Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відгуки по інтернет магазинах
Аватар користувача
rubilnik
Повідомлень: 2623
З нами з: Пон, 21 листопада 2011, 19:21
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: е91 lci
Номер: АТ
Звідки: Брошнів
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 10 рази

Відгуки по інтернет магазинах

Повідомлення rubilnik » Вів, 21 січня 2014, 23:37

думаю була б цікава тема про відгуки по інтернет-магазинах. прийшло це в голову як заказував реєстратор. думаю корисні будуть як негативні, так позитивні відгуки.
якщо вважаєте тему непотрібною, то видаліть

ітак, почну:
rezina.cc
порізав якось давно свою Toyo CF1, знайшов в цьому інтернет магазині якраз одну штуку на залишку, заказав. дзвонять мені, підтвержують заказ. проходить день чи два, смс з номером декларації нема. дзвоню, кажуть відправлено, номер відправлять коли колесо буде на місці. проходить ще кілька днів, дзвоню знову , починають дуже вибачатися, що колесо то є, але воно оказалось бракованим. неприємний осадок лишився.

foxmart, роблю вчора заказ на реєстратор Aspiring gt11, звичайна ціна на нього одна з найнижчих, для зареєстрованих користувачів гривнів на 40 дешевше, точно не памятаю, пише що є в наявності. дзвонять сьогодні, його немає в наявності, кажу тоді давайте gt9, який на 147 :shock гривень дешевше для зареєстрованих користувачів. як не дивно його теж немає в наявності(щось я думаю що для незареєстрованих користувачів він би був в наявності). короче тоді заказав gt5. флешка в заказі була 105 гривень, в підтвердженні заказу було написано 106,38. вроді і фігня та гривня, але негатив залишився.
ще подивимось що приїде

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: Відгуки по інтернет магазинах

Повідомлення telko » Вів, 21 січня 2014, 23:41

Сраний Сіті ком паходу кинув мене на 300 рублів, коли приймали замовлення товар був, коли скинув гроші, товару не стало, позвонили сказали скинути їм номер карточки куди можна повернути кошти, але їх так і невидно...

Аватар користувача
Sluva
Повідомлень: 7920
З нами з: Пон, 15 грудня 2008, 14:26
Ім'я: Славік
Стать: чоловік
Авто: Toyota Corolla Luna
Звідки: Львів
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 28 рази

Re: Відгуки по інтернет магазинах

Повідомлення Sluva » Сер, 22 січня 2014, 00:55

telko писав: позвонили сказали скинути їм номер карточки куди можна повернути кошти, але їх так і невидно...
На картки певних банків повернення здійснюється на протязі 30 днів
"Живіть так, щоб було з чого поржати" (с) Кузьма

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Відгуки по інтернет магазинах

Повідомлення vovka » Сер, 22 січня 2014, 01:04

мені якось укрзалізниця повертала гроші за здані білети на картку.. місяць минув.. я вже і забувати про то почав ))

а що стосується фоксмарту, то я там минулого року купував пральну машину. тоже була хороша ціна. все доставили вчасно з гарантією.

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Відгуки по інтернет магазинах

Повідомлення Dexter » Сер, 22 січня 2014, 01:17

rubilnik, Фоксмарт конкурує по цінах з Розеткою і Дешевше ??
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
Vova_P
Повідомлень: 680
З нами з: П'ят, 28 грудня 2007, 17:15
Ім'я: Володимир
Стать: чоловік
Авто: ВАЗ 21093 1,6і, Korando
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відгуки по інтернет магазинах

Повідомлення Vova_P » Сер, 22 січня 2014, 10:17

tehnolot.com.ua - купував кілька речей, мені підходило, що можна самому забрати зі складу, де і перевірити і розрахуватись. Ціни на деякі аспекти дешевші ніж в аналогічних інет магазинах.

Аватар користувача
HacK
Повідомлень: 2723
З нами з: Пон, 26 липня 2010, 20:59
Ім'я: HacK
Стать: чоловік
Авто: F20 125d St1
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 30 рази

Re: Відгуки по інтернет магазинах

Повідомлення HacK » Сер, 22 січня 2014, 10:47

замовляв тут http://www.mobilluck.com.ua чехла до тел,була найдешевша ціна в неті + доставка прям під двері = то саме, що десь без доставки, або йти власноруч забирати в інших, якщо в них забирати на офісі, то мінус 35 грн за доставку під двері :-) мені сподобалося, + бонусну картку прислали на пару грн :-)

Аватар користувача
tetraider
Повідомлень: 754
З нами з: П'ят, 07 січня 2011, 21:39
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: Audi A6
Номер: 6264
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відгуки по інтернет магазинах

Повідомлення tetraider » Сер, 22 січня 2014, 11:01

HacK писав:замовляв тут http://www.mobilluck.com.ua чехла до тел,була найдешевша ціна в неті + доставка прям під двері = то саме, що десь без доставки, або йти власноруч забирати в інших, якщо в них забирати на офісі, то мінус 35 грн за доставку під двері :-) мені сподобалося, + бонусну картку прислали на пару грн :-)
+1 в карму мобілаку, дешевше уг :bad :angry :facepalm

