Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Польскі блЄхи, чи довго залишилося?
Аватар користувача
Jarevych
Тюнінг клуб
Повідомлень: 9151
З нами з: Нед, 25 березня 2007, 22:10
Ім'я: Ярік
Стать: чоловік
Авто: M2F2
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 82 рази
Контактна інформація:

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Jarevych » Вів, 19 червня 2018, 13:33

andreyclk
та не читай між рядків, я ж не сказав шо там погано чи ще щось. Я писав про перший час, якщо туди їхати, поки не адаптуєшся, не приживешся жити тяжко, хіба що мати з собою 2 кіло євро і собі ні вчому не відмовляти, але тужи так не їдуть. Звичайно не вся швеція однакова і т.п., я особисто суджу по Стокгольму, але думаю в інших містах не сильно ціни відрізняються.
Звичайно, якщо ти там живеш вже, і маєш де жити, знаєш всі нюанси, магазини, готуєш вдома і т.п., то в результаті це дешевше, що і логічно, але просто приїхати вже адаптованим не вийде.
Я теж в нас не трачу пів зп на їжу, і навіть мабуть менше ніж там 200-300, і немаю нічого проти, хай живуть, я виключно висловив своє бачення, я би там не жив.
Ну і Швеція, це не Польща, і то треба розуміти, і середні зп там дуже різні, як і ціни, одне діло стокгольм, де концентрується ледь не третина населення (ті що приїжджають на роботу) інше діло решта швеції, але і вони теж починали не з мільярдних статків.
Машина не жінка , помилок не пробачає

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення andreyclk » Вів, 19 червня 2018, 13:44

Jarevych писав:
Вів, 19 червня 2018, 13:33
andreyclk
та не читай між рядків, я ж не сказав шо там погано чи ще щось. Я писав про перший час, якщо туди їхати, поки не адаптуєшся, не приживешся жити тяжко, хіба що мати з собою 2 кіло євро і собі ні вчому не відмовляти, але тужи так не їдуть. Звичайно не вся швеція однакова і т.п., я особисто суджу по Стокгольму, але думаю в інших містах не сильно ціни відрізняються.
Звичайно, якщо ти там живеш вже, і маєш де жити, знаєш всі нюанси, магазини, готуєш вдома і т.п., то в результаті це дешевше, що і логічно, але просто приїхати вже адаптованим не вийде.
Я теж в нас не трачу пів зп на їжу, і навіть мабуть менше ніж там 200-300, і немаю нічого проти, хай живуть, я виключно висловив своє бачення, я би там не жив.
Ну і Швеція, це не Польща, і то треба розуміти, і середні зп там дуже різні, як і ціни, одне діло стокгольм, де концентрується ледь не третина населення (ті що приїжджають на роботу) інше діло решта швеції, але і вони теж починали не з мільярдних статків.
Нехай буде так,тобі видніше. Мова важка,бабок дофіга треба,житло дорого,продукти дорого,біженців багато,українців бють...Хто знає той їде хто боїться то дома сидить і з квартири невиходить
Про Польщу навіть несперечаюсь

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення andreyclk » Вів, 19 червня 2018, 13:45


Аватар користувача
Бодя
Повідомлень: 2716
З нами з: Чет, 22 квітня 2010, 16:23
Стать: чоловік
Авто: Fusion 2.0
Звідки: Львів
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 20 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Бодя » Вів, 19 червня 2018, 13:50

Та ж блін, робочий день в розгарі, а ви виписуєте тут мемуари, а потім жалієтесь що жити хєрово:)

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення andreyclk » Вів, 19 червня 2018, 13:51

Бодя писав:
Вів, 19 червня 2018, 13:50
Та ж блін, робочий день в розгарі, а ви виписуєте тут мемуари, а потім жалієтесь що жити хєрово:)
в кого робочий день в кого обід

Аватар користувача
Jarevych
Тюнінг клуб
Повідомлень: 9151
З нами з: Нед, 25 березня 2007, 22:10
Ім'я: Ярік
Стать: чоловік
Авто: M2F2
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 82 рази
Контактна інформація:

