Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Польскі блЄхи, чи довго залишилося?
Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Speedo » Сер, 20 червня 2018, 09:15

andreyclk
Я закінчив універ. Так і було. Менше року попробував по спеціальності на державні роботі. Потім поняв, що то копійки, перекваліфікувався в іншу, переспективнішу галузь - пішов в приватний бізнес.
Закінчив я тут універ. Поїхати до Польщі трускавки збирати? Чим краще? Чи на будову? Нафіга тоді було взагалі вчитися? Хто мене в Польщі візьме з українським дипломом працювати по спеціальності!? Тратити рік на "узаконення диплому", на екзамени з польської, на всяку кучу їхньої бюрократії і то не факт, що там візьмуть на роботу (бо своїх вистарчає, наприклад, по цій спеціальності). Нє, ну хтось спеціально до того готується, ходить на курси польської, комусь такий варіант підходить. Я ж не бачу потреби, якщо можна мати тут плюс-мінус ті самі гроші. Мені поляки "наші" з фірми кажуть, що вони не набагато більше зарабляють ніж українці, а українець-керівник тут має так само, а то й часом набагато більше, ніж "поляк-робочий" "там"! Питається - який смисл кудась їхати на плюс-мінус ту саму з.п. плюс ще й з величезними видатками на квартиру, дорогу, кордони і купа нервів і купа всього?
Хіба не краще на рідній землі, де друзі, родичі, батьки? Якби в тій самі поляндрії пропонували, скажем в 2-3 рази більше, принаймі, по грошам. Ну, то варто задуматись. А так, хай на 200-300 баксів? Який смисл?
winn3r
Та я вже так замітив, всі хто найбільше проти пороха, з піною з рота агітують за "вону". Третього не дано! Так вибери собі гідного президента, якщо тобі той не подобається! :sing Як для мене то "два чоботи пара". А та "нєдосідєвша", заслуговує тільки на повну відсидку, але аж ніяк не на президентство! :angry
Востаннє редагувалось Сер, 20 червня 2018, 09:17 користувачем Speedo, всього редагувалось 1 раз.

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення andreyclk » Сер, 20 червня 2018, 09:16

Speedo писав:
Сер, 20 червня 2018, 09:15
andreyclk
Я закінчив універ. Так і було. Менше року попробував по спеціальності на державні роботі. Потім поняв, що то копійки, перекваліфікувався в іншу, переспективнішу галузь - пішов в приватний бізнес.
Закінчив я тут універ. Поїхати до Польщі трускавки збирати? Чим краще? Чи на будову? Нафіга тоді було взагалі вчитися? Хто мене в Польщі візьме з українським дипломом працювати по спеціальності!? Тратити рік на "узаконення диплому", на екзамени з польської, на всяку кучу їхньої бюрократії і то не факт, що там візьмуть на роботу (бо своїх вистарчає, наприклад, по цій спеціальності). Нє, ну хтось спеціально до того готується, ходить на курси польської, комусь такий варіант підходить. Я ж не бачу потреби, якщо можна мати тут плюс-мінус ті самі гроші. Мені поляки "наші" з фірми кажуть, що вони не набагато більше зарабляють ніж українці, а українець-керівник тут має так само, а то й часом набагато більше, ніж "поляк-робочий" "там"! Питається - який смисл кудась їхати на плюс-мінус ту саму з.п. плюс ще й з величезними видатками на квартиру, дорогу, кордони і купа нервів і купа всього?
Хіба не краще на рідній землі, де друзі, родичі, батьки? Якби в тій самі поляндрії пропонували, скажем в 2-3 рази більше, принаймі, по грошам. Ну, то варто задуматись. А так, хай на 200-300 баксів? Який смисл?
Ти пропустив одну умову-ти мав де жити!!!
Не у всіх є батьки,друзівособисто в мене одиниці і спілкуватись з нимии непроблема на відстані а з часу навчання є хіба один друг. Крім ПОльщі є інші країни.Ідеш га склади в словачинні і маожем мати біля 1000уо без спеціальності
Востаннє редагувалось Сер, 20 червня 2018, 09:21 користувачем andreyclk, всього редагувалось 1 раз.

