Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Радіо у Львові
Novel
Повідомлень: 1501
З нами з: Чет, 04 серпня 2011, 16:14
Стать: чоловік
Авто: Будка, Машка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Радіо у Львові

Повідомлення Novel » П'ят, 04 листопада 2016, 19:51

lev,

Дай вгадаю! Радіо Марія - запустять? Десь проскакувала інфа про їх прихід в Україну.
Ото колорид!

lev
Повідомлень: 410
З нами з: Сер, 18 березня 2015, 08:45
Ім'я: Богдан
Стать: чоловік
Авто: Шкода
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Радіо у Львові

Повідомлення lev » П'ят, 04 листопада 2016, 19:55

Novel писав:lev,

Дай вгадаю! Радіо Марія - запустять? Десь проскакувала інфа про їх прихід в Україну.
Ото колорид!
Ні не вгадав радіо Марія вже прийшло у Львів і працює на 66.26 укв , це буде музичне радіо ,але формат музики буде якого ще немає в Україні

rum
Повідомлень: 16
З нами з: П'ят, 10 червня 2011, 10:20
Ім'я: Yuri
Стать: чоловік
Авто: Нива-Шевролет, Пижик-206, Нiccaн-Енот
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Радіо у Львові

Повідомлення rum » П'ят, 04 листопада 2016, 20:18

Якусь хірню ви всі слухаєте. Слухайте Радіо Рокс - там все доволі непогано...

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Re: Радіо у Львові

Повідомлення pikach00 » П'ят, 04 листопада 2016, 21:07

lev, баран ти можеш або написати конкретику або [цензура] [цензура] звідси і не повторювати свою пагану єрєсь??

lev
Повідомлень: 410
З нами з: Сер, 18 березня 2015, 08:45
Ім'я: Богдан
Стать: чоловік
Авто: Шкода
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Радіо у Львові

Повідомлення lev » П'ят, 04 листопада 2016, 21:14

pikach00 писав:lev, баран ти можеш або написати конкретику або [цензура] [цензура] звідси і не повторювати свою пагану єрєсь??
Конкретики не можу сказати ,тому що керівництво не дозволяє це говорити , самі все почуєте через два тижні

Аватар користувача
mister_X
Повідомлень: 6311
З нами з: Сер, 20 серпня 2008, 00:57
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: на разі без тачки :)
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 1 раз

Re: Радіо у Львові

Повідомлення mister_X » П'ят, 04 листопада 2016, 21:19

lev, я напевно пропустив... а куди перенесуть кіссфм?

lev
Повідомлень: 410
З нами з: Сер, 18 березня 2015, 08:45
Ім'я: Богдан
Стать: чоловік
Авто: Шкода
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Радіо у Львові

Повідомлення lev » П'ят, 04 листопада 2016, 21:47

mister_X писав:lev, я напевно пропустив... а куди перенесуть кіссфм?
Поки що Кіс фм зовсім не буде у Львові, коли появиться нова частота через рік-два кіс можливо повернеться у Львів

VETERAN
Повідомлень: 5195
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 15:34
Авто: ВАЗ 2101/1971
Звідки: Львів
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 32 рази

Re: Радіо у Львові

Повідомлення VETERAN » Суб, 05 листопада 2016, 01:33

lev писав: це буде музичне радіо
Це буде Радіо 1 UA, аонсоване Русланою.
Правильно?

lev
Повідомлень: 410
З нами з: Сер, 18 березня 2015, 08:45
Ім'я: Богдан
Стать: чоловік
Авто: Шкода
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Радіо у Львові

Повідомлення lev » Суб, 05 листопада 2016, 08:04

VETERAN писав:
lev писав: це буде музичне радіо
Це буде Радіо 1 UA, аонсоване Русланою.
Правильно?
Можливо

ladadriver_96
Повідомлень: 41
З нами з: Пон, 28 липня 2014, 13:32
Ім'я: Max
Стать: чоловік
Авто: Golf na PL numerach
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Радіо у Львові

