Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Квартирне питання
sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення sapphir » Чет, 30 травня 2019, 06:56

Maniak716 писав:
Вів, 28 травня 2019, 22:37
Колись давним давно, тут в темі, люди ділились власним досвідом обігріву заскленого балкона... пригадую хтось навіть писав що в нього там дитяча облаштована...
Маю балкон чуть більше 6 м.кв., засклений металопластиком (низ "сенвіч", верх 1камерний склопакет), стеля і підлога утеплена екструдованим пінопластом. Постало завданння перетворити цю "кладовку" на більш менш житлове приміщення на цілий рік. Питання чим обігріти ці квадрати і що постелити на підлогу (ламінат vs лінолеум - плитка відпадає через вагу). Балкон зимою буде використовуватись час від часу, тому тримати включеними весь час батареї не бачу потреби, а перекривати і лишати холодну батарею з водою вважаю ризиковано, тому зхиляюсь до "уфо" (жінка проти з естетичних міркувань) і до пльоночної інфрачервоної підлоги, ну або електричної батареї.
Хто чим обігріває зимою балкон і що стелили на підлогу?
Я обігріваю електроматом якій під стяжкою. Але це дорого виходить тому зимою ставлю на мінімум регулятор - щоб не було конденсату на підлозі але при цьому плитка лишаеться холодною. З нашими зимами це не так напрягає гаманець - пробував постійно тримати плитку теплою як в квартирі то споживання електрики подвоїлось ( десь зо 200 кВатт + ) :facepalm Тримаючи на мінімуму в сонячний день зимою на балконі може бути гарячіше ніж в кімнаті, в похмурий - холодніше на 3-4 при постійно відкритих дверях на балкон.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
Maniak716
Повідомлень: 1925
З нами з: Суб, 20 грудня 2008, 12:11
Ім'я: Петро
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0

Re: Квартирне питання

Повідомлення Maniak716 » Суб, 01 червня 2019, 13:06

sapphir, дяку за конкретику... :beer
А яка площа балкона?

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення sapphir » Суб, 01 червня 2019, 14:10

Maniak716 писав:
Суб, 01 червня 2019, 13:06
sapphir, дяку за конкретику... :beer
А яка площа балкона?
Грубо - 4 на 1 метр, дві стіни буквою Г цегла, дві скло. Мат здається брав 3 м2 і вже розрізав по місцю як треба було. Повноцінною кімнатою особливо в нічний час я балкон не бачу.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
Lyubomyr
Повідомлень: 4053
З нами з: Нед, 21 січня 2007, 21:57
Стать: чоловік
Авто: Barkas B1000
Звідки: Стрийщина
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 27 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення Lyubomyr » Суб, 01 червня 2019, 15:36

Цікавить дзеркало з фацетом під мої розміри, порадьте де можна замовити, є вибір?

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення sapphir » Суб, 01 червня 2019, 17:19

Lyubomyr писав:
Суб, 01 червня 2019, 15:36
Цікавить дзеркало з фацетом під мої розміри, порадьте де можна замовити, є вибір?
Склодзеркальний в районі Старого Цуму не? ;)
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення САХАР » Суб, 01 червня 2019, 18:07

Мати тре під ковролін кидати або під ламінат.В низ дати утеплючач,пінопласт і відбивач (фольгу).Сенс гріти бетон ,най йде вверх тепло і стяжку не тре бо буде забирати на себе і стіни.Я б так робив і думаю на мінімумі вистарчило б.В перешій хаті ставив опалення підлоги то наслухався як роблять і дурак зробив стяжку,пенопласт з відбивачем,труби і знов стяжку і плитку.Ітог-так гріло але як газ підріс думаю як виходить 150 метрів і 36метрів з аналогічними котлами в одну сумму?То прогрів тих бетонів,плиток,стін що чорніти потім по кутам почнуть натягує і ще певно земля троха грілася.Зараз би спростив набагато все.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення vovka » Суб, 01 червня 2019, 18:21

Перша Львівська Склонарізка. Має 3 офіси у Львові. Я там робив і собі купу років назад і братові робив в розмір і потім до кухні під блюми там нарізав сатин 8 мм. Короче роблять любе.
http://www.sklonarizka.com/

Аватар користувача
Lyubomyr
Повідомлень: 4053
З нами з: Нед, 21 січня 2007, 21:57
Стать: чоловік
Авто: Barkas B1000
Звідки: Стрийщина
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 27 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення Lyubomyr » Суб, 01 червня 2019, 19:05

sapphir, vovka, дякую

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення sapphir » Сер, 19 червня 2019, 19:40