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення andreyclk » Сер, 20 червня 2018, 09:18

winn3r писав:
Сер, 20 червня 2018, 09:05
andreyclk писав:
Сер, 20 червня 2018, 09:03
winn3r писав:
Сер, 20 червня 2018, 08:58
вчора почитав пару коментів на аєс, крім держава гімно, депутатів на мило і слава Україні найшов ше такі думки:

[IMG]http://i.piccy.info/i9/ec2defa49dbc4b51 ... ok_com.png[/IMG][IMG]http://i.piccy.info/a3/2018-06-20-06-45 ... 72-r/i.gif[/IMG]
[IMG]http://i.piccy.info/i9/c4b65723fb9b3542 ... ok_com.png[/IMG][IMG]http://i.piccy.info/a3/2018-06-20-06-46 ... 75-r/i.gif[/IMG]

мораль такова: яке б не було розмитнення, його мало хто захоче платити, бо привикли до халяви :cry
От і голосувавші за порошенка підтянулись :facepalm
Молодець,візьми собі рошенку :bad
візьми собі рошенку :D при чому тут порох ващє? ти адекватний? чи голосувавший за юльку?
А для чого ти вирвав два комента з 1000 і маніпулюєш ними ? Ти адекватний? :facepalm
Познайомити тебе з людьми які готові розмитнити?

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Speedo » Сер, 20 червня 2018, 09:23

andreyclk
не знаю. Я там не був в таких умовах. А то що розказують, може то правда, може ні, не можу знати! "Мої поляки" з фірми також перекваліфіковувались на теперішню спеціальність! Мені здається, ти занадто ідеалізуєш що Польщу, що, взагалі Європу. Послухай людей, які хлєбнули заробітчанської юшки", принаймі. Багато чого там круто, але і багато мінусів, для нас, принаймі!

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення cat-yellow » Сер, 20 червня 2018, 09:27

Speedo писав:
Сер, 20 червня 2018, 08:12
cat-yellow
ти би поспілкувався з одним моїм колишнім викладачем, багато би нового взнав і почув про поляків, і які вони нам "браття".
Не все в житті вимірюється "доларом" існують ще якісь принципи. В Росію ж зараз ніхто не їздить (хоча, чому ніхто, трохи менше, але є такі, що й далі їздять і навіть зі Львова). Але більш-менш свідома людина, думаю, в мацкву не поїде?
Особисто я би і до поляків - не поїхав. Поїхав би може "куда далі" (якби виникла якась-там нагальна потреба). Ну, але тільки не до пшеків. Краще вже вдома ;)
Ти думаєш у мене викладачів колишніх нема? Чи очей? Чи досвіду? Чи я історію не вчив? Чи не вмію дивитись та аналізувати?

1. Мені не треба йти до чужих викладачів, щоб бачити, як до мене відносяться поляки.
2. Мені не треба, щоб вони мені були браття. Між мною і Польщею just a business і Польща мені в Батьківщини не набивається. Я просто живу, працюю, виховую дітей, користуюсь місцевими та національними суспільно-матеріальними благами.
3. Я вже навіть промовчу про те, що мої пра-пра-батьки і прабабуся з бабусею - з Польщі.

Аватар користувача
winn3r
Повідомлень: 1324
З нами з: П'ят, 03 жовтня 2008, 15:41
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: PASERATTI B7
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 51 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення winn3r » Сер, 20 червня 2018, 09:28

andreyclk писав:
Сер, 20 червня 2018, 09:18

А для чого ти вирвав два комента з 1000 і маніпулюєш ними ? Ти адекватний? :facepalm
стоп, це думки окремих людей, а не репліки з розмови, тому можуть використовуватись самостійно.
andreyclk писав:
Сер, 20 червня 2018, 09:18
Познайомити тебе з людьми які готові розмитнити?
аргумєнтний аргумєнт :facepalm познайомити тебе з тими що не будуть?
andreyclk писав:
Сер, 20 червня 2018, 09:03
От і голосувавші за порошенка підтянулись :facepalm
Молодець,візьми собі рошенку :bad
ти так і не сказав, до чого це було?
Гроші не куплять тобі щастя. Але вони куплять тобі авто, на якому ти поїдеш на його пошуки...

