Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відгуки по інтернет магазинах
Аватар користувача
borodatos
Повідомлень: 969
З нами з: Сер, 07 жовтня 2009, 00:42
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus Wagon
Звідки: Львів
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: Відгуки по інтернет магазинах

Повідомлення borodatos » Сер, 22 січня 2014, 21:50

BOXER, закінчилось все тим,що прийшлось іхати в банк,писати відмову по кредиту,сидіти в банку 2 години очікуючи письмовоі згоди від фотомагу,що товар вони не відсилали і закриття кредиту.Лишився нюанс зі страхівкою кредиту,страхова до сих пір не повернула 19грн страхівки,тому не можу закрити рахунок.Після цих маніпуляцій в цей інтернет-магазин ніколи не звернусь

Аватар користувача
Olko_ua
Повідомлень: 514
З нами з: Сер, 27 липня 2011, 22:49
Ім'я: Олег
Стать: чоловік
Авто: OAH 1.6 XER
Звідки: Бандерштат
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 0

Re: Відгуки по інтернет магазинах

Повідомлення Olko_ua » Сер, 22 січня 2014, 22:43

Фотомаг категорично - ні!
Мав дурість купити там раз, бо зручне розташування представництва було.
Продавці хамовиті. Найгірше, що довелось зіткнутись з їх сервіс центром, товар мав брак - так вони 1,5 місяці голову морочили, я сидів без товару. Добитись хоч якогось відгуку про мій товар зміг лише через Фейсбук групу (де вони закрили коментарі, після того як народ активно добився відповідей).

Аватар користувача
rubilnik
Повідомлень: 2623
З нами з: Пон, 21 листопада 2011, 19:21
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: е91 lci
Номер: АТ
Звідки: Брошнів
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 10 рази

Re: Відгуки по інтернет магазинах

Повідомлення rubilnik » Чет, 23 січня 2014, 21:20

продовження з фоксмартом, прийшла смс про відправку, і повідомлення на почту, в якому вказано що флешок 0
Здравствуйте!

Ваш заказ # 0120/2653 выслан через службу Новая почта, Склад #1, декларация # .............. .

При получении товара на складе проверяйте его на механические повреждения и комплектность. Гарантийный талон и товарный чек находятся в сопроводительных документах к посылке.

1) Автомобильный видеорегистратор Aspiring GT5 - 1 шт., по цене 867 UAH, сумма 867 UAH; 2) Отправка в регион Новая Почта - 1 шт., по цене 35 UAH, сумма 35 UAH; 3) Карта памяти microSDHC 16 Gb class 10 Silicon Power SP016GBSTH010V10 - 0 шт., по цене 106.34 UAH, сумма 0 UAH;

С уважением, интернет-магазин FoxMart ________________________________ Работаем 7 дней в неделю: Пн-Сб: 10:00-20:00, Вс: 10:00-18:00 Адрес магазина: Киев, ул. Оранжерейная, 3 Как проехать: http://foxmart.ua/Articles/contacts +380 (44) 537-537-9 0 800 500 404 sales@foxmart.ua www.foxmart.ua
дивлюсь номер декларації на новій почті, сума без врахування флешки
Інформація про оплату Платник: Відправник
Сума зворотної доставки - 902грн.
дзвоню на фоксмарт, кажу шозанах. сказали що флешка відправлена, в чому я дуже сумніваюсь, хіба що дарують мені її

курде послати їх і не забрати посилку якщо флешки не буде?

Аватар користувача
myzikk
Повідомлень: 2847
З нами з: Нед, 30 грудня 2012, 00:20
Стать: чоловік
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 14 рази

Re: Відгуки по інтернет магазинах

Повідомлення myzikk » Чет, 23 січня 2014, 21:48

rubilnik писав: курде послати їх і не забрати посилку якщо флешки не буде?
Я б так і зробив, для чого обманювати покупця :-)
:p

Аватар користувача
AnGeL
Повідомлень: 11675
З нами з: Пон, 11 квітня 2011, 19:03
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: ホンダ前奏曲
Дякував (ла): 28 рази
Подякували: 29 рази

Re: Відгуки по інтернет магазинах

Повідомлення AnGeL » Чет, 23 січня 2014, 21:50

ну я особо нічого в інетмагазиназ не замовляю, ну ебей, алегро не рахую. разок шось на дешевше, і ото недавно на пром.юа барахлішко замовляв. впринципі норм, асортимент магазинів і відповідно продукції широкий, єдине шо я протупив то з доставкою наложенми, товару на 105 грн, а за доставку і відправку грошей назад вийшло 74 грн, і то інтаймом :facepalm
Хондоводи настільки сурові....
_____________________________

Аватар користувача
rubilnik
Повідомлень: 2623
З нами з: Пон, 21 листопада 2011, 19:21
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: е91 lci
Номер: АТ
Звідки: Брошнів
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 10 рази