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Jarevych » Вів, 19 червня 2018, 13:58

andreyclk писав:
Вів, 19 червня 2018, 13:44

Нехай буде так,тобі видніше. Мова важка,бабок дофіга треба,житло дорого,продукти дорого,біженців багато,українців бють...Хто знає той їде хто боїться то дома сидить і з квартири невиходить
Про Польщу навіть несперечаюсь
Не розумію до чого ти хилиш?
я не навязую нікому свою думку, і не говорю що все так погано.
якось я зрозумів одне, замість того щоб плакатись, що все пропало, все погано і т.п. треба взяти все в свої руки і будувати свій комфорт навколо себе, бо за тебе то ніхто не зробить.
Я розумію, шо чи в швецї чи в польщі є дуже багато плючів, речей, яких в нас немає і т.п., а те як побудовані деякі системи я просто вражений, особливо як Міша Cat-yellow, розказував про освітні системи і т.п., і це круто, але я особисто, повторюю, особисто хочу мати це саме, але тут, в Україні, і я вірю в те, що рано чи пізно так і буде, і я почав з себе, я не даю хабарі, я не ухилясь від податків, я справно плачу всі комунальні послуги, а ті з якими я не ховсім згоден (то окрема історія) я теж плачу, але паралельно трози воюю за покращення їх, і поки що я не всюди бачу світло в кінці тунелю, але я розумію, що все що є в Швеції, Польщі, Німеччині і т.п. зробили вони самі, і ніхто їм того готового на блюдечку не подав, і я вірю що ми не гірші і зробимо те саме, а може і краще, і пофіг хто президент, чи уряд, бо маємо те що вибрали, а не те що дали, і тим не менше навіть в тій економічній жопі на перший погляд я бачу рух, при чому позитивний.
І я не порохобот, і за нього не голосував, і в принципі мені він не імпонує, але наразі десь схильний до того що тоді альтернативи мабуть не було. ІМХО.
Хочеш їхати їдь, я ж не заперечую, може тобі там буде краще, бо мені комфортно тут, бажання тужа їхати в мене було, поїхав подивився, бажання вгамував, все. Я люблю подорожувати, дивитись, як живуть інші, розвіювати для себе міфи, а в дечому навпаки, і правду таки кажуть, добре де нас нема!!!
Машина не жінка , помилок не пробачає

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Kritik » Вів, 19 червня 2018, 14:38

проблема в тому шо і зараз альтернативи я йому не бачу.....

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Speedo » Вів, 19 червня 2018, 15:02

Jarevych 100% згідний! Сказав, те що я думав іншими словами!
І повір, у нас багато що є краще, ВЖЕ Є ніж "десь там". Тільки у нас народ такий - плюсів не помічають, все "сплошний мінус" :sing
"Всюда добре, де нас нема" ;) не дурний сказав!
І, повторюсь, поїхати, емігрувати в ту саму Польщу чи Німеччину, то то саме, що прийти до багатого сусіда до хати і сказати "слухай, в тебе все так круто, так класно, давай я до тебе прийду жити, за що буду виконувати найгіршу роботу", ото приблизно так само виглядає! Ні полякам ні німцям того ніхто не дав! Хто пам"ятає початок 90-х, та поляки ще бідніші за нас тепер були! Та приїжджали своїми "малюхами" і вивозили все, що тільки могли! Заробляли, гандлювали "пан спшедай гуму!" "яку? Ду жуця чи до пєрдолєня?"Що забули??? :D Везли сюда жуйки, шоколадкі, продукти - вивозили техніку і багато-багато ще чого!
А потім що сталось? І що їм хтось щось дав?
Що дуже багато часу пройшло?
Значить і в нас все буде на найвищому рівні! І я в це вірю! Тільки би та проклята війна закінчилась! :angry
Так ні - нам простіше поїхати до них "у найми", ніж будувати щось тут, так виходить, декого почитавши...
Але кожен хай сам собі вирішує. Нікому не нав"язую свою думку.
Востаннє редагувалось Вів, 19 червня 2018, 15:13 користувачем Speedo, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення AVP_6 » Вів, 19 червня 2018, 15:13

