Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Квартирне питання
sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення sapphir » Сер, 04 січня 2017, 12:30

В мене звичайний дубовий паркет, без підігріву. Це гімно - за два роки життя не знайдеш в залі дощинки яка б не була покоцана. Можливо, той що покривався лаком в промислових умовах, витримає довше але для себе я зрозумів - ніяких паркетів в звичайних приміщенях. І що б там хто мені не розповідав - якщо натуральна деревина то вона реагує на зміну вологості - включив батареї і під ними паркет порозходився ( усохся), виключив шпари ніби щезли . І так всюди де є зміни...
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення vovka » Сер, 04 січня 2017, 12:33

Спитав в брата скільки в офісі виходить опалювання.

Загальне споживання за грудень 2000 кіловат електрики. порядка 4500 грн.
Площа 120 метрів. 8 людей (компів), електробойлер, опалювання кондюками, є якась немала ділянка також теплої електричної підлоги.
Перший поверх, точніше півпідвал.

Газу нема в принципі, ну і невідомо скільки з тих 2000кВт припадає суто на кондюки.


А паркет під теплу підлогу як на мене то смислу нема. Він добрий ізолятор та ще й дуже капризний. Якщо треба щоб тепла підлога виконувала функцію основного опалювання то тут варіантів крім плитки недуже вбачається :)

Все решта має великі обмеження по температурі підігріву. Ламінат/паркетна дошка помоєму не вище +27 температура стяжки під ними. А над ними буде ще менше :ninja

rhchp
Повідомлень: 428
З нами з: Чет, 23 червня 2016, 08:45
Ім'я: Ігор
Стать: чоловік
Авто: Сюзі 2.4 АТ
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Re: Квартирне питання

Повідомлення rhchp » Сер, 04 січня 2017, 13:03

В мене 2-рівнева кутова квартира на 140 м.кв. на останньому поверсі (технічного поверху нема). Автономне опалення газом, котел Термет. Середні витрати газу на звичайний зимовий місяць ( як тепер) +-300 м.куб. Здебільшого опалюю в такому режимі: на котлі мінімальний рівень або чуть вище(40-55 градусів), на батереях на нижньому поверсі 3-4 рівень а на горі максимальний рівень - 5. Температура внизу +21-22, на горі 20. Можливо опалення в режимі на котлі вище 55 (55-60) а на батареях менше 3-4 внизу і 5 нагорі буде економніше. Треба спробувати .
+Напевно вартує поміняти вікна на кращі.

Аватар користувача
Lyubomyr
Повідомлень: 4053
З нами з: Нед, 21 січня 2007, 21:57
Стать: чоловік
Авто: Barkas B1000
Звідки: Стрийщина
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 27 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення Lyubomyr » Сер, 04 січня 2017, 13:16

sapphir, опиши враження від паркету? Собі планую ставити, в батьків вже десь 25років лежить дубовий. Так, є щілини, місцями поскрипує, але то скільки років тому ставилось. Зараз по стяжці на клей мало б бути краще :|

Enter
Повідомлень: 2654
З нами з: Сер, 23 березня 2011, 12:06
Стать: чоловік
Авто: BMW e65
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 2 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення Enter » Сер, 04 січня 2017, 13:34

Lyubomyr, по стяжці фанеру А тоді паркет на клєй )

Аватар користувача
Bohdan
Повідомлень: 1664
З нами з: Пон, 30 січня 2012, 14:19
Стать: чоловік
Авто: ВАГ полу-седан)
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Квартирне питання

Повідомлення Bohdan » Сер, 04 січня 2017, 13:57

З фанерою непаняткі. Продавани кажуть водостійка сантиметрова і без варіантів. Люди, яке мають дотичне відношення до виробництва радять фанеру в 2 шари з загальною товщиною 25 мм, або просто на стяжку класти паркет. Є певні вимоги до стяжки і якщо все ок, то допускається без фанери. Сам зараз стою перед вибором як то все зробити. Роблю ремонт в новобуді, наразі включив котел (перший в під'їзді :facepalm ) і спалюю по 12 кубів ворожого газу за добу :happy А з весни буду класти паркет. Кому скільки то задоволення коштувало? Поки що мені нарахували дуб натур зі всіма матеріалами і роботою під ключ 1000 грн/м.

