Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Квартирне питання
Аватар користувача
Orest
Повідомлень: 408
З нами з: Сер, 04 червня 2008, 16:23
Авто: SUBARU WRX
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Квартирне питання

Повідомлення Orest » Вів, 02 лютого 2016, 12:35

BOXER писав:
Orest писав: якщо ти виріс допустим в Винниках, Брюховичах, Рудному чи Солонці то школа це не проблема, хіба там тупіші випускники шкіл?,
ну в мою гімназію, наприклад, з тих же Брюхович батьки кількох дітей возили кожного дня туди-назад... і так, я сумніваюсь, шо в навколишніх селах адекватні школи :-)

та про шо мова, Винники то Винники, Рудно то Рудно, а Львів то Львів. по Львову не так впадло переїхатись кудись, ніж спєцом пертись з-за міста "бо мені захотілось до Львова"...
Друже я також у Львові до школи ходив, тому батькам доводилось мене возити, після шурував до баби, яка жила 15хв хотьби від школи, вечором всі назад...нарахунок адекватних шкіл можу спорити, тай не в школі справа, багато моїх друзів з Рудна, які вчились там, НУ дуже не погано себе чухають зараз....а якщо ти толковий то значення не має абсолютно ні школа, гімназія, бурса, інститут чи універ...думаю ти згідний.
А мені і не впадло, якщо хочеться (минулих вихідних з дітьми в дельфінарій поперся до Трускавця :D ), а якщо впадло. то і з своєї квартири на Дорошенка де зараз живу вирулити лінь :D

Аватар користувача
Orest
Повідомлень: 408
З нами з: Сер, 04 червня 2008, 16:23
Авто: SUBARU WRX
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Квартирне питання

Повідомлення Orest » Вів, 02 лютого 2016, 12:43

vovka писав: в місті тупо вибір більший. до всього згрубша ближче і порішати якусь проблему займає набагато менше часу.
Згідний тільки з цією фразою...все решта: пошти, банки, парки, аквапарки, сільпо ітд. значення не мають.

Нарахунок погуляти взагалі проблема...малий чи мала хоче гуляти, одже мама чи тато вдівайся і фояр гуляти, а якщо Я не хочу :D . А так на подвіря випустив і нехай товчуться хоч до ранку... в багато квартирному районі де ти не всіх дуже знаєш або як писали "не хочеш знати" такий номер не пройде ;) хіба діти Чак Норіси :D

Аватар користувача
Bohdan
Повідомлень: 1664
З нами з: Пон, 30 січня 2012, 14:19
Стать: чоловік
Авто: ВАГ полу-седан)
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Квартирне питання

Повідомлення Bohdan » Вів, 02 лютого 2016, 13:05

Orest писав: ну не знаю, як ти, але я останній раз користувався маршруткою років 5-6ть назад і навіть не пригадаю чому, на машині катаюсь з 2002р. Зараз чесно не знаю навіть скільки проїзд в маршрутці вартує. Тому для мене це не аргумент...
То канєшно класно, в тебе машина ніколи не ламається? Крім тебе, всі члени сім'ї мають по машині? Пива не хочеться з знайомими випити жарким літнім вечором? Я забув коли останній раз на роботу машиною їздив. Мені 15 хвилин пішки. Хіба як погода дуже погана. Навіть якби в мене на ділянці йшов бензопровід і я з нього собі качав бензу, мене б все одно напрягало за любою дрібничкою сідати в машину і їхати в місто. Банальне свердло купити, в аптеку круглодобову сходити, а з малою дитиною нажаль не рідко треба терміново бігти і купляти щось від зубів/живота, та і не тільки для дитини. Скільки раз було, що приходиш пізно додому і виявляється що втикнув купити хліба/масла... В Рудно, Солонці і т.д. багато круглодобових магазинів? Само собою, що своє подвір'я то круто, для малих дітей то мега, для любителів щось покрутити, постукати це супер. Своя хата також чудово, сам би жив в особняку в Стрийському парку. Але є ще багато чинників, які для багатьох є критичні і явно не на користь хати за містом. Мені наприклад зараз квартира набагато вигідніша у всіх відношеннях. Так само і багатьом іншим людям. Тому комусь підходить особняк, комусь квартира в Добрій Оселі і однозначно сказати, що щось краще, а щось гірше не можна. То як спорити яка машина краща, Toyota 4Runner чи Jaguar db9, і говорити, що на ягуарі не заїдеш до лісу по гриби, а тойота не їде 200+. Кожному своє...