От не розумію я тих хто плачеться з малими зарплатами в Україні
я завжди суджу по собі і для прикладу я поки вчився то шоб підзаробити пару копійок пішов на будову робити підсобником, але побачивши шо нашо на будові робити якшо можна думати головою, не пропрацювавши і місяця, організував свою бригаду і подав оголошення у Ваш магазин і вже не ходив з шуфлею а їздив на машині і домовлявся за роботу - заробляючи при цьому як разом взяті моїх 3 працівників.
Потім мені запропонували на одному заводі створити окремий відділ, і таких відділів по різних сферах там створювалось 3, тобто я мав з чим себе рівняти бо троє людей почало роботу з однакових умов і фінансування
нам всі дали по 800дол ставки і відсоток, і чомусь я стараючих знайти ще додаткові можливості для розвитку відділу вже за 2 місяці роботи мав 1600 дол а двоє інших так і далі отримували тільки ставку.
Потім прийшов 2009 рік і криза і наш завод почали помало розформовувати - і я не чекав шоб повністю все розвалилось а забрав людей і відкрив собі свою власну фірму по цьомуж але в маленьких масштабах, і далі в грошах нічого не втратив.
Потім в 2014 коли побачив шо за гривні не вигідно працювати перейшов в ІТ, віддавши при чому напарнику побудований повністю бізнес без жодної копійки компенсації - але вирішив ризикнути.
Тепер вже після 4 років в ІТ - я бачу шо і це не перспективно так як за молодими програмістами, які готові працювати день і ніч не угонишся, і тому відмовляюсь від цікавих пропозицій (остання була 3,5 за 8-ми годинний робочий день/5 днів на тиждень)
Але я відмовився так як з цими проектами які маю зараз витрачаю в день не більше 4 годин для роботи а решту маю час на обдумування що робити далі.
А якби я думав шо потрібно просто відпрацювати 8 годин і іти до дому - то би і далі певно на будові цемент мішав.
Відійдіть вже від того СССР підходу нарешті і починайте думати і аналізувати і тоді все получається. Не можна стояти на місці.

Так само і моя дружина - вона вчитель в музичній школі, то сама як кажуть малооплачувана посада. Але вона підсуєтилась і поздавала там різні роботи і тд і отримала там якусь вищу категорію вчителя і вже має подвійну ставку на держ роботі порівняно з іншими вчителями, при тому що працює тільки 2-3 дні на тиждень. В інший час має можливість вчити англ і розвиватись професійно і їздити на фестивалі в німеччину/францію де оплата не гірша чим в ІТ (так це робота не постійна - але додатковий заробіток не поганий).
А також могла просто сидіти і бідкатись шо має 4тис зарплати вчителем.

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення AVP_6 » Вів, 19 червня 2018, 15:17

а ще можу розказати як до мене приходив сантехнік трубу ремонтувати в хаті і розказував шо має на 2 місяці вперед замовлень і тариф в нього 250грн/год.
І він кожного дня з села під польщею приїжджає до Львова на машині на роботу і йому вигідно

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення vovka » Вів, 19 червня 2018, 15:20

Брат був в Норвегії. Казав дорого ппц. Швеція десь там рядом. В Польщі як безплатно на рівні скандивавів.
І то він айтішник і зарплата дуже норм.

Я був в Гамбургу в командіровці. Пиво в пивбарі по 4-5 євро на околиці Гамбурга (десь як в нас кінгкрос) мене не тішило (платив не я, але все ж таки :D ). Так само як і готель на околиці який мені оплатили на 3 дня за 250 євро. Стильний але загалом простий. В нас такі за 100$ на 3 дня знайдеш легко.
Доходи в них там значно більші чим тут, але й витрати теж. Квартири взагалі без кредиту то космос. Пересічний німець неможе їх купити не в кредит.

якраз розробляю систему по нерухомості )))
ось будь ласка 130 тисяч євро за 44 метри )))
https://www.immobilienscout24.de/expose ... 64436d1c30#/

Короче якщо тут маєш 1к то там треба мати хоча б 3к. Но не все грошима міряється.

