Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Квартирне питання
САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення САХАР » Вів, 27 березня 2018, 17:22

gooliver писав:
Вів, 27 березня 2018, 15:27
САХАР писав:
Вів, 27 березня 2018, 15:21
pikach00 писав:
Вів, 27 березня 2018, 11:02
apricot писав:
Пон, 26 березня 2018, 19:49
https://www.real-estate.lviv.ua/1068623 ... ova-St.htm

Хтось щось може сказати?
Дорого як на таку дупу.
Цікаво чи є дешевше не в дупі і готове?
перше-ліпше. Як на мене там краще, ніж топольна.
https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/striys ... 99bc915df6
Може для тебе ліпше але інфраструктура на тополях на голову вища,центр максимум 10-15 хв громадським транспортом включаючи трамвай.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
Бодя
Повідомлень: 2716
З нами з: Чет, 22 квітня 2010, 16:23
Стать: чоловік
Авто: Fusion 2.0
Звідки: Львів
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 20 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення Бодя » Вів, 27 березня 2018, 21:36

Блін от нерозуиію, чому всі цікавляться переважно новобудаии. Зараз біля церкви анни в австрійськоу будинку береш 63 квадрати за 35. Ті новобуди так будують, що ро шуоізоляцію і довговічністю овчу. Р.s. Сорі не всі букви натискаються на телефоні.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення vovka » Сер, 28 березня 2018, 00:26

Бодя писав:
Вів, 27 березня 2018, 21:36
Блін от нерозуиію, чому всі цікавляться переважно новобудаии. Зараз біля церкви анни в австрійськоу будинку береш 63 квадрати за 35. Ті новобуди так будують, що ро шуоізоляцію і довговічністю овчу. Р.s. Сорі не всі букви натискаються на телефоні.
Бо нове є нове. Комунікації нові (електропідстанція, пластикова каналізація, водопровід без ржавчини) тоже немало значать.
А що не так з довговічністю ? 50 років простоїть будь що, навіть панель на сихові вже 30-35 років стоїть, і ще ніби ніодно не розвалилась, а монолітно каркасний набагато довговічніший.

Мені наприклад район церкви анни взагалі не інтересний. Шумно, купа непонятних людей швендяє, пробки цілодобові, супермаркетів поряд нуль (базар типу краківського то таке, сильно на любителя), хіба що Форум з натяжкою.
Мене в центрі робота не тримає, щоб шукати щось біля нього збудоване ще за бабці австрії з непонятною аурою і історією. Нелюблю такого.

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення sapphir » Сер, 28 березня 2018, 06:29

vovka писав:
Сер, 28 березня 2018, 00:26
Бодя писав:
Вів, 27 березня 2018, 21:36
Блін от нерозуиію, чому всі цікавляться переважно новобудаии. Зараз біля церкви анни в австрійськоу будинку береш 63 квадрати за 35. Ті новобуди так будують, що ро шуоізоляцію і довговічністю овчу. Р.s. Сорі не всі букви натискаються на телефоні.
Бо нове є нове. Комунікації нові (електропідстанція, пластикова каналізація, водопровід без ржавчини) тоже немало значать.
А що не так з довговічністю ? 50 років простоїть будь що, навіть панель на сихові вже 30-35 років стоїть, і ще ніби ніодно не розвалилась, а монолітно каркасний набагато довговічніший.

Мені наприклад район церкви анни взагалі не інтересний. Шумно, купа непонятних людей швендяє, пробки цілодобові, супермаркетів поряд нуль (базар типу краківського то таке, сильно на любителя), хіба що Форум з натяжкою.
Мене в центрі робота не тримає, щоб шукати щось біля нього збудоване ще за бабці австрії з непонятною аурою і історією. Нелюблю такого.
+1
Я жив з 78 по 95 роки в австрійському будинку 1906( може 09 року ) біля Стрийського ринку. Це будинок якій планувався під конкретно одну родину з прислугою. Усі три поверхи. А те що совдепія покришила це все на 10 квартир і наша була найбільша нічого не рішало - вона була неповноцінною без можливості переаланування із-за специфічного планування і дерев"яних перекриттів. Тому якщо важливі грубі стіни і є можливість купити ВЕСЬ австрійській будинок - тоді да, а інакше це "чумадан без ручки".
Так шо новубудова з правильним плануванням, хоч і має свої мінуси, але має і купу плюсів і за однакової ціни я б навіть не дивився в сторону австрійських будинків. Тим більше там все - від заміни лампочки до миття вікон і одягання ялинки - робилося з двохметрової драбини а опалювалось п`єцами які совдепія переробила з твердого палива на газ і тепер я собі навіть не уявляю скільки треба було б коштів щоб ті кубометри квартири зігріти :facepalm
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
may
Повідомлень: 4622
З нами з: Нед, 22 травня 2011, 12:54
Ім'я: Ihor
Стать: чоловік
Авто: ASX
Номер: 7044
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення may » Сер, 28 березня 2018, 10:24

Бодя писав:
Вів, 27 березня 2018, 21:36
Зараз біля церкви анни в австрійськоу будинку береш 63 квадрати за 35.
Крім усього вищеперахованого - встановлена електропотужність? А парковка? ;) А де собака/дитину вигуляти?
Незнання законів не звільняє від відповідальності!
Знання, як правило, - так!