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення andreyclk » Сер, 20 червня 2018, 09:28

Speedo писав:
Сер, 20 червня 2018, 09:23
andreyclk
не знаю. Я там не був в таких умовах. А то що розказують, може то правда, може ні, не можу знати! "Мої поляки" з фірми також перекваліфіковувались на теперішню спеціальність! Мені здається, ти занадто ідеалізуєш що Польщу, що, взагалі Європу. Послухай людей, які хлєбнули заробітчанської юшки", принаймі. Багато чого там круто, але і багато мінусів, для нас, принаймі!
Ти напевне не читаєш те що я пишу.ДЕ я пишу Польща?! Міша знайшов хорошу роботу в Польщі там і залишився умови життя набагато кращі ніж в нас.Хто там що хлєбав я хз.З мого кругу близьких знайомств хто виїхав закордно то може 10% повернулись
Знаю людей які на старості з Америки вернулись і кажуть там жити погано.АЛе от вони з пачками капусти вернулись а в нас тут пенсіонери за 1500 в місяць живуть

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення cat-yellow » Сер, 20 червня 2018, 09:30

Speedo, ти кажеш, що не все вимірюється доларом. А я десь міряв життя доларом? Чи ти вчергове так собі сам вирішив і зробив висновок за мене? Я іміргував не "із-за долара", мене і в Україні непогано кормили.

Ще одне - перестань переконувати мене, чому ти не хочеш переїжджати. Всі твої аргументи зводяться до "А я не хочу, бо...". Мені в дупі, якщо чесно, що ти думаєш про Польщу. Я щоранку прокидаюсь, п"ю каву і бачу за вікном Краків і не жалію, що перед моїми очами саме це місто.

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Kritik » Сер, 20 червня 2018, 09:32

о Боже, ну скільки можна....
Закінчив я тут універ
я закінчив в Тернополі бакалавра і Магістра
Поїхати до Польщі трускавки збирати? Чим краще? Чи на будову? Нафіга тоді було взагалі вчитися?
а більше роботи нема? менталітет кріпака не дає нажати кнопку вислати CV на якусь порядну роботу?
Хто мене в Польщі візьме з українським дипломом працювати по спеціальності!?
мене взяли, диплом взагалі нікому не треба, тільки для галочки шо є
а все бачать по людині і по співбесіді
я думаю ти як В.О чи там керівник в себе на фірмі, мав би це знати.... але видно такі в нас керівники :D
Тратити рік на "узаконення диплому", на екзамени з польської
ніхто такого не робить.... не знаю ні одної людини яка б таке робила
на всяку кучу їхньої бюрократії
бюрократія? в Польщі?
шо тоді про Україну говорити?
і то не факт, що там візьмуть на роботу
якшо будуть постійні відмазки і відсутність бажання - то канешно шо не візьмуть :D
Нє, ну хтось спеціально до того готується, ходить на курси польської, комусь такий варіант підходить
я ні до чого не готувався, сів і поїхав
Якби в тій самі поляндрії пропонували, скажем в 2-3 рази більше, принаймі, по грошам
ну в мене навіть більше ніж 2-3 рази ніж в колег на такій самій роботі в Тернополі

кароче, тема перетворилась в базар і срач
кожна жаба хватить своє болото

відписуюсь, нема часу читати цей бред і доказувати шо біле це біле

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення andreyclk » Сер, 20 червня 2018, 09:32

winn3r писав:
Сер, 20 червня 2018, 09:28
andreyclk писав:
Сер, 20 червня 2018, 09:18

А для чого ти вирвав два комента з 1000 і маніпулюєш ними ? Ти адекватний? :facepalm
стоп, це думки окремих людей, а не репліки з розмови, тому можуть використовуватись самостійно.
andreyclk писав:
Сер, 20 червня 2018, 09:18
Познайомити тебе з людьми які готові розмитнити?
аргумєнтний аргумєнт :facepalm познайомити тебе з тими що не будуть?
andreyclk писав:
Сер, 20 червня 2018, 09:03
От і голосувавші за порошенка підтянулись :facepalm
Молодець,візьми собі рошенку :bad
ти так і не сказав, до чого це було?
НІ ти вирвав їх з обговорення в якому беруть учать тисячі людей і незабув згадати про АЄС що це там так пишуть хоча до обговорення допускаються усі без виключення.Якщо б там написала людина що Крим російський тиб теж маніпулював що там підтримують рашизм?

Я казав що таких немає що нехочуть розмитнити?! Ти маніпулюєш що їх мало -я кажу ти неправий!!!