Повідомлення ladadriver_96 » Нед, 06 листопада 2016, 11:50

Та воно і буде, напевно.MFM і Кiss FM львівська частота і не належала. Вони орендували її в ТзОВ "Говерла" і в списку власників є Лижичко Руслана. http://ukrtvr.org/telekanali-ta-radiostantsiji/49/807 Чесно, дуже шкода, що у Львові танцювальним радіостанціям живеться не довго :sad

lev
Повідомлень: 410
З нами з: Сер, 18 березня 2015, 08:45
Ім'я: Богдан
Стать: чоловік
Авто: Шкода
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Радіо у Львові

Повідомлення lev » Нед, 06 листопада 2016, 14:36

ladadriver_96 писав:Та воно і буде, напевно.MFM і Кiss FM львівська частота і не належала. Вони орендували її в ТзОВ "Говерла" і в списку власників є Лижичко Руслана. http://ukrtvr.org/telekanali-ta-radiostantsiji/49/807 Чесно, дуже шкода, що у Львові танцювальним радіостанціям живеться не довго :sad
Так вони тому і не жили довго, що орендували частоти, а не вигравали на конкурсах свої частоти. МФМ і Кіс фм орендували частоти в Говерли ,а тепер Говерла хоче запустити своє радіо можливо це буде і це радіо 1 Руслани

Аватар користувача
Петро
Повідомлень: 8927
З нами з: П'ят, 31 липня 2009, 10:25
Стать: чоловік
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 17 рази

Re: Радіо у Львові

Повідомлення Петро » Нед, 06 листопада 2016, 15:03

Нема нормального радіо в нас....
Добре шо херню на флеху поставив-тепер радіо не включаю
xenum.ua
Чистка EGR i DPF 096_697_5730 (Новояворівськ)

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Радіо у Львові

Повідомлення Speedo » Нед, 06 листопада 2016, 16:54

В машині в основному слухаю "Рокс" http://www.radioroks.ua/. Правда, то київська фм-ка, але файне радейо. Хоч і більше люблю сучасний рок ніж класику 70-х, але тим не менше... шкода що тільки одне таке :|

Аватар користувача
HacK
Повідомлень: 2723
З нами з: Пон, 26 липня 2010, 20:59
Ім'я: HacK
Стать: чоловік
Авто: F20 125d St1
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 30 рази

Re: Радіо у Львові

Повідомлення HacK » Пон, 07 листопада 2016, 00:27

Слухав я те радіо херня повна як на мене, тільки включив попав на ту Руслану яка себе там піарить ...

lev
Повідомлень: 410
З нами з: Сер, 18 березня 2015, 08:45
Ім'я: Богдан
Стать: чоловік
Авто: Шкода
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Радіо у Львові

Повідомлення lev » Вів, 08 листопада 2016, 20:16

Радіо ЄС» -101.3 фм у Львові стало виключно україномовним радіо «Країна ФМ»


Всеукраїнська радіомережа «Радіо ЄС» змінила назву на «Країна ФМ» і переформатувалася на радіомережу виключно україномовних пісень і програм. Відповідні зміни позивного і програмної концепції внесла 8 листопада Національна рада з питань телебачення і радіомовлення до ліцензій ПрАТ «Радіокомпанія “Гала”» (юридична особа радіомережі).Концепція «Радіо ЄС» передбачала виключно європейський продукт в ефірі та просування європейських ідей. Натомість концепція нової радіостанції – 100% української мови та україномовних пісень в ефірі, повідомив програмний директор радіокомпанії Роман Давидов. Він уточнив, що переформатування відбулося вже сьогодні, 8 листопада, о 00:00 годин. Зміни приурочені до набуття чинності 8 листопада законом про квоти на українські пісні та мову на радіо.

«До цього моменту всі знають нас як “Радіо ЄС”, але відсьогодні вступають у силу квоти щодо україномовного продукту, мови ведення. І ми вважаємо, що цей закон дасть великий поштовх для україномовної музики, культури, продукту, який підніметься на набагато вищий рівень якості. І з цієї мети, і з того, що відбувається відродження країни в культурному і музичному плані, ми хочемо змінити позивний на “Країна ФМ”. Основна ідеологія – 100% української мови, україномовних пісень, ведучих, програм і проектів. Це не просто гасло, не просто слова. Ми маємо великий запит від слухачів, від суспільства», - розповів Роман Давидов.

