Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Польскі блЄхи, чи довго залишилося?
andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення andreyclk » Вів, 19 червня 2018, 12:28

Спідо ти прикалуєшся? Особисто тобі питання:
Краще заробляти 10-15 тис грн і мати дешеве харчування .В місяць залишиться 0 грн
Чи краще мати 2500є ,тратити 1000єнавсьо провсьо і мати 1500 в місяць відложувати?!

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Speedo » Вів, 19 червня 2018, 12:33

Jarevych під час революції всі такі чесні, покричали, мол "ми проти корупції", "ми за розвиток", "за чесну державу".
А на ділі виявляється, що ми проти корупції, але якщо МЕНІ треба вирішити якесь питання, то я "волів би заплатити, щоб вирішити".

Революція пройшла. Частина людей - поїхала воювати на Схід - частина і далі "возить файки в польщу", як би нічого і не відбувалося. Ще інша частина "жене бляхі", "роздає і бере хабарі", "краде" (ну а шо, порошенко і дипутати крадуть, А Я ЩО ГІРШИЙ?).

Так, частина намагається, принаймі, жити чесно (як їм це не складно).

А ще інша частина - завзято свалює закордон!

Нема єдності!
От так і живемо.
Хоча на Майдані, ніби всі були солідарні, всі були "за одно"!
А на ділі?
Так не виявилося.

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2127
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 145 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення gooliver » Вів, 19 червня 2018, 12:35

Speedo писав:
Вів, 19 червня 2018, 12:21
Kritik Ти кажеш "не будова", "не робочі", "не сезонні". Ну добре! А що тоді?
ІТ - відкидаємо відразу, до уваги не беремо!
От ким, наприклад я можу поїхати в Польщу? Ну от реально? Давай подумаємо... таксувати можу на "убері" міста не знаю, вулиць не знаю, мову троха знаю, але то не спасає - відпадає.
Будови заводи відразу ми відкинули на початку!
Яка, в дупі еміграція!??? В мене в роду поляків не було (чи майже не було)!
А навіть якби якимось дивом оформили "карту поляка", то що? Сісти "на пособіє" і сидіти без роботи?
Згідни. Можна на фурі вчитися їздити, можна багато чого "вчитися", можна місто вивчати, щоби в "убері" працювати... але НАФІГА?
Їхати звідси - все кидати, щоби в тій самій Польщі гіпотетично щось може покращити (хоча - навряд) і вкалувати до старості на будовах чи по різних "шабашках"? Та у них своїх таких вистарчає!
В мене от виникає часом враження, що (не всі, звичайно) дехто хоче оправдатися, що він поїхав в ту Польщу і пишуть, що прям там у них "рай на землі". Питань нема, якя вже писав, якщо у тебе тут "дупа" не можеш знайти роботи, сім"я, борги, ну то і на ту саму "будову" чи "трускавки" - варто їхати", щоб покрити "поточні витрати"! Але еміграція ? До чого тут еміграція?
ну бо ти це обговорюєш з точки зору людини, яка має тут якусь карєру і оброслася житлом/сімєю/речами. І тебе влаштовує якість твого життя.
Інші не мають таких стоперів, або розуміючи, яких зусиль треба прикладати щоб збудувати тут пристойну карєру - вирішують краще це все починати там, де віддача буде краща. Оце і все, у кожного своя правда.
Ми не інкубаторні, кожен вільний вибирати те, що йому більше до вподоби. Панщину відмінили ще в 1848 році, завісу в 91му. Якщо людина бачить себе десь інакше і там вона щасливіша - нехай їде. Це її особистий вибір, не розумію, чому вона повинна бути щось винна державі чи народові, які так само не винні їй нічого?
Моє розуміння правил життя - все твоя особиста справа, що не заважає іншим.