Аватар користувача
JBL
Повідомлень: 112
З нами з: Вів, 04 березня 2008, 02:42
Ім'я: Володя
Стать: чоловік
Авто: Fabia, Лансер Х
Звідки: Брюховичі
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відгуки по інтернет магазинах

Повідомлення JBL » Сер, 22 січня 2014, 12:25

fotomag.com.ua/‎ замовляв в них телефон caterpillar, замовлення приймають швидко, доставка в їхні представництва у Львові на вибір за 2-3 дні. Ціна такаж як розетці.
+1 фотомагу)

Аватар користувача
tjey
Повідомлень: 417
З нами з: Нед, 24 березня 2013, 21:39
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: ЗАЗ 110557
Звідки: Сихів
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: Відгуки по інтернет магазинах

Повідомлення tjey » Сер, 22 січня 2014, 12:50

користувався Розеткою все подобалось крім ( Пересилка платна , якщо на гарантію щось треба було вертати або товар не сподобався то також платно , на той час було 40 грн. Зара в них сама пересилка не 50 а 35 грн. )
Тепер користуюсь Ітбокс
+Безкоштовна пересилка , декілька точок у Львові де можна забрати товар ( звісно перед замовленням вибрати який саме магазин ) Гарантія від брейну тобто на Римляна в них гарантійний знаходиться і не треба платити за пересил. ( хоча гарантія то така штука на яку треба чекати досить довго і в любому магазині, + троха нерви попсувати по часу займало приблизно більше місяця )
- не такий великий асортимент як на Розетці

Пару раз замовляв з знайомим на Дешевше , Товар був видно у використанні а саме моб. тел. і батарея взагалі пару годин тримала, ще й працівники м...ки хамовиті , в магазині пару чоловік сидять а приймають замовлення тільки один , а решта в неті лазили :facepalm Ціни там деколи дуже навіть дешеві - але це зразу щось не ладне підозрюється.

Ще дефіс.юа вродіби так на замарстинівскій за мостом , замовляв в них лазерний прінтер і монітор ціни нормальні і товар був у наявності ( не прийшлось чекати 2-4 дня поки привезуть ) Єдине що не сподобалось це гарантійний талон був надрукований прінтером де краски майже не лишилось

Аватар користувача
cdrom
Повідомлень: 3041
З нами з: П'ят, 28 травня 2010, 11:03
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: Nissan
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: Відгуки по інтернет магазинах

Повідомлення cdrom » Сер, 22 січня 2014, 13:34

з магазинів техніки купував у "Дешевше", "5ок", "Фотомаг", "АйТіШоп". В принципі були невеликі ньюанси з "Дешевше", але загалом все ок.
в "Розетці" принципово не купую через те, що вони ігнорують україномовних клієнтів. Не просто тому, що не мають часу зробити українську версію сайту, а принципово не хочуть цього робити і ображають україномовних клієнтів.
A goal without a plan is just a wish

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: Відгуки по інтернет магазинах

Повідомлення telko » Сер, 22 січня 2014, 13:41

Ізвеняюсь за то шо нагнав на Сіті ком, бабки прийшли :santas)

Аватар користувача
myzikk
Повідомлень: 2847
З нами з: Нед, 30 грудня 2012, 00:20
Стать: чоловік
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 14 рази

Re: Відгуки по інтернет магазинах

Повідомлення myzikk » Сер, 22 січня 2014, 14:00

tjey писав:користувався Розеткою все подобалось крім ( Пересилка платна , якщо на гарантію щось треба було вертати або товар не сподобався то також платно , на той час було 40 грн. Зара в них сама пересилка не 50 а 35 грн. )
Так само не сподобалось в розетці гарантійні випадки, які потрібно відправляти в Київ і щей платити за доставку.(але такі випадки на деякі товари в мому випадку флешка).
За товар гроші вернули, хоч і мудохали ту флешку майже місяць.

Мав один випадок, що прислали крісло шкіряни подерте, але я просто напросто написав відмову і товар не забирав.
:p

Аватар користувача
borodatos
Повідомлень: 969
З нами з: Сер, 07 жовтня 2009, 00:42
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus Wagon
Звідки: Львів
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: Відгуки по інтернет магазинах

Повідомлення borodatos » Сер, 22 січня 2014, 14:25

Fotomag категорично не раджу.Мав двіжняки з ними коли замовив в кредит планшет,вислали рахунок-фактуру.Я взяв кредит,а за 2 дні,коли планшет мав приїхати, вони сказали що такого планшету у них немає.