Re: Відгуки по інтернет магазинах

Повідомлення rubilnik » П'ят, 24 січня 2014, 18:24

епопея з фоксмартом закінчилась. прийшов на нову почту, в заказі дві позиції, в одному пакеті відеореєстратор, а в другому ще один пустий пакет нової пошти :facepalm
флешки само собою немає
відеореєстратор взагалі не реагує на натискання будь-яких кнопок, плівка на екрані видно що була знята і приклеяна ще раз, плівки на об"єктиві немає.
подзвонив на фоксмарт, висказав які вони хороші. попросили вибачення і сказали пишіть відмову. так і зробив

Аватар користувача
rubilnik
Повідомлень: 2623
З нами з: Пон, 21 листопада 2011, 19:21
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: е91 lci
Номер: АТ
Звідки: Брошнів
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 10 рази

Re: Відгуки по інтернет магазинах

Повідомлення rubilnik » П'ят, 14 лютого 2014, 19:12

плюсану розетку, заказав реєстратор, передзвонили, спитали чи треба підказати по функціях, сказали що сьогодні буде відправлено(була субота) і буде в понеділок. так воно і було. реєстратор приїхав в коробці в плівках, ніхто його не вскривав до того.

тепер ще один магазин, ITBOX, заказали брату реєстратор в суботу вечером, в неділю перезвонили, сказали в четвер забрати після 15:00 в магазині Бреін в Долині. сьогодні поїхали забирати, він ще не приїхав, сказали передзвонити в вівторок після четвертої.
як на мене, найгірше що може бути, це непунктуальність і недотримання слова. побачим як буде дальше

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: Відгуки по інтернет магазинах

Повідомлення Liuskywalker » П'ят, 14 лютого 2014, 19:59

rubilnik писав: тепер ще один магазин, ITBOX
ги , в середу замовив через них тример , мав забрати теж в Брейні сьогодні по обіді , профтикав і згадав тільки ввечері . Поїду завтра зранку - перевірим, чи буде :D
По сервісу телефонному - нормуль :-)
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: Відгуки по інтернет магазинах

Повідомлення Liuskywalker » П'ят, 14 лютого 2014, 20:02

rubilnik, і кстать, повертаючись до теми з\ч - не так то вже і найдешевше в Юрец9 на 08 форумі , я останній місяць трошки наводив в нього справки на деякі з\ч - і скажу , що на деякі позиції я без особливих зусиль знаходив варіанти на 20-25% дешевші!
По блоці він взагалі мені назвав ціну 2,3к за меліховську %)
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

Аватар користувача
rubilnik
Повідомлень: 2623
З нами з: Пон, 21 листопада 2011, 19:21
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: е91 lci
Номер: АТ
Звідки: Брошнів
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 10 рази

Re: Відгуки по інтернет магазинах

Повідомлення rubilnik » П'ят, 14 лютого 2014, 20:15

Liuskywalker, нам в брейні сказали що регік застряг в львові.
та я не кажу що в юрца все найдешевше, але в більшості так. плюс я йому сміло наперед оплачую, вже не треба платити за наложку, а з якимось магазином в якому вперше купляю, я б ніколи наперед не заплатив

Demyan
Повідомлень: 2903
З нами з: Вів, 28 березня 2006, 12:25
Стать: чоловік
Авто: Mersedes W124 E 2.0, Kia Soul 1.6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Відгуки по інтернет магазинах

Повідомлення Demyan » Суб, 29 березня 2014, 21:44

по Мобілаку
http://www.mobilluck.com.ua
Замовив в понеділок пилесос, в віторок перезвонили, сказали в пятницю буде. Звоню в пятницю зранку - кажуть буде після обіду в відділені. Звоню після обіду - кажуть машина ще в транзиті, буде в суботу. Пишу вечером в онлайн підтримку декілька разів, щоб спитати і мати "письмове" підтвердження того коли товар прибуде - звязки з оператором були але коли просив чітко сказати дату прибуття - тупо падали на мороз. Субота - звоню, оператор каже, а машина ще не виїхала... :( ну я не витримав почав там вже троха висказувати своє фе, на що почув вже теж грубо відповідь - "Я нє отвечаю за то как ездит машина". На питання, а чому всі працівники говорять по різному, що у вас різні бази, чому ніхто не каже термінів і т.д. - тупо мовчання. Я сказав, якщо в понеділок товару не буде - я скасовую замовлення. Через годину самі позвонили і почали вибачатися і сказали, що машина ще взагалі не їхала до Львова, але в понеділок точно товар зможу забрати...подивимся.

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: Відгуки по інтернет магазинах

Повідомлення Liuskywalker » Нед, 30 березня 2014, 09:06

Demyan, тиждень выд замовлення до товару в руках ? :shock
Я би послав відразу, за тиждень ЄМС з Китаю прилітає без проблем :D
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

Аватар користувача
andriy_zab
Повідомлень: 1033
З нами з: Вів, 16 січня 2007, 11:33
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Peugeot 308 1.6HDi
Звідки: Львів
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 12 рази

Re: Відгуки по інтернет магазинах

Повідомлення andriy_zab » Нед, 30 березня 2014, 10:58

Demyan, знайомий в Мобілаку замовляв холодильник. 3 тижні чекав і дочекався. Добре що хоч ціна не змінилась, бо доллар так нормально був виріс.