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення cat-yellow » Вів, 19 червня 2018, 12:39

Speedo писав:
Вів, 19 червня 2018, 09:44
Ну які такі нюанси, що в Польщі краще жити? Троха більша зарплата???
А т.зв. польські фашисти? Що, скажете нема такого???
До мого брати якось "доколупалися" вечерком бритоголові їхні "скінхеди", бо почули від нього на вулиці українську мову. Тупо хотіли бити морду, мотивуючи якимись історичними фактами про "бандерОвців" чи т.п. :facepalm І то при тому, що вони тихо скромно прогулювались з жінкою і дитиною, не викрикувавши ні "Слава Україні!" ні "Смерть ворогам!", не розмахуючи червоно-чорним прапором, та й не виглядав він так, що міг би жити за чаів Степана Бандери :D
Закінчилося все викликом поліції, яка їх і так не забрала, а обмежилась "профілактичною бесідою", підчас і після якої вони далі лізли в драку, навіть у присутності копів!!!
У Львові ви чули щоби хто до@@бувався до польських туристів? Та й навіть мацкаликів ніхто не рухає!
А почуши "польську мову" всі стараються їм щось "по-польску" пояснити, навіть, якщо й самі не знають нічого більше "проше пана" :D
А уявіть як дітям в школі, може бути? І то останнім часом ці настрої тільки "підігріваються" за гроші пукіна і Ко!
Принаймі, для мене це би було вагооомою причиною не їхати до "пшеків". Вдома працювати на них то одно, а попасти в то оточення....
ти в Польщі не живеш і не жив ніколи
а розказуєш так, ніби прожив років 5
твої знання - теорія + "десь чув" + "кума брата свата"

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення cat-yellow » Вів, 19 червня 2018, 12:41

andreyclk писав:
Вів, 19 червня 2018, 10:27
cat-yellow писав:
Вів, 19 червня 2018, 00:52
andreyclk писав:
Пон, 18 червня 2018, 23:00
AVP_6 писав:
Пон, 18 червня 2018, 22:48
але про шо ми споримо - в кожного свою мотивація
цікавіше інше - от приїжджає сімя за кордон в років так 35 і бере кредит на хату на 30 років
от в такому випадку яка мотивація? Це ж до 65 років потрібно працювати тільки на хату )))
Кредит на 30-ть років в Польщі то ти яку хату хочеш? Як межигіря? :D
межисрір"я
Головою вдарився чи перегрівся на сонечку? :facepalm
начав по п"яні читати той весь брєд тутешній :D

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Kritik » Вів, 19 червня 2018, 12:43

Speedo писав:
Вів, 19 червня 2018, 12:21
Jarevych 100% з тобою погоджуюсь! А про ціни в Швеції я також писав трохи вище! Тільки от на мене також накинулись "та то фігня, головне, що там 2500 євро зарплата!"
Та подивіться на ютубі, хоть канали наших заробітчан, по любій "спеціальності", якщо самі не їздили! Для себе скажу, що з мене тих заробітків ДОСИТЬ! Свого часу поїздив, попробив ремонти, побілки ("на панів"), порізав дерев і кущів, позбирав урожаїв, чи т.п., не моє воно!
Швеція вкотре - найдорожча країна Євросоюзу (ну, чи одна з). У франції і то легше, бо можна хоч в "турецьких" чи "арабських" крамничках закуплятися. Нє, ну в Швеції класно - не спорю. Поїхати туди у відпустку чи на відпочинок (хоча з тими цінами - нуйогонах). Але НЕ ПУТАЙТЕ ВІДПОЧИНОК З РОБОТОЮ!
-----
Kritik Ти кажеш "не будова", "не робочі", "не сезонні". Ну добре! А що тоді?
ІТ - відкидаємо відразу, до уваги не беремо!
От ким, наприклад я можу поїхати в Польщу? Ну от реально? Давай подумаємо... таксувати можу на "убері" міста не знаю, вулиць не знаю, мову троха знаю, але то не спасає - відпадає.
Будови заводи відразу ми відкинули на початку!
Яка, в дупі еміграція!??? В мене в роду поляків не було (чи майже не було)!
А навіть якби якимось дивом оформили "карту поляка", то що? Сісти "на пособіє" і сидіти без роботи?
Згідни. Можна на фурі вчитися їздити, можна багато чого "вчитися", можна місто вивчати, щоби в "убері" працювати... але НАФІГА?
Їхати звідси - все кидати, щоби в тій самій Польщі гіпотетично щось може покращити (хоча - навряд) і вкалувати до старості на будовах чи по різних "шабашках"? Та у них своїх таких вистарчає!
В мене от виникає часом враження, що (не всі, звичайно) дехто хоче оправдатися, що він поїхав в ту Польщу і пишуть, що прям там у них "рай на землі". Питань нема, якя вже писав, якщо у тебе тут "дупа" не можеш знайти роботи, сім"я, борги, ну то і на ту саму "будову" чи "трускавки" - варто їхати", щоб покрити "поточні витрати"! Але еміграція ? До чого тут еміграція?
в мене не було дупи
в мене була і є квартира в тернополі 2-х кімнатна
в мене була робота
в мене була машина
я не був в боргах

