Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Як відкрити візу в США?
Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Як відкрити візу в США?

Повідомлення Speedo » Пон, 10 вересня 2018, 15:37

Vasiliyyy
Скажу, що колєга з форуму хоче поїхати, ще й грошенят підзаробити, чи там йому помощніків не треба? :D
Але з тебе пиво і фотки єлоустовна :roll :D :D :D
-----------------
А якщо серйозно то ще сподобався з його фоток міст "золоті ворота", музей "парк секвой" (ну чи як там він правильно), музей залізничного транспорту, авіації, ну і ще купа музеїв всяких, зоопарків, парків розваг, ну і Манхеттен, канєха (мали цілий день на прогулянку по NY при поверненні додому). Доречі у всіх тих музеях адміністраторами (чи екскурсоводами) працюють пенсіонери, які свого часу попрацювали у відповідній галузі (якої стосується даний музеум), в "авіаційному" - колишній пілот, залізничному - машиніст. І це дуже правильно. Багато чого людям (особливо дітям) можуть розповісти і відчувають себе потрібними і затребуваними у старшому віці :thumbup
Доречі, десь по "діскавері" є відос як вони ті гігантські підвісні мости будують (зокрема і ці "золоті ворота") вже хочу подивитись!!! :shock

AVP_6
не знаю точно яка, але наскільки я зрозумів, віза дає право перебувати в США щось вроді 180 днів на рік. :sing
Вроді НЕ робоча, але БІЗНЕС віза, чи якось так... Він зі своєю "маятниковою спецтфікою" якраз, каже, що вкладається...

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Як відкрити візу в США?

Повідомлення AVP_6 » Пон, 10 вересня 2018, 15:49

VETERAN писав:
Пон, 10 вересня 2018, 09:12
AVP_6 писав:
Пон, 10 вересня 2018, 07:28
в америці своїх розробників хватає і їхати туда немає потреби
Ну не знаю - мого сина запрошували-запрошували, а він відмовлявся. Накінець прислали квиток до Києва, щоб він поїхав забрати візу - приклеїли йому ту мультивізу на хз скільки років, а він поїхав у Німеччину - там більше сподобалося.
таке буває
в мене так само брат мій шо живе в LA казав - шо дивно шо мені візи не дають, а бачать шо спеціалість і навіть якби і лишився там то би не пособіє просив а працював і платив штатам податки, а вони вже 6 років пятеро чоловік там живуть і америці ще жодної копійки не заробили а забирають кожен місяць допомогами, стипендіями і тд купу грошей :D :D :D
тому тут якоїсь однозначної логіки нема

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Як відкрити візу в США?

Повідомлення Speedo » Пон, 10 вересня 2018, 16:46

AVP_6
Та там тими допомогами-пособіями сильно не заробиш. Всі вони десь підробляють "на чорно" по будовах чи т.п. Ну x.з як в Штатах, а принаймі в Європі так. Тобто "на хліб" того вистчає, але щоби "жити на широку ногу", особливо, якщо є сім"я, то понятно що ні! Ще і купа тих перевірок і комісій чи платити їм ті пособія "чи пора забирати" і постійно треба доводити...
А вже хто має роботу, хоть будь-яку то да. Той вже КОРОЛЬ! :D
Востаннє редагувалось Пон, 10 вересня 2018, 16:56 користувачем Speedo, всього редагувалось 3 разів.

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Як відкрити візу в США?

Повідомлення AVP_6 » Пон, 10 вересня 2018, 16:50

Speedo писав:
Пон, 10 вересня 2018, 16:46
AVP_6
Та там тими допомогами-пособіями сильно не заробиш. Всі вони десь підробляють "на чорно" по будовах чи т.п. Ну x.з як в Штатах, а принаймі в Європі так. Тобто "на хліб" того вистчає, але щоби "жити на широку ногу", особливо, якщо є сім"я, то понятно що ні! Ще і купа тих перевірок і комісій чи платити їм ті пособія "чи пора забирати" і постійно треба доводити...
А вже хто має роботу, хоть будь-яку то да. Той вже КОРОЛЬ! :D
я вже колись тут розказував я то все працює тому ще раз особого бажання немає, скажу основну суть - пособіє 4к+/міс, а якшо десь на чорно підробляти і це зловлять то можна всього лишитись, думаєш хтось так буде ризикувати?

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Як відкрити візу в США?

Повідомлення Speedo » Пон, 10 вересня 2018, 16:53

Ну, 4 то може на сім"ю
Ось офіційна інфра:

Если брать данные за 2016 год, то средний размер ежемесячного пособия по безработице в Америке составляет 1050 долларов: От 65 до 1100 долларов в месяц могут получать жители штата Оклахома; От 450 до 2000 долларов в месяц могут получать жители штата Вашингтон.

А що таке "штука баків" на місяць у США, що за ті гроші мож купити??? Думаю, приблизно те ж, що і за 1000 грн. у нас :D (нє ну, утрірую, більше, канєшно, але тим не менше...сильно "не розженешся"). А чим за квартиру платити? Значить, полюбе мають бути і і інші джерела доходів.
Ось тут цікава стаття на цю тему...
http://www.russian-bazaar.com/ru/content/14090.htm
Я до того, щоби "сісти на пособіє" ніхто у Штати чи Канаду зараз не їде... бо це дуже непросто і не для кожної роботи передбачено...

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 65 гостей