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення pikach00 » Сер, 28 березня 2018, 11:12

Бодя писав:
Вів, 27 березня 2018, 21:36
Блін от нерозуиію, чому всі цікавляться переважно новобудаии. Зараз біля церкви анни в австрійськоу будинку береш 63 квадрати за 35. Ті новобуди так будують, що ро шуоізоляцію і довговічністю овчу. Р.s. Сорі не всі букви натискаються на телефоні.
І живеш з бомжами-алкоголіками в обісцяному під*їзді. А ще з пенсами які не хочуть за домофон башляти. Наріки потім ходять колються.

Аватар користувача
may
Повідомлень: 4622
З нами з: Нед, 22 травня 2011, 12:54
Ім'я: Ihor
Стать: чоловік
Авто: ASX
Номер: 7044
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення may » Сер, 28 березня 2018, 11:33

Незнання законів не звільняє від відповідальності!
Знання, як правило, - так!

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення vovka » Чет, 29 березня 2018, 18:09

rhchp писав:
Пон, 26 березня 2018, 21:29
Це триповерхові будинки 50 метрів від Стрийської? Яка ціна?
Ні, звісно що не вони. Це ЖК Глобус Парк. globus.org.ua

Від Стрийської метрів 300. Висота 3-6 поверхів.
Ціна ~15к за метр.
Є (точніше було в резерві) пару варіантів і по 13к, мені не підійшло.

А ті 3 поверхові котеджі що там поряд то вони вже давно збудовані, там ціни трошки інші.. і площі також.

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення gooliver » Чет, 29 березня 2018, 18:18

vovka писав:
Чет, 29 березня 2018, 18:09
rhchp писав:
Пон, 26 березня 2018, 21:29
Це триповерхові будинки 50 метрів від Стрийської? Яка ціна?
Ні, звісно що не вони. Це ЖК Глобус Парк. globus.org.ua

Від Стрийської метрів 300. Висота 3-6 поверхів.
Ціна ~15к за метр.
Є (точніше було в резерві) пару варіантів і по 13к, мені не підійшло.

А ті 3 поверхові котеджі що там поряд то вони вже давно збудовані, там ціни трошки інші.. і площі також.
до речі, у тих трьоповерхових є непоганий плюс, до останнього поверху автоматично йде горище, вже, здається, навіть зі сходами, яке повноцінно підходить як другий рівень квартири. Тобто за ~750$ за м2 отримаєш однокімнатну на 49м + такий же другий поверх.
Наступні секції зараз там добудовуються в полях, позад Новою Поштою. Знайома купила там, дуже тащиться від тишини, спокою і т.п. Але особисто для мене мінусів там значно більше, ніж плюсів.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення vovka » Чет, 29 березня 2018, 18:36

gooliver писав:
Чет, 29 березня 2018, 18:18
vovka писав:
Чет, 29 березня 2018, 18:09
rhchp писав:
Пон, 26 березня 2018, 21:29
Це триповерхові будинки 50 метрів від Стрийської? Яка ціна?
Ні, звісно що не вони. Це ЖК Глобус Парк. globus.org.ua

Від Стрийської метрів 300. Висота 3-6 поверхів.
Ціна ~15к за метр.
Є (точніше було в резерві) пару варіантів і по 13к, мені не підійшло.

А ті 3 поверхові котеджі що там поряд то вони вже давно збудовані, там ціни трошки інші.. і площі також.
до речі, у тих трьоповерхових є непоганий плюс, до останнього поверху автоматично йде горище, вже, здається, навіть зі сходами, яке повноцінно підходить як другий рівень квартири. Тобто за ~750$ за м2 отримаєш однокімнатну на 49м + такий же другий поверх.
ті триповерхові то не глобус парк. то шось інше, давно збудоване. Я взагалі не в курсі що там і як, так чисто випадково на сайтах бачив оголошення про продаж то ціни були порядка 80-110 штук баксів. Бо площі я там бачив під 150 метрів і не менше. Чи то про що йдеться, на карті можеш ткнути ?
Наступні секції зараз там добудовуються в полях, позад Новою Поштою. Знайома купила там, дуже тащиться від тишини, спокою і т.п. Але особисто для мене мінусів там значно більше, ніж плюсів.
В полях там зараз глобус парк будується. Ми сьогодні туда проінвестували на перспективу в однокімнатну (про нісан ліф я сьогодні вже забув :D ). Там варта уваги 3 поверхова секція (ще помоєму одна 2 кімнатна там залишилась) Я незнаю, може я щось звичайно провтикав, але помоєму шикарний варіант іменно в тій 3 поверховій секції. Вона там одна. І горища там ніякого нема бо дах плаский.