але є приказка про хробака в хроні, який видів все життя в хроні і думав шо йому добре, бо і їсти є шо, і т.д...
тільки збоку росла морква :-)
вот так само і тут

до речі, зараз не треба бути топографом шоб бути водієм убера чи фури
зараз є навігатори, і убер сам тобі прокладає найкращий маршрут по якому і оплачує клієнт, такшо абсолютно ніяких вмінь і знань для цього не треба

та й взагалі це як відмазка звучить
спочатку ти розказуєш про "нехай шабашка" "нехай друга робота" "нехай ше шось"
а тут для тебе вже по навігатору їздити - проблема

тобто як херово і тяжко і скільки нехай би не було в Україні - це норм
а в польщі - я не знаю міста, я не маю карти поляка, в мене не було родичів - я не їду :D

ну і ок)
не їдь, ніхто нікого не заставляє

кожен сам собі вибирає де і як йому краще

і тут об"єктивно ніхто нікого оцінити не може, бо кожен в свою думку закладає свої умови

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення cat-yellow » Вів, 19 червня 2018, 12:45

Kritik писав:
Вів, 19 червня 2018, 10:32
А уявіть як дітям в школі, може бути? І то останнім часом ці настрої тільки "підігріваються" за гроші пукіна і Ко!
Принаймі, для мене це би було вагооомою причиною не їхати до "пшеків". Вдома працювати на них то одно, а попасти в то оточення....
слуууухай
не розказуй байки
який путін в польщі, про шо ти говориш
запитай Міші кет єлова, в нього двоє дітей ходить в школу в польщі, і більшого бреда ніж оце шо ти написав, я не бачив і не чув :D
просто кожен шукає якусь вагому відмазку для себе :-)
Все в дітей нормально, жодних проблем. Двоє дітей адаптувались.
Зараз навіть буває таке, що вони в машині між собою по польськи валять :shock %)

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Speedo » Вів, 19 червня 2018, 12:46

andreyclk
краще так щоби лишалося і неважно де ти живеш!
Навчитись економити - не виходить - міняй роботи, поки не влаштує! Я старюсь жити тут, так щоб не більше 30% (ну, ладно - до 50%) йшло на харчування. Тоді, повір, буде лишатися і не треба їхати ні до польщі ні куди дальше! А не підходить робота - замало платять - міняй. Зараз, повір, вакансій (і хороших вакансій) і тут багато (навіть у порівнянні з 2014-м).
Хоча, кожен собі сам вирішує, як йому жити.
Хто я такий, щоб когось переконувати в чомусь, чи щось забороняти?
Ми просто ділимось своїми поглядами, думками...
Вирішив їхати в Швецію, їдь. То твоє життя. Потім нам тут розкажеш;)