За словами пана Давидова, акціонер радіокомпанії – нідерландський радіохолдинг Radiocorp – має великий досвід виведення на ринок і досягнення комерційного успіху радіостанцій, концепція яких передбачає виключно локальний музичний продукт: у Нідерландах (радіостанція 100% NL), Болгарії, Фінляндії, Латвії, Естонії.Радіостанція планує приділяти значну увагу молодим українським виконавцям. Зі слів пана Давидова, співвідношення на користь молодих українських виконавців становитиме 70/30 або 60/40. «Країна ФМ» також планує започаткувати власну музичну премію для молодих україномовних виконавців.

В ефір виодитимуть авторські програми: «Країна мрій» з Олегом Скрипкою, «Погода країни» з метеорологинею Наталкою Діденко, «Футбольна країна» з віце-президентом ФК «Динамо» Олексієм Семененком, щоденна дитяча півторагодинна програма «Дрімайко. Зіркові колискові» з Тонею Матвієнко, автомобільна програма «2 кінські сили» з Раулем Чілачавою.

Також в ефірі будуть щоденні проекти «10 головних новин», «Новини країни», «День в історії України», «Невідома історія України», «Українські стартапи», «Мистецька країна», «Україна закордоном», «Антисуржик», міжпрограмний блок «Мова ДНК нації» пр. те, як правильно говорити українською (15-20 секунд перед кожним рекламним блоком).

Мережа «Країна ФМ» охоплює 9 міст: Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса, Вінниця, Ужгород, Кривий Ріг, Запоріжжя. Також за ліцензією радіокомпанія має частоти в окупованих Сімферополі, Донецьку та Луганську, але там її мовлення наразі відсутнє, а частоти зайняті російськими радіостанціями.

Голова Нацради Юрій Артеменко заявив, що регуляторний орган підтримує тих, хто запускає медійний продукт українською. Він також уточнив у Романа Давидова, чи правдиві чутки про продаж радіокомпанії. Той відповів, що аналогічне питання чув від голови Нацради півроку тому, і додав: «Ви бачите, що нічого не сталося і не станеться».

Усі члени Нацради одноголосно проголосували за зміну позивного і програмної концепції (зокрема, збільшення розважально-музичних програм за рахунок зменшення програм інших жанрів) у двох ліцензіях ПрАТ «Радіокомпанія “Гала”».

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Re: Радіо у Львові

Повідомлення pikach00 » Вів, 08 листопада 2016, 22:40

Гавно то радіо єс було. Гавно буде далі. [цензура]

Аватар користувача
mister_X
Повідомлень: 6311
З нами з: Сер, 20 серпня 2008, 00:57
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: на разі без тачки :)
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 1 раз

Re: Радіо у Львові

Повідомлення mister_X » Вів, 08 листопада 2016, 22:51

lev, то що, Kiss fm залишать? :ninja

Аватар користувача
HacK
Повідомлень: 2723
З нами з: Пон, 26 липня 2010, 20:59
Ім'я: HacK
Стать: чоловік
Авто: F20 125d St1
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 30 рази

Re: Радіо у Львові

Повідомлення HacK » П'ят, 11 листопада 2016, 15:30

mister_X, та яке))) ти що не хочеш руслану слухати 24 год на добу кожних 15 хв :D ?

lev
Повідомлень: 410
З нами з: Сер, 18 березня 2015, 08:45
Ім'я: Богдан
Стать: чоловік
Авто: Шкода
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Радіо у Львові

Повідомлення lev » Нед, 25 грудня 2016, 12:09

mister_X писав:lev, то що, Kiss fm залишать? :ninja
Не залишили Екс-команда «FM Галичина» запустила у Львові радіостанцію «Дуже радіо»
Нова радіостанція позиціонує себе як «перше туристичне радіо»
Основу творчого колективу нової радіостанції склали колишні співробітники FM Галичина»
У Львові увечері суботи, 24 грудня, на частоті 104,3 МГц почала мовити нова радіостанція «Дуже радіо», на якій працює більшість колишніх працівників радіо «FM Галичина» та один колишній ведучий радіо «Вголос».