А в нас багато хто і крім айтішників заробляє непогано. До малої он масажистка приходить, 200 грн за сеанс (півгодини в день). Звичайно то ше дорога добирання але все ж таки. І таких клієнтів багато в неї.
ОСББ хоче під'їзд плиткою викласти сходи. Робота 7000. Десь дня на 3-4 для одного.

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення AVP_6 » Вів, 19 червня 2018, 15:23

а ще був в родичів в селі на Тернопільщині, вони мають мале господартсво, там якийсь трактор, купу поля, корови свині і тд
там їхні діти (два сина 19 і 24 роки) працюють з батьками на цьому малому господарстві, і я їх питався а чого ви не ідете десь на завод робити чи на якийсь склад і почув від них шо за 10тис грн ніхто в селі не піде грущиком робити.
За 10к навіть в селі ніхто робити не хоче !!!

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Speedo » Вів, 19 червня 2018, 15:24

AVP_6
бо в декого позиція до держави "дай" ("совковий" підхід), а в тебе "піди і зароби". :teach
А зараз уже давно інші часи...

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення AVP_6 » Вів, 19 червня 2018, 15:27

vovka писав:
Вів, 19 червня 2018, 15:20
А в нас багато хто і крім айтішників заробляє непогано. До малої он масажистка приходить, 200 грн за сеанс (півгодини в день). Звичайно то ше дорога добирання але все ж таки. І таких клієнтів багато в неї.
в нас в офісі прибиральниця має 200грн/год за прибирання 50кв/м, але там таке прибирання як в армії - аби мокро було на підлозі :D :D :D

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення AVP_6 » Вів, 19 червня 2018, 15:32

Speedo писав:
Вів, 19 червня 2018, 15:24
бо в декого позиція до держави "дай" ("совковий" підхід), а в тебе "піди і зароби". :teach
А зараз уже давно інші часи...
з позиціює до держави "дай" треба в депутати чи якісь держ службовці іти :-)
а у Україні зараз, як в ніякій іншій країні, з творчим підходом можна заробити хороші гроші і головне ЧЕСНО, так як держава розвивається і стільки "вільних" плацдармів для бізнесу/розвитку є, просто треба мати час шукати і робити обдумані кроки.
А якшо працювати 8+ годин щодня - то звичайно шо крім роботи більше нічого бачити не будеш, і аж ніяк не буде часу на "креативи" :-)
Зараз сам час починати в Україні шось - бо гіршої ситуації економічно вже не буде, а так як ситуація важка - то дають дуже сприятливі умови для бізнесу (ті ж низькі податки, відкриті кордони і тд)
А так як ми вже на самому дні - то падати вже нема куда, тому все буде тільки розвиватись :-)
Востаннє редагувалось Вів, 19 червня 2018, 15:34 користувачем AVP_6, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Speedo » Вів, 19 червня 2018, 15:34

AVP_6
Іще додам від себе. Також їжджу в село до родичів. Так само - один мій далекий родич - повернувся з Сибіру з заробітків (водієм) - угробив здоров"я.
А сам - з діда-прадіда - пасічник! Побудував "будинок на вуликах", юо треба було йому лікувати суглоби (наслухався, що допомагає). То мало того, що себе вилікував, до нього з всієї України люди приїжджають на лікування і оздоровлення "зелений туризм", а ще плюс, викопав ставок (рибалка). А крім того - продає продукти бджільництва. І працює на державній роботі (водій швидкої допомоги"). Мужику під 60! Все встигає! Дружина готує обіди для відпочивальників.
Та які 1000 баксів в місяць? Ви що смієтесь? То копійки! І то в селі! Де 12 км. дорога-"танкодром" до найближчого райцентру - Долини.
А ви кажете - зарплата 3000 гривень...
AVP_6
Ну, депутатом "не кожному дано" :D
Як казав один знайомий підприємець: "в Україні гроші лежать під ногами, тільки більшість - лінується нагнутися щоб їх підняти". Раніше я сміявся з того, але зараз бачу, що таки правда :|
AVP_6
Я працюю в польській фірмі, так шефи-поляки як приїжджають то дивуються. "Та що ви жалієтесь? Та у вас такі сприятливі умови для бізнесу, що ппц! Податки невисокі (ви знаєте які в Польщі??? А в Західній Європі?) У нас вже давно всі ніші зайняті!" :shock