3 квартири на поверх. 2 поверхи + 1 комерція. Вікна виходять на південь (там звичайно збудують будинок і світло він трохи заступить), а з коридору шикарна панорама в двір ))) Плюс той 6 13 метровий коридор на 3 квартири легко робиться спільним (сам забудовник так і підказав). Від ЛЕП достатньо велика відстань.

Район перспективний, думаю не раніше чим через 5 років буде придатний до нормального життя і можливо перепродажу. А так то здача до кінця року.

Наразі виглядає так:
Зображення

Аватар користувача
serega_l1
Повідомлень: 2446
З нами з: Суб, 23 липня 2011, 20:35
Ім'я: Сергій
Стать: чоловік
Авто: Mazda 6
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення serega_l1 » Чет, 29 березня 2018, 20:16

pikach00 писав:
Сер, 28 березня 2018, 11:12
І живеш з бомжами-алкоголіками в обісцяному під*їзді. А ще з пенсами які не хочуть за домофон башляти. Наріки потім ходять колються.
За 10 років і в тих новобудовах такого контингенту буде достатньо... Багато людей викупляють квартири в новобудовах і переселяють туди шопапала з центру. Так шо хіба ті шо дорожчі.

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення САХАР » Чет, 29 березня 2018, 20:54

Над комеріією жити прикол.Особливо якщо там наливайка наприклад.В спальні перед сном теліка навіть не тре.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення vovka » Чет, 29 березня 2018, 21:02

САХАР писав:
Чет, 29 березня 2018, 20:54
Над комеріією жити прикол.Особливо якщо там наливайка наприклад.В спальні перед сном теліка навіть не тре.
Якщо там буде наливайка то спати буде зле не тільки мені а всьому будинку. Та й не мені там жити, ця квартира суто під здачу.
А комерція там по периметру на всьому першому поверсі всього ЖК.

Біля мене тут на Рубчака в Львіській Мрії є повно комерції. Наливайок нема жодної, переважно якісь перукарні, офіси, нотаріуси, продуктові, і решта "офісного планктону" :) . Все зачинене після 20-21.
Я в тому проблеми небачу. Буде проблема - будем вирішувати. Закон в нас рано чи пізно запрацює.

VovikA5
Повідомлень: 101
З нами з: Пон, 18 лютого 2013, 12:05
Ім'я: Володимир
Стать: чоловік
Авто: VW
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Квартирне питання

Повідомлення VovikA5 » П'ят, 30 березня 2018, 08:52

vovka писав:
Чет, 29 березня 2018, 18:36
gooliver писав:
Чет, 29 березня 2018, 18:18
vovka писав:
Чет, 29 березня 2018, 18:09
rhchp писав:
Пон, 26 березня 2018, 21:29
Це триповерхові будинки 50 метрів від Стрийської? Яка ціна?
Ні, звісно що не вони. Це ЖК Глобус Парк. globus.org.ua

Від Стрийської метрів 300. Висота 3-6 поверхів.
Ціна ~15к за метр.
Є (точніше було в резерві) пару варіантів і по 13к, мені не підійшло.

А ті 3 поверхові котеджі що там поряд то вони вже давно збудовані, там ціни трошки інші.. і площі також.
до речі, у тих трьоповерхових є непоганий плюс, до останнього поверху автоматично йде горище, вже, здається, навіть зі сходами, яке повноцінно підходить як другий рівень квартири. Тобто за ~750$ за м2 отримаєш однокімнатну на 49м + такий же другий поверх.
ті триповерхові то не глобус парк. то шось інше, давно збудоване. Я взагалі не в курсі що там і як, так чисто випадково на сайтах бачив оголошення про продаж то ціни були порядка 80-110 штук баксів. Бо площі я там бачив під 150 метрів і не менше. Чи то про що йдеться, на карті можеш ткнути ?
Наступні секції зараз там добудовуються в полях, позад Новою Поштою. Знайома купила там, дуже тащиться від тишини, спокою і т.п. Але особисто для мене мінусів там значно більше, ніж плюсів.
В полях там зараз глобус парк будується. Ми сьогодні туда проінвестували на перспективу в однокімнатну (про нісан ліф я сьогодні вже забув :D ). Там варта уваги 3 поверхова секція (ще помоєму одна 2 кімнатна там залишилась) Я незнаю, може я щось звичайно провтикав, але помоєму шикарний варіант іменно в тій 3 поверховій секції. Вона там одна. І горища там ніякого нема бо дах плаский.