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення Liuskywalker » Вів, 02 лютого 2016, 13:09

Bohdan, :beer :beer :beer На цьому дискусію -міряння можна припиняти ! :sing
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення BOXER » Вів, 02 лютого 2016, 14:50

Orest писав: Згідний тільки з цією фразою...все решта: пошти, банки, парки, аквапарки, сільпо ітд. значення не мають.
власне, як мінімум сільпо (тобто великі магази) і аквапарк входять до списку Вовки, ібо
1) мало одного-двох маленьких магазів в селі, де і ціни і вибір :bad а не завжди підходить "таритись раз в тиждень в гіпері", бо інколи треба шось прикупити путнє, як-от в магазах типу "Під боком", "Два кроки", "Файно маркет" - до яких моя жінка може з дитиною пройтись/проїхатись візком сама.
2) ну а культ- і спортпрограма в селах це взагалі печаль. на які секції/гуртки віддати дітей в селі? а в кінопалац в солонці в якій піти? ;)

але це все рішається - жінка на своїй машині (яку ше треба купити, заправляти і обслуговувати) цілий день працює ізвозчиком :D

тільки не знаю жінок, яким це підходить на всі 100% :shout

ІМХО краще мати нАрмальну квартиру на 90-110 квадратів, де в кожної дитини буде своя кімната, буде спальня для батьків і вітальня (чи кухня-студія) для гостей чи взагалі пошаритись. а ше гардероб, кладовка, два балкони (один даже зашклений :D :shout ), а і якшо то останній поверх, то як каже мій кєнт - на технічному поверсі можна ше каптілку замутити собі :D 8-) :beer
Sad, but true.

Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення BOXER » Вів, 02 лютого 2016, 14:54

Bohdan писав: То як спорити яка машина краща, Toyota 4Runner чи Jaguar db9, і говорити, що на ягуарі не заїдеш до лісу по гриби, а тойота не їде 200+. Кожному своє...
то ти правий, мені кєнт на Ниві з агромними кальосами, на ліфтінгу і з нуль-цілих-нуль-десятих комфорту доказує шо легкова пузотерка то фігово :D але фігово тільки на вихідних в болотах :D
Sad, but true.

Аватар користувача
AnGeL
Повідомлень: 11675
З нами з: Пон, 11 квітня 2011, 19:03
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: ホンダ前奏曲
Дякував (ла): 28 рази
Подякували: 29 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення AnGeL » Вів, 02 лютого 2016, 15:48

вот ви тут демагогію розвели :D я вам скажу, саме ліпше то рясне, то є сибіоз всього в купі, ти ніби і в Львові, а ніби і за містом. можеш як і в мурашнику жити, так і в особняку :D можеш годину стояти в пробці по шевченка, ніби за містом живеш в мурашнику, або катосити на ровері і мати всіх в носі :-)
шо мене тут пре, то відчуття шо живу в смт якомусь чи шо :D діти бігають брудні зашмаркані з рогатками і луками, жруть пісок і кидаються камінням, валяються в болоті і катують котів, прям як в моєму дитинстві :D в центрі таке не дуже часто зустрінеш :D

п.с. хочу квартиру в районі ВВ :sing
Хондоводи настільки сурові....
_____________________________

Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення Myself » Вів, 02 лютого 2016, 16:08

AnGeL писав: п.с. хочу квартиру в районі ВВ
О, молодець. Квадрат ВВ-Симоненка-Наукова-кн.Ольги - найкраще місце у Львові :D В радіусі 5-7 хв є 7 (!) шкіл, 4 дитсадочки, 3 стадіони, велика поліклініка, музична школа, художня школа, центр дитячого дозвілля, дві дитячі бібліотеки, аквапарк, Арсен та Сільпо (цілодобове), кілька менших цілодобових магазинів. Скоро буде на Науковій та Тролейбусній два Спортлайфи ;-) Дуже багато зелені і місць щоб просто вечерком перед сном пройтись, провітритись.
Це все - в межах пішої досяжності з малими дітьми.
Кінцева трамваю, тролейбусу та маршруток роблять добирання ГТ суперзручним (правда я того не знаю :D). А ще мене зранку будять пташки :D

Я виріс в цьому районі, то це була діра. Зараз вже 7-и рік тут мешкаю зі своїми дітьми - фантастичний район.
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення vovka » Вів, 02 лютого 2016, 16:13

Myself писав: Скоро буде на Науковій та Тролейбусній два Спортлайфи
2 ? Я чув про один. А де на Тролейбусній саме ?
Myself писав: В радіусі 5-7 хв є 7 (!) шкіл, 4 дитсадочки, велика поліклініка
тут я би не сильно був великим оптимістом, бо житла нового в планах дофіга (та ще й таких жахливих монстрів як Набережний і Фамілія), а нових шкіл, дитсадків і поліклінік небудують.