Рошенку всі получають хто маніпулює темою розмитнення

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення cat-yellow » Сер, 20 червня 2018, 09:34

Speedo писав:
Сер, 20 червня 2018, 09:15
Нафіга тоді було взагалі вчитися? Хто мене в Польщі візьме з українським дипломом працювати по спеціальності!?
Я отримав Karta Niebieska Unii Europejskiej і обидва мої дипломи Польща визнала, а разом з нею і весь Євросоюз.

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення cat-yellow » Сер, 20 червня 2018, 09:35

Speedo писав:
Сер, 20 червня 2018, 09:23
andreyclk
не знаю. Я там не був в таких умовах. А то що розказують, може то правда, може ні, не можу знати! "Мої поляки" з фірми також перекваліфіковувались на теперішню спеціальність! Мені здається, ти занадто ідеалізуєш що Польщу, що, взагалі Європу. Послухай людей, які хлєбнули заробітчанської юшки", принаймі. Багато чого там круто, але і багато мінусів, для нас, принаймі!
А мені здається, що ти теоретик без жодного досвіду проживання в країні, про яку ти нам розказуєш.

Аватар користувача
winn3r
Повідомлень: 1324
З нами з: П'ят, 03 жовтня 2008, 15:41
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: PASERATTI B7
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 51 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення winn3r » Сер, 20 червня 2018, 09:40

ладно, не буду маніпулювати, перейдемо в сферичну площину в вакуумі
мені, як і багато кому треба квартиру. давайте організуємо УкрБудСилу, за доступне житло, і підемо під раду вимагати зняття податків з виробництва цегли, цементу, а також за податкові канікули для буд фірм - це суттєво знизить ціну на квартири. хто проти - порохоботи і получають рошенку :D
Гроші не куплять тобі щастя. Але вони куплять тобі авто, на якому ти поїдеш на його пошуки...

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення cat-yellow » Сер, 20 червня 2018, 09:43

andreyclk писав:
Сер, 20 червня 2018, 09:28
Speedo писав:
Сер, 20 червня 2018, 09:23
andreyclk
не знаю. Я там не був в таких умовах. А то що розказують, може то правда, може ні, не можу знати! "Мої поляки" з фірми також перекваліфіковувались на теперішню спеціальність! Мені здається, ти занадто ідеалізуєш що Польщу, що, взагалі Європу. Послухай людей, які хлєбнули заробітчанської юшки", принаймі. Багато чого там круто, але і багато мінусів, для нас, принаймі!
Ти напевне не читаєш те що я пишу.ДЕ я пишу Польща?! Міша знайшов хорошу роботу в Польщі там і залишився умови життя набагато кращі ніж в нас.Хто там що хлєбав я хз.З мого кругу близьких знайомств хто виїхав закордно то може 10% повернулись
Знаю людей які на старості з Америки вернулись і кажуть там жити погано.АЛе от вони з пачками капусти вернулись а в нас тут пенсіонери за 1500 в місяць живуть
Speedo,

Мій брат працює у будівельній фірмі, в якій я купив квартиру.
Я його туди влаштував без жодних проблем.

Минулого серпня, коли в ДТП загинула брата дружина і син, власник всієї фірми (пан Генріх) дав 2 тис. доларів, колеги по роботі (50/50 поляки+українці) скинулись 3 тис. доларів, щоб він зміг їх поховати і продовжувати виховувати старшу доньку та повернувся на роботу. Він продовжує там працювати. Генріх коли приїжджає на будову особисто з братом вітається, не соромиться потиснути руку, підбадьорює і каже - "Mikolaj, takie jest życie, masz córkę, musisz żyć dalej! Wszystko będzie ok!"

Коли у брата були питання по здоров"ю, коли в них колега (висотні роботи) з бригади зламав ногу - все зробили по страховці, Генріх особисто проконтролював. Дали мужику з поломаною ногою підйомні (2 зарплати), бо вдома діти і жінка і їх треба кормити.

Speedo, І ти мені розкажеш, як до нас ставляться поляки?