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення sapphir » Сер, 04 січня 2017, 14:07

Lyubomyr писав:sapphir, опиши враження від паркету? Собі планую ставити, в батьків вже десь 25років лежить дубовий. Так, є щілини, місцями поскрипує, але то скільки років тому ставилось. Зараз по стяжці на клей мало б бути краще :|

Так я вроді все написав. Понятно що спочатку приклеїли/пристріляли дюбелями листи ОСБ приблизно 1на 1 метр. Зверху приклеїли паркет - глобально, як колись, там звісно ні шпар ні скрипу нема. Але якщо придивитися то видно що щпакльовку/лак на стиках повипирало. Шпакльовку, якщо не мутити з тої самої тирси, видно. Є зараз прозорі так звані "гелі" - дорога фігня але без неї капіляри не залиєш щоб лак "як скло" виглядав. Одним словом має бути технологія правильна, приблизно - груба потім чистова шліфовка, потім шпакльовка тирсою з спеціальними затверджувачами а не тупо з лаком замішали, потім лак, потім гель, потім знов шіфовка потім знов гель і так разів 5. А от потім, коли шар лаку вже є, можна шкурками до 1500 робити від матової поверхні до дзеркала. Ось тоді, можливо, та підлога послужить - але хто так робить і скільки це буде коштувати? А в нас шо - прийшли, пошліфували, взяли або тирсу з лаком або якусь до дерева шпаклівку і вибірково де шпари перешпаклювали, знов шліфанули і два раза лаком. Все, хлобці молодці, бабки взяи і учухали.
Одним словом паркет - дуже дороге задоволення. Якщо не готовий робити все по технологіїї і, відповідно, за це все платити - ліпше не починай. Знайди якісь інші варіанти - паркетна дошка, ще шось ... Я на ці граблі наступив - паркет купив нормальний, поклали його нормально а от на кінцевій стадіїї вийшло що я зекономив ( ніхто толком тоді не підказав як треба ). Плюс дуб, як виявилось, не така вже тверда порода - він коцається на раз любою фігньою. І якщо в тебе діти або тваринки домашні то за пару років ти не зрозумієш за що купу бабла викинув а воно жахливо виглядає. Звісно можна заплатити і перешліфувати і перелакувати - але як це зробити якщо ти там живеш ( пилюка при шліфовці який би там порохотяг не був буде всюди а якщо будуть протертості лака від користування то шліфувати прийдеться весь верхній шар повністю здераючи лак а потім трохи деревини щоб не було плям, а ще плінтус...) :facepalm
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
HacK
Повідомлень: 2723
З нами з: Пон, 26 липня 2010, 20:59
Ім'я: HacK
Стать: чоловік
Авто: F20 125d St1
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 30 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення HacK » Сер, 04 січня 2017, 14:10

мені клали паркет прямо на стяжку, без фанери, місцями паркет порозходився, але не сильно, царапається лак на ньому аж бігом, якщо глянути під кутом, то видно хвилі, паркет не є ідеально рівний, скрипу немає, можна звичайно робити поліровку раз в пару років і по новому класти лак...

Аватар користувача
HacK
Повідомлень: 2723
З нами з: Пон, 26 липня 2010, 20:59
Ім'я: HacK
Стать: чоловік
Авто: F20 125d St1
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 30 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення HacK » Сер, 04 січня 2017, 14:13

sapphir писав: Плюс дуб, як виявилось, не така вже тверда порода - він коцається на раз любою фігньою.
+1, 2 раз класти паркет не буду...

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення sapphir » Сер, 04 січня 2017, 14:15

Bohdan писав:З фанерою непаняткі. Продавани кажуть водостійка сантиметрова і без варіантів. Люди, яке мають дотичне відношення до виробництва радять фанеру в 2 шари з загальною товщиною 25 мм, або просто на стяжку класти паркет. Є певні вимоги до стяжки і якщо все ок, то допускається без фанери. Сам зараз стою перед вибором як то все зробити. Роблю ремонт в новобуді, наразі включив котел (перший в під'їзді :facepalm ) і спалюю по 12 кубів ворожого газу за добу :happy А з весни буду класти паркет. Кому скільки то задоволення коштувало? Поки що мені нарахували дуб натур зі всіма матеріалами і роботою під ключ 1000 грн/м.
В мене 22 мм паркет і , якщо не помиляюсь, ОСБ 15 або 18 мм в один шар. Одним словом я на паркет лишав 4см до "0" і відповідно вже фанерою то регулював.
По грошах не пам"ятаю точно, але здається вийшло десь під 500 грн/квадрат але то при курсі 8. Вийшло по грошах приблизно так - 1/3 дубовий паркет, 1/3 фанера з клеєм і 1/3 лак і лаковка.
Ти запитай скільки разів і яким лаком лакують і все буде ясно.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення sapphir » Сер, 04 січня 2017, 14:21

HacK писав:мені клали паркет прямо на стяжку, без фанери, місцями паркет порозходився, але не сильно, царапається лак на ньому аж бігом, якщо глянути під кутом, то видно хвилі, паркет не є ідеально рівний, скрипу немає, можна звичайно робити поліровку раз в пару років і по новому класти лак...