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення cat-yellow » Вів, 19 червня 2018, 12:51

Kritik писав:
Вів, 19 червня 2018, 10:53
AndrewK писав:
Вів, 19 червня 2018, 10:41
Тю, ну я по вихідних коли з друзями квашу в саду, то любимо помахати факелами, покричати "слава нації, смерть ворогам". І що?
ну ми в пятницю тоже з другом співали "василину" і "бузьку" дзідзя на весь будинок)
і нічо) все спокійно)
Я знаю сусідів в будинку, в якому живу. Вони знають мене і знають, що я з України. Жодних проблем. В суботу ми з товаришами співали під гітару в мене до 22-00 і "Червону Руту" і "Рідна мати моя" і "Цвіт Калини" і "Что такое осень". Проблем - ноль. Часом збираємось чоловічою компанією сусідами на побухати. Я приносув горілку "Львівська" і тьощині "огірочки квашені" - то розійшлось на ура.

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення andreyclk » Вів, 19 червня 2018, 12:53

Speedo писав:
Вів, 19 червня 2018, 12:46
andreyclk
краще так щоби лишалося і неважно де ти живеш!
Навчитись економити - не виходить - міняй роботи, поки не влаштує! Я старюсь жити тут, так щоб не більше 30% (ну, ладно - до 50%) йшло на харчування. Тоді, повір, буде лишатися і не треба їхати ні до польщі ні куди дальше! А не підходить робота - замало платять - міняй. Зараз, повір, вакансій (і хороших вакансій) і тут багато (навіть у порівнянні з 2014-м).
Хоча, кожен собі сам вирішує, як йому жити.
Хто я такий, щоб когось переконувати в чомусь, чи щось забороняти?
Ми просто ділимось своїми поглядами, думками...
Вирішив їхати в Швецію, їдь. То твоє життя. Потім нам тут розкажеш;)
Дивись ти сам собі суперечиш то ти плануєш виїзжати звідси то тобі і тут добре .Я щось тебе зрозуміти неможу ніяк
Те що в тебе є квартира це вже + ,якщо її немає приходиться заробляти
А тепер прикинь на зарчування 40% доходу,на оренду житла ще 30-40%,на шмотки,дітям забавки і т д ще 10%.
Що тобі залишиться?

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення andreyclk » Вів, 19 червня 2018, 12:55

cat-yellow писав:
Вів, 19 червня 2018, 12:51
Kritik писав:
Вів, 19 червня 2018, 10:53
AndrewK писав:
Вів, 19 червня 2018, 10:41
Тю, ну я по вихідних коли з друзями квашу в саду, то любимо помахати факелами, покричати "слава нації, смерть ворогам". І що?
ну ми в пятницю тоже з другом співали "василину" і "бузьку" дзідзя на весь будинок)
і нічо) все спокійно)
Я знаю сусідів в будинку, в якому живу. Вони знають мене і знають, що я з України. Жодних проблем. В суботу ми з товаришами співали під гітару в мене до 22-00 і "Червону Руту" і "Рідна мати моя" і "Цвіт Калини" і "Что такое осень". Проблем - ноль. Часом збираємось чоловічою компанією сусідами на побухати. Я приносув горілку "Львівська" і тьощині "огірочки квашені" - то розійшлось на ура.

Весело сусідам було слухати напевне випивших українців ,граючих на гітарі. ДУмаю чому в мене в дворі вже таких немає,в Польщу рванули :sing

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Speedo » Вів, 19 червня 2018, 12:58

