Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Робота
Demyan
Повідомлень: 2903
З нами з: Вів, 28 березня 2006, 12:25
Стать: чоловік
Авто: Mersedes W124 E 2.0, Kia Soul 1.6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Робота

Повідомлення Demyan » Вів, 03 червня 2008, 13:36

На цьому ринку це та нормальна зарплата - є збиральники які працюють за 800-1000 грн. 1500 грн це для такої посади вже середньо вища. Плюс можливі премії це мінімальна з/п.
Перед встановленням з/п вивчається ринок і робиться рівень з/п по даній посаді. Окрім того люди є, просто є необхідність розширення тому йде набір.

P.S. Ти ж по совоїй роботі вчора затримався аж до 21 00 :) тут такої затримки немає :)

Аватар користувача
_Ramp_
Повідомлень: 2869
З нами з: Чет, 29 листопада 2007, 13:13
Стать: чоловік
Авто: VW Jetta
Звідки: LEMBERG
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 0

Re: Робота

Повідомлення _Ramp_ » Вів, 03 червня 2008, 13:44

Demyan,
_Ramp_ писав:.S. Ти ж по совоїй роботі вчора затримався аж до 21 00

це я по іншій їздив підзаробити!
„Борітеся – поборете!
Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава
І воля святая!”

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Робота

Повідомлення Speedo » Сер, 04 червня 2008, 10:29

В сфері автосервісу: 1800 без досвіду, 2200грн., мінімум (якщо є досвід)!!! То слюсар-механік. Толковий електрик, моторист, думаю, значно більше !!!
якщо пропонують менше - посилай [цензура]!

По меблях - не знаю, але по-моєму у Львові вже гружчик менше як за 1800 тобі робити не буде!!!

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Робота

Повідомлення vovka » Сер, 04 червня 2008, 10:40

Speedo писав:По меблях - не знаю, але по-моєму у Львові вже гружчик менше як за 1800 тобі робити не буде!!!
касири в банку і за 1000 працюють.. не треба приукрашувати реальність.

Demyan
Повідомлень: 2903
З нами з: Вів, 28 березня 2006, 12:25
Стать: чоловік
Авто: Mersedes W124 E 2.0, Kia Soul 1.6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Робота

Повідомлення Demyan » Сер, 04 червня 2008, 11:57

Це говорять люди які тільки б потриндіти. Мені чесно кажучи всеодно бо знаю що 1500 грн це норм. початкова зарплата.
Люди які говорять що у Львові заробляють 2000 грн і більше причому з початку - це просто лишби поговорити.
Реально працюю з багатьма фірмами і знаю не - сусід сказав що знайомий заробляє, а в мене знайомий заробляє, а мій знайомий заробляє а я заробляю...а знаю реальні заробітку у Львові по багатьох спеціальностях і посадах.
Тому якщо 1500 для вас замала - значить шукайте більше, ніхто нікого не заставляє.

Аватар користувача
Jarevych
Тюнінг клуб
Повідомлень: 9151
З нами з: Нед, 25 березня 2007, 22:10
Ім'я: Ярік
Стать: чоловік
Авто: M2F2
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 82 рази
Контактна інформація:

Re: Робота

Повідомлення Jarevych » Сер, 04 червня 2008, 12:36

підтримую, язиком тріпати, не мішки носити
Speedo, _Ramp_, от ви кажете що це мало, ну то запропонуйте більше, а не порівнюйте де можна більше...
звичайно що можна, але для цього треба і шукати багато, та і в більшості випадків перед тим тре вкласти...
StaleVar запитав, Demyan запропонував те що міг, підходить добре, нє, то шукайте іншого, ніхто нікого не заставляє.
ІМХО
Машина не жінка , помилок не пробачає

Аватар користувача
ghost
Повідомлень: 2895
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 15:07
Ім'я: Павло
Стать: чоловік
Авто: Amarok, A4
Номер: ВС0190ЕА
Звідки: Наварія
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Робота

Повідомлення ghost » Сер, 04 червня 2008, 12:47

маю вакансії:
оператор ПК (необхідна технічна освіта)
менеджер (технічна освіта, спілкування)
електрик/електронник
інженер-механік
еконміст (знання АВК, технічна освіта)

оплата по домовленості, випробувальний термін 1міс за 1000грн (буває платимо більше), графік 8-17, Пн-Пт
I would love to change the world, but they won't give me the source code...

Аватар користувача
Black
Повідомлень: 7746
З нами з: П'ят, 29 червня 2007, 13:11
Ім'я: Дмитро
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi
Звідки: Львів
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 0

Re: Робота

Повідомлення Black » Сер, 04 червня 2008, 12:51

Jarevych писав:підтримую, язиком тріпати, не мішки носити
Jarevych Полностью согласен с твоим суждением !!!!!
парню нужно найти что б на хлебушка заработать ,а многие начинают ...............ть только автор пока не отвечает,на наводящие вопросы и предложения ,может нашол ? :sing
З повагою Black.

Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: Робота

Повідомлення BOXER » Сер, 04 червня 2008, 12:54

Jarevych писав:ніхто нікого не заставляє.
Ну та то по-любому, рабство в нас ніби заборонене =)))

Скажу свою суб"єктивну думку. Якщо для людини це перша робота, вона не має досвіду ні професійного, ні життєвого, то їй 1500 якраз норм! Тут важливіше навіть не сума з/п, а те, що вона потрапляє в робочу обстановку, колектив і графік 8-18 (для прикладу). В такому випадку важливіше сама робота, посада, бо в такому віці треба починати кар"єру будувати, а не ганятися за швидкими грошима.
vovka, +1! А ше в деяких банках одночасно із заявою про прийом на роботу, працівник подає заяву на звільнення зі своїм підписом, а дату і свій підпис поставить роботодавець, коли йому захочеться. Це я до того, шо навіть з такою з/п (1000грн) ше й задовбують реально! Тому 1500 для старту-зашибісь! А ше більший плюс - якшо будеш працювати по спеціальності і робити ту роботу, яка подобається.

І багато хто говорить "[цензура] освіта, я сам розкручусь..." - брєд то все і результат обмеженого і недорозвинутого мислення і сприйняття світу. І особисто я не хочу зараз працювати де-небудь, а хочу отримати максимум від освіти (можливий варіант продовження навчання на Заході) і тоді самому диктувати умови і вибирати собі рівень з/п. Бо бачу, шо з тими знаннями, які маю зараз, легше виконати ту чи іншу роботу, ніж не маючи їх. Тому треба дальше розвиватись. Ну це так, моє ІМХО 8)
Sad, but true.

Аватар користувача
Fobos
Рятівник форуму
Повідомлень: 10217
З нами з: Вів, 28 червня 2005, 22:00
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: Fords
Звідки: Patona str.
Дякував (ла): 138 рази
Подякували: 9 рази
Контактна інформація:

Re: Робота

Повідомлення Fobos » Сер, 04 червня 2008, 14:08

BOXER, яка б у тебе освіта не була але якщо ти немаєш стажу то ти ніхто і звати тебе ніяк, хіба ти мажорик і тебе тато впихне, а ще якщо у тебе є освіта а розуму нуйуха нема то хоч ти 3 вищих освіти май всеодно тебе тримати ніхто небуде або знову ж таки тато... IMHO

P.S. Доречі у мене наразі немає ВО зато є досвід і знання і роботу я собі сам вибираю яку захочу і я диктую умови доречі.
Ford?

Demyan
Повідомлень: 2903
З нами з: Вів, 28 березня 2006, 12:25
Стать: чоловік
Авто: Mersedes W124 E 2.0, Kia Soul 1.6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Робота

Повідомлення Demyan » Сер, 04 червня 2008, 14:26

Це питання довге і в кожного свої вимоги і бачення і всюди є вийнятки.
Якщо працювати на солідній фірмі там ти можеш мати знання великі (хоча є і тут вийнятки) але при прийомі спершу обовязково питають освіту і диплом. Просто якщо є 10 людей і тре провести бесіди з 5 людьми бо більше часу нема - ті в кого нема вищої освіти відразу відкидаються. На сам диплом і оцінки мало дивляться але при першому відборі якщо ви проходите в солідній фірмі де є свій кадровий персонал просто шанс відкинути є великий. Так само тут грає роль складання резюме - є неписані стандарти згідно яких треба правильно скласти резюме (шрифт, порядок і т.д.), кадровики з досвідом теж відкидають або як написані резюме. Це щодо солідних фірм де можна заробляти більше.
А взагалі тут нема чого слухати я заробляю мій сусід заробляє. Раджу тому хто шукає:
- проаналізувати ринок роботи (галузь де ви шукаєте що хочете робити);
- подивитися в бази даних з приблизним заробітком які пропонують фірми;
- визначити свій досвід рівень і визначити для себе розмір з/п.
- ....почати шукати....