3 квартири на поверх. 2 поверхи + 1 комерція. Вікна виходять на південь (там звичайно збудують будинок і світло він трохи заступить), а з коридору шикарна панорама в двір ))) Плюс той 6 13 метровий коридор на 3 квартири легко робиться спільним (сам забудовник так і підказав). Від ЛЕП достатньо велика відстань.

Район перспективний, думаю не раніше чим через 5 років буде придатний до нормального життя і можливо перепродажу. А так то здача до кінця року.

Наразі виглядає так:
Зображення
а яка ціна однокімнатки,якщо не секрет?

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення gooliver » П'ят, 30 березня 2018, 09:32

vovka писав:
Чет, 29 березня 2018, 18:36
В полях там зараз глобус парк будується.
....
Наразі виглядає так:
Зображення
ми трохи не порозумілися, я говорив про цю
https://novobudovy.com/novobudovy/novob ... rolejbusna

воно там ще далі в полях.

Аватар користувача
mathst
Повідомлень: 2457
З нами з: Вів, 14 серпня 2012, 10:26
Ім'я: Степан
Стать: чоловік
Авто: Honda 4D, Passat B6, Grand Scenic
Дякував (ла): 0
Подякували: 18 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення mathst » П'ят, 30 березня 2018, 09:40

gooliver писав:
П'ят, 30 березня 2018, 09:32
vovka писав:
Чет, 29 березня 2018, 18:36
В полях там зараз глобус парк будується.
....
Наразі виглядає так:
Зображення
ми трохи не порозумілися, я говорив про цю
https://novobudovy.com/novobudovy/novob ... rolejbusna

воно там ще далі в полях.
Це ДанБуд, ніби непогано будують і затримок зі здачею нема.

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення gooliver » П'ят, 30 березня 2018, 09:54

mathst писав:
П'ят, 30 березня 2018, 09:40
Це ДанБуд, ніби непогано будують і затримок зі здачею нема.
Та, та як про забудовника я також чув хороші відгуки, і розстрочки лояльні, і фідбеки нормально збирає, і сам будує дорогу до кварталу.
Мені просто сам проект не дуже подобається, інклюзивності ноль, більшість території закатана в плитку (літом буде жара), зелені не особливо передбачено. Враження типових проектів початку 2000их.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення vovka » П'ят, 30 березня 2018, 10:20

VovikA5 писав:
П'ят, 30 березня 2018, 08:52
а яка ціна однокімнатки,якщо не секрет?
Різні є. Від площі залежить.
З того що мені давали в пропозиціях то там частина квартир ціна зафіксована в гривні, частина в доларах (оплата по НБУ).
Згрубша 550-580$ за квадрат. Була якась одна по 500, але в резерві і останній 5 поверх.
Загалом 21500$ (площа 39) -25000$ (площа 45.5)
Може можна поторгуватися я незнаю.

Моя 14800 грн за квадрат получилася.

Аватар користувача
serega_l1
Повідомлень: 2446
З нами з: Суб, 23 липня 2011, 20:35
Ім'я: Сергій
Стать: чоловік
Авто: Mazda 6
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення serega_l1 » П'ят, 30 березня 2018, 18:20

vovka писав:
Сер, 28 березня 2018, 00:26
а монолітно каркасний набагато довговічніший.
тут не буду спорити, бо не будівельник, але як бачу коли під час будівництва деяких монолітів цегла чуток до верху не дістає і ті шпари затикають всякою хрєнью і задувають піною, то ну на..й такі іновації...

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення andreyclk » П'ят, 30 березня 2018, 21:45

gooliver писав:
П'ят, 30 березня 2018, 09:54
mathst писав:
П'ят, 30 березня 2018, 09:40
Це ДанБуд, ніби непогано будують і затримок зі здачею нема.
Та, та як про забудовника я також чув хороші відгуки, і розстрочки лояльні, і фідбеки нормально збирає, і сам будує дорогу до кварталу.
Мені просто сам проект не дуже подобається, інклюзивності ноль, більшість території закатана в плитку (літом буде жара), зелені не особливо передбачено. Враження типових проектів початку 2000их.
Два роки як здали будинок,тріщини по потолку від ремонтів сусідів чи просадка хз.Більшість будинків мають погану транспортну розвязку з громадським транспортом (правда кажуть трамвай скоро звідтам на Сихів буде).Всі будинки відносяться до Сокільників(окрім того що блія Стрийської зразу).На тому мінуси закінчились) .Половина квартир з власними гаражами,загороджена територія,охорона.Дерева позасаджували,траву засіяли

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 50 гостей