Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Піскоструй де і скільки
sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Піскоструй де і скільки

Повідомлення sapphir » Вів, 09 листопада 2021, 22:57

myzikk писав:
Вів, 09 листопада 2021, 13:02
crush писав:
Чет, 07 січня 2021, 20:10
Вітаю!!
Якщо комусь актуально, то надаю послуги з піскоструминевого очищення. Рами, днища, деталі, диски.
Піскоструй промислового типу.
Також цинкування та фарбування.
деталі 0936376644
піднімлю тему яка ціна пісочки 4 залізяк р16? можна тільки лицьову сторону освіжити
Ціни не знаю але бачу біля себе на Фрезерному постійно рекламу що надають послугт піскострую.
Взагалі також цікаво для загального розвитку - як цю послугу цінять не тільки для дисків а взагалі. Знову ж - в якому стані приймають? Треба вимивати від бруду, в тому числі і мастила, чи даєш як є а отримуєш "нове" ;)
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
shpuganich
Повідомлень: 261
З нами з: Пон, 21 квітня 2014, 13:40
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: VW Golf MK2 GTI 1.8 PB AUG
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 3 рази

Re: Піскоструй де і скільки

Повідомлення shpuganich » Суб, 13 листопада 2021, 08:35

Ziro-cool писав:
Пон, 12 травня 2014, 20:20
пісочим практично все,
ціна від 35 грн диск,
взалежності від лако-фарбового покриття, і складності малюнка диска,
Доброго дня, цікавить піскоструй для дисків, ціна локація, якщо Ви ще цим займаєтесь?

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Піскоструй де і скільки

Повідомлення sapphir » Нед, 30 січня 2022, 22:36

sapphir писав:
Вів, 09 листопада 2021, 22:57
myzikk писав:
Вів, 09 листопада 2021, 13:02
crush писав:
Чет, 07 січня 2021, 20:10
Вітаю!!
Якщо комусь актуально, то надаю послуги з піскоструминевого очищення. Рами, днища, деталі, диски.
Піскоструй промислового типу.
Також цинкування та фарбування.
деталі 0936376644
піднімлю тему яка ціна пісочки 4 залізяк р16? можна тільки лицьову сторону освіжити
Ціни не знаю але бачу біля себе на Фрезерному постійно рекламу що надають послугт піскострую.
Взагалі також цікаво для загального розвитку - як цю послугу цінять не тільки для дисків а взагалі. Знову ж - в якому стані приймають? Треба вимивати від бруду, в тому числі і мастила, чи даєш як є а отримуєш "нове" ;)
Сам відповім на свої ж питання. Був на Фрейзерному - 15 грн/хвилина. Чистять навіть потужну окалину/іржу по типу гальмів або гарячої частини турбіни. В загальному якість сподобалась, чи можна віддати досить брудні запчастини - не скажу, бо віддавав миті. Здивувало інше - відносно недорога операція робить з старої запчастини нову, тим самим суттево покращуючи зовнішній вигляд після ремонту. І ремонт, за копійки умовно, перетворюється в наступний рівень - реставрацію. Дивно що майже ніхто не робить цього - взяли брудну, іржаву запчастину, щось з нею зробили і віддають таку ж "в нетоварному вигляді " м"яко кажучи.

До:
https://piccy.info/view3/15221448/20867 ... 5c8536b02/
Після піскоструя і аєрозольної фарби:
https://piccy.info/view3/15221449/539bf ... 14ee9b930/
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Піскоструй де і скільки

Повідомлення sapphir » Нед, 22 травня 2022, 05:56

Зробив піскоструй для дисків ( по прикидкам не більше 17 радіусу ) - хочу протестити. Чистити буде 0.8 мм стальними шротом ( дроб ). А залізних дисків для теста немає. Можливо, комусь це актуально - зроблю два або 4 безкоштовно в плані тестування. Бруд від дороги не бажаний але не критичний, а от різні види мастил ( хоча звідки б їм взятися на дисках ) - це трохи проблема.
Да, можна і легкосплавні спробувати але під повний перекрас - різні поліровані поверхні або інший декор захистити можливості немає і воно пісочиться все однаково.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
shpuganich
Повідомлень: 261
З нами з: Пон, 21 квітня 2014, 13:40
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: VW Golf MK2 GTI 1.8 PB AUG
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 3 рази

Re: Піскоструй де і скільки

Повідомлення shpuganich » Пон, 23 травня 2022, 08:34

sapphir писав:
Нед, 22 травня 2022, 05:56
Зробив піскоструй для дисків ( по прикидкам не більше 17 радіусу ) - хочу протестити. Чистити буде 0.8 мм стальними шротом ( дроб ). А залізних дисків для теста немає. Можливо, комусь це актуально - зроблю два або 4 безкоштовно в плані тестування. Бруд від дороги не бажаний але не критичний, а от різні види мастил ( хоча звідки б їм взятися на дисках ) - це трохи проблема.
Да, можна і легкосплавні спробувати але під повний перекрас - різні поліровані поверхні або інший декор захистити можливості немає і воно пісочиться все однаково.
Привіт, для мене актуально, маю 4 легкосплавних диски раніше пофарбованих, 14 діаметр, напиши телефон зніму з них резину і можу привезти. Полірованих поверхонь немає як і декору.

