
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Квартирне питання

Повідомлення Orest » Вів, 02 лютого 2016, 00:46

І ще тут писали, про те, що особняк хіба на пенсії!!!,))) так це ще раз доводить мою гіпотизу про те, що квартира це як палатка в лісі, тим часове явище, сьогодні тут завтра там... головне карімати не забути)))

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення vovka » Вів, 02 лютого 2016, 00:50

Orest писав: а якщо ви живети ближче до цетральної частини міста, а вам треба на окраїну міста... це дуже спірне питання.
в місті тупо вибір більший. до всього згрубша ближче і порішати якусь проблему займає набагато менше часу.

Наприклад я живу в районі Наукової (ніби й окраїні). Але в мене в пішій доступності (або купа ГТ на пару зупинок) 2 сільпо, 1 арсен, 1 ашан (та й другий недуже далеко разом з кінгросом якшо машиною), 1 мініринок провесінь і новий цум, аквапарк, і з натяжкою шувар , нова лінія - південний, скоро буде рядом спортлайф, епіцентр біля кінгросу, ще вікторія гарден, купа офісників поряд також з купою фірмочок і мільйон дрібних магазинів. Навіть парк є Горіховий Гай щоби погуляти якшо шо ))

Зрештою в 8 хв пішки я доходжу до трамвая, і за 20хв я в центрі біля Галицького, або в 5хв сідаю на тролейбус і я в центрі біля універу :)

Плюс є велодоріжки до тих багатьох з цих об'єктів і чим далі тим буде їх більше.
Так звісно в нас зараз громадський транспорт не настільки добрий щоб це виглядало серйозною перевагою, але все так небуде, рано чи пізно в нас він підтянеться хоча б до польського рівня.

А ще є доставки які в межах міста коштують дешевше чим за місто (екзіст наприклад запчастини вплоть до болта чи гайки везе на халяву під двері), та і служби доставок типу Нова Пошта (яких у всяких Сокільниках чи Малечковичах, та чи навіть в Рудно - недуже то і є, а в мене буквально під дверима), банки - до кольору до вибору.

Ясно якщо особняк десь скажімо в тому парку шо на Любінській (Чуваська вроді) або десь в районах Княгині Ольги, то це міняє картину, бо це в місті.

rocker
Повідомлень: 894
З нами з: Вів, 18 березня 2008, 14:45
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: Citroen c5 aircross
Дякував (ла): 0
Подякували: 11 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення rocker » Вів, 02 лютого 2016, 09:53

vovka, маючи квартиру у Львові, я все-таки перебрався в Солонку. Живу тут 5 років і не шкодую. Дитину кожного ранку відвожу в садок. Якщо живеш за містом, то без машини ніяк -- коли жив у Львові, то вона мені не була потрібна. З нашими цінами на таксі машини не потрібно!
В солонці є нова пошта! Банки не потрібні, бо зараз все онлайн робиться!
Відносно парку, то в мене ліс під боком!

А самий головний аргумент для мене -- це тишина і свіже повітря!!! На науковій такого нема. Коли малий народися, то в мене дуже виникало бажання прибити всіх гоншиків нічних, які в 2-3 ночі ганяли і дитина здригалась.

Аватар користувача
Bohdan
Повідомлень: 1664
З нами з: Пон, 30 січня 2012, 14:19
Стать: чоловік
Авто: ВАГ полу-седан)
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Квартирне питання

Повідомлення Bohdan » Вів, 02 лютого 2016, 10:19

Orest писав: Тому про добирання конкретно в центральну частину міста, як на мене без різниці чи ти наприклад добираєшся з Патона чи Рудно або наприклад Стрийської чи Солонки або Сихова чи Зубри або Винник чи Тракту-Личаківської...
Ну дивись, зі Стрийської в центр їде куєва туча маршруток, тролейбуси, на сусдніх вулицях є ще трамваї і т.д. Скільки з Рудно чи Солонки їде маршруток? Як часто? В котрій годині остання? Та навіть не остання, а просто після 21-21,30 ті маршрутки ходять дуже рідко. В місті такої проблеми нема.

Аватар користувача
Orest
Повідомлень: 408
З нами з: Сер, 04 червня 2008, 16:23
Авто: SUBARU WRX
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Квартирне питання

Повідомлення Orest » Вів, 02 лютого 2016, 10:55

Bohdan, ну не знаю, як ти, але я останній раз користувався маршруткою років 5-6ть назад і навіть не пригадаю чому, на машині катаюсь з 2002р. Зараз чесно не знаю навіть скільки проїзд в маршрутці вартує. Тому для мене це не аргумент...

Аватар користувача
Andriy01
Повідомлень: 3478
З нами з: Пон, 10 вересня 2007, 15:24
Стать: чоловік
Авто: Audi A6 quattro 3.0 TFSI
Звідки: Львів
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення Andriy01 » Вів, 02 лютого 2016, 11:21

Скільки знайомих мають особняки, то кажуть що реально живуть в 1-2 кімнатах, решта кімнат пустує і їх або консервують, або використовують.
Великий особняк, взагалі, мати немає змісту. Багато-хто будує хороми "щоб діти мали де жити". Але по факту діти з батьками жити не хочуть взагалі :D

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення Liuskywalker » Вів, 02 лютого 2016, 11:27

Andriy01, це стосується будівництв "начала 2000ых ", зараз в тому плані підхід до проектування змінився радикально і реально проекти будинків більш продумані функціонально . Звісно, є винятки :shout :D
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення Dexter » Вів, 02 лютого 2016, 11:30

Liuskywalker, ціна на газ і світло заставляє багатьох ламати собі голову питанням "наxера я таку школу збудував" :D
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення Liuskywalker » Вів, 02 лютого 2016, 11:45

Dexter, та да , а наш яйцеголовий цей процес гальмує своїми чудо-субсидіями :facepalm
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення BOXER » Вів, 02 лютого 2016, 11:50

Orest писав: якщо ти виріс допустим в Винниках, Брюховичах, Рудному чи Солонці то школа це не проблема, хіба там тупіші випускники шкіл?,
ну в мою гімназію, наприклад, з тих же Брюхович батьки кількох дітей возили кожного дня туди-назад... і так, я сумніваюсь, шо в навколишніх селах адекватні школи :-)

та про шо мова, Винники то Винники, Рудно то Рудно, а Львів то Львів. по Львову не так впадло переїхатись кудись, ніж спєцом пертись з-за міста "бо мені захотілось до Львова"...
Sad, but true.

Аватар користувача
Orest
Повідомлень: 408
З нами з: Сер, 04 червня 2008, 16:23
Авто: SUBARU WRX
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Квартирне питання

Повідомлення Orest » Вів, 02 лютого 2016, 12:28

Andriy01 писав:Скільки знайомих мають особняки, то кажуть що реально живуть в 1-2 кімнатах, решта кімнат пустує і їх або консервують, або використовують.
Великий особняк, взагалі, мати немає змісту. Багато-хто будує хороми "щоб діти мали де жити". Але по факту діти з батьками жити не хочуть взагалі :D
Нарахунок дітей згідний на всі 100% навіть 101%! :D В мене тато подібну школу збудував....)....правда з ним сестра живе.
Я ж собі спроектував будинок на 150м2, старався втиснути туди все най необхідніше для себе жінкою і своїх двох шнурків.
Ну а ті школи, що набудували це окрема історія.....

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 81 гостей