В нас ОСББ. Вже 10 років. Три голови за той час було. Реально бачу що ОСББ - це утопія. Воно не працює - коли любе рішення треба з двома третинами узгоджувати - це срака. В кого є досвід керуючої компанії?
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення Vasiliyyy » Сер, 19 червня 2019, 20:54

sapphir писав:
Сер, 19 червня 2019, 19:40
В нас ОСББ. Вже 10 років. Три голови за той час було. Реально бачу що ОСББ - це утопія. Воно не працює - коли любе рішення треба з двома третинами узгоджувати - це срака. В кого є досвід керуючої компанії?
То пропишіть в статуті інший порядок прийняття рішень: напр., дрібні - сам голова, середні і грубші- правління, а самі важливі - більшість мешканців.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення vovka » Сер, 19 червня 2019, 21:31

sapphir писав:
Сер, 19 червня 2019, 19:40
В нас ОСББ. Вже 10 років. Три голови за той час було. Реально бачу що ОСББ - це утопія. Воно не працює - коли любе рішення треба з двома третинами узгоджувати - це срака. В кого є досвід керуючої компанії?
В нас рішення які вимагають витрат до 5000 грн рішаються головою одноосібно.
Все що більше тої суми то за узгодженням правління (там є представники з кожного під'їзду, я тоже).
Зараз хочемо прописати в статут витрати до 10% від місячних платежів (квартплати) а не фіксовану суму. Для того вже треба це на загальних зборах двома третинами провести як зміни в статут.

Тобто в принципі всі такі дрібні організаційні речі рішаються без загальних зборів (качелю якусь купити, смітники закрити на ключ, урни купити,, щебінь пісок, вікна поміняти, сходи відремонтувати і т.п.).

Речі які вимагають підвищення квартплати , або взяття якогось теплого кредиту (хочемо це в статут внести побудинково а не комплексно в межах осбб, щоб кожен будинок брав окремі кредити на якісь свої потреби.. утеплення.. вікна.. двері.) - вимагають загальних зборів.

Оскільки на загальні збори всі згрубша положили болт, от недавно були то прийшло 30 чоловік.. це десь 15% від всіх мешканців, то голосування здійснюється на протязі 15 днів шляхом індивідуального обходу квартиру (тут треба щоб в правлінні ОСББ були ініціативні люди) і збирання підписів.
Минулого року я ходив і решта представників і всі потрібні рішення були прийняті..
Цього року я забив знов ходити і кожному пояснювати шо нашо і для чого, і всі решта представників теж забили, а просто роздали анкети - то відповідно всі рішення стали неприйняті бо мешканці забили болт на заповняння анкет :D

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення sapphir » Сер, 19 червня 2019, 21:38

Vasiliyyy писав:
Сер, 19 червня 2019, 20:54
sapphir писав:
Сер, 19 червня 2019, 19:40
В нас ОСББ. Вже 10 років. Три голови за той час було. Реально бачу що ОСББ - це утопія. Воно не працює - коли любе рішення треба з двома третинами узгоджувати - це срака. В кого є досвід керуючої компанії?
То пропишіть в статуті інший порядок прийняття рішень: напр., дрібні - сам голова, середні і грубші- правління, а самі важливі - більшість мешканців.
І отримаємо те що зараз - нічого. Коли 200 квартир в 17 під"їздах пробують про щось домовитись - нічого не виходить. У кожного своє бачення і своя правда. Ті хто з грошима за ці роки звалили нафіг з того колгоспу в приватні будинки, ще відчутна частина здає - тим взагалі на все пофіг - чим меньше платити і хай все лишається як є. Є ще в Вайбері жменя "розумних" - цілими днями кніпають а вийти щось помогти не допросишся.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення vovka » Сер, 19 червня 2019, 21:52

sapphir писав:
Сер, 19 червня 2019, 21:38
Коли 200 квартир в 17 під"їздах пробують про щось домовитись - нічого не виходить.
В нас 190 квартир і 19 під'їздів. Загалом все працює. Вам треба змінити алгоритм прийняття рішень, ну хоча б як в нас структура:
1. Голова
2. Правління
3. Всі решта

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення vovka » Сер, 19 червня 2019, 21:52

Но загалом пасивність наших людей це пздць.
Ініціативи майже нуль. Чого чекають хйз.. Тося зробе чи шо.

От я рішив доутеплити квартиру (було там 14 метрів голих.. забудовник зекономив). Повішав оголошення. Нуль реакції.. Перестрів 2 сусідів поговорив - вони оказується непроти.. Найшов майстрів, почали робити втрьох.. В кінцевому результаті зробили всім під'їздом крім 1 квартири яка в оренді і якій всьо пофіг (хтось казав що небачив оголошення.. ага.. хтось казав мол думав в процесі домовлятися з майстрами мол нашо заздалегідь планувати :D )
Зображення

Ну і так по багатьох питаннях (гільзуванням димоходів певно тоже мені прийдеться зайнятися бо щось небачу ініціативи.. неохота щоб той димохід за пару років розвалився.. куски цегли регулярно знаходжу в ревізії.)