Аватар користувача
cdrom
Повідомлень: 3041
З нами з: П'ят, 28 травня 2010, 11:03
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: Nissan
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: Відгуки по інтернет магазинах

Повідомлення cdrom » Сер, 22 січня 2014, 14:32

borodatos, ти їх попередив, що плануєш брати кредит під це?
Якщо так, то справді сумно... В і-нет магазинах не завжди є все наявності. І я вважаю, що це нормально. Для того він і і-нет магазин, а не звичайний. Є свої переваги і свої недоліки.
A goal without a plan is just a wish

Аватар користувача
borodatos
Повідомлень: 969
З нами з: Сер, 07 жовтня 2009, 00:42
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus Wagon
Звідки: Львів
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: Відгуки по інтернет магазинах

Повідомлення borodatos » Сер, 22 січня 2014, 14:57

cdrom, так,вони поставили в резерв,тому як в рахунку фактурі навіть написано,що товар відкладається в резерв на пару днів.На наступний день як я взяв кредит - відразу ж їх повідомив.
Більше всього що мене обурило, це коли вони мені по телефону сказали що товару немає,тра-ля-ля вибачаємось,і я їх спитав - хто несе відповідальність за невиконання замовлення - сказали що "Ніхто".от так

Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: Відгуки по інтернет магазинах

Повідомлення BOXER » Сер, 22 січня 2014, 15:06

borodatos, ну і чим закінчилось?

найчастіше купував в дешевше.нет, з розетки пару разів.
мав один гарантійний випадок з розеткою - сервісний центр у Львові, заніс девайс їм. Визнали заміну на новий, висновок і інші доки я відсилав мейлом в Київ. Через кілька днів запропонували або гроші, або аналогічний товар, тільки доставка товару за мій рахунок. Я вибрав аналогічний товар, він був чуть дешевшим, різниця пішла на оплату доставки.

а взагалі стараюсь через Боссяру або Тараса:) все брати :santaa)
хоч буде кого пограти в реалі в разі проблем :D
Sad, but true.

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: Відгуки по інтернет магазинах

Повідомлення Liuskywalker » Сер, 22 січня 2014, 16:55

техніка :
cdrom писав: з магазинів техніки купував у "Дешевше", "5ок", "Фотомаг", "АйТіШоп".
+ розетка .
Ні з ким не мав "тьорок" ні разу .
З того всього найбільше сподобався сервіс 5ок, а враховуючи , що їхня точка майже в мене під домом :) - їм найжирніший плюсік в карму.
Стіралку привезли в хату, причому підлаштувалися під мій час і були точні майже до хвилини !

Розетка має мінус у львівській точці , яка в чорта на кулічках :)

Дешевше юзав, поки там мій кент працював і робив все по вхідних цінах :ninja :sing
Фотомаг два чи три рази юзав , плюс в тому , що точка недалеко від
роботи

Запчастини\гума:
rezina.ua - юзав раз , але жирний плюс , бо їхня пропозиція моєї шиповки УГ Екстрім виявилася найсмачнішою !

130.ком.уа - юзав пару раз , дали дисконтну , сервіс норм .
екзіст.уа - жирний плюс за точку прям під хатою :D
весем.ком.уа - так собі, ІМХО , на день відправку затримали .

деталі.зп.уа - найжирніший плюс , напевно, зі всіх магазів запчастин за асортимент, сервіс , пакування і доставку !!! Якщо треба штатну з\ч - тільки в них ! (Крім випадків ,коли треба "на вчора" - тут виручає ЄвроВазГурт на Перфецького , в якому завдяки ґерру Грібкоффу мене впізнають і роблять знижки :oops ) :D

Уродь усьо ... ебей і алі сюди писати не буду , бо то не магазини :D
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

Аватар користувача
Drumandbasser
Повідомлень: 865
З нами з: Вів, 05 березня 2013, 19:00
Ім'я: Володя
Стать: чоловік
Авто: Centurion Backfire M2
Звідки: Львів
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: Відгуки по інтернет магазинах

Повідомлення Drumandbasser » Сер, 22 січня 2014, 17:05

Liuskywalker писав: деталі.зп.уа - найжирніший плюс
+1

Аватар користувача
rubilnik
Повідомлень: 2623
З нами з: Пон, 21 листопада 2011, 19:21
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: е91 lci
Номер: АТ
Звідки: Брошнів
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 10 рази

Re: Відгуки по інтернет магазинах

Повідомлення rubilnik » Сер, 22 січня 2014, 19:03

Dexter, про все не скажу, але на ті реєстраторі з яких я обирав. там непогані ціни. плюс флешки не коштують космічних грошей, як на інших сайтах з реєстраторами. заказав в них вперше. доречі смс-ки з номером деклараціїї так і немає, хоча казали що відправка сьогодні, так само на пошті нічого немає.

Liuskywalker, Drumandbasser, читав на восьмому форумі трохи негативних відгуків про деталі.зп.юа, що присилали китайщину в упаковках від оригіналу, але нічо стверджувати не буду, бо ніколи там нічого не брав. запчастини беру, в основному в юрца з харкова, або в атома

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 83 гостей