Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Скільки можуть коштувати документи на W126?
Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Скільки можуть коштувати документи на W126?

Повідомлення Vasiliyyy » Пон, 10 липня 2017, 15:23

Власне, суть питання у назві. Кіко можна просити грошей за доки на 126 мерса? і чи взагалі ще хтось купує то?

Аватар користувача
polara
Повідомлень: 57
З нами з: П'ят, 19 жовтня 2012, 15:13
Ім'я: Максим
Стать: чоловік
Авто: Mercedes 126
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Скільки можуть коштувати документи на W126?

Повідомлення polara » П'ят, 14 липня 2017, 23:48

Якщо й шукають такі доки, то кожен з охочих хоче купити якомога дешевше, - це зрозуміло. Цінять, як правило, - 1-1,5 К. вічнозелених американських президентів.

Ось уже приблизно рік висить оголошення зі Львова на auto.ria - доки+залізо (авто після дтп) 1,3 К.
Якщо досі не продалися, значить ціна завищена/малий попит. Сьогодні цілу машину (коматоз) з доками можна знайти за +/- 1,3 К - і ще щось з неї на кількасот у.о. продати.

Доки на таке авто можуть бути потрібні лише на випадок "болгарського" розмитнення. Кримінальний характер таких діянь помножений на доволі високу ціну добрих 126-х "там" (4-5 К) - бо інакше немає смислу приганяти й інвестувати далі в шрот - перетворюють усе в непривабливий процес з фінансового й легального погляду. Ризикну стврджувати, що непоганого 126-го за +\- 5-7 К. можна знайти й у нас. Звісно, він ще потребуватиме вкладень, але це буде "чистий" варіант.

Тому ціну доків 126-го ІМХО можна визначити як "нічого" - до 1 К, залежно від апетитів продавця й глибини гаманця покупця. Нещодавно, щоправда, чув від одного перекупника, що колишня схема пригону авто під доки вже відновлена й на папери 126-го можна привезти будь який S-клас, включно з найновішим. Це докорінно змінює ситуацію, але чи прада - незнаю. :-)

ПС. А якесь "залізо" до доків маєте в наявності? Можна в ПП.

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Скільки можуть коштувати документи на W126?

Повідомлення САХАР » Суб, 15 липня 2017, 17:27

Просити можна 1000_реально захоче хтось купити,запропонуэ сам за скiлькi забрав би.То не та машина що користуэться попитом та ще залеже що э до тих паперiв (номера,шильдiки iт.д.)
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Скільки можуть коштувати документи на W126?

Повідомлення Vasiliyyy » Суб, 15 липня 2017, 17:47

До паперів є машина на ходу :-)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 41 гостей