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Dexter » Вів, 19 червня 2018, 15:42

Speedo писав:
Вів, 19 червня 2018, 15:34
шефи-поляки як приїжджають то дивуються. "Та що ви жалієтесь? Та у вас такі сприятливі умови для бізнесу, що ппц! Податки невисокі (ви знаєте які в Польщі??? А в Західній Європі?)
.... допоки твій бізнес не пересікається з бізнесом дружини прокурора,сбушніка,податківця,судді
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Kritik » Вів, 19 червня 2018, 15:46

Speedo писав:
Вів, 19 червня 2018, 15:02
Jarevych 100% згідний! Сказав, те що я думав іншими словами!
І повір, у нас багато що є краще, ВЖЕ Є ніж "десь там". Тільки у нас народ такий - плюсів не помічають, все "сплошний мінус" :sing
"Всюда добре, де нас нема" ;) не дурний сказав!
І, повторюсь, поїхати, емігрувати в ту саму Польщу чи Німеччину, то то саме, що прийти до багатого сусіда до хати і сказати "слухай, в тебе все так круто, так класно, давай я до тебе прийду жити, за що буду виконувати найгіршу роботу", ото приблизно так само виглядає! Ні полякам ні німцям того ніхто не дав! Хто пам"ятає початок 90-х, та поляки ще бідніші за нас тепер були! Та приїжджали своїми "малюхами" і вивозили все, що тільки могли! Заробляли, гандлювали "пан спшедай гуму!" "яку? Ду жуця чи до пєрдолєня?"Що забули??? :D Везли сюда жуйки, шоколадкі, продукти - вивозили техніку і багато-багато ще чого!
А потім що сталось? І що їм хтось щось дав?
Що дуже багато часу пройшло?
Значить і в нас все буде на найвищому рівні! І я в це вірю! Тільки би та проклята війна закінчилась! :angry
Так ні - нам простіше поїхати до них "у найми", ніж будувати щось тут, так виходить, декого почитавши...
Але кожен хай сам собі вирішує. Нікому не нав"язую свою думку.
ти знову путаєш емігрантство з заробітчанством

я не вважаю і такого нема, шоб я робив як ти кажеш "найгіршу" роботу, я працюю в відділі з 12 людей, і являюсь координатором 6 планістів продукції...

а хто їде на поле і живе в бараку і не миється місяць, ну то це інша розмова

я не вважаю шо поїхав в найми, і нема в мене менталітету кріпака

якшо він у вас є, то дійсно краще нікуди не рипатись :D

ну а розкази про одиниць які з князі в грязі, і одиничне підприємство десь там, чи одиничний сантехнік - це не показник

я вам говорю шо звичайний робочий, працюючи на звичайного дядю, працюючи 8 годин без "нехай", живе в польщі в разі краще ніж такий самий робочий в україні

вот і все
а ви мені про пасічника чи ше там когось :facepalm

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення andreyclk » Вів, 19 червня 2018, 15:47

Speedo писав:
Вів, 19 червня 2018, 15:24
AVP_6
бо в декого позиція до держави "дай" ("совковий" підхід), а в тебе "піди і зароби". :teach
А зараз уже давно інші часи...
З таким відношенням а для чого я податки плачу ? Як сказала розумна людина :для чого нам ВР якщо за все платиш сам?! За воду тобі питання залав але ти проігнорив як завжди

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення andreyclk » Вів, 19 червня 2018, 15:48

Dexter писав:
Вів, 19 червня 2018, 15:42
Speedo писав:
Вів, 19 червня 2018, 15:34
шефи-поляки як приїжджають то дивуються. "Та що ви жалієтесь? Та у вас такі сприятливі умови для бізнесу, що ппц! Податки невисокі (ви знаєте які в Польщі??? А в Західній Європі?)
.... допоки твій бізнес не пересікається з бізнесом дружини прокурора,сбушніка,податківця,судді
В нього немає бізнесу,він працює на дядю

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 51 гостей