Kritik
Можна, можна, їздити по картах, по "андроїду", я не спорю, але питається НАФІГА мені йти на убер, скажімо в "Варшаву", якщо я можу працювати на "Убері" і у Львові, якщо захочу? Нафіга мені емігрувати, якщо я "не відчуваю себе поляком", навіть якщо якимись неправдами отримаю "карту"? Ну не треба воно мені і все! МОжна поїхати в Штати (бо там і так всі мігранти, тільки хтось по предках, а хтось сам приїхав) і там реально інше життя і інші з.п. ніж у нас чи в Польщі. Але скільки людей поверталися зі Штатів, так і не знайшовши себе там! Та МОРЕ! Так, багато там залишилися, "піднялись". Але "у кожного свій шлях".
Можна хоч кожен рік міняти країну проживання, женучись "за довгим євро", але від себе не втечеш!
Непогоджуюсь з тобою, що людина там, як "хробак в яблуці"!
Що у Львові чи Києві нема такого як у Кракові чи Варшаві? (Макдональдси, Ашани, торгові центри, розваги?)? Тільки би гроші були!
А якщо маєш і тут нормальну роботу, то смисл щось міняти???
Ну да, дороги погані, але скоро турки нам зроблять :D Разом з китайцями :D
cat-yellow
так, ти правий, я там не жив. Але моя мама, свого часу, жила і працювала у Варшаві - років 6 (коли пішла на пенсію, а тут з роботою була *опа, а пенсія 20 баксів). Гарно відзивалась. казала, що "поляки їй допомогли більше ніж українці", але все одно, казала, що "жити там би не могла". І в неї були "інциденти" в трамваї "а цо, пані єст за всходу?". До бійок і поліції, звичайно, не доходило, але "неприємний осадок" - залишався!
ТО я й кажу, хтось їде, комусь і тут незле.
Востаннє редагувалось Вів, 19 червня 2018, 13:04 користувачем Speedo, всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Speedo » Вів, 19 червня 2018, 13:00

andreyclk
то ти напевно неправильно зрозумів (або може я недуже точно висловився). Виїжджати, найближчим часом, точно нікуди не планую. На даний момен - у мене така позиція! А з часом, хто його знайє, як все оберне життя...)))
Зарікатися неможна!
Востаннє редагувалось Вів, 19 червня 2018, 13:05 користувачем Speedo, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Kritik » Вів, 19 червня 2018, 13:01

в мене на харчування йде 15-20% заробітку, в середньому
при тому шо я дуже сумніваюсь шо ми харчуємось одинаково
30-50% це якось дуже дохера

ну але зато в мене 45% йде на хату - кредит+комуналка+інтернет+світло

такшо в кожного по своєму
хтось має хату і може собі видавати 30-50% на їду і йому норм
хтось не має хати і мусить майже пів бюджету давати за неї
але за то шо лишається можна їсти не погано і ше всерівно буде лишатись

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення cat-yellow » Вів, 19 червня 2018, 13:06

andreyclk писав:
Вів, 19 червня 2018, 12:55
cat-yellow писав:
Вів, 19 червня 2018, 12:51
Kritik писав:
Вів, 19 червня 2018, 10:53
AndrewK писав:
Вів, 19 червня 2018, 10:41
Тю, ну я по вихідних коли з друзями квашу в саду, то любимо помахати факелами, покричати "слава нації, смерть ворогам". І що?
ну ми в пятницю тоже з другом співали "василину" і "бузьку" дзідзя на весь будинок)
і нічо) все спокійно)
Я знаю сусідів в будинку, в якому живу. Вони знають мене і знають, що я з України. Жодних проблем. В суботу ми з товаришами співали під гітару в мене до 22-00 і "Червону Руту" і "Рідна мати моя" і "Цвіт Калини" і "Что такое осень". Проблем - ноль. Часом збираємось чоловічою компанією сусідами на побухати. Я приносув горілку "Львівська" і тьощині "огірочки квашені" - то розійшлось на ура.