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Робота

Повідомлення Speedo » Сер, 04 червня 2008, 14:48

зрештою, "на перспективу" можна працювати і за 1500 і за менше грн/в місяць, тільки за РЕАЛЬНУ ПЕРСПЕКТИВУ, бо якщо це "приватний сектор" то "перспектив" наобіцяють вагон з прицепом, а в результаті і з/п не піднімуть і робочий час спланують як захочуть (робочі суботи, робочий день з 9 доки треба іф т.п... ), ще й з з/п проблеми будуть, а свого підвищення так і не дочекаєшся (хоч зі шкіри лізь), все дістанеться "своїм людям"!
Тому, моя порада:
1) Підготуй хороше резюме
2) Звернися в агенство з пошуку персоналу (але в НОРМАЛЬНЕ агенство, а не до всяких-там самозванців, яких зараз дохріна у нашому місті!)
3) Якщо варіант (2) не підходить, чи не "проканає" - шукай через нет, відповідних сайтів зараз повно і знайти роботу через них реально!
4) При прийомі на роботу, ОБОВ"ЯЗКОВО підписуй КОНТРАКТ, в якому буде обумовлено: з/п, премія, робочий час, відпустки, лікарняні і т.п....

Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: Робота

Повідомлення BOXER » Сер, 04 червня 2008, 17:29

Fobos,
Та я не просто про папірчик говорю, який зараз може кожен купити! Навіть 2, 3, 4 можна купити! Я про весь комплекс: навчання (саме навчання, я не купівля дипломів!) формує в більшості якийсь розум, мудрість. Сама теорія до сраки, згідний! Більшість завжди виїжала і буде виїжати на природних задатках і здібностях. І до сраки таке навчання, де все зубриш і потім не знаєш, де і як то використати. То вже суто індивідуально, залежить від людини.

Зараз в Україні брак кваліфікованої і досвідченої робочої сили, тому на таких працівники є попит і вони можуть свою ціну вказувати. Але я не про те. А де кар"єра? Я тут її не бачу. А перебиватись постійно з одної спеціальності на іншу... Ну нафіг. Інша справа, якшо шукаєш то, шо подобається. Але переважно в процесі навчання бачиш і вибираєш то, шо тобі подобається, а потім можна зразу підібрати відповідну роботу.

А я, не маючи багаторічного досвіду роботи, можу прийти до тебе на підприємство, взяти звітність і порахувавши те, шо треба, скажу чому прибуток такий малий або чи можна брати кредит і так далі і шо зробити для того, шоб зріс прибуток і ше й зможу організувати відповідні зміни. А ті, хто вважає, шо на їхню висококваліфіковану і досвідчену особистість буде високий попит і вони можуть диктувати свої умови, будуть виконувати те, шо понапридумую Я 8) Бо ж основна мета будь-якого підприємства - прибуток! І всі будуть на нього працювати.

Повертаючись до тих 1500грн з/п, ше раз скажу своє ІМХО - якшо така робота до вподоби і цікава тобі, то треба її хапати!
Fobos писав:яка б у тебе освіта не була але якщо ти немаєш стажу то ти ніхто і звати тебе ніяк
[/quote]
хм, ну не скажи! а про викладачів ВУЗів шо скажеш? Вони ж не мають досвіду роботи безпосередньо на якомусь підприємстві по спеціальності!
Ти ніхто і звуть тебе ніяк (в тому числі і викладача!), якшо ти не можеш чи не вмієш реалізувати свої знання і здібності! Або якшо ХОДИВ на навчання, але ніхрена не вчив, а потім тичиш всім свій диплом без елементарних знань. А якшо ти не маєш освіти, але вмієш шось робити і маєш досвід, то звичайно плюс. Але в кожного свої пріорітети і своє бачення мабуть... Це вже хто на шо працює: хто на розвиток, хто на "зараз пожрати"...
Sad, but true.

Аватар користувача
Fobos
Рятівник форуму
Повідомлень: 10217
З нами з: Вів, 28 червня 2005, 22:00
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: Fords
Звідки: Patona str.
Дякував (ла): 138 рази
Подякували: 9 рази
Контактна інформація:

Re: Робота

Повідомлення Fobos » Сер, 04 червня 2008, 17:56

BOXER писав:Але я не про те. А де кар"єра? Я тут її не бачу. А перебиватись постійно з одної спеціальності на іншу... Ну нафіг. Інша справа, якшо шукаєш то, шо подобається.
Я відчуваю, що скоро вдамся до такого, бо щось набридло мені вже возитись з тимим компами...
BOXER писав:А я, не маючи багаторічного досвіду роботи, можу прийти до тебе на підприємство, взяти звітність і порахувавши те, шо треба, скажу чому прибуток такий малий або чи можна брати кредит і так далі і шо зробити для того, шоб зріс прибуток і ше й зможу організувати відповідні зміни
О приходь, візьмем пива розкурим кальянчик і будем рахувати. :beer :D
Ford?

Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: Робота

Повідомлення BOXER » Сер, 04 червня 2008, 18:09

Fobos, :D :D :D жжош!
Fobos писав:щось набридло мені вже возитись з тимим компами...
хм... а маєш вже шось інше на приміті?
Fobos писав:візьмем пива розкурим кальянчик і будем рахувати
та на морозі! :roll зараз поздаю держіспити і будем рахувати твою рентабельність! 8) :beer
Sad, but true.