А мені, при тому що паркет був заводским і відхилення по товщині були мінімальні, рукожопі лаковщики ( яких порадили знайомі як спеців ) поробили хвилі до 1 см :facepalm Зразу того не було видно, а коли поставили двері і я почав ставити плінтус - ох...в :facepalm Тобто спортити можуть на любому етапі не залежно наскільки дорогий паркет або клей ти купив...
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
HacK
Повідомлень: 2723
З нами з: Пон, 26 липня 2010, 20:59
Ім'я: HacK
Стать: чоловік
Авто: F20 125d St1
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 30 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення HacK » Сер, 04 січня 2017, 14:32

sapphir, переважно йдуть хвилі коли паркет шліфують, і після того, як наносять лак, якраз це добре проявляється... ну я спочатку прифігів, як побачив хвильками підлогу а потім змирився з тим, типу під "старовину" :D єдиний + паркета, що він натуральний :-)

Аватар користувача
Andriy01
Повідомлень: 3478
З нами з: Пон, 10 вересня 2007, 15:24
Стать: чоловік
Авто: Audi A6 quattro 3.0 TFSI
Звідки: Львів
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення Andriy01 » Сер, 04 січня 2017, 14:33

Теж маю дубовий паркет, але теж не задоволений: царапається, вгинається як щось впаде.
Тобто, на разі виходить, що треба ставити індустріальний (чи як він там називається?) паркет на стяжку + батареї залишати

Аватар користувача
volodimir1975
Повідомлень: 558
З нами з: Вів, 29 березня 2011, 10:21
Ім'я: Володя
Стать: чоловік
Авто: Explorer
Звідки: Львів
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 0

Re: Квартирне питання

Повідомлення volodimir1975 » Сер, 04 січня 2017, 14:37

HacK писав: єдиний + паркета, що він натуральний
який після лакування також зникає :-)
Людина і справді схожа на мавпу: чим вище вона вилазить, тим помітніша гола задниця

Аватар користувача
HacK
Повідомлень: 2723
З нами з: Пон, 26 липня 2010, 20:59
Ім'я: HacK
Стать: чоловік
Авто: F20 125d St1
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 30 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення HacK » Сер, 04 січня 2017, 14:38

volodimir1975, ну лак є також типу "еко" :D

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення sapphir » Сер, 04 січня 2017, 14:53

HacK писав:sapphir, переважно йдуть хвилі коли паркет шліфують, і після того, як наносять лак, якраз це добре проявляється... ну я спочатку прифігів, як побачив хвильками підлогу а потім змирився з тим, типу під "старовину" :D єдиний + паркета, що він натуральний :-)

Да, саме так. Таке відчуття що в певних місцях вони з тою шліфовкою заснули. Як мені потім сказали шліфмашинка має бути не барабан, не один диск а три диска ( "тріо" чи якось так її називають ).
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення vovka » Сер, 04 січня 2017, 16:39

HacK писав: єдиний + паркета, що він натуральний
а фанера чи осб під ним то взагалі хіба для зовнішніх робіт годиться.
Формальдегідів набагато більше чим наприклад в меблевому ДСП. :ninja
А ще є клей, та й лак хай навіть еко.

Короче в комплексі екологічністю там шось непахне.

ламінат 4 рік лежить. сніжно білий. Як щойно з магазину, щоправда по ціні був десь як паркет :ninja

Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення Myself » Сер, 04 січня 2017, 16:43

:facepalm
А в мене - ламітат :D
5 років в вітальні - ні одного горбика, хвильки чи тріщинки :shout . Ніби вчора покладений ;)
В дyпy той паркет %) :facepalm
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення vovka » Сер, 04 січня 2017, 16:45

Братові в офісі паркет постелили "специ" в одній кімнаті шось 30 метрів. Через тиждень вивіз то все на дрова бо вздувся :facepalm

Щось забагато людського фактору з тим паркетом.

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення Kritik » Сер, 04 січня 2017, 16:46

+100500
в мене вже 12 років ламінат лежить

тоже як новий

нафіг той геморой з тим паркетом :facepalm
натуральні дощечки які лежать на хімії і покриті ше гіршою хімією :facepalm

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 51 гостей