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7327
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення Vexler » Вів, 02 лютого 2016, 16:20

Погулянка найкрутіший район імхо :ninja
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення Myself » Вів, 02 лютого 2016, 16:22

vovka, мну пофіг - одне з 2-му класі, одне йно піде через 3 роки піде в ту ж школу - в мене вікна дитячої на неї виходять ;-) :)
Один Спортлайф в "Америці" (кут Тролейбусна-ВВ, коло церкви), другий - Наукова, 2 (то десь між Тролейбусною і кінцевою троліка).

Vexler, х.з., мене цвинтар навколо не вставляє :ninja :D
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення Liuskywalker » Вів, 02 лютого 2016, 16:30

Myself, сишиш , сасєд , ти нафіга тут раёну рекламу робиш ? Ціни накручуєш Вусіку ? :ninja :angry :shout :D
Живемо і тішимся тихенько ;) :beer
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення vovka » Вів, 02 лютого 2016, 16:33

Myself писав: мну пофіг - одне з 2-му класі, одне йно піде через 3 роки піде в ту ж школу - в мене вікна дитячої на неї виходять
добре тобі, але тут більше мова про тих хто планує купляти житло, відповідно питання школи садочків постане в найближчому майбутньому :)
Myself писав: Один Спортлайф в "Америці" (кут Тролейбусна-ВВ, коло церкви), другий - Наукова, 2 (то десь між Тролейбусною і кінцевою троліка).
Хм..
Один буде в тому новому бізнес центрі який зараз будується, Наукова 7А
http://optima-plaza.com.ua/

А про інший щось на сайті спортлайфа згадки навіть нема.

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення sapphir » Вів, 02 лютого 2016, 17:07

Myself писав: В радіусі 5-7 хв є 7 (!) шкіл, 4 дитсадочки,


Може навпаки - 7 садочків і 4школи? 4-ри садочки є тільки в квадраті тролейбусна/княгині/наукова/великого.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
Andriy01
Повідомлень: 3478
З нами з: Пон, 10 вересня 2007, 15:24
Стать: чоловік
Авто: Audi A6 quattro 3.0 TFSI
Звідки: Львів
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення Andriy01 » Вів, 02 лютого 2016, 17:17

Так, в тому р-ні є, принаймні, садочки, школи, стадіони.

Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення Myself » Вів, 02 лютого 2016, 17:24

vovka писав: Наукова 7А
так точно, помилився ;-)
vovka писав: А про інший щось на сайті спортлайфа згадки навіть нема.

http://riel.com.ua/ru/press-centr/novos ... o-americu/
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення Liuskywalker » Вів, 02 лютого 2016, 17:29

sapphir, №66, №46, гімназія "ім.Симоненка", "Школа радості", "Надія", №83, №45, №31, №36, гімназія при Універі бізнесу і права і разом ліцей менеджменту, №2, "Дивосвіт" (Південний , типа трохи далі )

Це так навскидку , в межах досяжності 10-15 хв неспішним кроком :sing
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення sapphir » Вів, 02 лютого 2016, 17:30

Liuskywalker писав:sapphir, №66, №46, гімназія "ім.Симоненка", "Школа радості", "Надія", №83, №45, №31, №36, гімназія при Універі бізнесу і права і разом ліцей менеджменту, №2, "Дивосвіт" (Південний , типа трохи далі )

Це так навскидку , в межах досяжності 10-15 хв неспішним кроком :sing

Я спорити не буду - я знаю 2 і 36 бо там малі вчаться. Я про то шо садочків там також більше.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення Myself » Вів, 02 лютого 2016, 17:31

sapphir писав: Може навпаки - 7 садочків і 4школи? 4-ри садочки є тільки в квадраті тролейбусна/княгині/наукова/великого.
школи:
№85 (Симоненка, моя рідна),
№ 46\66 (поруч), мала ходить в 46-ту.
№45 та №83 на Пулюя,
№ 31 коло Макдональдсу на ВВ,
№2 та 36 коло кінцевої трамвая на кн. Ольги.
Якось так. Ітого - навіть 8 ;) :D
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

Аватар користувача
Orest
Повідомлень: 408
З нами з: Сер, 04 червня 2008, 16:23
Авто: SUBARU WRX
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Квартирне питання

Повідомлення Orest » Вів, 02 лютого 2016, 20:41

Ох ви квартирні жертви прогресу))) :beer

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 111 гостей