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Піскоструй де і скільки

Повідомлення sapphir » Пон, 23 травня 2022, 09:34

shpuganich писав:
Пон, 23 травня 2022, 08:34
sapphir писав:
Нед, 22 травня 2022, 05:56
Зробив піскоструй для дисків ( по прикидкам не більше 17 радіусу ) - хочу протестити. Чистити буде 0.8 мм стальними шротом ( дроб ). А залізних дисків для теста немає. Можливо, комусь це актуально - зроблю два або 4 безкоштовно в плані тестування. Бруд від дороги не бажаний але не критичний, а от різні види мастил ( хоча звідки б їм взятися на дисках ) - це трохи проблема.
Да, можна і легкосплавні спробувати але під повний перекрас - різні поліровані поверхні або інший декор захистити можливості немає і воно пісочиться все однаково.
Привіт, для мене актуально, маю 4 легкосплавних диски раніше пофарбованих, 14 діаметр, напиши телефон зніму з них резину і можу привезти. Полірованих поверхонь немає як і декору.
Телефон в приваті. Як зроблю - викладу тут результат до і після для загального обговорення ;)
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Піскоструй де і скільки

Повідомлення sapphir » Сер, 06 липня 2022, 06:54

sapphir писав:
Нед, 22 травня 2022, 05:56
Зробив піскоструй для дисків ( по прикидкам не більше 17 радіусу ) - хочу протестити. Чистити буде 0.8 мм стальними шротом ( дроб ). А залізних дисків для теста немає. Можливо, комусь це актуально - зроблю два або 4 безкоштовно в плані тестування. Бруд від дороги не бажаний але не критичний, а от різні види мастил ( хоча звідки б їм взятися на дисках ) - це трохи проблема.
Да, можна і легкосплавні спробувати але під повний перекрас - різні поліровані поверхні або інший декор захистити можливості немає і воно пісочиться все однаково.
Протестив піскоструй - з легкосплавними не можу справитись. Вони мають складну геометрію і в певних місцях не можу вичистити бо на відміну від піскоструя не можу спрямувати в певне місце. По принципу - в пралці відчищає більшість, але дуже забруднее потрібно руками застірувати. От в мене так би мовити "пралка" - без ручного доведення з легкосплавами не вдається. Плюс від шроту на поверхні утворюється певна шагрень.
А от з залізяками до 17 розміру ніби питань немає - пів години і диск відчищений до заліза. Да, сподівався що швидкість очищення буде вища або вдасться по декілька робити одночасно але маємо що маємо - чищу по одному.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Slavikrom1984
Повідомлень: 1
З нами з: Чет, 07 липня 2022, 12:19
Ім'я: Ярослав
Стать: чоловік
Авто: Шкода
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Піскоструй де і скільки

Повідомлення Slavikrom1984 » Чет, 07 липня 2022, 12:28

Доброго дня. Підкажіть де у Львові можна можна відпіскоструїти днище авто, прогрунтувати і нанести антикорозійне покриття. Буду вдячний за інформацію.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Піскоструй де і скільки

Повідомлення vovka » П'ят, 30 грудня 2022, 19:38

Актуально.
Треба відпіскоструїти і пофарбувати (колір підібрати по взірцю) дві алюм кришки від генератора :)

Що, де, скільки?

Зображення

Аватар користувача
Baton
Повідомлень: 131
З нами з: Пон, 13 вересня 2021, 21:34
Стать: чоловік
Авто: Honda civic type R
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Піскоструй де і скільки

Повідомлення Baton » Пон, 02 січня 2023, 18:47

vovka писав:
П'ят, 30 грудня 2022, 19:38
Актуально.
Треба відпіскоструїти і пофарбувати (колір підібрати по взірцю) дві алюм кришки від генератора :)

Що, де, скільки?

Зображення
набери таку людину як Назар Ковалик... Коваль, ти мав би його знати...
0960905969
0936216886
він на шипшині на городоцькій.... якраз пісочить і малює

Culer43
Повідомлень: 2
З нами з: Нед, 25 червня 2023, 13:50
Ім'я: Дима
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Піскоструй де і скільки

Повідомлення Culer43 » Нед, 25 червня 2023, 13:53

Привет, думаю, что не плохо. Я зашел по линку и скажу, что не зря, хоть сейчас и не очень актуально, но я уже добавил в избранное.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 84 гостей