Ініціатива проявляється тільки там де є власний шкурний інтерес, типу паркомісць, чи узаконювання чердаків, лєвих кладовок і т.п.
Востаннє редагувалось Сер, 19 червня 2019, 21:55 користувачем vovka, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення Vasiliyyy » Сер, 19 червня 2019, 21:54

sapphir писав:
Сер, 19 червня 2019, 21:38
Vasiliyyy писав:
Сер, 19 червня 2019, 20:54
sapphir писав:
Сер, 19 червня 2019, 19:40
В нас ОСББ. Вже 10 років. Три голови за той час було. Реально бачу що ОСББ - це утопія. Воно не працює - коли любе рішення треба з двома третинами узгоджувати - це срака. В кого є досвід керуючої компанії?
То пропишіть в статуті інший порядок прийняття рішень: напр., дрібні - сам голова, середні і грубші- правління, а самі важливі - більшість мешканців.
І отримаємо те що зараз - нічого. Коли 200 квартир в 17 під"їздах пробують про щось домовитись - нічого не виходить. У кожного своє бачення і своя правда. Ті хто з грошима за ці роки звалили нафіг з того колгоспу в приватні будинки, ще відчутна частина здає - тим взагалі на все пофіг - чим меньше платити і хай все лишається як є. Є ще в Вайбері жменя "розумних" - цілими днями кніпають а вийти щось помогти не допросишся.
Значить неправильно все організували з самого початку: можливо, послухати тих, хто найбільше кричить, але мало розуміє)))
То можна виправити.

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення sapphir » Сер, 19 червня 2019, 22:14

vovka писав:
Сер, 19 червня 2019, 21:31
sapphir писав:
Сер, 19 червня 2019, 19:40
В нас ОСББ. Вже 10 років. Три голови за той час було. Реально бачу що ОСББ - це утопія. Воно не працює - коли любе рішення треба з двома третинами узгоджувати - це срака. В кого є досвід керуючої компанії?
В нас рішення які вимагають витрат до 5000 грн рішаються головою одноосібно.
Все що більше тої суми то за узгодженням правління (там є представники з кожного під'їзду, я тоже).
Зараз хочемо прописати в статут витрати до 10% від місячних платежів (квартплати) а не фіксовану суму. Для того вже треба це на загальних зборах двома третинами провести як зміни в статут.

Тобто в принципі всі такі дрібні організаційні речі рішаються без загальних зборів (качелю якусь купити, смітники закрити на ключ, урни купити,, щебінь пісок, вікна поміняти, сходи відремонтувати і т.п.).

Речі які вимагають підвищення квартплати , або взяття якогось теплого кредиту (хочемо це в статут внести побудинково а не комплексно в межах осбб, щоб кожен будинок брав окремі кредити на якісь свої потреби.. утеплення.. вікна.. двері.) - вимагають загальних зборів.

Оскільки на загальні збори всі згрубша положили болт, от недавно були то прийшло 30 чоловік.. це десь 15% від всіх мешканців, то голосування здійснюється на протязі 15 днів шляхом індивідуального обходу квартиру (тут треба щоб в правлінні ОСББ були ініціативні люди) і збирання підписів.
Минулого року я ходив і решта представників і всі потрібні рішення були прийняті..
Цього року я забив знов ходити і кожному пояснювати шо нашо і для чого, і всі решта представників теж забили, а просто роздали анкети - то відповідно всі рішення стали неприйняті бо мешканці забили болт на заповняння анкет :D
Приблизно та сама ситуація. Головна проблема - Інтергалбуд на відєбись побудував а люди підписали акти прийомки. І от тут почався зворотній відлік а люди до сих пір думають що вони в новобудові і тут нічого робити нетреба. І донести до них щось нереально, особливо коли "мудрі" підливають масла до вогнища. В будинках немає гідроізоляції - топить підвали і відпадає все облицювання цоколя, всі фасади і під"їзди вже облізли або в процесі, дахи потребують капремонту, доріжки з бруківки пішли хвилями, входи до підвалів розвалюються, ринви і дощові труби тріщать і т.д. І кожен серед цих проблем вибирає найближчу йому. Ще до всього цього добавилось що до травня місяця в нас коефіціент квартплати був 2.6 - грошей вистарчало на поточне прибирання, вивіз сміття і аварійні ремонти. І виникає замкнене коло - люди не вирішили що і за що ОСББ має робити, ОСББ не робить а будинки руйнуються. Нажаль, одноосібно або хочаб правлінням таке вирішити не можна, а колгоспом - нереально!
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення pikach00 » Чет, 20 червня 2019, 14:23

Нічого не зробиш. Поки у нас не виконуються закони далі буде така срака. Думаючим треба валити звідси пошвидше.

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення Vasiliyyy » Чет, 20 червня 2019, 14:24

pikach00, а ти ще тут чи вже "там"? )

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Re: Квартирне питання

Повідомлення pikach00 » Чет, 20 червня 2019, 14:33

Vasiliyyy, я вже застарий щоб валити)) Хоча думки виникають)) Ну і "там" буваю по кілька місяців у році))

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Квартирне питання

Повідомлення Speedo » Чет, 20 червня 2019, 15:40

Так, з "новою владою" і новим "преЗЕком" такі думки виникають все частіше :|

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 43 гостей