Радіостанція почала мовити приблизно о 19:40, а о 19:46 ведучі в прямому ефірі оголосили про запуск радіостанції та почали приймати дзвінки від слухачів.

З колишніх ведучих «FM Галичина» на «Дуже радіо» перейшли Ліля Ваврін, Еріка, Валентина Барзолевська (працювала програмним директором), Юла Бєльська, Галина Батюсь, Максим Романюк, Діанка (Діана Гайворонюк), Юрій Рихлик, Ігор Юрчук (працював музичним редактором), а з радіо «Вголос» – Юрій Король.

Формат радіостанції – музика з усіх країн Центральної та Східної Європи, окрім Росії. Як повідомили джерела на радіостанції, в ефірі не буде жодної англомовної пісні, а 50% від усіх треків становитимуть україномовні композиції.Офіційних коментарів команда радіостанції поки що не дає. Проте, як стало відомо кореспонденту ZAXID.NET з власних джерел, власником радіостанції є ТОВ «ТРК “Говерла”», яка, згідно з даними Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, володіє і частотою 104,3 МГц, на якій з кінця 2003 року мовило донецьке радіо «M-FM», а з листопада 2009 — київська радіомережа KISS FM. Власниками ТОВ «ТРК “Говерла”» є студія «Люксен», якою володіє співачка Руслана Лижичко та її чоловік, продюсер Олександр Ксенофонтов (70% і 15% відповідно), ще 15% «Люксену» належить ТРК «Люкс». За повідомленням джерел, радіостанція вже подала до Нацради документи на зміни в ліцензії.

lev
Повідомлень: 410
З нами з: Сер, 18 березня 2015, 08:45
Ім'я: Богдан
Стать: чоловік
Авто: Шкода
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Радіо у Львові

Повідомлення lev » Нед, 25 грудня 2016, 12:11

Запис з фейсбуку власника Дуже радіо Олександра Ксенофонтова : ДУЖЕ хотілося нового РАДІО, де половина музики буде українською і україномовною не тому, що так вимагають квоти, а тому що так вимагає формат!
ДУЖЕ хотілося нового РАДІО, де не буде стандартного набору виконавців, шлягерів та пісень, що не міняються при переключенні хвиль, каналів та программ!
ДУЖЕ хотілося нового РАДІО без обридливої і набридливої російської попси!
ДУЖЕ хотілося нового РАДІО без шаблонної і наднав’язливої попси американської!
ДУЖЕ хотілося нового РАДІО з яскравими ведучими, цікавими і слушними темами, зірковою командою і добрими помислами!
ДУЖЕ хотілося нового РАДІО з життєрадісною, оптимістичною і веселою українською музикою!
ДУЖЕ хотілося нового РАДІО з нешароварною українською танцювальною і популярною етномузикою!
ДУЖЕ хотілося нового РАДІО з музикою від Карпат і до Балкан, з Прикарпаття, з Підкарпаття, з Надкарпаття та Закарпаття, від моря Балтійського до моря Чорного і Середземного!
ДУЖЕ хотілося нового РАДІО, де Руслана і “Дикі танці” та Джамала і “1944” будуть форматом, а не екзотикою, а екзотика України перемагатиме в українських серцях, а не лише на Євробаченні!
ДУЖЕ хотілося нового РАДІО з Карпат і про Карпати, зі Львова і про Львів, з центру Європи і про центр Європи, від нас і про нас!
ДУЖЕ хотілося нового РАДІО не від політиків і не для політиків, не від олігархів і не для олігархів, не від влади і не для влади!
ДУЖЕ хотілося нового радіо для України!
ДУЖЕ хотілося нового радіо для Львова!
ДУЖЕ хотілося просто нового РАДІО!
ДУЖЕ хотілося РАДІО!
ДУЖЕ РАДІО!
Сталося
оДУЖуємо, панове!
#ДУЖЕРАДІО

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 47 гостей