Аватар користувача
rubilnik
Повідомлень: 2623
З нами з: Пон, 21 листопада 2011, 19:21
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: е91 lci
Номер: АТ
Звідки: Брошнів
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 10 рази

Re: Відгуки по інтернет магазинах

Повідомлення rubilnik » Нед, 30 березня 2014, 11:43

поки що з тих магазинів, що мені довелось користуватись, найшвидше і найякісніше по сервісу була розетка :thumbup

Аватар користувача
A1
Повідомлень: 5291
З нами з: Вів, 12 липня 2005, 09:26
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відгуки по інтернет магазинах

Повідомлення A1 » Нед, 30 березня 2014, 13:11

Demyan, тиждень чекати - це жесть.

Мені якщо не передзвонюють за 3-4 години(а в ідеалі до години часу від моменту замовлення) - я замовляю в іншому магазині.

Сама швидка покупка в мене була в одному магазині комп. техніка на вул. Під дубом. Ще не встиг ентер нажати при замовленні - вже телефонний дзвінок, все в наявності - під'їжджайте/забирайте. Згадава що це ще й в суботу було.

Demyan
Повідомлень: 2903
З нами з: Вів, 28 березня 2006, 12:25
Стать: чоловік
Авто: Mersedes W124 E 2.0, Kia Soul 1.6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Відгуки по інтернет магазинах

Повідомлення Demyan » Нед, 30 березня 2014, 13:42

Liuskywalker писав: тиждень выд замовлення до товару в руках
так, і то ще товару нема :) і гарантії що буде теж нема. Я б теж послав, але замовляв по нижчому курсу, зараз цей пилесос вже в них дорожче. Якщо ціну піднімть - то звісно відмовлюся, а так ще почекаю до понеділка.
Liuskywalker писав: Я би послав відразу, за тиждень ЄМС з Китаю прилітає без проблем
Так я так і говорю їм ви що з Китаю доставляєте? А вона - ні з Києва :)

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Відгуки по інтернет магазинах

Повідомлення vovka » Нед, 30 березня 2014, 13:46

Купляв вчора трохи китайщини (електролобзік, болгарку, паяльник для пластикових труб, і тефлоновий пістолет для піни) в львівському intertoolwest.com.ua
Доставили під хату безплатно (при сумі більше 600 грн). Щоправда на доставку треба чекати пару днів. Якшо в офісі забирати то 5% знижки, але офіс в тупіковому районі (Ковельська) і через всьо місто мені валити внапряг було.

Чекав 1.5 тижні :D але там одної позиції небуло, вони зразу сказали що буде через стіки то часу. Ну я неспішу то почекав. Ціни +- норм на то шо я брав, хотя в Харкові все одно чуть дешевше потім найшов ))

Demyan
Повідомлень: 2903
З нами з: Вів, 28 березня 2006, 12:25
Стать: чоловік
Авто: Mersedes W124 E 2.0, Kia Soul 1.6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Відгуки по інтернет магазинах

Повідомлення Demyan » Вів, 01 квітня 2014, 14:04

Приїхав таки вчора пилесос з мобілаку. Ціна лишилася стара - ту при якій замовляв. На видачі ніяких питань/проблем. Все чітко, показали, спакували, дали картку знижки.

Аватар користувача
Bugs_bunny
Повідомлень: 921
З нами з: Пон, 11 березня 2013, 18:34
Ім'я: Leonid
Стать: чоловік
Авто: lacetti 1.6
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 7 рази

Re: Відгуки по інтернет магазинах

Повідомлення Bugs_bunny » Пон, 07 квітня 2014, 19:03

хто що скаже про цей магазин???
http://www.tuning-style.com.ua/

Wasik
Повідомлень: 586
З нами з: Сер, 18 лютого 2009, 17:58
Стать: чоловік
Авто: Renault Clio III combi
Номер: BC77**xx
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 1 раз

Re: Відгуки по інтернет магазинах

Повідомлення Wasik » Вів, 08 квітня 2014, 11:16

A1 писав: Сама швидка покупка в мене була в одному магазині комп. техніка на вул. Під дубом.
Хороший магазин. Кілька ноутів там брав. Модеми, роутери різні. Рекомендую - http://alcomp.net.ua/
Також користувався "розеткою" - задоволений, в т.ч. ремонтували по гарантії фотоапарат - все ок. Єдине, що не подобається - платна доставка, в т.ч. на гарантійний сервіс.
Також купував кілька разів у http://www.5ok.com.ua/ - це ніби "Фокстрот", якщо не помиляюсь. Забирав як самовивозом (біля ЦУМ на В.Великого), так і з доставкою. Їх ГАЗелька так летіла по ямах з моїм холодильником, що я вже очікував побачити лише купу запчастин :facepalm а не холодильник. Але, на диво, вже півроку працює :D

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 43 гостей