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Робота

Повідомлення Speedo » Чет, 05 червня 2008, 10:31

Робота, болюче питання для багатьох...
Дуже рідко зустрічається, щоби людина була нею задоволоена на всі 100:і щоб з начальством все ідеально складалося, зарплата була супер, відносини з колективом... так чи інакше, заради роботи мусимо комусь щось терпіти, комусь йти на поступки, комусь щось вибачати і т.п....
Дуже важко жити, коли людина не може себе знайти... тиняється з роботи на роботу, а прогресу нема... хоча... з практики, ті що поміняли багато робіт - все таки на чомусь зупиняютьсся і виграють в порівнянні з "вірними одному місцю" працівниками... хоча, не факт... тут ще багато залежить від везіння...
За радянських часів "літунів" не любили, але зараз, ІМХО, це як-не як вихід...особливо якщо оберташся серед різного калібру приватних фірм...

cCaps
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Робота

Повідомлення cCaps » Чет, 05 червня 2008, 10:51

BOXER писав:А я, не маючи багаторічного досвіду роботи, можу прийти до тебе на підприємство, взяти звітність і порахувавши те, шо треба, скажу чому прибуток такий малий або чи можна брати кредит і так далі і шо зробити для того, шоб зріс прибуток і ше й зможу організувати відповідні зміни. А ті, хто вважає, шо на їхню висококваліфіковану і досвідчену особистість буде високий попит і вони можуть диктувати свої умови, будуть виконувати те, шо понапридумую Я Бо ж основна мета будь-якого підприємства - прибуток! І всі будуть на нього працювати
Смілива заява. Навіть дуже. В звязку з цим запитання, а скільки ти заробляеш на даний момент?

Аватар користувача
Jarevych
Тюнінг клуб
Повідомлень: 9151
З нами з: Нед, 25 березня 2007, 22:10
Ім'я: Ярік
Стать: чоловік
Авто: M2F2
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 82 рази
Контактна інформація:

Re: Робота

Повідомлення Jarevych » Чет, 05 червня 2008, 11:54

Speedo, Частково згоден з тобою, але все одно є деякі "але"
Якщо афтар шукаю роботу на певний час, тобто щоб поки не найде підходящу роботу а зара тре гроші то підійде люба робота, але якщо вже йде пошук постійної роботи то тоді тре шукати щось таке, до чого би душа лягла і людина бачила що вона це може, і їй це подобалось.
Деколи краще поміняти декілька робіт, як своєрідну школу життя, набути різносторонніх навиків, вмінь, щоб був не дарма прожитий час, а деколи краще знайти себе раз і на постійно, але знати що це подобається, воно приносить великі перспективи і постійний дохід і не турбуватись про те що невмієш робити те що в принципі і не обовязково.
такшо кожен думає в міру своїх можливостей і вподобань
Крім того ще інколи тре шукати роботу яку можна повязувати з навчанням і тп, бо багато хто хоче працювати, бути фінансово незалежним, але навчання звязує руки, але з іншої сторони і освіта дає своє...
Машина не жінка , помилок не пробачає

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Робота

Повідомлення Speedo » Чет, 05 червня 2008, 12:22

Jarevych якщо дивитися з позиції автора, то так...
а без досвду і на будь-яку роботу потрапити нелегко...
йому б зараз просто куди-небудь попасти, обдивитися, троха "обрости жиром" і досвідом ;-), а далі вже шукати щось краще і перспективніше...
-------------
часом можна не мати вищої освіти, але мати світлу голову і добитися багато чого, а деколи і 5 вищих освіт не допомагає
:(
тут ще дуже багато (процентів 80) залежить від зв"язків і уміння зав"язувати корисні знайомства!!! Іншими словами, комунікабельність всюди є ДУЖЕ важливою!

Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: Робота

Повідомлення BOXER » Чет, 05 червня 2008, 17:51

cCaps, та я взагалі сміливий. В цьому житті нема часу на сумніви і невпевненність! 8) Я ж писав вище, що зараз для мене пріорітетним є здобуття висококласної (в тому числі за кордоном) спеціалізованої освіти. Тому зараз не маю постійного місця роботи. Але регулярно проводжу оце:
BOXER писав:можу прийти до тебе на підприємство, взяти звітність і порахувавши те, шо треба, скажу чому прибуток такий малий або чи можна брати кредит і так далі і шо зробити для того, шоб зріс прибуток і ше й зможу організувати відповідні зміни.
Але це дуже тривала і відповідальна робота. Тому треба багато часу і знати заради чого я берусь за неї.

Думаю, кожен погодиться, що все таки найбажаніший варіант "працювати сам на себе" - "ПП" і тому подібне.
Sad, but true.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 37 гостей