Весело сусідам було слухати напевне випивших українців ,граючих на гітарі. ДУмаю чому в мене в дворі вже таких немає,в Польщу рванули :sing
Раз в пятирічку - ніц їм не буде :D
Часом в них гульбан, часом в нас. Молодість, шо зробиш :)

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Speedo » Вів, 19 червня 2018, 13:09

Kritik
В якому плані однаково неоднаково?
По дорогих ресторанах щодня не ходжу - факт... але по ви,хідних, часом можна "рідних побалувати").
Поки тепло - шашличок на природі "святе діло" - хоча би раз на тиждень...(наприклад)
Ну я займаюсь спортом (для підтримки форми "пробіжки", "тренажерка", "турніки"), то і їсти треба непогано.
М"ясо - завжди в раціоні.
А що ти мажєш на увазі "неоднаково"?
А про 30% то я гіпотетично сказав (на вскидку). Спеціально не рахував - може і в 20 вкладемся. :D
п.с.
а взагалі я хлоп великий, люблю поїсти :D
Востаннє редагувалось Вів, 19 червня 2018, 13:14 користувачем Speedo, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення cat-yellow » Вів, 19 червня 2018, 13:11

Kritik писав:
Вів, 19 червня 2018, 13:01
в мене на харчування йде 15-20% заробітку, в середньому
при тому шо я дуже сумніваюсь шо ми харчуємось одинаково
30-50% це якось дуже дохера

ну але зато в мене 45% йде на хату - кредит+комуналка+інтернет+світло

такшо в кожного по своєму
хтось має хату і може собі видавати 30-50% на їду і йому норм
хтось не має хати і мусить майже пів бюджету давати за неї
але за то шо лишається можна їсти не погано і ше всерівно буде лишатись
а ще коли подаєш декларацію (PIT)
то отримуєш
- повернення 1100, якщо не працююча дружина
- повернення 600 на кожну дитину

я маю +500 злотих на молодшу дитину по програмі 500+
я буду подаватись на програму "Dobry start" де на початку шкільного року дають разово 300 злотих на кожну дитину

ми (ті, хто з Кракова) маємо право 20% скидки на транспорптний абонемент, який тепер на місяць буде виходити 70 злотих (безлім на весь ГТ)

крім того є карта Multisport Plus, за яку я плачу 151 злотий, по якій ходжу до будь якого басейну, спорт гуртка, сауни, спортзалу, чи навіть озера (відпочинкове місце) поруч з Краковом

в Україні/Червонограді в мене такого не було і бути не могло

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Speedo » Вів, 19 червня 2018, 13:23

cat-yellow
Ой, та ладно "не могло".
Щось, по-моєму, ви занадто ідеалізує ту "пшекляндію"!
ну, купив би собі картку "Євроспорт" чи як там і також би було.
Та й то думаю, обійшлося би до 2000 чи навіть до 1500 грн.!
І то ще питання де краща якість того всього?
Просто ти тут до цього не прагнув, а там "підвернулось" чи як?

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення andreyclk » Вів, 19 червня 2018, 13:29

Speedo писав:
Вів, 19 червня 2018, 13:23
cat-yellow
Ой, та ладно "не могло".
Щось, по-моєму, ви занадто ідеалізує ту "пшекляндію"!
ну, купив би собі картку "Євроспорт" чи як там і також би було.
Та й то думаю, обійшлося би до 2000 чи навіть до 1500 грн.!
І то ще питання де краща якість того всього?
Просто ти тут до цього не прагнув, а там "підвернулось" чи як?
Прийшла мені квитанція на оплату за гарячу воду якої небуло!!! Скажи мені от це нормально? :facepalm

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення cat-yellow » Вів, 19 червня 2018, 13:32

Speedo писав:
Вів, 19 червня 2018, 13:23
cat-yellow
Ой, та ладно "не могло".
Щось, по-моєму, ви занадто ідеалізує ту "пшекляндію"!
ну, купив би собі картку "Євроспорт" чи як там і також би було.
Та й то думаю, обійшлося би до 2000 чи навіть до 1500 грн.!
І то ще питання де краща якість того всього?
Просто ти тут до цього не прагнув, а там "підвернулось" чи як?
я розписав факти
і написав, що в мене в Україні такого не було

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 93 гостей