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення andreyclk » Сер, 20 червня 2018, 09:46

winn3r писав:
Сер, 20 червня 2018, 09:40
ладно, не буду маніпулювати, перейдемо в сферичну площину в вакуумі
мені, як і багато кому треба квартиру. давайте організуємо УкрБудСилу, за доступне житло, і підемо під раду вимагати зняття податків з виробництва цегли, цементу, а також за податкові канікули для буд фірм - це суттєво знизить ціну на квартири. хто проти - порохоботи і получають рошенку :D
В тебе якісь проблеми в житті ,з дівчиною посварився?! Шо ти за ахінею несееш :facepalm :facepalm :facepalm

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Dexter » Сер, 20 червня 2018, 09:48

спідо втирає жостку діч
він мало того шо не орієнтуєтсья в польських розкладах і пише діч
так він ше й не орієнтується в українських розкладах, виписуючи якусь діч про сприятливі умови для бізнесу і як судді бояться простої людини і т.д. )))))))))

раджу з ним не спорити
Work hard! Play hard!

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення andreyclk » Сер, 20 червня 2018, 09:48

cat-yellow писав:
Сер, 20 червня 2018, 09:43


Коли у брата були питання по здоров"ю, коли в них колега (висотні роботи) з бригади зламав ногу - все зробили по страховці, Генріх особисто проконтролював. Дали мужику з поломаною ногою підйомні (2 зарплати), бо вдома діти і жінка і їх треба кормити.

Я можу навести приклад як в нас є:
СТалось ЧП на роботі ,заставляють людину підписатись що це сталось не в робочий час чи не на роботі.Тобі дають пару грн на лікування а дальше роби собі шо хочеш

Аватар користувача
winn3r
Повідомлень: 1324
З нами з: П'ят, 03 жовтня 2008, 15:41
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: PASERATTI B7
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 51 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення winn3r » Сер, 20 червня 2018, 09:54

andreyclk писав:
Сер, 20 червня 2018, 09:46

В тебе якісь проблеми в житті ,з дівчиною посварився?! Шо ти за ахінею несееш :facepalm :facepalm :facepalm
ні, підлаштовуюсь під співрозмовника :D
winn3r писав:
Сер, 20 червня 2018, 09:40
мені, як і багато кому треба квартиру. давайте організуємо УкрБудСилу, за доступне житло, і підемо під раду вимагати зняття податків з виробництва цегли, цементу, а також за податкові канікули для буд фірм - це суттєво знизить ціну на квартири. хто проти - порохоботи і получають рошенку :D
чому ми маємо по пару десятків років збирати на квартири? житло - це необхідність :-)
повторююсь, говорю абстрактно :D
Гроші не куплять тобі щастя. Але вони куплять тобі авто, на якому ти поїдеш на його пошуки...

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Speedo » Сер, 20 червня 2018, 09:54

cat-yellow
Жити не жив, но чесно кажучи, якось "не тягне". Я ж писав, моя мама близько 6-ти років працювала в Польщі. Їздив часто до неї. Заїжджав, коли працював у Франції частенько, так, що про Польску знаю не "від сусіда". Тоді коли у нас не було супермаркетів, в теперішньому розумінні! Да, круто, тоді купу тих супермаркетів якраз відкривались. Ну і шо? Без грошей що тут, що там ти НІХТО!
Туди добре їхати туристом, але аж ніяк не на завжди, це я для себе вирішив. Тобі подобається? Нормально пішло, ну твоє право. Я б не зміг та й не схотів би. Не бачу аж так багато плюсів щоб їхати САМЕ в Польщу. Та і у Франції, як бачиш - не сподобалось... хотя інші пацани з тої бригади працюють і по сьогоднішній день і при бажанні міг би до них повернутися ;)
Повернувся і осів в Україні. Про що аж ніяк, на даний момент не шкодую. Свою "тягу" до заробітчанства і до "побачити світ" я вгамував у молодості. Зараз потрібно просто жити і працювати. Звичайно, багато є тут нюансів, які треба виправляти. Але, якщо всі втечуть по закордонах, то хто це буде робити? А хотя - тікайте!
Думаю на цьому то питання можна закривати!
Dexter
Канешна неорієнтуюсь?
Я напевно на Місяці живу і не знаю "а цікаво, як то там в Україні зараз?"!
А дай-ка напишу - може мені паціни вповідять :D
Ти хоть себе чуєш?
В тебе яктийсь був конфлікт з суддею? Ти неможеш порішати?
Ну то напиши конкретно, а не заувальовано!
Востаннє редагувалось Сер, 20 червня 2018, 10:02 користувачем Speedo, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення RULES » Сер, 20 червня 2018, 10:00

харош флудити. коли там вже можна буде старого геліка під офроад притягнути?
VAG вже не той

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 45 гостей